Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

  Znalezione obrazy dla zapytania jezus jako sedzia Panie Jezu – Ty nigdy nas Polaków nie zostawisz. Wierzymy, że wysłuchasz naszych próśb – Który żyjesz i Królujesz na wieki wieków. 

   Módlmy się: za papieża, aby z miłością i pokorą i w mocy Ducha Świętego prowadził lud Boży drogą zbawienia.

  – za prześladowany Kościół i za kapłanów, aby na wzór Maryi potrafili całkowicie swoje życie ofiarować Panu Bogu i wypełniać Jego Wolę.

  – za rządzących na świecie, aby pamiętali, że ich działalność jest służbą na rzecz społeczeństw, a nie okazją do wykorzystywania jej do swoich prywatnych celów.

  – za rodziny, w których panują niezgoda i różnice zdań, aby pokonały niechęć i budowały jedność na miłości i wybaczaniu. 

                 JEŚLI MNIE KTO MIŁUJE, BĘDZIE ZACHOWYWAŁ MOJĄ NAUKĘ A OJCIEC UMIŁUJE GO I PRZYJDZIEMY DO NIEGO
 

                   Panie Jezu 26 maja b.r. odbyły się WYBORY do Unii Europejskiej i bardzo prosimy o ocenę, czy one odbyły się uczciwie?

                                                                                           PAN JEZUS

Polacy – Narodzie przeze Mnie wybrany dlatego, że drwicie z Boga, to ogarnie was przez atakujących najeźdźców żydowskich trwoga. Dlaczego nie pytacie Jezusa Chrystusa waszego Zbawiciela jak głosować i na kogo, lecz sami decydujecie według namawiania przez waszego wroga. Oczywiście, że głosy nie policzono uczciwie, ani sprawiedliwie, gdyż nie były przeglądane wnikliwie. Ten Naród Żydowski, którego kiedyś wybrał Bóg Ojciec Wszechmogący – zdradził swego Przyjaciela, a wybrał mściciela lucyfera. Rządzący Żydzi tak prowadzą swój Naród z całego świata, że bardzo dużo ich lucyfer do piekła zmiata. Bóg Wszechmogący jest Miłością, a lucyferyczni jego ludzie nicością.  My patrzymy z Nieba i bardzo jest Nam żal Polaków, że zdradziliście całą Trójcę Przenajświętszą i wasze grzechy bardzo się piętrzą. Dlatego ten ROK JEST OSTATNI życia na Ziemi w POKOJU. Jeśli nie będę „KRÓLEM POLSKI”, to cały Rząd mieszany i Episkopat z przebierańcami będą winni przyszłości – bez POKOJU przyszłości. Dlatego to mówię, bo wygrała partia żydowska „PiS”, która będzie mówiła:   „TAK – Polski Narodzie”, a potajemnie będą was niszczyć tylko im znanymi żydowskimi sposobami.  Naród Żydowski, a szczególnie ci rządzący w Izraelu też się cieszą i drwią z Polaków, lecz przez nieuczciwe liczenie głosów będą mieli dużo Mojej Sprawiedliwości Znaków. Bóg Ojciec wybrał IZRAEL, gdyż to był bardzo grzeszny Naród, który powinien dziękować Bogu Ojcu, że uniknęli karzących batów. No, ale cóż, Polacy pytający Mnie BOGA zawsze dziękują, że mówię do was przez osoby wybrane. Te osoby przekazują Moje, Boga Ojca, Boga Ducha Świętego i Maryi Słowa, aby POLSKA do oficjalnego uznania Mnie KRÓLEM POLSKI mogła być gotowa. Jeśli w tym roku zbagatelizuje Moje ORĘDZIE Rząd i Episkopat, to wrogowie z trzech stron światą będą dla was katami, bo będą was atakować. Ja już mówię o Uznaniu Boga Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI od stu lat, a reprezentujący Mnie powinni to dla Mnie czynić od 2.000 lat, gdyż do „Dzieciątka Jezusa Króla” przyjechali Królowie z dalekich stron z Darami a teraz, gdy światem rządzą bogaci Żydzi, to niszczą Mnie BOGA lucyferycznymi czynami. Gdy będę KRÓLEM POLSKI – Mojego Narodu Wybranego – nie będzie wojen, ani kataklizmów – serca ludziom zamienię na miłosierne i świat będzie żył w POKOJU i SZACUNKU według Bożych Praw i pomysłów, a nikt nie będzie grzeszył według swoich wymysłów. Ja proszę was Polaków i Polki – alarmujcie, piszcie i jedźcie do Polski i błagajcie rządzących politycznie i religijnie, aby przyjęli Moje BOŻE KRÓLEWSKIE pokojowe wnioski. Mówcie: „jeśli chcecie, aby Polska i świat mógł istnieć – uznajcie KRÓLEM POLSKI swego PANA. Amen. Jezus Chrystus Przyjaciel Ludzkości Jest Bogiem Miłości”.

      Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy z całodobową Adoracją w Chicago dnia 28 maja 2019 r. godz.10

Jezus powiedział do swoich uczniów: – „To jest Moje Przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali tak, jak Ja was umiłowałem. Wy jesteście przyjaciółmi Moimi jeżeli czynicie to, co wam przykazuję. Nie nazywam was sługami lecz przyjaciółmi albowiem oznajmiłem wam wszystko co usłyszałem od Ojca Mego. Nie wy Mnie wybraliście ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili, aby Ojciec dał wam wszystko o co poprosicie w Imię Moje. To wam przykazuję, abyście się wzajemnie miłowali”. Ew.Św.Jana J 15 12 17

—————————————————————————————————————————————————————————————————————–

Stanisław Krajski o wynikach wyborów i Konfederacji: Za Sobieskiego naród to było 15%, teraz 4,5%

https://gloria.tv/video/2y47f7e281Q16jm2PTaJ6EexP