Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

                                Znalezione obrazy dla zapytania krolowa pokoju

                                24 czerwiec 2019 r. 38 lat OBJAWIEŃ w MEDJUGORIE

 Mateńko Boża Medjugorska dzisiaj mija 38 lat Twojego Objawiania się w Medjugorie i bardzo prosimy o Twoje Błogosławieństwo na dalsze życie. Na początku powiedziałaś Maryjo, że będziesz przychodziła do 33 lat, a Jesteś już 6 lat dłużej z czego serdeczne Bóg zapłać i jesteśmy bardzo szczęśliwi z Twojej wizyty na Ziemi. Bardzo prosimy o tłumaczenie dla całej ludzkości o bezgrzesznym życiu, abyśmy chcieli być mocni w wierze Chrystusowej.  W tym dniu  1981 roku ukazała mi się Matka Boża w moim domu w Polsce, a ja nie zrozumiałam w jakim celu. Pytałam kapłanów i nie otrzymałam odpowiedzi. A przecież Bóg i Matka Boża przychodzą upominać ludzi. Dopiero później zrozumiałam, że postawa Maryi znaczyła, że przychodzi do mnie z Łaskami. Matka Boża stała w moim pokoju i patrzyła mi prosto w oczy, a twarz była spokojna. Miała nałożony niebieski płaszcz i szukałam takiej Figury oraz Obrazu i niestety nie znalazłam. Gdy przyjechałam do Chicago i dopiero tutaj nakupiłam dużo Obrazków i odnalazłam moją Mateńkę i do tej pory rozmawiamy za co serdecznie dziękuję. Raz powiedziała do mnie pięknym żywym głosem do lewego ucha.

 

                                                                            MATKA BOŻA Z MEDJUGORIU

    „Tak – mówię do was 38 lat w Medjugoriu i w innych miejscach też się ukazuję i upominam ludzkość, aby nie grzeszyli i w wierze Chrystusowej mocni byli. „Któż jak Bóg” – pamiętajcie o tym i nigdy nie wątpcie, bo Bóg Jezus Chrystus – „Pan nad pany” jest waszym „KRÓLEM POLSKI” ukochanym.  Tak – Ja w Medjugorie mówię od 1981 roku. Ludzie przyjeżdżają i są zachwyceni Moimi Słowami, a do domu wracają i złe życie powtarzają. To Ja mówię: nie płaczcie, bo macie Przyjaciół w Niebie i ratują was    w potrzebie. Mnie jest przykro, że ludzie oczerniają siebie poza sobą, a nikt nie rozmawia ze sobą żadną mową. Tacy zaradni i wykształceni a postępują jak każdy grzesznik na tej ziemi. Powiadam wam, że wybraliście przez duchownych namawianie na waszych wrogów do głosowania. A tak bardzo was prosiłam i kierunek wam mówiłam, a wy nie wierzycie w Objawienia, to będziecie pozbawieni możliwości Boga uwielbienia. Nie bierzcie przykładu ze Stanisława …… , który nie wierzy, że My z Nieba przychodzimy, mówimy i dobre drogi pokazujemy. On plotkuje i oczernia Boga Objawienia. On nie jest godny, aby ktoś się jemu z Nieba Objawił, bo już ludzi kłamstwami nakarmił. No tak – on by chciał być najmądrzejszy i wyżej Boga się stawiać z określaniem ludzkich grzechów. Maryja z Medjugorie


Weź w swą opiekę nasz Kościół święty Panno Najświętsza Niepokalana. Niechaj miłością każdy przejęty czci w Nim Jezusa naszego Pana.


Mateńko Boża Niepokalanie Poczęta bardzo prosimy o Błogosławieństwo dla Twoich czcicieli oraz prosimy o rady.

                                                        MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.

 „Ty Mieczysławo jesteś dobrym przykładem, chociaż są tacy, którzy obrzucają ciebie jadowitym jadem.  Tak, to prawda, co powiedziałaś, że w kościołach luterańskich spotykają się tylko prywatnie i dziękuję wam, że uwierzyliście Nam – wy Nasze dusze bratnie. Bóg jest waszym Przyjacielem i chciałby pomagać wam żyć na Ziemi i wysyła swoich Apostołów wnikliwie słuchających waszego sumienia i niech każdy o tym pamięta, że Jestem Niepokalanie Poczęta. Modlitwy powinne być takie, jak uczył was Święty Maksymilian   i wy tak módlcie się. Pamiętajcie – słuchajcie Syna, jak powiedziałam już na weselu w Kanie i niech się często dokona na was Ducha Świętego wylanie. Duch Święty jest Cudowny a dla was Polaków JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI to mówię i tylko Jezus Chrystus Król was uratuje i Jemu wszystko zawierzcie. Wybierajcie Błogosławieństwo, a odrzućcie przekleństwo, bo wasze terytorium polskie – katolickie ma wielkie poparcie w Niebie, gdyż Polaków katolików są ilości liczne. Wasza Matka Niepokalanie Poczęta i o waszych prośbach pamięta”.

 

Najświętsza Panno Maryjo Matko nadziei ożywiaj wiarę w Kościele Bożym. Tyś Raju straconego przypomnieniem i nadzieją Starego Testamentu.

 Mateńko Boża i nasza, czy długo będzie jeszcze trwała Ziemia i my na niej w tych sodomskich czasach?

                                                             MATKA BOŻA KRÓLOWA POLSKI

                  „Władcy tego świata już wydali decyzje nieprzemyślane i ogniem podpalanie.  To Ja was bronię przed Bogiem Ojcem Stworzycielem świata i On odwleka decyzję „STOP ZIEMI” od lata do lata. Taki piękny jest świat, taki piękny jest ten świat, ale tak naprawdę dla Boga Ojca nic nie jest wart. Przychodzę z Nieba do różnych miejsc na Ziemi i czekam, ale tak naprawdę, to nic się na lepsze nie zmienia. Jedni ludzie na drugich piszą skargi na siebie, a gdzie? Oczywiście do diabła, bo On tylko wypłukuje waszymi grzechami diabelskie gardła. Wasza zraniona Matka Maryja”.

Z dawna Polski Tyś Królowo Maryjo, Ty za nami przemów Słowo Maryjo. Ociemniałym podaj rękę, niewytrwałym skracaj mękę Maryjo.