Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Orędzie Boga Ojca, Trójcy Przenajświętszej i Matki Najświętszej z 9 lipca 2019 udzielone wizjonerowi z Holy Family Refuge, Kanada.

 https://www.childrenoftherenewal.com/holyfamilyrefuge   

 

Od tłum. orędzi M.Tuszyńskiej: Wizjoner otrzymuje orędzia od wielu lat i jest pod stałą opieką tego samego katolickiego kapłana.  

  

 

9 lipca 2019 r., Święto Matki Bożej Zadośćuczynienia 

 

Mój umiłowany synu, to jest Bóg Ojciec Nieba i Ziemi. Jest to również Trójca Przenajświętsza i Matka Najświętsza, ponieważ wszyscy jesteśmy zjednoczeni jako jedno. To Bóg Ojciec mówi ci, mój synu, że rzeczy w twoim świecie są w stanie krytycznym. Jak już mówiłem, wszystko będzie się pogarszać. Tak, huragany będą surowe w tym roku z powodu wysokich temperatur w oceanie. Trzęsienia ziemi będą również ciężkie w tym roku. Niedobór żywności jest realny i pogorszy się, ponieważ ludzie  Jednego Świata kupują i kontrolują żywność.  

 

Powtarzaj wszystkim Moim dzieciom, aby się przygotowały. Po pierwsze, idąc do Spowiedzi, jeśli jesteś katolikiem. Jeśli nie, idź do świętego pastora lub przyjdź prosto do swojego Boga. Powiedziałem wam, że każdy katolik, który nie może dostać się do kapłana, może przyjść prosto do swojego Ojca w Niebie i poprosić o przebaczenie prosto z serca, i to tak szybko, jak to możliwe, a następnie, w miarę możliwości, dostać się do księdza. Dlatego mówię wszystkim Moim katolickim dzieciom, aby teraz przystąpiły do Spowiedzi, żebyście nie musieli znaleźć się w sytuacji (oryg. przechodzić przez czasy), kiedy bardzo trudno będzie dostać się do kapłana w konfesjonale. 

 

Tak, Mój synu, trzęsienia ziemi będą coraz silniejsze w Kalifornii, a także na całym świecie. Planeta X jest teraz w pozycji, w której może znacznie wpłynąć na twoją ziemię i słońce za sprawą przyciągania magnetycznego, co zakłóci pogodę na lądzie i na morzu. Wysokie temperatury w waszych morzach spowodują wiele szkód na linii brzegowej, a znaczna część waszej żywności z ciepłych krajów i stanów, ulegnie zepsuciu.  

 

Przygotujcie swoją duszę tak bardzo jak to możliwe, a także zabezpieczając żywność i wszystko, czego potrzebujecie, gdy półki sklepowe będą puste. Mówię wam, że półki w waszych sklepach mogą być puste wcześniej niż myślicie. Będzie również brakowało wody, dlatego należy przygotować pewien zapas wody. Nie macie pojęcia, jakie będą wasze myśli, kiedy będziecie potrzebowali rzeczy ze sklepu i nic nie będziecie mogli ich dostać. 

 

Powiadam wam, nie przyjmujcie chip’a w ciało z jakiegokolwiek powodu, nawet śmierci. Chip będzie was kontrolował, a wy sprzedacie swoją duszę szatanowi. Moje dzieci, Ja przyjmę każdego z was, jeśli przyjdziecie do Mnie i poprosicie o przebaczenie. Nigdy nie podążajcie za szatanem, nawet jeśli sprawi, że będzie się prezentował bardzo dobrze i oferuje wam wszystko, czego chcecie. Szatan tylko zabierze was do piekła na całą wieczność. Podążajcie za Mną, waszym Ojcem w Niebie, ponieważ waszym ostatecznym celem jest pójście do Nieba na wieczność.  

 

Dostańcie się do schronu, gdy zostaniecie wezwani, jeśli Ja o to poproszę, ale jeśli waszym zadaniem jest stanąć w obronie wiary i być męczennikiem, zróbcie to dla Mnie i pójdziecie prosto do Nieba. Kocham, Bóg Wszystkich.  

Jestem z wami jeśli tylko poprosicie Mnie, i obiecuję, że będę dbał o każde z Moich dzieci w najlepszy dla nich sposób, aby dostały się do Nieba. Nie ufajcie ludziom u władzy, ale przyjdźcie do swojego Ojca, a Ja będę was chronił, bo jesteście Moimi dziećmi. Kocham wszystkich i każdego z was z osobna. Kocham, Ojciec Wszystkich. 

 

 

ORĘDZIE NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA DO SWOJEJ KOCHANEJ CÓRKI LUZ DE MARÍA  

z 9 lipca 2019   https://www.revelacionesmarianas.com/index.htm       

 

Tłum. z j. hiszp. przez j. ang. : M. Tuszyńska. Luz de Maria posiada orzeczenie o publikacji orędzi z 29 marca 1967  Kardynała A. Ottaviani, jest od wielu lat pod opieką stałego kapłana. https://www.revelacionesmarianas.com/luz_de_maria.html

 

Moi ukochani ludzie:

BŁOGOSŁAWIĘ WAS NIEUSTANNIE I WOŁAM WAS, ABYŚCIE SZLI MOIMI ŚLADAMI. 

Idźcie Moimi śladami, żebyście nadal byli bezpieczni i nie zagubili się.  

 

Macie swobodę wyboru, wzywam was, abyście wybrali dobro w tej chwili, w której ludzkość znajdzie się przed wielką otchłanią spowodowaną duchowym zamętem, w którym przetrzymywane są Moje dzieci, do których zwracam się z błaganiem, aby pozostały w Mojej Prawdzie, bez bojaźni, ponieważ Ja was Osłaniam. 

Moi ludzie, musicie ugiąć swoje kolana i wyciągnąć ramiona w kierunku Naszej Trójcy, ofiarować post, modlić się do Mojej Matki i przyjąć schronienie u Moich Archaniołów, nie zapominając o Aniołach Stróżach, waszych towarzyszach drogi, prosząc o wstawiennictwo Moje Święte Boże i Moich Świętych i służyć jedni drugim, przed wielkim testem, jaki wyłania się nad ludzkością.  

 

Wiedzą, gdzie Mnie znaleźć: W MOIM CIELE I W MOJEJ KRWI, gdzie otrzymują siłę, by oprzeć się ciągłym atakom natury i gwałtownemu działaniu człowieka poprzez grzech, który przyszedł, aby zanieczyścić Stworzenie, dlatego buntuje się przeciwko człowiekowi, a on cierpi z [powodu] natury.  

 

Umiłowany Mój ludu, konieczne jest, aby istota ludzka była pokorna i pomocna, żeby mogła uprzedzić to, co przychodzi na ludzkość. Sama nie będzie w stanie posiadać tego, co jest konieczne, aby pokonać mnogość przeszkód, które ludzkość znajdzie z powodu swojej własnej woli i akceptacji grzechu.  

 

KOCHAJ MNIE ZNAJĄC MNIE, KOCHAJ MNIE MOJĄ MIŁOŚCIĄ, KOCHAJ MNIE TAK JAK JA KOCHAM CIEBIE. 

 

Aktywność pochodząca z jądra Ziemi wzrasta, a wraz z nią wulkany budzą się z głośnym rykiem, do którego człowiek nie jest przyzwyczajony. (1) Ziemia drży z powodu trzęsień ziemi. ((2) 

 

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za Stany Zjednoczone, natura smaga was siłą, to jest moment,  

aby Moje dzieci powróciły do Mnie, ta ukochana ziemia cierpi. 

 

Wiatr i woda mórz łączą się, osiągając poziomy wykraczające poza normalnymi dla człowieka.  

 

Módlcie się Moje dzieci, módlcie się za Meksyk, wróćcie do Mnie i kochajcie Moją Matkę, odejdźcie od nieustannego grzechu, w którym duża część Moich dzieci jest trzymana. Ten naród drży i cierpi z powodu wody. 

 

Modernizm, w którym ludzkość jest zanurzona, powoduje Moje mdłości, natura Moich dzieci jest jedna, a nie ta, którą człowiek chce narzucić całej Ziemi. 

 

Ci, którzy przez swoją ekonomiczną władzę dominują nad rządami większości narodów świata, czują się potężni i wszczepiają niemoralność, grzech tak poważny wobec Daru życia, sieją terror tam, gdzie oni chcą i znieczulają sumienia, nawet w ramach Hierarchii Mojego Kościoła. CI, KTÓRZY OTWORZYLI DRZWI DLA ANTYCHRYSTA (3) I BĘDĄ PROWADZIĆ DO ZWODZENIA LUDZKOŚCI, TEJ, KTÓRA BĘDZIE ŻYĆ W SWOIM NAJGORSZYM I NAJWIĘKSZYM BÓLU. 

 

Będą żyć w stanie wojny, moce będą karać się nawzajem i w nieoczekiwanym momencie przeskoczy wielka iskra, która pozostawi ludzkość z wielkim lamentem. 

 

Módlcie się, Moje dzieci, Oren, Brazylia, cierpią, musicie się modlić, choroba sieje spustoszenie. 

 

Módlcie się, Moje dzieci, Oren, Bangladesz jest wstrząśnięty, a woda ich oczyszcza.  

Módlcie się za Moje dzieci w Chile. 

 

Moi umiłowani ludzie zbuntowali się przeciwko NASZEJ BOSKIEJ WOLI, STWORZENIE NA TO REAGUJE, TAK WIĘC LUDZKOŚĆ ŻAŁUJE I MOJE DZIECI NIE UTRACĄ ŻYCIA WIECZNEGO.  

 

Wzywam was, abyście spojrzeli w górę, zobaczycie ogień schodzący ku ziemi, antycypujący to, co niespodziewanie dotrze do Ziemi, wpadnie do morza i spowoduje wielkie zniszczenie. 

 

Musicie poważnie potraktować to, co wam wyjawiam, bądźcie posłuszni, dzieci nie lekceważcie Moich wezwań.  

 

Czy czekaliście na znaki wskazujące, że początek wypełnienia ostrzeżeń Moich i Mojej Matki zostanie spełniony?  

 

WŁAŚNIE TERAZ POŚRÓD NICH ŻYJECIE, NIE KONTYNUUJCIE ZDOBYWANIA PIENIĘDZY, WOJNA, KTÓRĄ WSPIERAJĄ POTĘGI, SPOWODUJE ZAŁAMANIE SIĘ GOSPODARKI, I JAKŻE WIELE MOICH DZIECI STRACI POWÓD Z TEJ PRZYCZYNY! 

 

JAK BOLI MOJE SERCE! 

 

Dzieci przydźcie do Mnie, znajdziecie we Mnie pocieszenie, którego potrzebujecie, nie szukajcie grzechu. 

 

Od was, dzieci  Mojego Serca i dzieci Mojej Matki, domagam się, abyście poszli szukać grzesznika i powitali go Moją Miłością, w ten sposób rozpoznawane są Moje dzieci, one kochają jak Ja Jestem: Miłością.  

 

Nie zapominajcie, że nie ma grzechu, niezależnie od tego, jak ciężki mógłby być, żeby MOJE MIŁOSIERDZIE NIE PRZEBACZYŁO, JEŚLI GRZESZNIK PRAWDZIWIE ŻAŁUJE I CZYNI SILNE POSTANOWIENIE POPRAWY. 

 

MOJE MIŁOSIERDZIE JEST NIESKOŃCZONE, TAKIMI MUSZĄ BYĆ MOJE DZIECI. 

 

PRZYJDŹCIE DO MNIE DZIECI, PRZYJDŹCIE DO MNIE!


Błogosławię was.

Wasz Jezus 

 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

 

 

 

(1) Aktywacja wulkanów, przeczytaj …  (1) Activación de volcanes, leer … 

(2) Trzęsienia ziemi, przeczytaj … (2) Terremotos, leer …