Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

PRZECIEŻ ŻYDZI NIE CHCĄ ABY RODZILI SIĘ POLACY. POLSKĘ SZYKUJĄ DLA SICNIE

MORALNIE chory głosuje na PiSory 2)

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze dziewica!
Szczęść Boże,serdecznie pozdrawiam – Jerzy
TYLKO OSOBNIK MORALNIE CHORY ODDAJE GOS NA … PiSory
DLACZEGO właśnie KONFEDERACJA? (fragmenty całość w załącznikach)– Ponieważ tylko POLSKA WIERNA BOGU BĘDZIE ZNÓW POTĘGĄ. Dziś tylko Konfederacja zrzesza w sobie Polaków, Katolików dla których Dekalog Praw Bożych jest fundamentem tworzenia praw ludzkich – odpowiada IZABELA CHOJNACKA – kandydatka do sejmu z ramienia Ruchu NarodowegoKsiądz Robert Wawer pisze wprost: „Tylko KONFEDERACJA zadeklarowała PEŁNĄ OCHRONĘ dzieci nienarodzonych” https://gloria.tv/article/aS2Lj6LQGDhf21JbG1SeYSxx7     TYLKO WIERNOŚĆ BOGU i JEGO PRZYKAZANIOM, A NIE PiSowi i mamonie PLUS – to przede wszystkim zakaz jakiejkolwiek aborcji, nie ma nic ważniejszego nad szacunek do życia ludzkiego. Jan Paweł II przekonywał, że naród który morduje własne dzieci jest narodem bez przyszłości. Matka Teresa podobnie mówiłaJeśli matce wolno zabić własne dziecko, cóż może powstrzymać Ciebie i mnie byśmy się sami nie pozabijali– Prześledziłem scenę wyborczą i stwierdzam, że ze wszystkich ogólnopolskich komitetów wyborczych TYLKO KONFEDERACJA_ WYRAŹNIE zaprezentowała w programie PEŁNĄ ochronę dzieci nienarodzonych  Jeśli się mylę to proszę mnie poprawić. –napisał w swoich mediach społecznościowych kapłan.
     Rzeczywiście – PiS, czyli partia która pozuje na stronnictwo „Pro Life”, oficjalnie przyznał, że nie zamierza nic robić w Polsce w kwestii aborcji, nawet tak nieludzkiej i odrażającej jak aborcja eugeniczna. Nie tak dawno Szef KPRM Michał Dworczyk zapewnił, że PiS nie chce bronić życia nienarodzonych.
Grzegorz Braun z Konfederacji –  ZAKAZANIE ABORCJI WARUNKIEM Bożego Błogosławieństwa dla Polski  Znany konserwatywny polityk, reżyser, publicysta i działacz społeczny Grzegorz Braun zachęca posłów i senatorów do poparcia inicjatywy ustawodawczej   zakazującej aborcji.
– Liczę na to, że będziemy świętować ten piękny dzień, w którym cywilizacja śmierci zostanie zubożona o to terytorium, którym Wy dzisiaj władacie – powiedział były kandydat na prezydenta dodając, że opowiedzenie się po stronie życia będzie zapamiętane przez przyszłe pokolenia i nie zostanie zignorowane przez Pana Boga.
– Pamiętajmy, że cośmy uczynili jednemu choćby z tych najmniejszych (a tu chodzi o ludzi rzeczywiście malutkich, znacznie mniejszych od najmniejszych z posłów i senatorów) tośmy uczynili Temu, którego Prawo oby nad nami zawsze królowało
https://gloria.tv/article/QC4akiBw37k72PEHQ2qUgtjaM
BÓG OJCIEC: Uderzę w każdy naród według liczby niewinnych, których zamordowaliMoja umiłowana córko, Ja Jestem Początkiem i Końcem. Ja Jestem Stwórcą wszystkiego, co jest i będzie. Ja Jestem Panem życia i śmierci. Nikt nie ma prawa do     ingerowania w życie lub śmierć, ponieważ tylko Ja, wasz Ojciec Wszechmogący, mogę w nie ingerować.
Kiedy człowiek zaczyna wierzyć, że jest tak mocny, jeśli nie mocniejszy niż Ja, będzie próbował Mi dorównać. Gdy człowiek chce przejąć kontrolę nad Moim Stworzeniem, jest kuszony przez szatana do grzechu. Gdy grzech pychy atakuje duszę do tego stopnia, człowiek przeciwstawi się Mnie niszcząc życie na Ziemi
GLORIA POLO O WYBORACH
KAŻDY Z NAS ODPOWIE ZA TO, CO I KOGO POPIERAŁ !!! https://gloria.tv/article/JXGUEf2Pe7G72HzVPDMdy3z2
  Jeżeli popierasz aborcję, TOTALNE ZŁO – MORD NIENARODZONYCH DUSZ lub (tylko) głosujesz w wyborach na proaborcjonistów, nap..  PiS masz również krew na rękach tych NIENARODZONYCH Dzieci Bożych, mimo, że może nigdy nie dokonałeś tego bestialskiego czynu i nigdy byś go nie dokonał, ponieważ podpiszesz się pod tym złem.
     Wtedy jesteś tak samo winny, jak ta wyrodna matka, czy ten lekarz, który aborcji dokonuje, jak Ci którzy ten mord legalizują, ponieważ swoim głosem popierasz to ZŁO, a więc i przyczyniasz się do niego własnym wyborem.   Tym samym łamiesz Boże Przykazania zamiast je respektować i szanować.
Nie głosujmy w wyborach na partie, które zezwalają na dzieciobójstwo i w JAKIEKOLWIEK sposób omijają Boże Przykazania bądź nakazy z Pisma Świętego, bo odpowiemy za to z pewnością. Warto to wiedzieć i uświadamiać innych, ponieważ żadne słowo i czyn nie pozostanie bez Bożego rozrachunku.
Kaja Godek: Jarosław Kaczyński blokuje ochronę życia w Polsce i ulega lobby LGB Bardzo ,,elegancko” mówi Prawo i Sprawiedliwość. Jarosław Kaczyński jest bardzo szarmanckim człowiekiem, niezwykle kulturalnym, starszym panem. Prawda jest taka, że to on blokuje ochronę życia w Polsce, ulega lobby aborcyjnemu, ulega lobby LGBT – powiedziała w środę 2-X-2019r. na antenie RMF FM Kaja Godek, działaczka pro-life, KONFEDERACJA Korwin-Braun-Liroy-Narodowcy
Wybory parlamentarne 2019. Episkopat o wyborach: Katolicy nie mogą wspierać promujących i akceptujących aborcję (PIS J.P.)
– Katolicy nie mogą wspierać programów, które promują aborcję, starają się przedefiniować instytucję małżeństwa, propagują demoralizację dzieci i młodzieży – podkreślił abp Stanisław Gądecki, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski w „Słowie przed wyborami parlamentarnymi”
      Arcybiskup podkreślił, że wybierając kandydata trzeba brać pod uwagę „jego prawość moralną”, kompetencje oraz „świadectwo życia w rodzinie”. „Liczą się również takie cechy osobowości jak: wyrazista tożsamość, szacunek do każdego człowieka, postawa dialogu i umiejętność współpracy z innymi, zdolność do roztropnego rozwiązywania konfliktów, miłość ojczyzny oraz traktowanie władzy jako służby” – dodał hierarcha.
ABORCJA,  czyli wyrywanie, wysysanie nóżek, rąk i miażdżenie głowy DZIECKA!
SADYSTA LEKARZ,  wyrywa dziecku najpierw jedną nóżkę, później drugą. Teraz bierze się za  rączki… wysysa organy. Następnie kombinerkami – kleszczami  miażdży głowę dziecka.
Tego chcą dla nienarodzonych  dzieci posłowie ,,katolickiej” partii PIS, oraz TY GŁOSUJĄCY(a) NA TYCH BARBARZYŃCÓW!
 Gdzie prawa człowieka?
Gdyby tak zabijano zwierzę, to natychmiast protestowałby cały psudo-humanitarny świat obłudników.
Kiedy się morduje, miażdżąc małe, bezbronne dziecko – STWORZENIE  BOŻE! Odzew jest cichy, niewielki LUB ŻADEN
. NIGDY! NIE WOLNO ZABIJAĆ DZIECI!Ewa H. Kowalewska       Autorka jest dyrektorem Human Life International Europa, prezesem Forum Kobiet Polskich.Według oficjalnych danych Organizacji Narodów Zjednoczonych, od wielu lat corocznie w skali świata dokonuje się ok. 50 milionów aborcji. Na podstawie tych danych szacuje się, że zabito co najmniej 2 miliardy dzieci w łonach matek! Liczba ta może się wydawać szokująca, ale takie są fakty. Niestety, nie jest ona pełna. Nie obejmuje bowiem tzw. miniaborcji – wykonywanych bardzo wcześnie, oraz skutków stosowania bardzo popularnych w latach 80. wkładek domacicznych, a także milionów dzieci, które zginęły podczas stosowania procedury in vitro.
Zabijanie dzieci poczętych w łonach matek stało się jednym z największych dramatów XX i XXI w. Mało kto zauważył, że w ubiegłym tygodniu minęła 90. rocznica pierwszej legalizacji aborcji na świecie. Takie antyprawo wprowadził Włodzimierz Lenin w 1920 roku. W Polsce w czasie II wojny światowej Niemcy również zalecali aborcję dla Polek, Żydówek, Cyganek, Rosjanek; w przypadku Niemek było to absolutnie zabronione. Później przerywanie ciąży zalegalizowano w całym tzw. bloku wschodnim. W Polsce dramat zabijania do kilkuset tysięcy dzieci rocznie trwał od 1956 do 1993 roku.
KREW NIEWINNYCH WOŁA O POMSTĘ O NIEBA I PRZYJDZIE KARA – STRASZNA KARA !!!