Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

KOCHAJĄCY GRZECH – MORDERCY SUMIEŃ ZAWSZE ZABIJAJĄ PRZECIWNIKÓW, ABY IM NIE PRZESZKADZALI W MIŁOWANIU LUCYFERA POPRZEZ PROMOWANIE GRZECHU, WIĘC KAJA UWAŻAJ.
Skutecznie uciszyć Kaję Godek

ństwo


Drodzy Obrońcy Życia Dzieci!


Media obiegła informacja o akcie oskarżenia skierowanym przez członków ruchu LGBT przeciwko mojej osobie. Akt przygotował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, którego założycielem jest Rafał Gaweł skazany na 2 lata więzienia za przestępstwa związane z prowadzoną działalnością gospodarczą. Wyrok jest prawomocny, a oskarżony obecnie uciekł przed wymiarem sprawiedliwości poza granice Polski. Jest za nim wystawiony Europejski Nakaz Aresztowania.

Posiadam informację, że na ten moment prywatny akt oskarżenia został już złożony w Sądzie Rejonowym w Warszawie. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych pochwalił się swoimi działaniami w mediach społecznościowych zamieszczając zdjęcie pierwszej strony pisma:

#ZatrzymajAborcję


Być może zastanawiają się Państwo, o co chodzi…?
W maju w programie Śniadanie w Polsat Newspowiedziałam, że geje chcą adoptować dzieci, aby je molestować i gwałcić. Jest to opinia oparta na konkretnych faktach, których nie sposób podważyć. Czy słyszała Pani chociażby o głośnym skandalu z niemowlęciem, które było wykorzystywane przez grupę gejów, a poczynania mężczyzn były uwieczniane na nagraniach telefonem komórkowym? Nagrany materiał służył potem do oglądania innym gejom! Sprawa miała miejsce w Szkocji, a molestującym dziecko był znany działacz tamtejszego ruchu homoseksualnego James Rennie.

Homoseksualiści muszą ukrywać podobne fakty, bo uniemożliwiają im one domaganie się adopcji dzieci. Dlaczego geje, lesbijki, biseksualiści i transseksualiści wzięli się za pisanie aktów oskarżenia i pozwów? Z pewnością to nowa odsłona terroru przeciw osobom broniącym dzieci przed wykorzystywaniem seksualnym i próba rozmontowania oporu przeciw adopcji dzieci przez ludzi z problemami w sferze seksualnej…

#ZatrzymajAborcję

Szanowni Państwo!
Nic nie jest dane raz na zawsze. Obserwujemy, jak Polska – będąca bastionem katolickich wartości i zwykłego zdrowego rozsądku – jest obecnie pod naciskiem międzynarodowych sił, które dokonały już spustoszenia w krajach Zachodu.

Doskonałym przykładem jest niegdyś katolicki kraj – Hiszpania. Po objęciu tam władzy przez José Luisa Zapatero ze szkół publicznych została wykreślona religia, a z programów nauczania zostały usunięte wszelkie odniesienia do chrześcijaństwa i moralności chrześcijańskiej. Wprowadzono ułatwienia procedury rozwodowej, zalegalizowano na szczeblu krajowym małżeństwa homoseksualistów wraz z prawem do adopcji dzieci przez takie związki.

Czy ta sytuacja czegoś Pani nie przypomina? To samo zaczyna się dziać również w polskiej polityce. Już teraz lewica bardzo dogłębnie bada finansowanie wszystkich zajęć związanych z wiarą katolicką. Proszę też przypomnieć sobie chociażby zbiórkę podpisów pod projektem „Świecka szkoła”, który w jednoznaczny sposób miał doprowadzić m.in. do wyeliminowania religii z publicznych placówek edukacyjnych.

Karta LGBT+, spotkanie z drag queen, o którym ostatnio Panią informowałam, czy indoktrynacja seksualna w szkołach, seria parad równości, kolejne profanacje świętych obrazów i miejsc – to niektóre z już dokonujących się zniszczeń w naszej przestrzeni publicznej.

#ZatrzymajAborcję

Kolejna sądowa batalia o prawdę nie jest dla nas powodem do zaprzestania działalności. Wręcz przeciwnie – być może dopiero w sądzie otrzymamy możliwość jasnego i głośnego wyartykułowania zagrożeń, jakie niesie z sobą uleganie lewicowym radykałom? Być może w tym zamieszaniu jest jakiś głębszy sens?

Szanowni Państwo!

Nie tylko ja osobiście jestem obiektem nagonki ze strony LGBT. W ostatnich dniach zeznania na policji składał także inny członek zarządu Fundacji Życie i Rodzina, Krzysztof Kasprzak. Sprawa ma związek z tym, że nagrywał w Częstochowie filmiki dokumentujące bezprawne działania policji wobec obrońców życia, którzy blokowali Jasną Górę, aby nie wszedł na nią marsz homoseksualistów. Proszę posłuchać, co mówił Krzysztof po wyjściu z komisariatu:

#ZatrzymajAborcję

Podobne wezwania dostało jeszcze troje naszych Wolontariuszy, ich przesłuchania dopiero się odbędą.

Aby móc zapewnić wszystkim osobom zagrożonym wyrokami profesjonalną opiekę adwokatów, uruchomiliśmy konto, na które można wpłacać darowizny przeznaczone bezpośrednio na ochronę przed stawianymi nam zarzutami.

Jest ono dostępne na stronie www.homopozew.pl.

Jego numer to: 97 1140 2004 0000 3802 7855 1864

Zwracam się do Państwa z prośbą o wsparcie obrony mnie i innych działaczy Fundacji, aby prawda mogła wygrać przed polskim wymiarem sprawiedliwości.

Kwota 50, 70, 120 zł lub dowolna inna, którą uzna Pani za stosowną, ułatwi skuteczną walkę sądową oraz pomoże pokryć koszty przygotowania materiałów niezbędnych do obrony przed homoaktywistami i ich prawnikami.

Liczę na Państwa wielkie serce!
Pozostaję z wdzięcznością,

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

PS. Jeśli damy się zastraszyć to nie możemy później lamentować, ani mieć pretensji, że agresywna i zorganizowana mniejszość deprawuje dzieci, narzuca sposób życia i funkcjonowania państwa. Jesteśmy gotowi do poświęceń, a wsparcie naszych Darczyńców jest nieocenioną pomocą w walce o prawdę.

OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com

Niektóre programy do poczty e-mail blokują linki zewnętrzne systemów transakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku –
Inwestuj w wartości