Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Naucz mnie Panie mądrych Ustaw Twoich. Naucz mnie trafnego sądu i umiejętności, bo ufam Twoim Przykazaniom.

   Ewangelia wg św.Łukasza: „Jezus mówił do tłumów:……obłudnicy, umiecie rozpoznawać wygląd ziemi i nieba, a jakże chwili obecnej nie rozpoznajecie? I dlaczego sami z siebie nie rozróżniacie tego, co jest słuszne? Gdy idziesz do sprawującego władzę ze swym przeciwnikiem,  staraj się w drodze dojść z nim do zgody, by cię nie zaciągnął do sędziego……”

                                                        Znalezione obrazy dla zapytania serce jezusa

 PAN JEZUS o MISTYKACH I O PRZYSZŁOŚCI POLSKI I ŚWIATA.  

  „Nie będę więcej tłumaczył o mistykach, których będzie coraz więcej, gdyż w Ewangelii jest napisane,że nawet dzieciom waszym takie Dary będą – ale już są dane. Otóż Moje dzieci kochane słuchajcie Słów Bożych przez mistyków zapisanych. Jesteście dziećmi Bożymi na Jego Chwałę stworzonymi, więc przestrzegajcie najważniejszych Dwu Przykazań i żyjcie według Ich wskazań. Nie oczerniajcie, nie skarżcie się do Mnie, nie kłamcie, nie przekręcajcie Słów Bożych, bo demony tylko czekają, aby was skłócić i nawet chełpią się, abyście nie chcieli do Mnie wrócić. Omadlajcie wszelkie problemy. Omadlajcie waszych kapłanów, biskupów i papieża, który niestety na złe drogi zmierza. Przestrzegajcie „Dwa Przykazania Miłości” i proszę was, aby nigdy nie zabrakło w waszych sercach miłości. Szanujcie i przestrzegajcie „Przykazania Boże” i trwajcie przede Mną w pokorze. Jestem waszym Przyjacielem i zależy Mnie bardzo, aby jak najwięcej ludzi odzyskało WIARĘ w Boga Trój-Jedynego i proście o podanie kierunku życia dobrego. Otóż jak powiedziałem Mojej służebnicy pięknej i dobrej Rozalii z Krakowa, że gdy będę w Polsce KRÓLEM, to dla wszystkich odbędzie się odmiana duchowa, a Polska będzie wywyższona i nauczać cały świat o BOGU gotowa. Powiedziałem także – gdy będę w dalszym ciągu u biskupów „SŁUGĄ”, to zakończenie życia  na Ziemi zacznę od Polski niedługo. Macie przykład z Narodu Żydowskiego – nie chcieli uznać Mnie Bogiem, ani Królem, to Naród ten nie mógł odzyskać bardzo długo wolności i okrył się demonicznym bólem. Czy mało macie przykładów gdy panują demoniczne rządy? Przede wszystkim człowiek nie jest szanowany i taki Kraj jest wykpiwany. Razem z Matką Moją prosimy, prosimy i wy prosicie i może z myślą o KRÓLU się oswoicie. Nie wiem na co czekają biskupi w Polsce, bo chyba nie polscy, czy ma zapanować nad wami żołnierz obcy? To, co powiedziałem do Rozalii, to tak będzie i nie wiem na co Ja jeszcze czekam i karane Boże odwlekam. Pamiętajcie jednak – gdy zacznie się dziać w jakimś państwie wojna, to już nie zakończy się, a rozwinie na Europę i na wszystkie inne państwa i zostanie na całej Ziemi ludzi garstka. Te państwa, które obiorą Mnie KRÓLEM będą ocalone, chociaż z wielkim trudem, gdyż zawsze znajdą się nieposłuszni Bogu mąciciele,  a wy Moje Królewskie dzieci – Mam dla was wielkich Łask Bożych wiele. 

TYLKO JEZUS CHRYSTUS KRÓL JEST JEDYNYM RATUNKIEM NA OCALENIE POLSKI I ŚWIATA, BO BEZ KRÓLA MOŻECIE NIE DOCZEKAĆ NAJBLIŻSZEGO LATA.CZEKA JEZUS CHRYSTUS SYN BOŻY, AŻ SIĘ EPISKOPAT PRZED KRÓLEM POLSKI UPOKORZY”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy – 25.10.19 r.  godz.14.Panie Jezu – natchnij Duchem Mądrości i Sprawiedliwości Rządzących w naszym Kraju. Pan Jezus mówi – Nie chcę śmierci grzesznika, lecz pragnę aby się nawrócił i miał życie.