Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

TAKI WROGI RZĄD POLACY SAMI WYBRALI, KTÓRY PŁACI POLICJANTOM ZA BEZPIECZEŃSTWO DEMONÓW W LGBT, A PATRIOCI OJCZYZNY SAMI MUSZĄ OPŁACAĆ BEZPIECZEŃSTWO POLAKÓW. CHOCIAŻ TERAZ NIE WYBIERAJCIE SWOICH I WASZYCH RODZIN MORDERCÓW DO SEJMU I SENATU – CZYLI „PiS”- ANI PRAWO, ANI SPRAWIEDLIWOŚĆ. ŻYDZI WIEDZĄ JAK PODEJŚĆ POLAKÓW OBIECANKAMI KŁAMLIWYMI, 
POLSKA GINIE, A GDY WYBIERZECIE PiS ŻYDOWSKI ZDRADZIECKI, TO NAWET NAZWA „POLSKA” ZGINIE.
                                                          Zbieramy środki 
na zabezpieczenie Marszu Niepodległości 2019
MARSZ
 NIEPODLEGŁOŚCI LOGO

DLA WAS WALCZYMY O NIEPODLEGŁOŚĆ
WSPOMÓŻ
MARSZNIEPODLEGŁOŚCI
-https://marszniepodleglosci.pl/strefa-sponsorow/

Warszawa, 16.09.2019 r.

Szanowni Państwo,
trwają przygotowania do tegorocznego Marszu Niepodległości. Już 11 listopada  będziemy mieli okazję się spotkać i wspólnie świętować rocznicę odzyskania niepodległości. Przez Warszawę znowu przemaszerują polscy patrioci przybyli z różnych stron naszej Ojczyzny. Zanim jednak bęOBRAZ

dziemy mogli się tam spotkać, na barkach naszego stowarzyszenia spoczywa ciężar zapewnienia Państwu bezpieczeństwa. Nie dopuściłbym do marszu, gdybym nie był pewien, że ludzie zabezpieczający to przedsięwzięcie są wyposażeni, wyszkoleni i przygotowani na każdą  ewentualność. Straż Marszu Niepodległości to setki ludzi, w tym ratownicy medyczni i wolOBRAZontariusze, którzy odgradzają nasz marsz od dziesiątek prowokatorów chcących zakłócić nasz przemarsz. W zeszłym roku kilkuset Strażników Marszu Niepodległości ochraniało to wydarzenie. To dzięki ogromnemu wysiłkowi i poświęceniu tych ludzi mogliśmy wszyscy czuć się bezpiecznie. Dlatego chcemy równie profesjonalnie podejść do Państwa bezpieczeństwa. Do osiągnięcia tego celu niezbędna jest Państwa pomoc.

Zapraszam również ludzi, którzy chcą pomóc w organizacji Marszu Niepodległości w strukturach Straży Marszu Niepodległości. Żeby dołączyć do zespołu wolontariuszy Strazy Marszu Niepodległości niezbędne jest wypisanie formularza zgłoszeniowego – ZGŁOŚ SIĘ!

OBRAZ

Utrzymanie Straży Marszu Niepodległości to ogromny koszt, sięgający 80 tys. zł rocznie. Składają się na niego regularne szkolenia, zakup sprzętu łączności (w tym wykupienie niezbędnych pasm radiowych), wynajem lokalu, z którego dowódcy rozporządzają wolontariuszami oraz zakwaterowanie dla członków Straży, którzy przyjeżdżają na OBRAZMarsz Niepodległości z najodleglejszych stron Polski. Dlatego bardzo proszę każdego z Państwa o wsparcie. Każda, nawet najmniejsza darowizna przybliża nas do osiągnięcia celu – organizacji pięknego, patriotycznego i bezpiecznego wydarzenia.

OBRAZ

Pragnę jeszcze wspomnieć, że po sukcesie kampanii informacyjnej #NieDlaRoszczeń, którą prowadziliśmy od początku roku, przyszedł czas na kolejny krok. Pragnę poinformować Państwa, że właśnie złożyliśmy w Sejmie ponad 1300 podpisów, wymaganych do rejestracji komitetu inicjatywy ustawodawczej. Po jego rejestracji ruszy ogólnopolska zbiórka podpisów #STOP447 pod projektem ustawy o ochronie Rzeczypospolitej Polskiej przed roszczeniami dotyczącymi mienia bezdziedzicznego. Zorganizowaliśmy wraz z Stowarzyszeniem Roty Niepodległości spotkanie koordynatorów w Niepokalanowie. Prosimy o śledzenie naszych serwisów informacyjnych (MediaNarodowe.com, Media Narodowe TV), gdzie będziemy informować o starcie naszej kampanii.

OBRAZ

Wszystkie nasze działania wymagają ogromnych nakładów finansowych, dlatego jeszcze raz proszę Państwa o wsparcie na miarę Państwa możliwości. Informacje dotyczące możliwości realizacji wpłat podane są w dolnej części niniejszej wiadomości.

OBRAZ

PS. Zapraszam również Państwa na Konferencję Fatimską, która odbędzie się w Warszawie w dniach 11-13 października. W programie między innymi wykłady prelegentów zajmujących się tematyką Objawień Fatimskich, codzienne Msze Święte w tradycyjnym rycie rzymskim oraz możliwość odbycia ciekawych spotkań i licznych rozmów. Tutaj link do wydarzenia – Konferencja Fatimska w Warszawie.

Rober
 Bąkiewicz
-fotografia
Dziękuję w imieniu wszystkich działaczy Stowarzyszenia Marsz Niepodległości.
Z narodowym pozdrowieniem,
Robert
 Bąkiewicz
 - podpis
ROBERT BĄKIEWICZ
PREZES ZARZĄDU
Można też się zaopatrzyć w perełki naszego Stowarzyszenia. Klikając na poniższe grafiki i wpłacając poprzez system płatności wsparcie otrzymają Państwo pamiątkową książkę, koszulkę #NieDlaRoszczeń czy oficjalny plakat Marszu Niepodległości 2018.

KSIĄŻKAPLAKATKOSZULKA

WSPIERAJ
TRADYCYJNIE

DANE DO PRZELEWU: Stowarzyszenie
„Marsz Niepodległości”
ul. Majdańska 1 lok.11
04-088 Warszawa
TYTUŁEM: Darowizna na cele statutowe
NUMER RACHUNKU (PKO BP): 34 1020 1013 0000 0602 0352 8726
DLA WPŁAT ZAGRANICZNYCH: SWIFT BPKOPLPW
KONTO WALUTOWE (PKO BP): EUR 35 1020 1013 0000 0602 0403 3205
USD 40 1020 1013 0000 0402 0403 3213
GBP 45 1020 1013 0000 0202 0403 3221
WSPIERAM
ONLINE

POLSKI SYSTEM WŁAT
HOTPAY -
https://marszniepodleglosci.pl/wplata-online/
WPŁAĆ
 PRZY POMOCY PAYPAL -
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=74MKSC3XCFQUA

WSPARCIE
SMS
wsparcie
SMS
MARSZ
NIEPODLEGŁOŚCI
 LOGO

STOWARZYSZENIE

„MARSZ NIEPODLEGŁOŚCI”
 ul. Majdańska 1/11
04-088 Warszawa

KRS: 0000406677

ADRES KORESPONDENCYJNY:
E-MAIL:

LINIA INFORMACYJNA:
ul. Ząbkowska 11/4, 03-736 Warszawa
kontakt(at)marszniepodleglosci.pl
+48 500 072 622