Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Ta Uroczystość ma w Kościele charakter radosny, gdyż wspominamy wszystkich, którzy żyli przed nami i wypełniając w swoim życiu Wolę Bożą osiągnęli wieczne szczęście przebywania z Bogiem w Niebie. Kościół wspomina nie tylko oficjalnie uznanych świętych, ale wszystkich zmarłych przebywających w Niebie. Wstawiennictwa Wszystkich Świętych wzywa się szczególnie w ważnych sprawach.


 PRZYJDŹCIE DO MNIE WSZYSCY, KTÓRZY JESTEŚCIE  UTRUDZENI I OBCIĄŻENI, A JA WAS POKRZEPIĘ.
 
 
                          Podobny obraz

Panie Jezu doczekaliśmy szczęśliwie kolejnej Uroczyści Wszystkich Świętych – 1.XI. 2019 r. i bardo proszę o Twoje Słowa o tym Dniu.

PAN JEZUS

” ZAPRASZAM WSZYSTKICH DO NIEBA, DO KTÓREGO PROWADZI MIŁOŚĆ DO BOGA.

 Jezus – to niezmierna Miłość, bo w Niebie jest życie tylko dla osób kochających Boga i żyjących sprawiedliwie, bo wasza Partia – PiS, to rządzi obrzydliwie i niech czym prędzej nazwę zmieni, bo i tak nie będą przeze Mnie docenieni. Na Ziemi nie ma sprawiedliwości i Prawa Bożego wykonywanego. Ta Partia PiS jest winna morderstwom dzieci nienarodzonych, ale nie tylko im. Ta Partia wina jest złym przepisom i zarządzeniom wydania, a najwięcej winni są ci, którzy sprzedają dzieci do sexu wykorzystywania. Dlatego mówię o tym dzisiaj, bo dla nich ta droga, to nie jest do Boga, którego oni nienawidzą – swoimi zdradzieckimi czynami z Niego szydzą.  No ale cóż? Piekło nie ma granic a szczególnie będą maltretowane dusze duchownych, służące dwom bogom. Ci zdrajcy najbardziej Mnie grzechami polewają, bo oni co innego mówią, a co innego robią.

– POLSKA POWINNA KWITNĄĆ Z DOBROBYTU –

ale przez rządzących politycznie i religijnie obcokrajowców od lat niestety nie będzie dobrych owoców W Niebie Święte Dusze modlą się za Polskę i za cały świat, bo już czują wojenny swąd. To nie jest zrozumiałe dla Nas wszystkich – wy, którzy macie wszytko co proponuje wam Bóg, a wy wybieracie rządy żydowskie i niewolę w Polsce. Dlaczego Polak musi być mądry po szkodach, lecz wy Polacy to i przed szkodą jesteście byle jacy. Bierzcie wszyscy przykład ze Świętych w Niebie, którzy swoją pokorą, Modlitwą i wstawiennictwem Patronów waszych zasługują, aby wam mogli pomagać Modlitwą dla ochrony przed wrogami waszego mienia. Święci w Niebie tylko czekają na rozmowy z wami, ale czy jesteście do tego przygotowani? Niech ten Dzień wzbudzi wasze wszystkie Święte pragnienia przebywania wśród Nas. A tak naprawdę, to świat by nie istniał bez Moich osób wybranych, gdyż My regularnie Naszymi Przekazami z Nieba mówimy, bo ludzie nawet  nie wie komu wierzyć trzeb”. A bez Boga trudna w życiu droga i dlatego My wam z Nieba przypominamy, co robić trzeba, aby trafić do Nieba.  Otóż powiadam wam, że przeciwnicy Naszych Objawień z Nieba są najbardziej kierującymi Moim Kościołem katami, bo nienawidzą być posłusznymi Bogu, jak cały czas Żydzi. No, ale cóż, to zależy od ludzi, czy będzie życie trwało na Ziemi i gdzie na wieczność trafią, bo jeden raz się żyje i jedna dusza i jedno serce.. Żyjcie w przyjaźni z Bogiem w Trójcy Przenajświętszej Jedynym i Maryją, a wasze dusze będą żyły wiecznie. Polacy  – wy uczcie inne Narodowości, aby pamiętali o swoich zmarłych rodzinach i Modlitwą pomogli im przeprowadzić się do Nieba. Jezus Chrystus Sędzia Sprawiedliwy kocha Narody świata  i pragnie, aby Bóg Ojciec mógł być kochany Tata”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 1.11.19 r. o godz.12