Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

ZNAMY ŻYDOWSKICH OSZUKAŃCÓW I OBŁUDNIKÓW  – WSZYSTKO POD IZRAEL I ZA ICH WSKAZÓWKAMI. „CZY TE OCZY ŻYDOWSKIE KACZYŃSKIEGO I OGÓLNIE ZDRAJCÓW KACZYŃSKICH MOGĄ KŁAMAĆ?” MUSZĄ, BO TAKA JEST ICH ROLA. POZA IZRAELEM – OBŁUDNICY I GWAŁCICIELE SWOICH SUMIEŃ. POLSKI CHLEB JEDZĄ A POLAKÓW MORDUJĄ RÓŻNYMI SZCZEPIONKAMI, G5, PRZEPISAMI – ONI – ŻYDZI WIEDZĄ CZYM. KACZYŃSKI I „RODZINA W LGBT” – OBŁUDNIK, CZY ON MA WSTYD? ONI WIEDZĄ, ŻE POLAKÓW MOGĄ NAMÓWIĆ SWOJĄ OSZUKAŃCZA GADKĄ. „BÓG – RODZINA – OJCZYZNA” – OTO BOŻE HASŁO. . 

Obłuda, obłuda, obłuda – pisowska policja eskortuje i prowadzi marsze LGBT

Jarosław Kaczyński: musimy bronić rodziny tak jak broni jej

abp Jędraszewski

Komentarz Polskiego Patrioty:
 
 

 
Polak-PL

Czyli uważasz, że PIS to Polscy patrioci i Katolicy ? … że nie są mieszanką potomków Chazarów, komunistów, socjalistów i innych istów ? Chciałbym tylko przypomnieć, że bracia Kaczyńscy byli od najmłodszych lat indoktrynowani przez ich bożka – masona Jana Józefa Lipskiego, ich matka napisała mu laurkę w postaci książki. Nie ma na to papierów, ale wiele osób znających Kaczyńskich osobiście twierdzi, że ich matka była czystą żydówką. Za młodu zagrali w filmie i mieli lepszą na tamte czasy chatę niż komunistyczni aparatczycy ? … wcale nie zastanawiające ? Co mówił na ich temat ich własny ojciec w kontekście ich dojścia do władzy ?

Przypominam, że Ś.P. Lech Kaczyński przywrócił w Polsce działanie loży masońskiej Bnai’N’Brith vel Loża Polin, której przewodniczącym, współzałożycielem był Chazar prof. Jan Hartman. A przypominam, że dekret Mościckiego, ze zdaje się 1937, nie przestał obowiązywać i nie miała prawa się odrodzić masoneria na terenie RP. Zniesiono niby ten dekret za komuny. Sęk w tym, że ten system został uznany za zbrodniczy, więc to nie ma znaczenia. Tak więc Kaczyński złamał prawo.

Kolejne przewinienia. Wzmocnienie przedsiębiorstwa holokaust poprzez wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, które jasno wykazałoby, że to Niemcy zabijali tam Żydów. Wystarczył telefon os rabina Schudricha z kłamstwem na temat ekshumacji i Lech grzecznie wykonuje, mimo iż po dziś dzień wykonuje się ekshumacje Żydów na całym świecie, tylko nie w Polsce. Ba nawet światowi rabini, najwyżsi w hierarchii zalecają to robić. W ten sposób Żydzi okradają zarówno nas jak i innych o czym pisali żydowscy profesorzy jak Shlomo Sand, czy Norman Finkelstein.

Kolejna – podpisanie traktatu lizbońskiego, czyli notabene zrzeczenie się suwerenności polski.

Co do Jarka jak już wspomniałem brak ustaw STOP 447, aborcji, przymusowi szczepień. Karta LGBT narusz polską konstytucję (napisaną przez komuchów, ale nadal ważną) w kilku punktach, reakcja PIS = 0. Dają im obstawę policyjną za pieniądze podatników i boją się ich ruszać w jakikolwiek sposób, by nie stracić na słupkach wśród umiarkowanych – niezdecydowanych. Piesek Jareczka Mateuszek Kłamczuszek vel Miska ryżu, realizuje masońskie agendy 21, 2030, zrównoważonego rozwoju, w ramach praw unii diabelskiej. Na dzień dobry daje kilkadziesiąt baniek syjonistycznemu bankowi w Polsce za free, nie pytając Polaków o zdanie. Realizuje sukcesywnie wycofywanie gotówki, ograniczając transakcje gotówkowe do coraz niższych kwot, promują Polskę bezgotówkową, która w rezultacie doprowadzi do chipów czyli znamienia bestii.

Mógłbym książkę napisać, na temat lobbingu pisowców w kwestii 5G, czy szkodliwych szczepionek. To co oni wyrabiają, może być akceptowalne tylko przez pelikany, co łykają wszystko jak leci, bezrefleksyjnie, bez minimum wiedzy o czymkolwiek. No ale Wasz argument jest ciągle taki sam, jak nie PIS to PO. I to dzięki Waszemu szaleństwu zgodnemu z definicją przyłożycie rękę, do zaorania tego kraju i świata. Moje poglądy są proste – Katolicka Monarchia, zamiast masońskiej demokracji (w której nigdy nie ma winnych, myślicie, że po co masoni robili rewolucje obalające europejskie monarchie ? Nie obalono tylko tych, które dały im się zhołdować), wtedy wyeliminujemy wybory powszechne i idioci nie będą wybierać idiotów, którzy robiąc co chcą (kradnąc, lobbując, zabijając na zlecenie, czy bzykając nieletnie) niszczą kraj. Polska była silna wiarą. A dziś cyniczny Jarosław, który na początku swojej kariery szukał szczęścia na pełnej Żydów lewicy (lecz był zbyt mierny – prof. Jerzy Robert Nowak – to został pseudoprawicowcem) wykorzystuje naiwność Katolików i wysługuje się nimi do swoich partykularnych celów. Wystarczy, że Rydzyk da hasło. Obaj są cynikami. Polska ma być czysta i katolicka, a nie sprzedajna i cyniczna. Większość PIS-owców jedynie udaje Katolików, ponieważ mają partyjny prykaz świecić zawsze w pierwszych rzędach, w Kościele. Zgadza się nie mi oceniać czyjąś wiarę, jednak po czynach ich poznacie. A ich czyny zaprzeczają podstawom wiary katolickiej, mógłbym napisać o tym kolejną książkę na konkretnych przykładach. No ale ja ludzi z ignorancji nie wyleczę, ani nie nauczę samodzielnego prokatolickiego myślenia. Pozdrawiam wszystkich myślących.