Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

PURPUROWE  SZAMBO – czyli RYBA PSUJE SIĘ OD GŁOWY!!!   TAJNA INSTRUKCJA WATYKAŃSKA Crimen Sollicitationi O ukrywaniu – zamiataniu spraw seksualnych wśród osób duchownych  pod dywan.Tajna watykańska instrukcja Crimen Sollicitationis obowiązywała „wszystkich patriarchów, biskupów, arcybiskupów i innych ordynariuszy” Kościoła rzymskokatolickiego w latach 1962-2001. ( I chyba nieformalnie nadal obowiązuje J.P.) Określała ona sposób postępowania biskupów w przypadku oskarżenia katolickich księży homoseksualizm (p. 71 w połączeniu z p. 72); pedofilię lub zoofilię (p. 73, w połączeniu z p. 72).(……)   ( w jawnej sprzeczności z 9-grzechami cudzymi   Bp Libera surowo walczył z pedofilami w sutannach.
    Bp Libera jako jeden z nielicznych przeprosił ofiary duchownych i zasłynął surowym podejściem do sprawców czynów pedofilskich w Kościele.  Bp Libera wypowiedział wojnę pedofilom w sutannach. W wywiadzie dla Wirtualnej Polski mówił ostatnio: – To nie ja podejmuję ostateczną decyzję w sprawie tego, czy ksiądz, który wyrządził dziecku wielką krzywdę, pozostanie w stanie kapłańskim. Są przypadki, że występowałem o usunięcie księdza ze stanu duchownego, bo skrzywdził dziecko, a watykańska Kongregacja Nauki Wiary zdecydowała się pozostawić go w stanie duchownym.
      No i proszę cuchnące, szatańskie szambo  grzechu pedofilii tak skrzętnie tamowane i zakrywane przez zboków z Vatykanu i naszych rodzimych purpuratów rozlało się na Polskę i cały świat dając niesamowity pretekst i wodę na młyn dla  wszelkiej maści bezbożników, lewaków i popleczników diabła, do ataków na wszystkich  Bożych i prawdziwych biskupów, kapłanów i Boży Kościół Katolicki, mimo iż jest to znikomy promil  tej patologii  i  haniebnych czynów w porównaniu do innych grup społecznych
     ALE  WARTO ZACYTOWAĆ odpowiedź papieża Franciszka, którego zapytano, dlaczego więcej mówi się o pedofilii księży niż innych grup. Jego odpowiedź brzmiała: „Nieludzkość tego zjawiska na poziomie światowym staje się jeszcze poważniejsza i bardziej skandaliczna w Kościele, ponieważ jest sprzeczna z jego autorytetem moralnym i wiarygodnością etyczną”.
        Niestety takich pozytywnych wyjątków, jak Bp. Libera jest znikoma ilość wśród duchownych Kościoła, bo niestety większość to typowi słudzy szatana, którzy działali na szkodę ofiar, wiernych i Bożego Kościoła Chrystusowego. Nap. Ab. L.S. Głódź (ps. Szklana) z Gdańska jest jednym z bardziej  zagorzałych szkodników K.K. Nie obejrzawszy filmu ,,Tylko nie mów nikomu” określa go jako byle co, za co później przeprasza, to jeszcze na dodatek swojemu podwładnemu pedofilowi i heretykowi ,,Ks.” Prałatowi Franciszkowi Cebuli kapelanowi Prezydenta L. Wałęsy (jaki prezydent taki kapelan J.P.) z Gowidlina – moja sąsiednia parafia na Kaszubach, odprawia uroczysty pogrzeb chowając go na poświęconej ziemi obok kościoła parafialnego  głosząc mowę pochwalną na cześć tego zboka i heretyka
   Że był zbokiem to sam się przyznał przed swoją ofiarą swojego haniebnego czynu na kilka tygodni przed swoją śmiercią (zm. 21.02.2019r.) dodatkowo głosząc szatańską herezję do swojej ofiary cytuję dosłownie ,,JAK NIE BYŁO WYTRYSKU TO NIE MA GRZECHU ‘’ przecież grzeszymy myślą , mową i uczynkiem.
                                                                 Nie ma wytrysku, nie ma grzechu„.
 Ale jest przestępstwo! I musi być ukarane! Nie ma zmiłuj. Poza tym film nie ma narratora, nikt nie mówi, co mamy myśleć, nikt niczego nie narzuca. Są fakty. Rzetelnie udokumentowane– dodała Beata Tadla
   Dziennikarka nie kryje zbulwersowania postawą Kościoła oraz osób, które nieprzychylnie są nastawione do filmu Sekielskiego.
       – Jakiej wielkości i jakiej jakości mózg trzeba mieć, by myśleć, że film jest atakiem na Kościół? Jedyne zło, jakie jest czynione Kościołowi, czyni on sam! Hierarchowie stracili jakiekolwiek moralne prawo do uznawania siebie za autorytety mówiące wiernym, jak mają żyć! Wyobraźmy sobie, że dyrektor szkoły wiedząc, że nauczyciel dopuszcza się przestępstwa, każe nauczycielowi zmienić pracę… A księża byli tylko przenoszeni do innych parafii!Przecież powinni siedzieć! Bezstronna komisja, która sprawdzi, kto krył pedofilów jest niezbędna – mówi Beata Tadla. – Działania organów ścigania wobec tych ludzi powinny być bezwzględne, skoro mogą być takie wobec kobiety, która rozkleiła plakaty z Matką Boską. W filmie padają konkretne nazwiska hierarchów! Dlaczego nikt nie puka do nich o 6 rano? Dlaczego nikt nie ukarał zwierzchników, którzy pozwalali podwładnym być blisko dzieci, choć ci mieli wyroki i zakazy pracy z nimi? Episkopat powinien wziąć przykład z kolegów z Chile. Klęcząc i błagając ofiary o przebaczenie hierarchowie powinni odejść, oczyścić Kościół z siebie, dać oddech uczciwym księżom i wierny– kończy Tadla. 
 NIESTETY I KOŚCIÓŁ KATOLICKI KIEROWANY W PRZEWAŻAJĄCEJ WIĘKSZOŚCI PRZEZ WSZELKIEJ MAŚCI MODERNISTÓW, LIBERAŁÓW I MASONÓW – WROGÓW PANA BOGA I KOŚCIOŁA SCHODZI ,,NA PSY”, PROWADZĄC WIERNYCH NA ZGUBĘ I WIECZNE POTĘPIENIE! 
  WIĘC JUŻ TERAZ ZBIERA SIĘ PLONY, KTÓRE STAJĄ SIĘ CO RAZ BARDZIEJ OBFITE I PRZERAŻAJACE- ALE TO JEST DOPIERO POCZĄTEK Jesteśmy  odpowiedzialni za nasze rodziny, a szczególnie dzieci przed Panem Bogiem! Naszym moralnym obowiązkiem pod odpowiedzialnością grzechu cudzego JEST NAPOMINANIE, nie pozwalanie, nie przytakiwanie, bądź braku reakcji dla ,,świętego” spokoju, bo się obrażą, bo to nie moja sprawa, nie będę się wtrącać, są dorośli i wiedzą co robią itp.. itd… LECZ UKAZYWANIA ZŁA, JEGO NEGOWANIE I ZWALCZANIE, A NIE BROŃ BOŻE, U K R Y W A N I E !
          JESTEM WOLNYM CZŁOWIEKIEM I MAM WYBÓR – DOBRA LUB ZŁA- JAKO KATOLIK
                        ZAWSZE WYBIERAJ  D O B R O!
      Zawsze komuś się naraisz, ludziom albo Panu Bogu, lepiej ludziom, a że jesteś (em) tchórzem, katolikiem letnim, pozorantem – więc OBRAŻAM SWOJEGO PANA BOGA ,STWÓRCĘ I PANA!
    BŁĄDZIĆ jest rzeczą – sprawą ludzką, ALE szatańską trwać w upadku
       PRAWDA nie poddaje się żadnym dyskusjom. ZŁO NIE MA PRAW, z wyjątkiem prawa do oddania w niego ciosu!
     ZŁO PRZYCIĄGA, PRZEZ PRZYZWOLENIE CAŁKOWITEJ SWOBODY POSTĘPOWANIA Brak reakcji z naszej strony NA ZŁO to sprawa grzechu (9 grzechów cudzych)
      Brak reakcji z naszej strony na zło, to inaczej nasze ciche przyzwolenie dla niego.
      Żeby zło się rozwijało to wystarczy, że dobrzy ludzie nie reagują na nie.
      Zło należy piętnować, przeciwstawić się jemu  i walczyć z nim wszelkimi dostępnymi sposobami .
        Zło należy pokazywać i demaskować, ponieważ pochodzi od szatana, który działa w ukryciu pod pozorem dobra i BARDZO nie lubi jawności, DLATEGO ZŁO najlepiej czuje się w ukryciu.
        Ludzie Kościoła – katolicy SĄ zobowiązani sprzeciwiać się złu i bezprawiu, nawet z narażeniem życia ks. Stanisław Małkowski
                 Czy to prawdziwe i mocne słowa dotrą do wielu?
                            To od Ciebie zależy, droga przyjaciółko i przyjacielu
                 Bo dobro i prawdę, zawsze trzeba siać i szerzyć wytrwale
                           Jeśli jesteś Katolikiem(ą) i wierzysz w Pana Boga, Który jest opoką i domem na skale,
           WIĘC PRZEKAŻ I POLEĆ INNYM – KU ICH I SWOIM ZBAWIENIU I BOŻEJ CHWALE !!!         
          Jerzy Poleszczuk Puzdrowo   maj 2019r
Korespondencja

LUDZIE NIE PODPISUJCIE, ŻE CHCECIE ODDAĆ ORGANY, BO WAS SPECJALNIE BĘDĄ CHCIELI ZABIĆ, ABY ORGANY ZA WASZĄ ZGODĄ WZIĄĆ.

PRZERAŻAJĄCE! Śmierć mózgu nie istnieje. Organy pobiera się od żywych ludzi! prof. Talar i Norkowski

https://www.youtube.com/watch?v=usOVEkLkO_U