Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

„Po owocach ich poznacie a owoce to zniewolenie Polski do którego przede wszystkim przyczynili się księża Redemptoryści z biznesmenem Tadeuszem Rydzykiem i Paulini w Częstochowie, no i Rządzący Episkopatem obcokrajowcy, a każdy musi umrzeć i wybiera wieczność w piekle na własne życzenie. mk 

PO WYBORACH OTWÓRZ OCZY – JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI… …POLSKA ZOSTAŁA UPROWADZONA
 

Lata kłamstw, propagandy i manipulacji historią Polski odniosły swój przykry skutek – większość Polaków nie ma zupełnie pojęcia, że kraj nasz, od co najmniej stu lat, jest przedmiotem otwartej żydowskiej agresji wobec naszej niepodległości. Prób stworzenia zarządu nad miejscową ludnością było w Polsce kilka, a każda z nich miała zupełnie inny charakter, była też realizowana za pomocą różnych sojuszy, państw, czy też organizacji międzynarodowych. Z dzisiejszej perspektywy, możemy niestety zauważyć, że starania te zostały uwieńczone – z punktu widzenia żydowskiego lobby – sukcesem. Cały sens działania tego stanu jest zawarte w linkach dla ich bliższego rozpoznania. 

Toczy się teraz w propagandzie kontynuacji dalej stan kłamstw, manipulacyjne dyskusje autorytetów, „eksperci” o polskim patryjotyzmie – dla obniżenia i likwidacji narodowej wartości i jej znaczenia – można spojrzeć dla chcącego, co stanowi sens bycia człowiekiem i Polakiem, jako daru zapisanych cech od Stwórcy.

Co to jest patriotyzm i jak go okazywać?

ostatnia aktualizacja:26.10.2019 15:10

https://www.polskieradio.pl/7/7630/Artykul/2391529,Co-to-jest-patriotyzm-i-jak-go-okazywac

W audycji z cyklu „Gdzie jest Pan Cogito” rozmawiamy o patriotyzmie.

Dla jednych patriotyzm to niepotrzebny narzut, dla innych część życia. Czy patriotyzmem jest skrupulatne płacenie podatków, czy gorące uczucie, polegające na stałej trosce o wspólnotę.

Patriotyzm na ogół definiuje się, jako miłość do ojczyzny. – Ale to bardzo stereotypowa definicja – mówi językoznawca, profesor Anna Cegieła. Wyjaśnia, że patriotyzm to rodzaj postawy, która się wybiera, gdyż nie ma przymusu bycia patriotą. – W Polsce szczególnie jest to wartość szanowana. My mamy pewne wyobrażenia patriotyzmu i jako społeczeństwo niechętnie byśmy się od nich odzwyczajali – mówi profesor.

Prof Janusz Odziemkowski zwraca uwagę, że nowoczesny naród polski kształtował się w XIX wieku, a więc w okresie niewoli. – Niewola wytworzyła etos walki za ojczyznę, który był obowiązkiem Polaka – mówi historyk. podkreśla, że nawet jak ktoś widział beznadziejność tej walki i próbował ją negować, był odtrącany, jako zły Polak.

Red. Jakub Majmurek krytycznie ocenia próbę wskrzeszania patriotyzmu pod hasłem „Bóg, Honor, Ojczyzna”. – Nie jest to dla mnie przekonująca, zwłaszcza, że wiąże się to z próbami militaryzacji pamięci społecznej, militaryzacji przestrzeni społecznej, co widać w polityce historycznej ostatnich lat – mówi publicysta. Deklaruje, że nie jest to forma wspólnoty, przeżywania pamięci i doświadczania patriotyzmu, jaka by mu odpowiadała. Jego zdaniem, nie odpowiada współczesnym czasom, a ponadto dla niego, jako ateisty wiązanie patriotyzmu z Kościołem jest nie do przyjęcia…  itp.

Jest to praktyczna propagandowa obróbka wartości zmiany tożsamości Polaków dla pogardy troski i miłości do własnego narodu, i ojczyzny ku stanu relatywizmu publicznego traktowania wszystkiego, co wokół jest dobre – jest/ma być tylko kosmopolityczna relacja materii, i ona stanowi trzon ludzkich działań bez Boga i zasad. Jest tylko bezwładna siła materii, jako decyzja działań większości – wyzuta z wartości – pod szyldem nazwy demokracja, która kształtuje (urabia) w nas propaganda kłamstw i manipulacji, poprzez współczesny faryzeizm, słowem forma ogłupiania nas Polaków.

Przypomina ona w głębszej refleksji link wypowiedzi Krzysztofa Karonia, jak i dokąd ten stan zmierza dla otrząśnięcia się z niego i jak się temu przeciwstawić w działaniu – trzeba tu odwagi, dla obrony siebie, rodziny, własnych dzieci i narodu. „Karoń u Roli o ekshumacji gen. Franco, Synodzie Amazońskim i czym jest katolicki kapitalizm?”    https://youtu.be/KzZMaqbrrh8 – jest to głębsze opowiadanie o stanie rzeczywistości, jakie nas otacza wymagające wysiłku samodzielności myślenia. Na 25 minucie zapisu jest przekaz rady dla rodziców jak mają się zachować wobec tęczowych piątków w szkołach zaplanowanej degradacji moralnej ich dzieci, jako przyszłych gospodarzy naszego kraju. Trzeba tu stanowczości działań Rodziców, jako poczucia stanu odpowiedzialności za własne dzieci. 

Ale skąd się to bierze i od kogo. Przypominają o tym rocznice początków ich działania od chwili powstania tych środowisk dominującego dziś nad nami Polakami establishmentu panującej władzy w Polsce. Oto skutki i konsekwencje ich działań w kraju i jej kondycji stanu wartości w nas Polaków, jako bezwolnym już narodzie.  

43 lata temu powstał KOR. Przypominamy najważniejszych działaczy

https://wiadomosci.onet.pl/kraj/43-lata-temu-powstal-kor-przypominamy-najwazniejszych-dzialaczy/gwfdc95

23 września 1976 r. w Warszawie powstał Komitet Obrony Robotników. Była to pierwsza organizacja niosąca pomoc osobom represjonowanym przez władze PRL. Zbierano pieniądze dla osób pozbawionych pracy i członków ich rodzin. Organizowano także pomoc adwokacką i medyczną dla osób represjonowanych. Przypominamy sylwetki najważniejszych postaci KOR, których działalność zmieniła rzeczywistość socjalistycznej Polski.

Dokładny przegląd ich aktywnych postaci można obejrzeć na stronie, jako dzisiejszych triumfatorów w wyborach do parlamentu RP w 2019 r. Wśród nich był bliski przyjaciel matki braci K. – aktywny inicjator pierwszych lóż masońskich po II WŚ. a wraz z nim był (w tym roku zmarły) Jan Olszewski – a był nim: Jan Józef Lipski, który był nieformalnym skarbnikiem KOR-u. Ta postać właśnie ukształtowała i politycznie przygotowała braci K. i obecnego triumfatora, chełpiącego się teraz w propagandzie zwycięskiego z KOR-u prezesa PiS J. Kaczyńskiego. Fakty przecież przemawiają za siebie, kim jest i do czego dąży faryzejskie ugrupowanie PiS – jest tak jak po roku 1989, wygrywa KOR w ekstazie poparcia dla rzekomego „anty-komunizmu”, jako ekscytacja nieświadomego tłumu Polaków w dążeniu do „dobrego Czasu dla Polski” – stadnie sterowana w propagandzie ciżba Polaków w roli (motłochu) baranów kierowana na rzeź. Taki sam nas czeka wkrótce los jak obecnie przeżywają Kurdowie zdradzony przez USA. Wszystkie niemal media poza panującą nad Polakami propagandą informują o tym samym … a mianowicie: jest źle. Upojeni zwycięstwem w radości, na kogo głosowali ogłupieni triumfem Polacy tego całkowicie nie dostrzegają, co będzie z nami Polakami dalej, – co nas wkrótce czeka, a co w propagandzie pozorowanego „dobrobytu” przed tłumem Polaków skrywano, jako głośna ściema kierowana stadnie do pozbawionych samodzielności myślenia nas gromadnie w kraju wyborców.

 

Od: „Otylia Zigman” <zotylia@yahoo.com>

Data: 28 paź 2019 02:29
Temat: PO WYBORACH OTWÓRZ OCZY- JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI……….POLSKA ZOSTAŁA UPROWADZONA
Do: „Wiernipolscedek” <wiernipolscedek@o2.pl>
DW: „Józef Kamycki” <jozef.kamycki@op.pl>, „Robert Brzoza” <biuro@robertbrzoza.pl>

JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI kilku korporacji. POLSKA została przejęta | Józef Białek

JESTEŚMY NIEWOLNIKAMI kilku korporacji. POLSKA została przejęta | Józef …

► Prosimy o zgłoszenia pod adresem: https://www.roty.pl/roty/#zaangazuj-sie WSPIERAJ MEDIA NARODOWE: ► Wesprzyj …

Treść załączników wyjaśnia cały ten stan degradacji Polaków, skąd co jest i dlaczego 

 

 Proszę zapoznać się z bardzo ciekawym forum

Ameryka oficjalnie chce dostępu do polskiej miedzi i srebra. Międzynarowówka finansowa z Nowego Jorku ustami swego lobbysty Rossa Marchanda domaga się możliwości wejścia do Polski amerykańskich firm wydobywczych.

 

Powyborcze releksje 2019 – obraz Polski jaki wyłania się z tego przetasowania

Czy Polska Odzyska Niepodległość?