Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

DUCH ŚWIĘTY, KTÓREGO OJCIEC POŚLE W MOIM IMIENIU – ON WAS WSZYSTKIEGO NAUCZY I PRZYPOMNI WAM WSZYSTKO, CO WAM POWIEDZIAŁEM.

                                                 Znalezione obrazy dla zapytania JEZU ZBAWCA SWIATA

Módlmy się:

– o pokój na świecie, aby zapanowała sprawiedliwość i miłość, a ludzie by mogli mieć godne warunki życia.

– za rządzących naszym Krajem, aby chcieli tworzyć warunki do godnego i spokojnego życia dla wszystkich obywateli.

– za rządzących na świecie, aby mądrze i sumiennie wykonywali swoje obowiązki na rzecz obywateli.

 – za wątpiących w wierze, aby znaleźli drogę powrotu do Pana Boga.

                                         – o mądrość dla rządzących i przewodzących organizacjom międzynarodowym, aby zadbali o zaspokojenie głodu i o wykształcenie dzieci na świecie.

Panie Jezu – mój dobry znajomy od jakiegoś czasu mówi, żebym uważała gdy słucham Ciebie, gdyż często wkrada się „zły duch”.  Czy on ma rację, bo on raczej nie wierzy, że ja słyszę Głosy z Nieba i stara się rozważać już zapisane Słowa Twoje i daje różne przykłady.

 

„PAN JEZUS„:Ja zawsze mówię i także teraz, że ludzie małej wiary mogą mieć ataki złych duchów nieraz. Każdy człowiek jest grzeszny i nigdy nie jest doskonały bez reszty. Jednak Ja wybieram osoby, które cały czas są Mnie oddane i one nie są  przez demony targane. Właśnie ty Mieczysławo oraz inni tobie podobni nie interesują się złymi duchami, gdyż są bardzo pobożni. Otaczam was Aniołami, które opiekują się bardzo dobrze wami. Nawet podczas wymawiania każdego słowa – twoja dusza do Mnie przyjść jest gotowa.  Powiadam wam ludzie – nie dyskutujcie, nie przestrzegajcie Moich osób wybranych, gdyż same myśli na te tematy już powodują grzechy między wami.  Jeżeli ktoś nie wierzy, że Ja i My z Nieba mówimy do kogoś, to niech nie wierzy – Ja nie zmuszam, lecz na spotkaniu ze Mną do wyznania wszystkich grzechów wymuszam.  A ty chłopcze – Mój dobry młodzieńcze raczej popatrz Mnie prosto w oczy za te osoby wybrane w podzięce. Widzisz co zrobili Polacy, gdyż Mnie nie pytali  – swoich morderców wybrali. Jeszcze czekam z wyrozumiałością na jesienne Wybory w Polsce, bo gdy teraz będą Polacy słuchali grzeszników Żydów i innowierców, to wasi wrogowie nie nadąża otwierać dla was gorących pieców. Ty młodzieńcze pisz i mów w Radiu Polonijnym, aby Polacy zwrócili się do Boga Jezusa Chrystusa   i chcieli błagać Go patrząc w Jego gorące Serce. Maryja płacze nieustannie, że Naród Polski wybrał swoich wrogów, katów i nie pomoże już wasze błaganie. Nie Błogosławię już Wam Polacy – zdrajcy Jezusa Chrystusa, bo KRÓLEM nie będę i teraz będzie oszukiwanie, zabijanie.   Izraelici zabili Boga i was będą mordować, a Polacy nawet nie będą mieli gdzie się schować.  Jeszcze Jestem Miłosierny, jeszcze poczekam do jesieni, a jeśli wasze postępowanie się nie zmieni, to zagrają trąby wojenne i Polski już nie będzie. Już bardzo się cieszą źli zwycięzcy, że podstępnie wygrali Wybory do Europejskiego bezbożnego Parlamentu i teraz będą się pomnażały wszystkie „przekręty”.  I wtedy, gdy Polska będzie staczała się do niewoli żydowskiej, to kilku biskupów będzie chciało uznać Mnie KRÓLEM POLSKI. Lecz będzie to już czas przeszły, gdyż kataklizmy opanują Ziemię, a Ja powiem: „i po co wam to było?”  Taką piękną Ziemię zniszczyć, ludzi wymordować i nie będzie komu za grzechy żałować. Powiadam co będzie, gdy KRÓLEM POLSKI nie będę, więc czekam na nawrócenie Zakonu Redemptorystów i Paulinów i niech wyjmą z lochów Mój Cudowny OBRAZ – „KRÓLA POLSKI” ze złotą koroną na Mojej Głowie. Ratujcie swoje dusze przed zniszczeniem Ziemi uznając Mnie oficjalnie przez Rząd i Episkopat – „KRÓLEM POLSKI”, a ja KRÓL zamienię wasze serca na miłosierne i przedłużę życie na Mojej Bożej Ziemi wszystkim ludziom, gdyż będą odmienieni i miłością napełnieni.

  Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago dnia 29 maja 2019 – godz.16

 Wysławiam Cię Ojcze, Panie Nieba i Ziemi, że Tajemnice Królestwa objawiłeś prostaczkom.  Oto Bóg jest moim zbawieniem, będę miał ufność i bać się nie będę. Chwalcie Pana, bo wzywając Jego Imienia, dajecie poznać Jego dzieła między Narodami. Wszystkie Narody radosnym głosem wykrzykujcie Bogu, bo Pan jest Najwyższy i jest wielkim Królem nad całą Ziemią. Bóg Króluje nad Narodami i zasiada na swym świętym Tronie – Hymn śpiewajcie. Niech będzie Bóg Błogosławiony, On sam swojemu ludowi daje potęgę i siłę. Słowo Twoje jest Prawdą uświęć nas Panie w Prawdzie. Błogosław duszo moja Pana. Strzeż mnie o Boże Tobie zaufałem. Panie Jezu umocnij naszą wiarę w Twoją Wszechmoc, abyśmy potrafili ufać Ci, mimo codziennych trosk i zmartwień. Śpiewajcie Panu wszystkie ludy Ziemi.