Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

OBECNY RZĄD JEST ZA NISZCZENIEM POLAKÓW POPRZEZ SZCZEPIONKI ŚMIERCIONOŚNE, TRUCIE ŻYWNOŚCI    A PRZEDE WSZYSTKIM WODY – I SĄ JUŻ PRZYGOTOWANE ZARZĄDZENIA, GDY „PiS” ZWYCIĘŻY DO DALSZEGO POLAKÓW CIEMIĘŻENIA – PODATKI WYSOKIE, PENSJE MNIEJSZE, BO PRZECIEŻ MUSI BYĆ KASA DLA UKRAIŃCÓW I ŻYDÓW – DARMOZJADÓW, KTÓRYCH JUŻ SĄ TYSIĄCE Z PASZPORTAMI POLSKIMI. A PRZEDE WSZYSTKIM AKCEPTUJĄ RAZEM Z EPISKOPATEM ABORCJĘ I SPRZEDAŻ DZIECI POLSKICH ZA GRANICĘ POLSKI NA SEX.

Razem z Fundacją Życie i Rodzina poinformuj proboszcza!

 

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

 

Szanowni Państwo,
Drodzy Obrońcy Życia Dzieci!


Piszę do Państwa, ponieważ zbliżają się wybory, a posłowie PiS najbardziej zasłużeni dla utrzymania aborcji otrzymali świetne lokaty na listach wyborczych.

Jak już Państwa informowałam, obecna Minister Rodziny Bożena Borys-Szopa startuje do Sejmu z pierwszej pozycji w okręgu gliwickim. To z jednej strony awans (w poprzednich wyborach zajmowała drugie miejsce na liście), z drugiej – widoczna ucieczka z okręgu katowickiego, gdzie nasza Fundacja prowadziła szeroko zakrojoną akcję informacyjną o współudziale pani minister w blokadzie projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ. Bożena Borys-Szopa najwyraźniej nie chce, aby o przedłużeniu jej kadencji decydowali wyborcy, którzy mają świadomość, jak bardzo przyczyniła się do tego, że w Polsce nadal w majestacie prawa zabija się niepełnosprawne dzieci…

W sąsiednim okręgu rybnickim piątą lokatę na liście zajmuje poseł Grzegorz Matusiak. Pan poseł prowadzi obecnie intensywną kampanię promocyjną dotyczącą dokonań PiS, nierzadko usiłując przypisać sobie zasługi partii, na które w ogóle nie miał wpływu. Pokazuje się także jako dobry gospodarz walczący dzielnie o interesy swojego regionu. O tym, że przez 14 miesięcy nie zorganizował nawet jednego posiedzenia podkomisji ds. aborcji eugenicznej, której jest przewodniczącym – milczy! Brak działania na rzecz ratowania dzieci zagrożonych zabójstwem w łonie matki obciąża sumienie posła Matusiaka i przekreśla jakiekolwiek zasługi w innych obszarach. Czy jest coś ważniejszego niż ratowanie od brutalnej śmierci najbardziej niewinnych i bezbronnych małych Polaków???

Ze startu w Kaliszu zrezygnowała posłanka Joanna Lichocka, która obecnie otwiera listę Prawa i Sprawiedliwości w Sieradzu. Także w Kaliszu miały miejsce pikiety antyaborcyjne, na których informowaliśmy o tym, że Lichocka projekt chroniący życie niepełnosprawnych dzieci nazywała projektem „nieludzkim”. Pytaliśmy publicznie, czy zatem ludzkie jest zabijanie dzieci przez lekarzy w szpitalach? Nie otrzymaliśmy odpowiedzi, za to pani poseł przed wyborami zmieniła okręg wyborczy.

Szanowni Państwo!

Obserwując uważnie poczynania posłów zauważamy, że bardzo często pokazują oni jedną twarz wyborcom, a drugą zachowują na przyjazd do Warszawy na posiedzenia Sejmu. Nawet ci, którzy w jakiś sposób przyczynili się do utrzymania aborcji, lubią przedstawiać się jako obrońcy cywilizacji, tradycyjnych wartości i normalnej rodziny. Szczególnie dbają o taki wizerunek w środowiskach związanych z Kościołem, przed swoimi biskupami, proboszczami, wspólnotami parafialnymi. Niektórzy z ludzi Kościoła nie mają nawet pojęcia, że posłowie PiSu podejmują działania (lub ich zaniechują), aby w Polsce dalej można było mordować chore dzieci!

Gdy rozpoczynaliśmy zbiórkę podpisów pod inicjatywą #ZATRZYMAJABORCJĘ, pisaliśmy do wszystkich parafii w Polsce specjalny list, w którym prosiliśmy o włączenie się lokalnej społeczności w tę ważną akcję. Pisaliśmy, że w obecnym Sejmie wreszcie nadarza się okazja do przeprowadzenia najistotniejszej reformy, która uratuje życie ponad tysiąca dzieci rocznie. Wielu proboszczów odpowiedziało na apel pozytywnie, ufając, że Dobra Zmiana będzie dotyczyła także poprawy ochrony życia.

Zadaniem Fundacji Życie i Rodzina jest mówienie prawdy, choćby była ona niewygodna i nie wszystkim się podobała. Głęboko wierzymy, że tylko jawność życia publicznego pozwala utrzymać standardy postępowania rządzących i daje nadzieję na poprawę jakości polskiej polityki. W obecnej sytuacji chcemy poinformować proboszczów z wybranych diecezji, że posłowie z ich okręgów przyczynili się do sejmowej obstrukcji projektu #ZATRZYMAJABORCJĘ.

Planujemy napisać do parafii w diecezjach:

– gliwickiej

– katowickiej (Rybnik)

– włocławskiej i łódzkiej (Sieradz).

Dodatkowo chcemy o sprawie poinformować proboszczów w Warszawie (diecezja warszawska i warszawsko-praska), gdyż z tego okręgu do Sejmu startuje sam Jarosław Kaczyński. To właśnie prezes PiS w grudniu ubiegłego roku zebrał swoich posłów na zjeździe w Jachrance i zabronił im bronić życia dzieci – i na drodze legislacyjnej, i poprzez nacisk na Trybunał Konstytucyjny, który zwleka z orzeczeniem w tej sprawie.

 

Jak wszystkie akcje Fundacji, także i ta generować będzie konkretne wydatki. Musimy wysłać listy do 1070 parafii. Jeden list to koszt 5,50zł, a zatem koszt całego przedsięwzięcia wyniesie 5885 zł.

 

Aby zrealizować powyższy plan, proszę Państwa o wsparcie finansowe.

Konkretną pomocą będzie sfinansowanie dziesięciu, dwudziestu, a może nawet czterdziestu listów.

Kwota 55, 110, 220 zł lub dowolna inna wybrana przez Panią – zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów akcji „Informacja dla proboszcza”.

 

Licząc na Państwa hojność, już teraz z serca dziękuję i najserdeczniej Państwa pozdrawiam,

KajaGodek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

PS – Politycy nie mogą prowadzić podwójnego życia. To, co robią w Sejmie, musi być znane wyborcom w okręgach, z których będą ubiegać się o reelekcję. Aby zapewnić informację – działamy!

OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW TRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKU BANKOWEGO:
26 1140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE


WSPIERAJ KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KOD SWIFT: BREXPLPWMBK