Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

             Podobny obraz

 Boże Ojcze Wszechmogący przed wiekami wybrałeś Naród Izraelski do pełnienia Twojej Woli, lecz On chciał być ważniejszy od Ciebie Boga    i cały czas się złościł na Boga i powiedzieli: nie będziemy Ci służyć i wybrali niewolę w Egipcie. A Ty Boże, nasz ukochany – Tatusiu ulitowałeś się nad nimi i do nowego DOMU ich przyprowadziłeś. Obecnie Żydzi rządzący Episkopatem w Polsce w dalszym ciągu nie chcą słuchać Ciebie – Boga, może ich Zbawiciela. Obecnie  zakazują innym kapłanom odprawiać Mszy św. do Boga Ojca, do Boga Ducha Świętego no i nie ma Nabożeństw w Kościołach w pierwsze soboty. My pragniemy aby biskupi przychodzili do naszych kościołów i abyśmy mogli z nimi się modlić    i rozmawiać. Nikt ich nie widział w kościołach. Od 100 lat Boże mówisz o uznaniu Syna Twojego Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI i nigdy by nie było wojen, a ludzie by żyli w szczęśliwości, bo Bóg jest Przyjacielem człowieka. Nawet byśmy porozmawiali np. o „Ojcze nasz…..”, gdy księża przeczytają Ewangelię Św.Łukasza: „Ojcze, niech się święci Twoje Imię; niech przyjdzie Twoje Królestwo! Naszego chleba powszedniego dawaj nam na każdy dzień i przebacz nam nasze grzechy, bo i my przebaczamy każdemu, kto przeciw nam zawini i nie dopuść, byśmy ulegli pokusie„, a za chwilkę celebrans mówi: módlmy się Ojcze nasz…. i obrażają ludzie Pana Boga mówiąc:”….i nie wódź nas na pokuszenie. 

Przepraszam że pytam Boże Ojcze, ale to pytanie nachodzi mnie nieustannie:Jeżeli przed wiekami Archanioł Michał strącił z Nieba Aniołów zbuntowanych, to oni już tam powinni zostać na wieczność. 

 

BÓG OJCIEC WSZECHMOGĄCY.

  „Tak Mieczysławo – dobrze, że pytasz, bo i ty i wszyscy mają prawo wiedzieć dlaczego Bóg nie strącił Aniołów zbuntowanych wszystkich do piekła i zostawił ich na Ziemi, a przecież wiedział, że będą szerzyli zło na świecie, a ludzie będą szli w większe ilości grzechów. Dałem ludziom wolną wolę od Adama i Ewy. Pragnąłem, aby ludzie ze Mną współpracowali i nad swoimi charakterami ze Mną pracowali. Ja nie zmuszam nikogo do czynienia „dobra” i „zła”. Dałem ludziom  wolną wolę i wszczepiłem w ich serca MIŁOŚĆ, ale lucyfer tak usilnie pracował u grzeszników, a ludziom mówił, że dobrze czynią, bo z miłości do Boga. Dałem ludziom rozum i podpowiadałem przez Moich Proroków co jest „dobre”, a co „złe”, a ludzie    tak samo jak dzisiaj nie wierzyli. CUDA czyniłem – kobiety w starszym wieku dzieci rodziły. Przez Proroków Moich – „Przykazania Boże” dałem, aby bardziej rozróżniali co jest grzechem. Jednak lucyfer podpowiadał im zupełnie co innego i wmawiał że”dobre uczynki” przygotowują dla swojej duszy. Bardzo dużo Bożych Proroków prześladowali ludzie lucyferyczni, a że Naród Żydowski – ogólnie mówię – miał zamiłowanie do pychy i rządzenia innymi, to tak do tej pory zostało. A przecież, gdyby chcieli żyć ze Mną w zgodzie, to wojen nigdy by nie było, a Jerozolima byłaby wielka z ludźmi  o POKOJU i MIŁOŚCI słyszący. Oto teraz widzę do czego doprowadziła ich kłótnia z Bogiem – do nienawiści Jego i Bożych ludzi. Lucyfer cały czas kusi ludzi, a przede wszystkim osoby duchowne, gdyż on wie, że ludzie będą ich słuchali. I do czego to doszło w waszej Polsce? Posłuchaliście Polacy przekupionego przez lucyfera duchownego Redemptorystę i zagłosowali na swojego mordercę, gdyż jego zarzuty podpisują na rozkaz rządzących Izraelem i powodują od lat niszczenie ludzi i waszej Ojczyzny. Dobrze, że Modlicie się za Rządzących Polską i Episkopatem w Polsce, lecz ich rola na świecie to jest: wspierać „zło”, manipulować „złem”, bo „zło” tworzy „zło”. A niestety Rządzący Episkopatem wolą wybrać potępienie niż złączyć się pokojowo z katolickim bratem. Bóg Ojciec Wszechmogący na porzucenie grzechów ludzkich i powrót na drogi Boże – oczekujący”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 10.10.19 r. – godz. 14.