Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

DISNEY  NOWA RELIGIA DEMONICZNA

CORAZ WIĘCEJ WARIATÓW JEST NA ŚWIECIE, BO BÓG WSZECHMOGĄCY DLA NICH ZOSTAŁ GDZIEŚ W KOSMOSIE. WSZYSTKIEMU ZŁU NA ŚWIECIE WINNI SĄ RZĄDZĄCY KOŚCIOŁEM KATOLICKIM – W USA ARCHIDIECEZJE, GDYŻ SPRZEDAJĄ KOŚCIOŁY WŁAŚNIE TAKIM DIABŁOM ZAMIAST NAUCZAĆ O BOGU, ALE IM SIĘ NIE CHCE WYJŚĆ Z PIĘKNYCH PAŁACÓW. NAWET NIE CHCĄ WIEDZIEĆ CI RZĄDZĄCY KOŚCIOŁEM, ŻE NAJWIĘKSZĄ OBRONĄ PRZED WANDALIZMEM I DIABELSKIMI ZACHOWANIAMI JEST BÓG JEZUS CHRYSTUS UZNANY KRÓLEM KAŻDEGO PAŃSTWA, DIECEZJI I PARAFII, LECZ CI RZĄDZĄCY TO MOŻE MASONI. DLACZEGO NIE CHCĄ UDOWODNIĆ, ŻE SĄ KATOLIKAMI BOŻYMI I WIERNYMI BOGU WSZECHMOGĄCEMU I ODDAĆ WŁADZĘ CUDOWNEMU PANU BOGU. CI CO SĄ PRZECIWNI, TO JUŻ ODDALI DUSZE LUCYFEROWI NA MALTRETOWANIE LUCYFEROWI. TAKIE OWOCE SĄ ZA RZĄDZENIE DIABELSKIE. 

Najnowszy morał bajek Disney’a: „Płeć jest stanem umysłu.”

 

 

Gejowska Parada w parku rozrywki Disneyland w Paryżu, nigdy nie powinna była mieć miejsca!

NIE planom kolejnych indoktrynacji dzieci ideologią lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) przez koncern Disney’a.

Podpisz petycję skierowaną do Roberta A. Iger’a, dyrektora generalnego koncernu, o zaprzestanie homoseksualnej propagandy w parkach rozrywki oraz nowych produkcjach filmowych.

 

PODPISZ

 

czy słyszeli Państwo najnowsze informacje o produkcjach Disneya?

Tak, Disney znowu to robi.
 Ponownie wprowadza homo- i transseksualne wątki do swoich produkcji!

Niedawno pierwsza „chłopięca księżniczka” pojawiła się na kanale Disney XD.
Chodzi o serię „Star Butterfly kontra siły zła” (Star vs the Forces of Evil), w której Marco (jeden z bohaterów) przebiera się za księżniczkę Turdinę, aby wyzwolić szkołę księżniczek spod panowania przerażającej dyrektorki.

Kiedy ta ostatnia odkrywa, że w rzeczywistości Turdina jest mężczyzną (znajdując owłosienie na „jej” klatce piersiowej) inne księżniczki wykrzykują klasyczne, ideologiczne slogany lobby lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT):

„To niczego nie dowodzi! Księżniczki też mogą być owłosione!”.
„Jakie to ma znaczenie, że „ona” jest chłopcem?”.
„On może być księżniczką, jeśli tylko tego chce….”.
„Kobieta to stan umysłu!”

Przesłanie (skierowane do dzieci) jest jasne: nawet mężczyźni mogą być księżniczkami, lub bardziej wprost: nawet mężczyźni mogą być kobietami!

Disney mówi dzieciom wyraźnie i bez niedomówień: „płeć jest stanem umysłu”!

To jest właśnie istota ideologii gender! Disney natomiast, z jakiegoś powodu, zaczął przekonywać do niej nasze dzieci i wnuki.

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Jeśli wcześniej nie byli Państwo tego świadomi, to mam nadzieję, że ta informacja pozwoli Państwu lepiej rozeznać, dlaczego kampania obywatelska CitizenGO przeciwko sympatiom LGBT koncernu Disneya (który ma moc wpływania na wyobraźnię milionów dzieci na całym świecie) jest tak niezwykle ważna.

Bardzo proszę o pomoc – wezwijmy dyrektora Disneya: Roberta Igera, aby natychmiast zaprzestał swojej „ideologicznej kolonizacji”, której celem są nasze dzieci!

Proszę o podpis pod petycją: by Disney przestał być propagandową tubą LGBT wymierzoną w umysły i serca najmłodszych!

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Niestety, podobnych wybryków Disneya jest znacznie więcej!

Czy wiedzą Państwo, że promuje on homoseksualną agendę także w Toy Story 4 (film właśnie wchodzi na ekrany kin w Polsce)?
W jednej ze scen możemy zobaczyć „rodzinę dwóch matek” przyprowadzających „swoje” dziecko do szkoły.

Miliony dzieci na całym świecie, w tym być może Państwa dzieci, zobaczą ten film.
Patrząc na „dwie matki” zastanowią się zapewne: jak to możliwe? Gdzie jest tata? Czy dziecko może urodzić się dwóm kobietom?

Znają Państwo odpowiedź?
Oczywiście że tak, tyle że według ideologów gender zakłamanie rzeczywistości, że dziecko może nie mieć biologicznego ojca nie stanowi najmniejszego problemu.

Wprowadzanie dzieci w błąd w tak delikatnych sprawach jest dokonywanym z premedytacją, niebezpiecznym eksperymentem na ich kształtującym się poczuciu człowieczeństwa.

Chcemy bronić niewinności dzieci i mocno wierzę w to, że Państwu również na tym zależy.

Z tego powodu CitizenGO chce zebrać (z Państwa pomocą!) i dostarczyć, co najmniej pół miliona podpisów do szefa Disneya Roberta Igera , aby wezwać go do zaprzestania tego absurdalnego ataku na dziecięcą niewinność.

Niedawną kulminacją takiego ideologicznego bombardowania była pierwsza, zorganizowana oficjalnie, tzw. „parada gejowskiej dumy”, która odbyła się 1 czerwca tego roku w paryskim Disneylandzie, nazywanym ”ziemskim rajem” dzieci.
Zebraliśmy wtedy 400 000 podpisów przeciwko paradzie.

Mimo to odbyła się ona bez przeszkód, ale pewne fakty wskazują, że nasza petycja musiała jednak specyficznie dotknąć Disneya.

Witryna internetowa o nazwie ”Magiczna Duma” odnosząca się do parady zniknęła z domeny Disneya. Wszystkie linki do niej przestały działać krótko po uruchomieniu naszej petycji.

Czyżby Disney wstydził się swoich nowych pomyslów?
Czy może bardziej obawia się, że tysiące oburzonych rodzin na całym świecie zbojkotują teraz jego parki rozrywki, produkty i filmy?

Stąd też tak ważne jest, aby podpisać dziś petycję wzywającą szefa Disneya, by nie organizował więcej gejowskich parad w parkach rozrywki, oraz nie stosował w swoich filmach perswazyjnego przekazu ideologi LGBT w postaci homoseksualnych bohaterów, scen i kontekstów.

Bardzo proszę o podpis: by Disney zrezygnował z bombardowania dzieci ideologicznymi postulatami gejów, lesbijek, biseksualistów i transseksualistów (LGBT).

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Poniżej mogą Państwo znaleźć inne ważne informacje na temat tego, co planuje zrobić Disney, a czemu my (Państwo i ja) musimy spróbować zapobiec.

Bardzo dziękuję za każde Państwa wsparcie!

 

Z wyrazami szacunku,

Paweł Woliński i cały zespół CitizenGO.

P.S. Podpisanie petycji przeciwko koalicji Disneya i LGBT zajmuje tylko 20 sekund. Można to zrobić natychmiast klikając tutaj.

P.P.S. Poniżej email, który wysłałem kilkanaście dni temu…. bardzo proszę o przeczytanie go, jeśli nie mieli Państwo okazji zrobić tego wcześniej!

 


 

 

Gejowska Parada w parku rozrywki Disneyland w Paryżu, nigdy nie powinna była mieć miejsca!

NIE planom kolejnych indoktrynacji dzieci ideologią lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) przez koncern Disney’a.

Podpisz petycję skierowaną do Roberta A. Iger’a, dyrektora generalnego koncernu, o zaprzestanie homoseksualnej propagandy w parkach rozrywki oraz nowych produkcjach filmowych.

 

PODPISZ

Sz. P. Kinga Drzalowska,

 

dzięki Państwu i wielu innym osobom ponad 394 tys. zaniepokojonych obywateli napisało do władz parku rozrywki Disneyland w Paryżu, prosząc o ochronę dzieci i odwołanie “Magicznej Parady Gejowskiej”, która została zaplanowana na 1 czerwca 2019 roku. Była to pierwsza oficjalnie zorganizowana przez park rozrywki Disney’a “parada gejowska”.

Być może mamy właśnie do czynienia z najszybciej rozwijającą się kampanią CitizenGO w historii. Pomimo presji wywieranej na Disneyland Paris i podpisów, które dostarczyliśmy w Paryżu, Madrycie i Londynie, nasze wysiłki nie przyniosły oczekiwanych rezultatów.
Disneyland Paris, największy europejski park rozrywki dla dzieci, zlekceważył to i nie cofnął się z realizacją swojego planu: parada odbyła się w pierwszą sobotę czerwca.

Nasza kampania miała wystarczająco duży zasięg, by dotrzeć do  prezesa i dyrektora generalnego Walta Disneya, Roberta A. Igera, który w tej sytuacji otrzymał dodatkowe wsparcie ze strony grup lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT).
Jednak według naszych wewnętrznych źródeł – Robert A. Iger jest jednocześnie  bardzo zaniepokojony naszą kampanią i możliwością, że w przyszłości wiele rodzin zbojkotuje parki Disneya, filmy i inne produkty koncernu, jeśli w  parkach rozrywki będzie miała miejsce indoktrynacja dzieci ideologią LGBT.

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Powinniśmy zatem zwielokrotnić nasze siły.
W maju, w zaledwie kilka tygodni za pośrednictwem platformy CitizenGO zebraliśmy niemal 400,000 podpisów pod naszą petycją. Dlatego wierzę, że wspólnie możemy zwiększyć tę liczbę zbierając milion podpisów zaangażowanych obywateli, którzy zwracają się tym razem bezpośrednio do zarządu oraz prezesa i dyrektora generalnego Walt’a Disney’a Roberta A. Igera.
Zwracam się do Państwa z prośbą o podpisanie petycji przeciwko organizacji kolejnej gejowskiej parady i podobnych wydarzeń w którymkolwiek parku Disney’a.

Obecnie w siedzibie Walt’a Disney’a – w Kaliforni – dyrektorzy Disney’a dyskutują nad tym, co zrobić w przyszłym roku:

  1. Zorganizować gejowskie parady również w innych parkach rozrywki Disney’a
  2. Poprzestać na organizacji kolejnej gejowskiej parady wyłącznie w Paryżu
  3. Zrezygnować z organizacji tego typu wydarzeń w przyszłości

Spodziewamy się, że w następnych tygodniach prezes Walt’a Disney’a podejmie decyzję, dlatego tak ważne jest, abyśmy wszyscy podpisali kolejną petycję:

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Wiemy, że Disney rozważa organizację „gejowskich parad” każdego roku. Zastanawia się nawet nad rozpowszechnieniem ich na wszystkie parki rozrywki na całym świecie. Jeśli nie przekonamy go, by powstrzymał to szaleństwo, wszystkie parki będą już niedługo miejscem indoktrynacji LGBT! Nie mam wątpliwości, że za nimi pójdą filmy i wszelkie inne produkty koncernu, a dziecięca wyobraźnia nie będzie już wolna od ideologii!

Proszę spojrzeć na to zdjęcie, zostało zrobione na Paryskiej “Paradzie Gejowskiej”

Jeżeli chcą Państwo, by to wydarzenie nie zostało powtórzone w przyszłości, bardzo proszę podpisać naszą petycję.

Potrzebujemy Państwa! Potrzebujemy Państwa aktywności przeciwko presji lobby lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT). Proszę o podpis pod petycją:

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Ta nowa petycja jest znacznie dla nas trudniejsza. Adresujemy ją do do Roberta A. Igera, prezesa i dyrektora generalnego Walta Disneya. Prosimy go o zatrzymanie indoktrynacji dzieci w parkach i produkcjach filmowych rozpowszechnianych na całym świecie. Nie chcemy, aby Walt Disney organizował i promował parady gejowskie lub inne tego typu wydarzenia.

Dowiedzieliśmy się, że w najbliższych tygodniach dyrektor generalny Walt’a Disney’a podejmie decyzję:  organizować tego rodzaju wydarzenia, czy raczej uszanować wolę rodziców i unikać promowania programu lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT). Rozpoczynamy naszą kampanię, aby uświadomić Disney”owi, że promowanie homoseksualnego stylu życia wśród dzieci jest błędem. Chcemy znów zobaczyć Disney’a przyjaznego rodzinom, a nie homoseksualnym aktywistom ! Bardzo proszę podpisać tę petycję:

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Chcemy mieć pewność,  że dyrektor generalny koncernu Walt’a Disney’a zdaje sobie sprawę, że jeśli podejmie niewłaściwą decyzję i poprze program LGBT w swoich parkach, poniesie tego konsekwencje. Jedną rzeczą jest szacunek dla każdego człowieka bez względu na jego skłonności seksualne, a drugą dostęp do umysłów dzieci, dziecięcej wyobraźni oraz promocja określonych zachowań seksualnych wśród najmłodszych. Jaki jest związek między rozrywką dla dzieci, a seksualnością lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów?

Taki obrazek został opublikowany na oficjalnym koncie Paryskiej “Gejowskiej Parady”:

 

Rozpoczynamy nową globalną kampanię, aby upewnić dyrektora generalnego Disney’a, że traktujemy sprawę niezwykle poważnie, że nie zrezygnujemy i się nie zniechęcimy.
Domagamy się, aby zrobił to co w jego mocy, powstrzymał indoktrynację dzieci na całym świecie. „Magiczna Parada Gejowska”, która miała miejsce w Paryżu, jest zapewne pierwszą z długiej listy wydarzeń i działań lesbijek, gejów, biseksualistów oraz transseksualistów (LGBT), które Disney ma zamiar zorganizować, indoktrynując bez skrupułów i serwując niebezpieczną ideologię małym dzieciom.

Być może (choć to mało prawdopodobne) zarząd Disney’a nie zdaje sobie sprawy z konsekwencji, jakie mogą przynieść decyzje podejmowane zgodnie z życzeniami bardzo wpływowego lobby jakim jest dziś ruch LGBT.

Jednak to przychody od rodzin wychowujących swoje dzieci, a nie przychody z Parad Gejowskich są podstawą finansów tej firmy.

Podpisując petycję i zachęcając innych do podpisania, wysyłamy wyraźny sygnał Disney’owi – przestańcie promować homoseksualizm, niszczyć Wasz dotychczasowy wizerunek i reputację … a w konsekwencji też tracić pieniądze.

Parada już raz się odbyła. Jesteśmy zdeterminowani i nie pozwolimy, by powtórzyło się to w przyszłości.

Bardzo proszę podpisać petycję z prośbą do dyrektora generalnego Disney’a, by zaprzestał organizacji “Gejowskiej Parady” i innych wydarzeń LGBT oraz by pozostał marką przyjazną i bezpieczną dla całych rodzin.

 

http://www.citizengo.org/pl/fm/172245-disney-stop-gejowskiej-indoktrynacji-na-calym-swiecie

 

Ufam, że mogę liczyć na Państwa pomoc w tej nowej batalii,

Z wyrazami szacunku,

Paweł Woliński razem z całym zespołem CitizenGO

 

P.S. Po podpisaniu petycji mogą Państwo podzielić się ze znajomymi wiadomością o nowej kampanii skierowanej do Roberta A. Igera, dyrektora generalnego Disney’a z prośbą, aby zaprzestał indoktrynacji ideologią lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) w parkach rozrywki oraz nowych produkcjach filmowych.