Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

W JAKIEGO BOGA WIERZĄ RZĄDZĄCY POLITYCZNI I RELIGIJNI?

TO JEST STRASZNE – TO JUŻ OD DIABŁY POLITYCZNI I RELIGIJNI RZĄDZĄ POLSKĄ, SKORO RZĄD     I RZĄDZĄCY EPISKOPATEM DUCHOWNI ODDALI POLSKĘ LUCYFEROWI W TORUNIU. NIE BYŁO OD NICH ŻADNEGO SŁOWA „STOP” DIABELSKIM ZARZĄDZENIOM. TO POLACY PŁACĄ PODATKI DIABŁOM ZA OBRZYDLIWE RZĄDZENIE NASZĄ OJCZYZNĄ POLSKĄ. BO JAK NAZWAĆ ODSZCZEPIEŃCÓW, KTÓRZY PROMUJĄ GRZECH? A PRZECIEŻ BÓG WSZECHMOGĄCY NIE BĘDZIE DŁUŻEJ CZEKAŁ NA WYMIERZENIE KAR TYM DEMONICZNYM RZĄDZĄCYM, BO JAK ICH MOŻNA INACZEJ NAZWAĆ – SEX DZIECI !!!  A PRZECIEŻ DUCHOWNI POWINNI NAUCZAĆ, ŻE ONI BĘDĄ POTĘPIENI I BĘDĄ LIZAĆ W OGNIU PIEKIELNYM ŁAPY LUCYFEROWI. TO DLATEGO TYCH BOŻYCH I PRAWDOMÓWNYCH KAPŁANÓW USUWAJĄ MORDERCY DUSZ I SUMIEŃ. TO PO CO JEŻDŻĄ DO CZĘSTOCHOWY OBŁUDNICY? CZY ONI WSZYSCY TEŻ SIĘ SEKSOWALI GDY BYLI DZIEĆMI?

Tak się ukrywa się prawdę przed Polakami!
Szanowni Państwo,w polskojęzycznych mediach trwa kampania propagandowa, której celem jest oswojenie Polaków z ideologią LGBT oraz „edukacją” seksualną dzieci. Szokuje mnie skala manipulacji, jakich używa się aby zindoktrynować nasze społeczeństwo.

Tylko w przeciągu ostatnich kilku miesięcy opublikowano w internecie setki a może i tysiące propagandowych artykułów, wywiadów, felietonów i komentarzy, których celem jest wzbudzenie pozytywnych reakcji emocjonalnych wobec postulatu wprowadzenia „edukacji” seksualnej WHO w polskich szkołach. Kolejne treści tego typu dosłownie zalewają portale internetowe i media społecznościowe.

propaganda

Wszystko jednak sprowadza się do kilku podstawowych, głęboko nieprawdziwych, sloganów:

– „edukacja” seksualna zwiększy szansę na stworzenie dojrzałych związków i relacji,
– „edukacja” seksualna zapobiegnie niechcianym ciążom,
– „edukacja” seksualna dostarczy dzieciom rzetelnej wiedzy dostosowanej do ich wieku,
– „edukacja” seksualna pomoże młodzieży uniknąć problemów związanych z seksualnością,
– „edukacja” seksualna przyczyni się do zmniejszenia chorób przenoszonych płciowo.

To starannie przemyślane, propagandowe hasła, dzięki którym rodzice w Polsce mają nabrać zaufania do „edukacji” seksualnej LGBT. Proszę spojrzeć na słowa szefowej WHO w Polsce (WHO to organizacja odpowiedzialna za tzw. „standardy edukacji seksualnej”):

„Naszą ideą jest wszechstronna edukacja seksualna, która nie skupia się wyłącznie na aspekcie biologicznym i fizycznym, ale przede wszystkim pokazuje emocjonalną, socjalną i interakcyjną stronę seksualności. Mowa tu o umiejętności budowania zdrowych relacji z innymi ludźmi, o związkach, przyjaźniach czy równości pomiędzy płciami. Chcemy rozwijać umiejętności dzieci i młodzieży, by w przyszłości podejmowały świadome i satysfakcjonujące decyzje.”

Pięknie powiedziane, prawda? A wie Pani jaka jest rzeczywistość?

„Edukacja” seksualna, zachwalana dla Polaków takimi słowami jak powyżej, w Niemczech funkcjonuje już od 1974 roku. Od 45 lat wszystkie roczniki niemieckich dzieci przechodzą przez całe programy „edukacji” seksualnej, które obecnie nadzoruje BZgA – instytucja podległa tamtejszemu ministerstwu zdrowia, będąca jednocześnie współautorem „standardów edukacji seksualnej” WHO.

Dotarliśmy do prowadzonego przez „edukatorów” seksualnych z BZgA internetowego forum dla dzieci i młodzieży, na którym użytkownicy wymieniają się doświadczeniami oraz odpowiadają na pytania innych. Wynotowałem dla Pani zaledwie kilka wpisów z tej strony:

„Mój chłopak ostatnio u mnie nocował i próbował się do mnie dobierać. (…) Kładł się na mnie (…) i myślę, że chciał uprawiać seks. A mamy dopiero 12 lat!!! Dlatego teraz z nim zerwałam, bo jest taki perwersyjny” (Manga_fee12)

„Mam 11 lat i chcę już uprawiać seks z moim 14-letnim chłopakiem. Czy to możliwe, jeżeli nie miałam jeszcze miesiączki? Czy muszę mieć też 14-lat, żeby z nim spać?” (Lady-Black)

„Czy to, że uprawiałem seks z moim kolegą oznacza, że jestem gejem?” (MichaelTsch)

„Mój chłopak chciałby ze mną uprawiać seks, ale równocześnie również z moją najlepszą koleżanką. Ona też tego chce. Co mam robić, postawili mi ultimatum?” (Christiana)

Proszę Państwa, skala patologii oraz dramatu dzieci i młodzieży, który wyłania się z oficjalnego forum autorów standardów edukacji seksualnej WHO, jest przerażająca. Gdzie te dojrzałe związki i głębokie relacje? Gdzie treści dostosowane do wieku dzieci? Gdzie to zmniejszenie problemów związanych z seksualnością?

Zamiast tego mamy prawdziwą plagę rozbudzonych seksualne i zagubionych dzieci. To właśnie rezultat 45 lat działań aktywistów LGBT i rozmaitych „edukatorów”, którzy od pokoleń deprawują uczniów w szkołach i przedszkolach.

Opisywane na forum zachowania niemieckich dzieci w wieku 11-14 lat są szokujące dla większości Polaków. Dlatego propagatorzy „edukacji” seksualnej ukrywają się ze swoimi prawdziwymi planami i okłamują nasz naród. W Niemczech, gdzie nie ma już prawie żadnych granic moralnych, pozwalają sobie na szczerość i otwartość.

„Podczas zajęć z edukacji seksualnej nastolatkowie nie uczą się, w jakich pozycjach najlepiej uprawiać seks. W edukacji seksualnej ważny jest przede wszystkim temat związków i kompetencji miękkich, dzięki którym może on funkcjonować, a o czym rzadko się mówi.”

Tłumaczy polska „edukatorka” seksualna. A co w tym samym temacie mają do powiedzenia jej koledzy „po fachu” z Niemiec?

Jednym z nich jest Uve Sielert – wieloletni współpracownik BZgA, na którego publikacjach opierają się Standardy Edukacji Seksualnej WHO. Sielert w 1991 roku napisał podręcznikdla dzieci i ich rodziców pod tytułem „Lisa i Jan”. Można w nim przeczytać m.in.:

„Chodź, pobawimy się w „pieprzenie” – zachęcają niektórzy chłopcy swoich kolegów i przyciskają przy tym swojego penisa w zwodzie do ich pupy. Najczęściej kończy się na takich odzywkach, leżeniu na sobie lub pocieraniu się. Przy pięcioletnich chłopcach i dziewczynkach nie może również dojść do poczęcia dziecka, kiedy rzeczywiście spróbują włożyć penisa do pochwy i będą mieli z tego przyjemność. Wzajemne lub wspólne masturbowanie jest również ok”.

Nie wiem jak Pani ale ja nie spotkałem się wcześniej z takimi dziecięcymi „zabawami”. Z pewnością nie pomagają one w budowaniu jakichkolwiek zdrowych relacji międzyludzkich…

Podrecznik

Jak Pani widzi, narracja o „budowaniu szczęśliwych związków” oraz dostarczeniu dzieciom „rzetelnej wiedzy” dostosowanej do wieku, jest przedstawiana jedynie Polakom dla celów propagandowych. W Niemczech i innych krajach zachodnich, „edukatorzy” i aktywiści LGBT publicznie głoszą coś zupełnie innego. To dlatego, że w tamtejszych społeczeństwach dokonała się już rewolucja moralna.

Wytyczne dla „edukacji” seksualnej w Europie autorstwa WHO i BZgA są takie same dla każdego kraju i każdego dziecka, niezależnie od miejsca zamieszkania. Polskie dzieci mają być „edukowane” dokładnie tak samo jak w Niemczech i innych krajach zachodu. Jednak nasze społeczeństwo nie zostało jeszcze dostatecznie oswojone z ideologią LGBT, aby deprawatorzy mogli wcielić swoje plany w życie.

Dlatego za pomocą mediów, prasy, radia i telewizji promuje się wśród polskich rodzin propagandę na temat „edukacji” seksualnej i LGBT oraz na wszelkie możliwe sposoby blokuje się mówienie prawdy o tym zjawisku. W ostatnim czasie szczególnie widoczne jest to w internecie. W ciągu ostatnich dwóch tygodni doszło do serii skandalicznych aktów cenzury w serwisie Youtube, których celem było uniemożliwienie dotarcia z prawdą o ideologii LGBT do Polaków.

Serwis przerwał najpierw transmisję na żywo telewizji wRealu24, która dotyczyła działań aktywistów LGBT, a następnie na kilka dni całkowicie zablokował ten kanał. Następnie usunięto z Youtube program redaktora Pawła Lisickiego na temat ideologii LGBT oraz nauczania Kościoła na temat homoseksualizmu. W kilka dni później, Youtube na kilka dni zablokował nagranie homilii abp. Marka Jędraszewskiego, nawiązującej do zagrożeń ze strony lobby LGBT, za „szerzenie nienawiści”.

Proszę Państwa, wobec tych działań coraz bardziej niezbędne stają się kolejne, niezależne środki docierania do Polaków z informacją o zagrożeniu na temat ideologii LGBT i tzw. „edukacji” seksualnej.

Dzięki pomocy Darczyńców, nasi wolontariusze każdego dnia na ulicach polskich miast, a w szczególności przed „paradami różnorodności seksualnej”, w sposób niezależny mówią i pokazują prawdę o niebezpieczeństwie. Nasze treści na pikietach, billboardach, furgonetkach i plakatach docierają do tysięcy Polaków dziennie. W ten sam sposób mówimy prawdę na temat aborcji i mordowania dzieci nienarodzonych.

W oparciu o całkowicie niezależne środki dystrybucji, nasz poradnik „Jak powstrzymać pedofila?” dotyczący ideologii LGBT i „edukacji” seksualnej, rozszedł się już w ponad 115 000 egzemplarzy. W akcji „Stop Pedofilii”, o której zbiorowo milczały niemal wszystkie polskie media, wzięło udział ponad ćwierć miliona Polaków.

Zaangażowanie naszych Darczyńców pozwala nam na całkowitą niezależność i mówienie prawdy z pominięciem międzynarodowych koncernów, które zawłaszczyły sobie przestrzeń medialną. Teraz chcielibyśmy rozszerzyć wpływy również w internecie.

Od wielu lat prowadzimy serwis stopaborcji.pl, który jest jedną z większych w Polsce stron na temat aborcji i walki o obronę życia. Kilka lat temu, w wyniku narastającej inwazji ideologii LGBT, uruchomiliśmy także portal stoppedofilii.pl – obecnie największy w kraju serwis wyjaśniający zagrożenia ze strony aktywistów LGBT i „edukatorów” seksualnych.

Portal

Intensywnie pracujemy w tej chwili nad nowym portalem, który połączy informacje zawarte na powyższych stronach i w nowoczesny sposób udostępni je użytkownikom. Będzie to jedyna tego typu witryna w Polsce, która w kompleksowy, czytelny i jasny sposób dostarczy Polakom wiedzy na temat najważniejszych zagadnień, wokół których toczy się obecnie wielka wojna informacyjna. Aby zakończyć prace nad portalem i uruchomić serwis, potrzebujemy ok. 11 000 zł.

Dlatego zwracam się do Państwa z prośbą o przekazanie 30 zł, 60 zł, 120 zł, lub dowolnej innej kwoty, aby uruchomić duży, niezależny portal internetowy, który będzie pokazywał Polakom prawdę na temat aborcji, „edukacji” seksualnej, ideologii LGBT oraz dostarczał metod obrony przed zagrożeniami.

Numer konta: 79 1050 1025 1000 0022 9191 4667
Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok. 32, 00-055 Warszawa
Dla przelewów zagranicznych – Kod BIC Swift: INGBPLPW

wpłata online

W obliczu agresywnej propagandy i zaostrzającej się cenzury, Polacy potrzebują niezależnych mediów, które przebiją się do nich z informacjami blokowanymi i cenzurowanymi w serwisach kontrolowanych przez zagraniczne korporacje.

Dzięki naszym Darczyńcom w sposób niezależny działamy już na ulicach polskich miast. Teraz proszę Państwa o pomoc i wsparcie w budowaniu niezależności informacyjnej w internecie.

Serdecznie Państwa pozdrawiam,

Mariusz Dzierżawski

Fundacja Pro – Prawo do życia
pl. Dąbrowskiego 2/4 lok.32, 00-055 Warszawa