Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 Już naprawdę blisko Ostrzeżenie bo to co się dzieje to jakiś koszmar.

 72290225_1184339935091655_7348950302021648384_n.jpg

71481673_1184339901758325_2586630752502284288_n.jpg
72684695_1184339955091653_3482465406080253952_n.jpg
Pierwsze przykazanie:
„Nie będziesz miał bogów cudzych przede Mną :
Księga Prawdy:

Każde nowe prawo, jakie wkrótce zostanie wprowadzone przez wrogów wewnątrz Mojego Kościoła, będzie drwiną z Prawdy, ustanowionej przez Mojego Ojca

czwartek, 17 października 2013, godz. 20.38

Moja wielce umiłowana córko, gdyby tylko więcej ludzi we Mnie, ich Jezusa, prawdziwie wierzyło, znaleźliby wówczas pokój w swoich sercach. Tam, gdzie nie ma żadnego zaufania, tam panuje strach. Strach sprawia, że Boża Miłość nie może przeniknąć do waszych dusz, a wtedy stajecie się więźniami. Nic – poza Moim Światłem – nie ulży temu brzemieniu.

Kiedy mówię wam Prawdę, robię to dlatego, że was kocham i tęsknię za dniem, gdy wreszcie się zjednoczymy. Nie lękajcie się Prawdy! Moja Miłość napełni was odwagą i siłą, by trwać niezłomnie i pozostać Mi wiernym we wszystkim. Chronię was wszystkich, którzy Mnie o to prosicie, ale tylko te dusze, które się Mi całkowicie zawierzą, będą bez trwogi.

Niegodziwość bestii będzie ubrana w maskę powabu i nowoczesności i będzie się ujawniać wszystkim jako humanitaryzm, dobroczynność i „troska o ubogich”. Ani przez chwilę nie wierzcie, że uczniowie szatana ukazaliby wam kiedykolwiek  swoją prawdziwą twarz. Każde kłamstwo, które zostanie wam zaprezentowane na miejsce Prawdy, będzie w się wydawać logiczne i służące wspólnemu dobru wszystkich. Każde nowe prawo, jakie wkrótce zostanie wprowadzone przez wrogów wewnątrz Mojego Kościoła, będzie drwiną z Prawdy, ustanowionej przez Mojego Ojca w Dziesięciu Przykazaniach, przekazanych Mojżeszowi. Każdy jeden gest, choćby był on subtelny, będzie tak zaplanowany, aby znieważyć Mnie, Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Oszust, posługując się rękami swoich sług, nie oprze się pokusie, aby wystawić Mnie na pośmiewisko – ponieważ on Mnie nienawidzi. Poprzez swoje postępowanie, swoje słowa i dodawanie satanistycznych symboli, znieważy on każdy jeden przedmiot, będący na wyposażeniu w Moim Kościele. Tylko ci, którzy znają Prawdę, dostrzegą te obrzydliwości i dokładnie zrozumieją, co takie gesty naprawdę oznaczają.

Moc szatana może wprowadzić wśród Moich uczniów dezorientację, rozproszyć ich i poddać ich udrękom. On, szatan, nigdy nie zostawi was w spokoju, a w szczególności wtedy nie, kiedy dajecie świadectwo Prawdzie. Jednak wiedzcie: Może on zostać pokonany, o ile w zupełności Mi zaufacie. Jeżeli zrezygnujecie na Moją rzecz z siebie samych, nie będzie mu dana władza, aby wpływać na wiarę, jaką dla Mnie macie. On – szatan – jest skończony. Jego panowanie, choć tak bolesne dla ludzkości, znajduje się u swego kresu. Ostateczna zniewaga, jakiej się on wobec Mnie dopuści, zostanie urzeczywistniona przez antychrysta, który podszyje się pode Mnie i sprawi, że świat uwierzy, że on jest Mną, Jezusem Chrystusem, i że przyszedł, aby świat zbawić.

Jeżeli znacie Prawdę, to będziecie w stanie tę pokusę przetrzymać. Jeżeli będziecie trwali w Prawdzie, jaka zawarta jest w Najświętszej Biblii, to zostaniecie ocaleni.

Ostatni atak nastąpi szybko, a wtedy Prawdę ukażę światu – i zaprzeczą Jej tylko ci, którzy są dla Mnie pełni nienawiści. Nie trwóżcie się, gdyż Ja Jestem jedynym Zbawicielem ludzkości. Tylko Moja Miłość was podtrzyma. Drżyjcie jedynie o te nędzne dusze, które na Mnie naplują, kiedy Ja przy końcu po nie sięgnę, aby je zabrać do Nowego Raju. Wasz Jezus