Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

W nowym wywiadzie, który ukazał się we włoskiej gazecie La Repubblica, Eugenio Scalfari napisał, że Bergoglio powiedział mu, że Jezus był po prostu dobrym człowiekiem, a nie jest Bogiem. Watykan nie zaprzecza, że Bergoglio dokonał tego twierdzenia…
 
Włoska wersja tego zdania dosłownie brzmi:
 
„Sono la prova provata che Gesù di Nazareth una volta diventato uomo, sia czysty un uomo di eccezionali Virtu, non affatto un Dio era”.
 
 
 

1J 4:2-3
„Po tym poznajecie Ducha Bożego: każdy duch, który uznaje, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele (sarks), jest z Boga. Żaden zaś duch, który nie uznaje Jezusa, nie jest z Boga; i to jest duch antychrysta, który – jak słyszeliście – nadchodzi i już teraz przebywa na świecie.”

Jest też zwodzicielem i antychrystem (chociaż nie wcielonym)

2J 1:7 
„Wielu bowiem pojawiło się na świecie zwodzicieli, którzy nie uznają, że Jezus Chrystus przyszedł w ciele (sarks) ludzkim. Taki jest zwodzicielem i antychrystem.”

 

Księga Prawdy:

„Chociaż przyszedłem jako człowiek, nie oznaczało to, że Moja Boskość została w jakikolwiek sposób naruszona. Urodziłem się bez grzechu. Było dla Mnie niemożliwe, aby zgrzeszyć. Mogłem mieć takie same pragnienia jak cielesny człowiek, ale nigdy nie popełniłem grzechu, ponieważ to nie mogło się stać. Byłem czystego umysłu, ciała i ducha…”- 20.09.2012

 

” Musicie być czujni przez cały czas. Miejcie oczy szeroko otwarte. Zawróćcie, kiedy będzie bluźnione przeciwko Mojemu Imieniu, Mojemu Ciału, Mojemu Słowu.”  —-
10.10.2012

 

Matka Zbawienia: Odmawiajcie Mój Różaniec za wszystkich, którzy rządzą w Rzymie

piątek, 15 marca 2013 roku, godz. 22.30

Moje drogie dziecko, jest to czas wielkiego smutku, nie tylko dla Ciebie, ale także dla tych wszystkich, którzy kochają Mojego Syna. Muszę was wezwać, drogie dzieci, abyście pozostali silni i wierni świętemu Słowu Bożemu, w Imię Mojego Syna. Mój Syn umiłowany zwiesza Głowę w Agonii, patrząc na tę grozę – Jego Kościół rozpada się przed Nim.

Proszę, módlcie się o nadzieję i codziennie odmawiajcie Mój Różaniec za tych wszystkich, którzy rządzą w Rzymie. Musicie modlić się za wszystkich, którzy przewodzą Kościołowi katolickiemu. Proszę, włączcie tego człowieka, który zasiada na Stolicy Apostolskiej, bo jest w wielkiej potrzebie waszych modlitw.

!!!!!!!!!!!Módlcie się, aby przyjął prawdę o Śmierci Mojego Syna na Krzyżu i otworzył swoje serce na prośby Mojego Syna o miłosierdzie dla wszystkich dzieci Bożych.

Nieważne, jak ciężkie są te czasy w Kościele rzymskokatolickim, zło nie może pokonać i nie pokona Mocy Boga.

Moja rola jako Pośredniczki wszystkich Łask wkrótce ma się spełnić, bo nadszedł Mój czas jako niewiasty wybranej do bycia obleczoną w promienie słońca, aby pomóc Mojemu Synowi w Jego ostatecznym planie zbawienia.

Miłuję wszystkie dzieci Boże, łącznie z tymi, które przynoszą Mu wielką hańbę i zmartwienie. Módlcie się, aby Moje modlitwy zanoszone do Mojego Syna i przedstawiane Mu w waszym imieniu mogły pomóc złagodzić cierpienia, które czekają na nas w Kościele katolickim. Moja miłość, jako Matki wszystkich dzieci Bożych, jest wszechogarniająca i nigdy nie zaprzestanę starań, by przynosić wam nadzieję, drogie dzieci. Modlitwy zostaną wysłuchane w Niebie i nigdy nie wolno wam tracić nadziei, bo Miłosierdzie Mojego Syna jest większe niż moglibyście w ogóle pojąć.

Miłość Boża jest wszechmogąca. Proście, a otrzymacie wielkie błogosławieństwo, bo przygotowania do tego wielkiego Dnia Pańskiego zostały ukończone.

Oczekujcie z cierpliwością, miłością i ufnością, ponieważ wszystkie te próby staną się wkrótce przeszłością, a potem Nowe Niebo i Nowa Ziemia połączą się w jedno. Musicie się zatroszczyć tylko o jedno – o przygotowanie swoich dusz i tych, którzy najbardziej potrzebują waszych modlitw. Dopiero wtedy będziecie mogli przyjąć Światło Boga i wejść do Nowego Raju na ziemi.

Zostańcie w pokoju i skoncentrujcie się tylko na Moim Synu i Jego niezwykłym pragnieniu ratowania duszy każdej istoty żyjącej.

Wasza umiłowana Matka
Matka Zbawienia