Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Prawie 2000 lat temu podburzeni ludzie przez faryzeuszów żydowskich krzyczeli…”nie chcemy, aby Ten nad nami Królował!” Czy ty katoliku postąpisz tak samo i dołączysz do tego tłumu jak obecni faryzeusze rządzący Episkopatem w Polsce – c zy staniesz po stronie Chrystusa,  Prawdy i Pokoju? Jasnogórska Pani, Królowa Polski oczekuje aby Jej Syn, Król królów i Pan panów zaczął Błogosławić Ojczyznę jako Jej KRÓL u boku swojej Matki Królowej Polski. Syn Boży przyszedł ratować to, co zginęło. „Uczyńcie wszystko co mówi wam Mój Syn i przyobleczcie wiarę w czyn”. Syn każdej królowej ziemskiej jest Królem danego państwa. Jaka szkoda, że Rząd i Episkopat nie chcą zachować Pokoju na Ziemi i wybierają wojny, kataklizmy i nieszczęścia, które powodują śmierć i wieczne potępienie dla nich, tak jak Jan XXIII i A.Hlond, bo za nieposłuszeństwo Panu Bogu pożera ich piekło. Masoneria kościelna miała odwagę zamienić daty bo papież Pius XII ustanowił to Święto na ostatnią niedzielę października, a masoneria diabelska chce być od Boga ważniejsza i zmienia wszystko i Modlitwy też.

 PRZYJDŹCIE DO MNIE WSZYSCY, KTÓRZY JESTEŚCIE UTRUDZENI I OBCIĄŻENI, A JA WAS POKRZEPIĘ. 

Potężna Niebios Królowo i Pani Aniołów – Ty, któraś otrzymała od Boga posłannictwo i władzę, by zetrzeć głowę szatana – prosimy Cię pokornie, rozkaż hufcom anielskim, aby ścigały szatanów, stłumiły ich zuchwałość, a zwalczając ich wszędzie strąciły do piekła.

Święci Aniołowie i Archaniołowie brońcie nas i strzeżcie nas. Amen”.

BŁOGOSŁAWIENI CZYSTEGO SERCA, ALBOWIEM ONI BOGA OGLĄDAĆ BĘDĄ. WIELKIE DZIEŁA SĄ, KTÓRE BÓG UCZYNIŁ.

Panie Jezu w Dniu Twego Święta JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA byliśmy na Mszy św. i na Nabożeństwie w Kościele św.Jacka ku Twojej czci Królewskiej a Proboszcz Aktami oddał Tobie nas i naszą Ojczyznę i wszystko co stanowi Polskę oraz Amerykę. Panie Jezu bardzo proszę o Błogosławieństwo Twoje Królewskie dla ludzi, którzy przybyli do Kościoła aby Ciebie uwielbiać. Czy wszystko odbyło się według Twojej Królewskiej Woli?

 

JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI I WSZECHŚWIATA.

Tak bardzo pragnę prowadzić i zbawić Naród Polski, lecz przeszkadza wam bardzo Naród Żydowski. On sam nie chce być zbawiony i nie chce być ze Mną w Niebie, a to dlatego że w ich sercach lucyfer grzebie. Ten Naród Żydowski nigdy nie był dla Mnie łaskawy, a śmierć Moją traktują dla zabawy. To dlatego wybrałem Naród Polski i od was zacznę przemieniać serca na litościwe, miłosierne i Mnie wierne. W tym nawróceniu przeszkadza Mnie ksiądz Natanek, gdyż oddał gdzieś Moją władzę na Ziemi. Tak naprawdę, to do niego miejcie pretensje, bo dalej będzie źle w Polsce, aż na Moją Głowę Korony założy. Dlaczego wy ludzie przecież katolicy nie chcecie zrozumieć, że dla Boga najbardziej oddanie Mnie waszych serc, rodzin i wszystkiego co wasze – się liczy.  Jeśli Rząd i Episkopat oddadzą Mnie Polskę i AKTAMI przekażą Mnie Bogu władzę, to czy wasi rządzący mogą powiedzieć, że wolą iść na wieczne potępienie aniżeli ze Mną się z grzechów rozliczyć? Ludzie – jak możecie liczyć na biskupa Lengę, skoro on na Krzyżu umieścił barana – zwierzę, które nie udoskonali was w potęgę. Biskup Lenga nigdy nie zechce nałożyć Mnie Koronę Królewską, gdyż on pozostawia na Mojej cierpiącej Głowie Koronę cierniową. POLACY – POKÓJ W WASZEJ OJCZYŹNIE I NAWET NA ŚWIECIE OD WAS ZALEŻY I TO OD WASZYCH WŁADZ POLITYCZNYCH I RELIGIJNYCH. Na Błonie patrzyłem łzawymi oczami, bo przez bezbożny, pyszny i samo uwielbiający Rząd i Episkopat – Ziemia ulegnie katastroficznej przemianie. Ja już tak dużo razy mówiłem przez proroków i już tak od wielu lat wychodzę do grzeszników z prośbami, a rządzący Polską i Episkopatem uniżają się przed demonami i Żydami. Gdyby choć kiedy demoniczni Żydzi Mnie posłuchali, to nie musieliby przez wieki być niczyimi niewolnikami. Obecnie rządzący Izraelem i rządami na świecie pragną zakończyć życie na Ziemi, a sami wpadną w piekielne ogniska razem z innymi Moimi wrogami. A do was Polacy z przykrością to mówię, że i was niedługo zgubię. Nieposłuszeństwo Bogu prowadzi świat do tragedii ludzkości z powodu nie kończącej się złości i podłości. Płaczący Bóg Jezus Chrystus Król i niewielu Zbawiciel, który nie może doprosić się u grzeszników pokoju i spokoju na Ziemi, bo niestety – tylko Bóg Ojciec Wszechmogący karami swoimi – gromami, wojnami i kataklizmami ten świat odmieni”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy – 25.XI.19 r. o godz. 10 am.

                                                                                 Znalezione obrazy dla zapytania matka boza krolowa

 NADSZEDŁ JUŻ CZAS, ABY CAŁE NASZE ŻYCIE ZAMIENIĆ NA MODLITWĘ.

  „Matka Boża: 

„….Nie marnujcie już czasu, módlcie się, pokutujcie i składajcie ofiary za waszych braci, za wasze siostry, żeby wszyscy mogli być zbawieni, zanim spadnie potop ognia…..jeszcze raz proszę o więcej modlitwy. Modlitwy naprawdę są bardzo potrzebne w tej ostatniej godzinie. Módlcie się gorliwie….nie ma czasu na spanie. Zaofiarujcie się jako ofiara zadośćuczynienia, żeby wiele dusz było uratowanych. Jako Matka z góry Karmel przyszłam ze Szkaplerzem, z Moją obietnicą zbawienia wszystkich, którzy go noszą z wiarą”.

 

OJCIEC PIO

„Nie śpijcie teraz. Odstawcie wszystkie prywatne sprawy na bok. Zrozumiejcie wreszcie powagę chwili, że ludzkość leży w agonii! Ta straszna kara będzie bezpośrednim karaniem Boga i to nastąpi”. MODLITWA – EGZORCYZMZnalezione obrazy dla zapytania ojciec pio

„Święty Michale Archaniele broń nas w walce a przeciw zasadzkom i niegodziwości złego ducha, bądź naszą obroną. Niech go Bóg pogromić raczy, pokornie o to prosimy, a Ty Wodzu Niebieskich Zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą Mocą Bożą strąć do piekła. Amen”.