Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

                                                                      Podobny obraz

         Boże Ojcze, Ty zesłałeś na świat Twojego Syna – Słowo Prawdy i Ducha Uświęciciela, aby objawić ludziom tajemnicę Bożego życia; spraw, abyśmy wyznając prawdziwą Wiarę uznawali wieczną Chwałę Trójcy             i uwielbiali Jedność Osób Bożych w potędze ich działania. Przez naszego Pana Jezusa Chrystusa Twojego Syna, który z Tobą żyje i króluje w jedności Ducha Świętego – Bóg przez wszystkie wieki wieków.

         Bóg Chrześcijan jest Tym, który pierwszy wychodzi do człowieka. To Pan Bóg pierwszy Objawia się i pokazuje nam Prawdę o Sobie samym. Dzisiejsza Uroczystość Najświętszej Trójcy wskazuje na niezwykłą                 Tajemnicę, jaką jest wewnętrzne życie Boga. Bóg jest Miłością, która jest obecna w Trójcy Świętej. Poznanie Trójcy Świętej w jedności jest owocem i celem naszego życia Chrześcijańskiego.


                                                                Podobny obraz

  Boże Ojcze Wszechmogący, Panie Jezu i Duchu Święty dzisiaj jest Wielkie ŚWIĘTO TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ i bardzo prosimy o wskazówki dla  Polaków i ogólnie dla ludzkości.

  BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY„:Ludzkości Moja ukochana – powinniście modlić się i myśleć o Nas od rana. Jak widzę, te ostatnie grzechy na waszego Boga są najsmutniejsze, że przyjaźnicie się z Moim wrogiem.Wróg Mój, to człowiek ufający lucyferowi i tak pilnie pracujecie na jego chwałę, że jesteście już do niego podobni.Ci winowajcy okrutnie grzeszą, a że rządzą Moim Episkopatem bezbożnie to się cieszą. Ja Bóg Wszechmogący stworzyłem ten świat i ulepiłem człowieka z miłości a ludzie powinni być podobni do Mnie Boga, a Ja już patrzę na was z litości. No, ale cóż Synowi Jezusowi Chrystusowi oddałem panowanie na Ziemi i tylko On może ten świat na dobry odmienić. Lecz podałem warunek: JEZUS CHRYSTUS „KRÓL POLSKI”, a to będzie ISKRA wychodząca na miasta i wioski. TĘ ISKRĘ JEZUSA CHRYSTUSA szanujcie, wywyższajcie, kochajcie i uwielbiajcie, gdyż Jezus od dawna został waszym „sługą” i jak  jest do tej pory, to na Ziemi zakończy się życie powoli. Przepraszajcie, wynagradzajcie za grzechy i pokutujcie, gdyż mam nadzieję, że w Polsce z Moim Synem KRÓLEM wszystko nowe zbudujecie. Amen. BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY JESZCZE SIĘ NAD WAMI LITUJĄCY”.

       Znalezione obrazy dla zapytania jezus  Panie Jezu – pytają Polacy, czy powinni już wyjeżdżać do Polski, bo zbliżają się czasy niebezpieczne na świat? 

  PAN JEZUS CHRYSTUS„:Na wszystko przyjdzie czas i powiem wam w odpowiednim czasie. Jest dużo proroctw, ale wszystko zależy od was – ludzi. Tak, jak winien jest wasz August Hlond wybuchowi „drugiej wojny światowej”, bo on wiedział co mówiłem do niego i on mógł jednym ruchem ręki zatrzymać wojnę, lecz nie posłuchał swego Pana, dzięki któremu był kardynałem, bo on służył lucyferowi. To widzicie – nawet grzesznicy rządzą Moim Niebem, bo wpychają morderców, a przecież on jest współ-mordercą tak dużo milionów obywateli różnych państw. Obecnie, jeśli wybuchnie WOJNA, czy kataklizmy, to winni będą rządzący całym Episkopatem, bo Ja nie jestem ich bogiem. Gdyby kochali Mnie ci rządzący, jak jest w Przykazaniu, to czym prędzej by Mnie wywyższyli na KRÓLA POLSKI, a oni  z nienawiścią do Boga w Trójcy Przenajświętszej i do was ludzi mówią: „NIE!” Przecież oni najlepiej wiedzą, że te słowa dyktuje im lucyfer i będzie ich mordował bez zamordowania. Gdyby rządzący polityczni i religijni chcieli Mnie kochać, to by usunęli grzechy, a oni upajają się widokiem tych okrutnych grzechów. Ja BÓG nie umiem zrozumieć, że ci rządzący wybierają „piekło” i wieczne cierpienia, a tyle filmów jest o piekle do obejrzenia i przeżywania. A ty Mieczysławo nie smuć się, bo to jest ludzka pycha, gdyż są pewni, że lepiej wiedzą z zazdrości. Ja mówię do każdego, lecz oni nie chcą Mnie słuchać a takie ładne książeczki piszą i aż trudno uwierzyć, że oczerniają i oskarżają, no i oczywiście wyroki sami wydają bez Mojej zgody. „Kto nie jest ze Mną – jest przeciwko Mnie” – nie pytają Mnie o nic i sami się wypowiadają. Jezus Chrystus Syn Boga Wszechmogącego czeka na pytania ludu błądzącego”.

                                                                     
                                                 Znalezione obrazy dla zapytania duch Å›wiÄ™ty

 Nasz umiłowany Duchu Święty podpowiedz bardzo prosimy co powinniśmy robić w obecnym czasie?

DUCH ŚWIĘTY.

 „Oj wy polscy ludzie – ulegacie diabelskiej ułudzie. Polska na was czeka, abyście pomagali z miłości porzucić wojenne wnioski. A WOJNA się zbliża, bo BÓG OJCIEC nie będzie czekał, bo jest dużo ludzi Mnie ubliżających. Moje Przesłania będą, lecz nie na pocztową zawieruchę, bo jeszcze czekam, aż Episkopat do uznania Jezusa KRÓLEM POLSKI się ruszy. No, ale cóż Polscy ludzie uczą się na swoich błędach i będą uczyć się Polski na przykładach swoich. Ja DUCH Święty bardzo mocno pracuję i pomagam, lecz posłuszeństwa wymagam. Amen. Duch Święty Pocieszyciel i światłość sumień”.


Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago z całodobową Adoracją – 16 czerwiec 2019 r.- godz.16 Wszyscy wierni Panu Bogu dostąpiwszy usprawiedliwienia przez wiarę, zachowajmy pokój z Bogiem przez Pana naszego Jezusa Chrystusa, dzięki któremu uzyskaliśmy przez wiarę dostęp do tej Łaski, w której trwamy i chlubimy się nadzieją Chwały Bożej. Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu – Bogu, który jest i który był i który przychodzi.