Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

                                 Znalezione obrazy dla zapytania: przyjdz panie jezus"

 Adwent jest to czas radosnego i pobożnego przygotowania do Narodzin Jezusa Chrystusa, którego powitamy   25 grudnia i obchodzi się do dziś prawie w niezmienionej formie. Zapowiadany był przez wszystkich proroków.

 

  Panie Jezu w Księdze Proroka Izajasza czytamy, że to stanie się przy końcu czasów, że miecze przekują na lemiesze gdy góra świątyni    Pańskiej stać będzie mocno na szczycie gór. Że narody nie będą się już zaprawiać do wojny i zapanuje Pokój.

 PAN JEZUS„: Wszystko stanie się u podnóżka góry, którą opisuje prorok Izajasz. Izraelici nie wierzą w Boga Trój – Jedynego, lecz posłuchali słów Proroka Bożego i tak czynią. Jednak jest różnica w zrozumieniu właściwym, gdyż Izraelici myślą tylko o sobie  i chcą mówić tylko o swoim Bogu jednak sens jest Boży. Dlatego powiadam wam czytajcie Ewangelię, rozważajcie i słuchajcie,  tak Ją, jak i inne słowa proroków, bo są Prawdą aż do skończenia świata, które nadchodzi”.

 
 
                            Znalezione obrazy dla zapytania: przyjdz panie jezus"
 
 OKAŻ NAM PANIE ŁASKĘ SWOJĄ I DAJ NAM SWOJE ZBAWIENIE. IDŹMY Z RADOŚCIĄ NA SPOTKANIE PANA.

  Panie Jezu czy zbliża się czas jak za Noego, gdyż w Ewangelii czytamy: Jak było za dni Noego tak będzie z przyjściem Syna Człowieczego.

  PAN JEZUS„TAK, to PRAWDA – obecnie ludzie postępują identycznie, a nawet gorzej jak za czasów Noego, gdyż są jeszcze gorsze grzechy wymyślane pomysłami postępowych ludzi. Najgorsze grzechy to są grzechy z dziećmi: dorośli z dziećmi, dzieci z dziećmi, alkohol, narkotyki i wymyślone pogardzanie człowiekiem. Tak – te czasy nadchodzą. Jednak, gdyby Rząd i Episkopat w Polsce uznali Mnie swoim PANEM i KRÓLEM to oczywiście wstrzymałbym rozwój grzechów, gdyż JA KRÓL mam moc zmienić serca ludzi. Taki warunek na zachowanie POKOJU dał Bóg Ojciec. Ludzie naigrawają się ze Mnie jak kiedyś z Boga Ojca. Ludzki rozum jest tak doskonały, że widzi jak postępuje technika. Ludzie są bardzo zdolni i tę Łaskę  Moją powinni wykorzystywać lecz dla ludzi, przyrody i do rozwijania każdego kierunku nauki dla człowieka a nie przeciw człowiekowi. Obecnie w Polsce jest tak duży nadmiar ZŁA we wszystkich kierunkach, że tylko BÓG WSZECHMOGĄCY może zatrzymać ten proceder nienawiści. Bóg Ojciec ma swoje warunki i ludzie nie mogą Go przechytrzyć w doskonałości. Ja Jestem Miłością i czekam, lecz nie umiem zrozumieć, że Polacy przecież wiedzą dlaczego była „II wojna światowa” której nie musiało być. Ludzie w Rządzie i Episkopacie byli uprzedzani jak i teraz o konsekwencjach  nieposłuszeństwa Bogu, lecz niestety w tamtym czasie zwyciężył lucyfer. Obecnie sytuacja jest podobna, tylko inni gracze i w dalszym ciągu ludzie grzeszni chcą przechytrzyć Boga, a przecież czynią to na swoją szkodę. Taki piękny świat stworzył Bóg Ojciec, a ludzie nie umieją utrzymać go w doskonałości Bożej.     A Ja tak bardzo pragnę – a Ja tak bardzo pragnę Pokoju, Miłości i Szacunku między ludźmi. Ja tak pragnę, aby ludzie chcieli żyć w harmonii małżeńskiej i rodzinnej. Ja tak pragnę, aby ludzie chcieli być podobni do Mnie, bo Bóg was stworzył na wzór i podobieństwo Swoje. Mnie zabili z nienawiści i cały czas zabijają ludzi z nienawiści i tylko Bóg, który jest Miłością ten Świat uczyni Piękny i zapewni Dary Boże, lecz oczekuję ludzi zgodnych za uznaniem Mnie KRÓLEM POLSKI. A czy przygotowywać się do okrutnej wojny i zaopatrzyć się w żywość?  Żywność zawsze jest potrzebna i lepiej, gdy spiżarnie będą żywnością pełne. Woda koniecznie niech stoi przygotowana. Najbardziej przygotujcie swoje serca i oczyszczajcie je w konfesjonale i nie róbcie tego niedbale. Te Łaski oczyszczenia duszy mogą być wam odebrane i będą problemy wielkie, gdyż winni będziecie. Przecież o tym mówię od lat wielu, bo wiem jak wygląda ze Mną wasze spotkanie. Oczywiście Módlcie się Różańcami, Nowennami, Litaniami i proście: Boże zlituj się nad nami. Amen”.  Jezus Miłosierny i Sędzia Sprawiedliwy a w uznaniu Mnie KRÓLEM POLSKI bardzo natarczywy”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – dnia 1.12.19 r. o godz.9 rano. Święty Paweł: Bracia rozumiejcie chwilę obecną: teraz nadeszła dla was godzina powstania ze snu. Teraz bowiem Zbawienie jest bliżej nas.(..) Odrzućmy uczynki ciemności, a przyobleczmy się w zdroje światła. Żyjmy przyzwoicie, nie w hulankach i pijatykach, nie w rozpuście i w wyuzdaniu, nie w kłótni i zazdrości. Przyobleczcie się w Pana Jezusa Chrystusa i nie troszczcie się o ciało i nie dogadzajcie żądzom”.

MÓDLMY SIĘ

ZA PASTERZY KOŚCIOŁA, ABY DAWALI PRZYKŁAD WRAŻLIWOŚCI NA ZNAKI ZAPOWIADAJĄCE PRZYJŚCIE PANA.
ZA SPRAWUJĄCYCH WŁADZĘ, ABY SZCZERZE TROSZCZYLI SIĘ O PRAWDZIWE DOBRO POWIERZONYCH IM LUDZI. Panie Jezu, który przyjdziesz na końcu czasów przyjmij nasze Modlitwy, niech one przygotują nas na spotkanie z Tobą, który żyjesz i królujesz na wieki wieków. Amen