Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

BOŻE, TY WEJRZAŁEŚ NA POKORĘ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY I WYNIOSŁEŚ JĄ DO GODNOŚCI MATKI TWOJEGO JEDYNEGO SYNA, A W DNIU DZISIEJSZYM UWIEŃCZYŁEŚ JĄ NAJWYŻSZĄ CHWAŁĄ I SPRAW, ABYŚMY ZBAWIENI PRZEZ ŚMIERĆ I ZMARTWYCHWSTANIE JEZUSA CHRYSTUSA PRZEZ JEJ PROŚBY MOGLI WEJŚĆ DO WIECZNEJ CHWAŁY W NIEBIE,      

                                     Podobny obraz

PAN JEZUS

   „Moja i wasza Przenajświętsza Matka Maryja już kiedyś jak i Ja w Niebie była. Bóg Ojciec powołał Nas na Ziemię, aby uczyć Praw Bożych oraz dobrego i sprawiedliwego życia każdego ludzkiego plemienia. No, ale cóż – zabrakło wiary w Boga Wszechmogącego Jedynego i poszczególni ludzie a nawet Narody wybierają okrutne grzechy, które pełzają wśród lucyferycznych czcicieli. Ludzie – dlaczego nie chcecie być dobrzy, dlaczego chcecie być od lucyferycznych czynności chorzy? Do roku 2019 nie nauczyliście się rozróżniać „dobra” od „zła”, które przecież na imię „potępienie” ma. Moje Narodzenie powitali innowiercy, a potem to byli mordercy. Z Nieba zszedłem dla was ludzie z miłości, abyście przebywali z Nami w Niebie także z miłości do Boga i do bliźniego i pragnę, aby nie było wśród was żadnego człowieka potępionego na piekło skazanego. Ludzie – dlaczego nie chcecie być dobrzy, a dlaczego osoby duchowne chcą być od grzechów chorzy? Proszę was wszystkich – powracajcie na drogi Boże i przestrzegajcie Przykazania Boże w pokorze. Bóg Sędzia Sprawiedliwy odda wam po waszej śmierci –  albo nagroda w Niebie, albo spadniecie w piekielne śmiecie.  Maryję Matkę Moją witałem z Aniołami i ze wszystkimi Nieba mieszkańcami, a Bóg Ojciec witał Maryję z Niebiańskim Orszakiem. A ona Niewiasta pokorna zakochana w całym Niebie i w was mieszkańcach całej Ziemi modli się o was, bo wie, że jesteście w wielkiej potrzebie. Proście Ją o wszystko, ale i dziękujcie. Przepraszajcie za grzechy i pokutujcie.   Maryja – gdzie tylko jest to prosi: Módlcie się, módlcie się, módlcie się z rozważaniem waszych słów i myślami łączcie się w każdej części Mojego życia w celu grzechów pozbycia. Kocham was Moi wierni Polacy i rozważajcie co Moje Słowo znaczy. Jezus Chrystus Przyjaciel”.

                                             Znalezione obrazy dla zapytania MATKA BOÅ»A

 Maryjo w Dniu Twego Wniebowzięcia bardzo prosimy o Twoje Błogosławieństwo dla nas kochających Ciebie Królowe.

 MATKA BOŻA

 „Tak Moje ukochane dzieci polskie – już tak długo pomagam wam w pokonywaniu trudności na arenie międzynarodowej. Ukazuję się  w różnych miejscach świata i pragnę, abyście odrzucili rolę dzieciobójstwa, mordercy i kata. My z Nieba obserwujemy świat i tak naprawdę, to mówię bardzo smutna, że obecnie to  prawie cały żyje na podstawie kabały. A przecież dużo macie kapłanów, którzy od Nas na Mszy Świętej przekazują wam moc Darów. Dla przypomnienia – Nabożeństwo Mszy Świętej i Modlitwy winne być Darami Bożymi dla was, bo My Jesteśmy obecni cały czas. Drodzy wierni Chrystusowi bardzo was proszę przyjmijcie Moje Rady, a wtedy nie dojdzie między wami do żadnej zwady. I jak w Ewangelii jest napisane: nie oczerniajcie, nie plotkujcie na siebie, nie krytykujcie się na cały świat. Proszę was – nauczajcie się, pozdrawiajcie, Błogosławcie, pomagajcie sobie i czyńcie to wszystko z miłości i szacunku do bliźniego. Błogosławię was Moi kochani Polacy i ubolewam, że w Rządzie i Episkopacie PRAWDA co innego znaczy. Ja schodzę z Nieba i pragnę waszej czystości, szacunku i miłości, aby każdy z was wynagradzał Bogu Wszechmogącemu za wszystkie grzechy, które niszczą was.  Błogosławię was wszystkich Naszych słuchaczy, aby każdy wiedział co Błogosławieństwo znaczy. Przychodzę do was w celu opamiętania i przygotujcie się dokładnie do grzechów w konfesjonale wyznania.

  Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem przed Najświętszym Sakramentem w Kaplicy w Chicago – 15.08.19 r. o godz.9.30

 DOBRY BOŻE TY WIESZ CZEGO NAM POTRZEBA. ODDAJEMY TOBIE CZEŚĆ I CHWAŁĘ ZA KAŻDY TWÓJ DAR. DZIŚ SZCZEGÓLNIE DZIĘKUJEMY  ZA DAR MARYI WNIEBOWZIĘTEJ. PROSIMY MARYJO OTOCZ NAS SWOIM PŁASZCZEM, PRZYTUL DO SWEGO SERCA I PROWADŹ DO CHRYSTUSA.