Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Papież Pius X zatwierdził Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, a po raz pierwszy obchodzono   ją 29.08.1906r. Papież Pius XI ustalił jako uroczystość dzień 26 sierpnia w 1931 r. a rok  później czczono Matkę Bożą Jasnogórską w ramach obchodów jubileuszu 550-lecia Jasnej Góry.
  

Matko Boża Królowo Polski – bądź naszą Pośredniczką w ratowaniu Ojczyzny. Nieustannie błagamy Trójcę Przenajświętszą i Ciebie Maryjo – prowadź Naród Polski i nie opuszczaj nas, gdyż otoczeni jesteśmy samymi wrogami. Przyrzekamy słuchać Ciebie i Trójcę Przenajświętszą, tylko kieruj nami, abyśmy wyprosili przyjaźń z Paulinami, aby chcieli wynieść z ciemnych piwnic Klasztoru Jasnogórskiego piękny Wizerunek naszego Jezusa Chrystusa – KRÓLA POLSKI i aby Król chciał wziąć Naród Polski pod opiekę, bo giniemy. Błagamy Ciebie nasza Królowo, uczyń wszystko, co w Twojej mocy, aby Episkopat, który jest jedynym ratunkiem na uzyskanie POKOJU wzruszył się naszymi prośbami i uznał BOGA – KRÓLEM POLSKI, a jeśli nie, to wszyscy zginiemy i Episkopat też, lecz miejsce wieczne nie posłusznych Bogu będzie w piekle.

                                                           Znalezione obrazy dla zapytania matka boska czÄ™stochowa

    Najświętsza Matko Boża Królowo Polski błagamy – ratuj nas i naszą Ojczyznę. Sami Polacy mieszają między sobą, prześcigają się w oczernianiu, oplotkowywaniu i skłócaniu, zamiast modlić się według Twojego polecenia z Medjugorie. Przez tę niezgodę może wróg wkroczyć niezauważony.

  MATKA BOŻA KRÓLOWA POLSKI.

    „Patrzę na was, patrzę na Ziemię i tak ze smutkiem myślę, że chyba ostatni rok żyje na Ziemi to ludzkie plemię. Tak bardzo kochamy wszystkich ludzi, lecz ludzie wykonują grzechy okrutne na zwycięstwo lucyfera. Nawet osoby duchowne postępują z duchem demonicznego czasu, więc proszę was – módlcie się, módlcie się i zamawiajcie Msze Święte zawczasu. Kapłani będą mieli coraz więcej zaostrzonej pracy kapłańskiej, a lucyfer usunie „Przykazania Boże” i inne Kościelne dla niego przeszkodę na wasze drogi niebiańskie.  Katolicy – ukazuję się wam i proszę was słuchajcie Moich Słów, bo wojna zbliża się znów. Jeśli wygrają w wyborach wasi wrogowie, to powiadam wam – Polska będzie wrogimi zarządzeniami w przebudowie.         Uchwały będą z okrucieństwem graniczyły, a to wszystko będzie z waszej winy.   Budujcie POKÓJ, DOBRO i MIŁOŚĆ, bo BÓG ma jeszcze nad wami litość. Jednak pogódźcie się, przebaczajcie wszystkie złe postępowanie i proście o Ducha Świętego wylanie. Już tak dużo CUDÓW wam pokazujemy, a przecież dla waszego nawrócenia, bo karać was nie chcemy. Duzi i mali, uczniowie i starcy, ludzie prości i wykształceni proszę was  – ZMIEŃCIE TEN ŚWIAT NA BOŻY W POKORZE, A WSZYSCY OTRZYMACIE DARY BOŻE. WASZA MATKA KRÓLOWA POLSKI”.                                                                                                                                                  —————————-————————–

                 Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 26.08.19 r. – godz. 14.

– Módlmy się za odpowiedzialnych za przyszłość naszej Ojczyzny i świata całego, aby zabiegali o POKÓJ oraz sprawiedliwość religijną, społeczną i ekonomiczną.

– Módlmy się za rodziny, aby Maryi zawierzali każdy dzień życia – niech Maryja wstawia się za nami.

– Módlmy się za biskupów i wszystkich rządzących Kościołem Katolickim, aby według Woli Bożej kierowali Kościołem i wiernymi – niech Maryja wstawia się za nami.

 „ZRÓBCIE WSZYSTKO, CO POWIE WAM SYN” – a Syn mówi od 100 lat, aby grzesznicy uznali swego Boga KRÓLEM POLSKI a ZAPEWNI POKÓJ i SPOKÓJ i DOBRO