Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Fundacja Życie i Rodzina

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Obrońcy Życia Dzieci!


Kilka miesięcy temu informowałam Państwa o starcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Decyzja ta była odpowiedzią na bezczynność polityków odpowiedzialnych za uchwalenie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Prezes Trybunału Konstytucyjnego Julia Przyłębska nie przejęła się 20 000 podpisów pod apelem o rozpatrzenie wniosku w sprawie aborcji eugenicznej. Także Grzegorz Matusiak, przewodniczący podkomisji, w której utknął projekt, nie podjął kompletnie żadnej decyzji umożliwiającej przerwanie brutalnych zabójstw dokonywanych na dzieciach. Oboje pozwalają na mordowanie małych Polaków.

Zdecydowaliśmy zatem o wejściu bezpośrednio w przestrzeń polityczną, aby tam upomnieć się o życie maluszków zabijanych w wyniku aborcji. W Parlamencie Europejskim silnie osadzone jest lobby aborcyjne, które dyktuje państwom członkowskim UE, jakie prawo mogą wprowadzać, a jakiego mają unikać. Właśnie dlatego start w wyborach do PE był pierwszym krokiem na naszej politycznej drodze.

Jestem szczególnie wdzięczna 17 tysiącom wyborców zamieszkujących Okręg nr 5 (Mazowsze bez Warszawy i otaczających ją powiatów), którzy zdecydowali się zaufać mi i oddając swój głos na moją osobę zademonstrować poparcie dla ochrony życia nienarodzonych oraz sprzeciw wobec ideologicznego dyktatu lewicowych radykałów.

Wraz z innymi kandydatami wywodzącymi się z Fundacji ŻiR daliśmy możliwość głosowania zgodnie z sumieniem wyborcom, którzy nie chcą zabijania dzieci w naszej Ojczyźnie oraz homopropagandy na ulicach, w szkołach, w kulturze i życiu publicznym. Do kampanii wyborczej wprowadziliśmy tematykę związaną z ochroną życia i rodziny – tematykę, która miała być zapomniana, a główne siły polityczne w Polsce chciały ją wypchnąć z agendy. Jako drużyna uzyskaliśmy wspólnie 22 254 głosy. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszelkie poparcie. Wielu ludzi dzwoniło i pisało do nas udzielając wsparcia w kampanii wyborczej, odebraliśmy wyrazy ogromnej życzliwości i podziękowania za naszą decyzję. Mnóstwo osób zaangażowało się także do pracy w terenie. Jesteśmy zbudowani tym, jak wiele pomocy doświadczyliśmy od ludzi dobrej woli. Wspólnie jesteśmy silniejsi i możemy wiele osiągnąć!

Mam dla Pani jeszcze jedną dobrą wiadomość. Na Mazowszu – w okręgu gdzie startowałam – lista Konfederacji wyprzedziła Wiosnę Roberta Biedronia. Jest to ewenement, bo w skali kraju Wiosna osiągnęła lepszy wynik niż Konfederacja. Cieszę się, że szczególnie intensywna kampania prowadzona na terenie Mazowsza sprawiła, że mimo medialnej blokady dotarliśmy do ludzi i przekonaliśmy, żeby głosowali zgodnie z sumieniem.

#ZatrzymajAborcję

Zapewniam Państwa że zakaz aborcji jest jak najbardziej możliwy także w naszej Ojczyźnie. Przykładem jest tutaj amerykański stan Alabama, który wprowadził niemal całkowity zakaz aborcji. Stosunkiem głosów 25 do 6 senatorowie przegłosowali ustawę Alabama Human Life Protection Act. Zgodnie z nowym prawem aborcja będzie nielegalna w niemal wszystkich przypadkach. Wyjątkiem będzie jedynie realne zagrożenie życia ciężarnej kobiety. Od tej pory zabicie dziecka przed narodzeniem będzie przestępstwem klasy A, za które można otrzymać wyrok do 99 lat pozbawienia wolności. Matki, które dopuściły się aborcji, nie będą karane. Nowe prawo jest zupełnie niezwykłe na amerykańskiej ziemi, gdzie aborcja na żądanie została zagwarantowana przez Sąd Najwyższy w 1973 roku. Konsekwencje słynnego wyroku Roe przeciwko Wade to do dziś dziesiątki milionów ludzkich istnień.

Amerykańskie prawo w poszczególnych stanach ulega zmianom. W ostatnich miesiącach byliśmy świadkami rozszerzenia możliwości dokonywania aborcji do samego końca ciąży w stanach Nowy Jork i Wirginia. Z drugiej strony w stanach Ohio, Mississippi i Georgia udało się doprowadzić do wprowadzenia ustaw chroniących życie nienarodzonego dziecka po wykryciu jego bicia serca (Heartbeat Bill). Na tle innych stanów i w kraju, gdzie aborcja na żądanie obowiązuje od ponad 46 lat wprowadzenie niemal całkowitej ochrony życia w Alabamie niesie wielką nadzieję!

Człowiek nienarodzony jest osobą ludzką. Zyskuje prawną ochronę życia i podmiotowość. Co bardzo ważne, zakaz aborcji nie jest tylko zapisem na papierze, ponieważ z czasem zaczyna oddziaływać na ludzi i kształtować ich widzenie świata. Stąd też nadzieja na to, że społeczna akceptacja dla aborcji w USA ulegnie zmniejszeniu.

Popieranie obecnego stanu rzeczy – możliwości zabijania dzieci w wyniku aborcji – jest hańbiące dla przyszłości Polski i oznacza de facto powrót do czasów nazimu, kiedy to niemieccy okupanci fizycznie eliminowali ludzi niespełniających norm idealnej rasy panów, czyli m.in. ludzi schorowanych, niepełnosprawnych, z różnymi wadami genetycznymi. Trzeba to jasno powiedzieć – aborcja to okrutna selekcja ludzi wzięta wprost z czasów niemieckiej okupacji.

Homolobby znów atakuje!

Po tym, co środowiska LGBT (Lesbijek, Gejów, Biseksualistów, Transwestytów) zrobiły w Płocku, chcą dalej szerzyć swoją szkodliwą propagandę. Organizują marsze równości – w Warszawie, Częstochowie (planują profanację Jasnej Góry) i Lublinie. W tym ostatnim mieście nie podali nawet daty swojego bluźnierczego spotkania bojąc się reakcji obrońców życia i rodziny na ulicach. Jeden z marszy środowisk dewiantów niedawno odbył się w Gdańsku. Podczas tego spędu doszło do licznych profanacji oraz wyśmiewania katolików.

Będziemy obecni podczas tych wszystkich marszy LGBT. Chcemy wolności od homoterroru, chcemy, aby nikt nie mógł indoktrynować dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach, aby homopropaganda zniknęła z telewizji, kultury, z ulic. Mobilizujemy się, aby dać odpór chorej ideologii zrównującej normę z dewiacją.

Kontry do marszy równości to nie jedyne nasze działania w obronie przed homolobby. W ostatnim czasie w Chojnicach stanęła wystawa #StopDewiacji, która obala mity i prezentuje prawdę o homoseksualiźmie i innych dewiacjach.

#ZatrzymajAborcję

Na wystawę składa się kilkanaście banerów, które pokazują fakty dotyczące ideologii LGBT oraz zagrożenia wynikające z takiego stylu życia. Plakaty zawierają m.in. dane pozyskane z badań naukowych przeprowadzonych przez Family Research Institute w stanie Kolorado, USA. Wybraliśmy także fragamenty zeznań ofiary homowychowania – pani Dawn Stefanowicz, gorącej orędowniczki zakazu homoadopcji.

Zarówno w sferze politycznej, jak i kulturowej organizacje gejów i lesbijek prowadzą kampanię mającą na celu przekonanie, że homoseksualizm jest różnorodnością, którą powinniśmy zaakceptować, a nawet afirmować. W dobie poprawności politycznej oraz narastającej propagandy wystawa #StopDewiacji daje możliwość zapoznania się z argumentami, które otwierają oczy na ciemną stronę życia LGBT.

Wystawę przygotowaliśmy jako Fundacja Życie i Rodzina, aby informować i edukować społeczeństwo. To ważne, aby prawda o wynaturzeniu, jakie próbuje się przedstawić jako jedną z norm, dotarła do jak najszerszej publiczności.

#ZatrzymajAborcję

Szanowni Państwo!Wszystkie nasze obywatelskie działania generują koszty. Potrzebujemy Państwa wsparcia.

Poniżej znajdziecie Państwo zestawienie wybranych pozycji kosztowych, jakie musimy opłacić:

  • druk banerów – każdy z nich to około 230 zł
  • przejazdy na spotkania organizacyjne oraz pikiety kontrujące homomarsze
  • profesjonalne szkolenie uczestników naszych manifestacji – aby byli bezpieczni, wiedzieli, jak się zachować w razie trudnej sytuacji na pikiecie, znali swoje prawa i obowiązki jako uczestnicy zgromadzenia publicznego
  • obsługa medialna wydarzenia

Dlatego też zwracam się do Państwa o wsparcie realizacji dobrych przedsięwzięć.

Konkretną pomocą będzie przekazanie darowizny w wysokości 30, 70, 130 zł lub dowolnej innej kwoty, którą uznają Państwo za stosowną.

Musimy wspólnie, jako jedna drużyna, walczyć o dobro moralne. Tylko wtedy odniesiemy zwycięstwo. Jest ono jak najbardziej realne i jest w zasięgu ręki. Jednak zanim się to ziści przed nami trudna droga. Walczmy wspólnie – Państwo i zespół Fundacji Życie i Rodzina!

 

Ściskam Państwa dłoń z wdzięcznością,

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

PS. Środowiska LGBT posuwają się coraz dalej. Nie mają zahamowań, ani skrupułów przed demoralizowaniem dzieci i młodzieży, niszczeniem tego co święte i ważne dla katolików. Jeżeli nie powstrzymamy tego wylewu zła, nienawiści i chorej ideologii to ona nas pokona. Musimy wspólnie jako jedna drużyna walczyć o dobro moralne. Jako Fundacja nie otrzymujemy żadnych grantów, ani finansowania z budżetu państwa. Potrzebujemy środków na realizację najbliższych planów. Dlatego liczymy na hojność ludzi dobrej woli – takich jak Państwo.

OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK