Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Pilnym jest aby Kościół Mojego Syna wezwał swoich parafian aby odprawiali GODZINĘ CODZIENNEJ ADORACJI EUCHARYSTYCZNEJ

ORĘDZIE BŁOGOSŁAWIONEJ DZIEWICY MARYI Z 11 GRUDNIA 2019 DLA LUZ DE MARÍA 

https://revelacionesmarianas.com/index.htm    Od tłum: Dwa Orędzia bardzo dużej wagi, gorąco proszę o przyjęcie i przeczytanie.  

 

https://revelacionesmarianas.com/images/ENVIADO_clip_image003.gif

Dzieci Mojego Niepokalanego Serca: 

 

W MOIM RĘKU ZAWARŁAM WSZYSTKO TO, CO WYDARZY SIĘ LUDZKOŚCI.

 

Jako Królowa Niebios ukazałam się pokornemu Indianinowi, który nie zatrzymał dla siebie tego, co zobaczyły jego oczy. 

 

Podobnie jak osoby proste i pokorne, jak ci którzy wierzą nie widząc, jak ci którzy są posłuszni gdy się mówi do nich tylko raz, tak jak to uczynił Mój ukochany syn, Św. Juan Diego. 

 

To w pokorze objawiam się, w pokorze nalegam na posłuszeństwo tych, którzy nie powstrzymują się od spełnienia Moich próśb, które są niczym innym jak Bożą Wolą, do której was wzywam. 

 

MÓJ SYN PROSI CZŁOWIEKA O POKORĘ (por. Mt 11,29). A CZŁOWIEK ODPOWIADA PYCHĄ,  

CZY TO JEST PRAWDZIWA MIŁOŚĆ DO MOJEGO SYNA? 

 

Z braku pokory człowiek powstał przeciwko Mojemu Synowi i gardzi Nim. Muszę przypomnieć tym, którzy gardzą Moim Synem i którzy wkroczyli na złą drogę diabła, że zostali oszukani przez zło i że zło osiedla się w tych, którzy go przyjmują. Dzieci, konieczne jest, abyście bezzwłocznie otworzyli oczy duchowe i cofnęli przywiązanie jakie uczyniliście, aby maszerować u boku diabła. 

 

POKUTA SERCA I PODPISANIE SIĘ, ŻE NIE ZMIENI SIĘ STANOWISKA PRZECIWKO MOJEMU SYNOWI JEZUSOWI CHRYSTUSOWI, ŻE NIE BĘDZIE SIĘ BLUŹNIŁO, ANI POPEŁNIAŁO HEREZJÍ, ANI PROFANACJI, NIE BĘDZIE SIĘ ZABIJAŁO NIEWINNYCH POPRZEZ WSPIERANIE ABORCJI,  

NIE BĘDZIE SIĘ TYMI, KTÓRZY IDĄ RĘKA W RĘKĘ Z PRZECIWNIKAMI PRAWA NATURALNEGO. 

 

Potrzeba pokuty Moich dzieci jest pilna, rozpoznanie (zrozumienie, docenienie, wiedza, świadomość) jest pilne, pilnym jest, aby Kościół Mojego Syna nadal wychowywał Lud Mojego Syna, pilnym jest, aby Kościół Mojego Syna otworzył drzwi Świątyń i wezwał swoich parafian aby wraz z Moimi ukochanymi dziećmi i w posłuszeństwie, odprawiali GODZINĘ CODZIENNEJ ADORACJI EUCHARYSTYCZNEJ, aby ludzkie stworzenie nie opierało się Bożej Miłości.  

Musicie zrozumieć, że Diabeł nie jest alegorią: istnieje i desperacko penetruje serca Moich dzieci, przygotowując w ten sposób poprzez poniżające czyny, wsparcie ludzi dla antychrysta.  

 

Moje dzieci, w tym dniu, w którym oddajecie Mi cześć jako Adwokatowi w waszym imieniu, o tytule NASZA PANI Z GUADELOUPE, proszę o dar dla Mojego Syna: bądźcie jednością w Naszych Przenajświętszych Sercach, kochajcie jeden drugiego (por. J 23), wybaczajcie z serca, bądźcie miłością, ofiarującą zadośćuczynienie Mojemu Synowi za tych, którzy tego nie czynią.  

 

Wojna już trwa na Ziemi, postępuje krok po kroku, narody toczą wojnę, ale wy, dzieci, nie widzicie jej, nie zauważacie jej, a kiedy zostanie rozpętana przez ludzkość, będziecie cierpieć okrucieństwo, jakiego dosięgnął człowiek. Będziecie musieli pomagać sobie nawzajem. Abyście pomagali sobie nawzajem, i jako Matka, pragnę, abyście ofiarowali Mi czystą miłość, która jest w każdym z Moich [dzieci]. 

 

OSTRZEŻENIE JEST BLISKO (W ZASIĘGU RĘKI), A WY NIE PRZYWIĄZUJECIE WAGI DO MOICH NAWOŁYWAŃ. 

 

OSTRZEŻENIE JEST CHWILĄ, W KTÓREJ SUMIENIE POPROWADZI WAS DO SPOJRZENIA NA SWOJE BŁĘDY I BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, NIE BĄDŹCIE GŁUPI, I NIE BĄDŹCIE NIEPRZEJEDNANI W ODNIESIENIU DO SIEBIE. 

 

Nie bądź głupi, nie zgub się w przyziemności ani nie zgub się, słuchając podstępów szatana, żałuj, zanim  nadejdzie ta chwila, która była zapowiadana na wiele sposobów.  

 

To nie jest wydarzenie małej wagi, dzieci, żałujcie, naprawiajcie, módlcie się, poświęcajcie się Naszym Najświętszym Sercom i bądźcie miłosierni w Imię Mojego Syna.  

 

Spójrzcie na Mnie jako na Władczynię obu Ameryk i … jak Serce tej Matki spogląda na stan krajów, ich duchowy upadek, agresje, zniewagi jakimi obrzucane są Moje dzieci i jak Moje dzieci rzucają się na siebie nawzajem i jak szaleństwo zabiera ich i prowadzi do działania w sposób nie do poznania. 

 

W TYM DNIU, W KTÓRYM ŚWIĘTUJECIE MOJE OBJAWIENIE, DAJCIE MI PRAWDZIWĄ MIŁOŚĆ, NIE INNĄ, NIŻ TA KTÓRA JEST TĄ, MOJEGO SYNA. 

 

NIE BÓJ SIĘ, PROWADZĘ CIĘ DO MOJEGO SYNA, NIE BÓJ SIĘ,  

JA KAŻDEMU DAJĘ MOJĄ MIŁOŚĆ I MOJĄ POMOC! 

 

NIE JESTEŚCIE SAMI,  CZEKAJCIE NA MOJEGO UKOCHANEGO ANIOŁA POKOJU. (2) 

 

MOJE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO NAD WSZYSTKIMI MOIMI DZIEĆMI, KTÓRE KOCHAM W BOŻEJ WOLI. 

 

W IMIĘ OJCA I SYNA I DUCHA ŚWIĘTEGO. AMEN. 

Mamá María 

 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

 

 

(1) El Gran Aviso de Dios a la humanidad … leer   (1) Wielkie Ostrzeżenie Boga dla ludzkości … czytaj w j.hiszp.
(2) El Ángel de Paz, enviado de Dios … leer           (2) Anioł Pokoju – zestawienie fragmentów Orędzi zostało posłane   we wrześniu, wyślę na każdą prośbę. 

 

ORĘDZIE ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA Z 1O GRUDNIA 2019 DLA LUZ DE MARÍA  

https://www.revelacionesmarianas.com/index.htm    

 

Ludu Boży:


W IMIĘ NIEBIAŃSKIEJ ARMII I NA MOCY WOLI BOŻEJ PRZEKAZUJĘ TO SŁOWO. 

 

Błogosławieństwa nie będą czekać na tych, którzy starają się dalej czynić dobro i którzy nadal przestrzegają Ewangelii, będąc miłością, ponieważ Przenajświętsza Trójca jest MIŁOŚCIĄ, tak jak Nasza Królowa i Matka Nieba i Ziemi jest Miłością i jak My Jesteśmy Miłością. 

 

Pośród zamieszania, które charakteryzuje bliskość „KOŃCA ERY” a „NIE KOŃCA ŚWIATA”, nadal żyjecie w turbulencjach, które nie mają końca, w ciągle narastającym sprzeciwie, który powstaje w tym celu aby utrzymać was w rozproszeniu i z dala od JEDNOŚCI z Przenajświętszą Trójcą. Jako dzieci Boże musicie rozpoznać zło, które prowadzi silną walkę z Ludem Bożym, aby odwrócić waszą uwagę i doprowadzić was  do opuszczenia się w wierze. Tym, którzy weszli na ścieżkę duchową, udaje się dostrzec siłę tego czasu, w którym wszystkie Demony na Ziemi kuszą ludzi do upadku. 

 

NIE BIERZECIE POD UWAGĘ, ŻE LUDZKOŚĆ TO ENERGIA, I POTRZEBUJE NIEWIELKIEGO POWODU, ABY POWSTAĆ PRZECIWKO SWOIM BRACIOM! 

 

Cały scenariusz został przygotowany przez tych, którzy zamierzają zmiażdżyć ludzkość swoją mocą i którzy ukradli umysł oszustwem, popychając go do działania i postępowania tak, jak to czyni dzisiejszy człowiek. Te rebelie i obecny chaos nie narodziły się w tym pokoleniu,  to zło stworzyło ten stan ludzkości, tak więc staje się rzeczywistością w teraźniejszości, w której żyje. OBUDŹCIE SIĘ!  

 

Demonicznym planem masonerii i ideologii sprzecznych z dobrem jest oddzielenie człowieka od Jego Stwórcy i wykradzenie duchowego pożywienia Ofiary Eucharystycznej, aby popadł w najbardziej nikczemne grzechy.  

 

Jest zbyt wielu, którzy oszukani przez Diabła wpadają w pułapkę zła i chronią tych, którzy wyrzekają się Przenajświętszej Trójcy i zaprzeczają Jej.  

 

O!…. JAKŻE WIELU BĘDZIE NA DRODZE, OSZUKANYCH PRZEZ DEMONA! 

 

Szukacie wiary, wolności? Kontynuujcie, trzymając za rękę Naszą Królową i Matkę, aby doprowadzić was do dobra. Ona jest umiłowaną Ojca. 

 

Patrzymy, jak ludzie atakują świątynie na cześć Przenajświętszej Trójcy oraz Naszej Królowej i Matki, i w Niebie drżymy z powodu tak poważnej winy, a poważniejsza będzie kolejna wina, ponieważ przejdą od ataku na Kościoły zbudowane w celu oddawania czci Przenajświętszej Trójcy, aby zaatakować Lud Boży, a następnie nadejdzie prześladowanie, zapowiadane od tak dawna. 

 

CZYTACIE APOKALIPSĘ TAK JAK DZIECKO CZYTA KSIĄŻKĘ Z OPOWIASTKAMI. NIE, NIE, NIE! KSIĘGA APOKALIPSY ZOSTANIE WYPEŁNIONA W SPOSÓB ZGODNY Z PORZĄDKIEM PISMA ŚWIĘTEGO. KTO ODRZUCA APOKALIPSĘ, ZAPRZECZA CAŁEMU PISMU ŚWIĘTEMU! (Por. II Tim 2,16). 

 

Przygotujcie się, Ludzie Boga, wywyższajcie ducha ku jedności z Trójcą Przenajświętszą, jednoczcie zmysły ciała fizycznego i zmysły duchowe, tak aby działał i działał i nie był już wybielonymi grobami (por. Mt 23 , 2-32).  

Ci, którzy zmagają się z przeciwnościami, zapominają o Bożym Słowie i chowają się w norach, aby nie być widocznym lub nie stawiać sobie czoła i nie spojrzeć  w głąb.  

 

Nie przechowujcie żywności w miejscach, które niektórzy przygotowali na chwile prześladowań i ucisku, jeśli nie przygotujecie się najpierw duchowo i z rozeznaniem Ducha Świętego, aby porzucić zło mocną wiarą i zbawić duszę. 

Nie są nic warte, ani jedzenie, ani lekarstwa, ani pieniądze, ani wszystko inne, jeśli NIE jesteście PRAWDZIWYMI ŚWIĄTYNIAMI MIŁOŚCI (por. 1 Kor 6,19). 

 

Ludu Boży: nadchodzą bardzo ciężkie czasy dla Ludu Bożego, nie będzie takich chwil, jak inne, którymi żyliście, będą to próby w wierze, w prawdziwej miłości, w prawdziwej nadziei, miłosierdziu bez równości, kiedy niektórzy będą łatwo oszukani, i nie za to, że nie znają Pisma Świętego, ani za to, że nie znają słowa Bożego, nie dlatego, że się nie modlili  ani że nie przyjmowali  Ciała i Krwi Chrystusa, Naszego Króla i Pana, ale za to, że przyzwyczaili się do nazywania się chrześcijanami i praktykowania swoich obowiązków, ale bez świadomości BOSKOŚCI ZANIM JĄ ZNALEŹLI, są nieświadomi, a nawet bez wiary.  

 

PRZYZWYCZAJENIE PROWADZI STWORZENIA BOŻE DO UTRATY ŻYCIA WIECZNEGO. 

 

LUDU BOGA, BITWA NIE JEST PRZECIWKO CZŁOWIEKOWI, TO JEST PRZECIWKO DUCHOM ZŁA ROZPRZESTRZENIANYMI PRZEZ ŚWIAT (por. Ef 6,12), ZNAJDUJĄ SIĘ ONE W AGRESYWNEJ BITWIE PRZECIWKO DOBREMU, DLATEGO ZOSTANĄ ZNALEZIENI CI, KTÓRZY POWSTAJĄ PRZECIWKO LUDZIOM BOGA. 

 

Ludzkość będzie doświadczana, poddawana najcięższym próbom, szczególnie w wierze, w której człowiek Boży wierzy w Jedynego Boga, aby później człowiek, teraz bez wiary, zaakceptował przynależność do wyjątkowej religii:  

• w sferze społecznej, aby ludzkość straciła swoją tożsamość, • w polityce, aby ludzkość mogła zjednoczyć się z ideologiami kierowanymi przez diabła i aby ogarnęła ludzi okrucieństwem, bez współczucia, • w gospodarce, ponieważ szatan dobrze wie, że człowiek, który odczuwa destabilizację ekonomiczną, jest zdolny do wszystkiego i zapomina o dobru. 

 

SCENARIUSZ ZOSTAŁ DOKŁADNIE ZAPROJEKTOWANY, A LUDZIE BOGA PODDANI KAPRYSOM DIABŁA, KROK, PO KROKU. ZROZUMCIE, ŻE MOJE SŁOWA NIE SĄ WYMYSŁEM. DLATEGO TEŻ, KAŻDE Z WAS NIECH WOŁA O BOŻE MIŁOSIERDZIE I POKUTUJCIE, GŁĘBOKO, TERAZ! 

 

Ten moment jest niezwykle niepokojący dla tych, którzy są oziębli , ale dla dzieci Boga silnych w wierze, jest to chwila wywyższenia wiary.  

 

Wzywam was do modlitwy, Ludu Boży. Módlcie się za Pokój na Świecie, który jest zagrożony,  

nawet jeśli na to nie  spoglądacie ani nie wyjawicie tego mediom. 

 

Wzywam was do modlitwy, Ludu Boży. Człowiek będzie wiedział o trzęsieniach ziemi i wpadnie w panikę. Módlcie się i proście o Boże Miłosierdzie dla krajów które wskazywało Niebo.  

Módlcie się za kosmiczne wydarzenia, które będą oddziaływały na Ziemię. 

 

Wzywam was do modlitwy, Ludu Boży, Kościół PODLEGA WSTRZĄSOM nie traćcie wiary. 

 

Wzywam was do modlitwy, Ludu Boży, Argentyna będzie opłakiwać rozruchy, które żyją (trwają). 

 

Ludu Boży, jesteście powołani, aby być wiernymi dziećmi; będą jeść, będą pić, będą się żenić (por. Łk 17, 28–28), nie zwracając uwagi na tak zwaną Boskość, a Król przybędzie i co stanie się z człowiekiem? Patrzycie na słońce, księżyc, gwiazdy ale przestaniecie  na nie patrzeć, ciemność w duszy ludzkiej będzie taka sama, w jakiej zanurzy się Ziemia. 

 

Pilnujcie się, dzieci Boże, przemieniajcie swoje życie i pomagajcie ratować swoich braci, pilnujcie się, nie gardźcie Wezwaniami. Pomóżcie swoim braciom, którzy cierpią z powodu natury.  

 

ZJEDNOCZENI W ŚWIĘTOWANIU NASZEJ KRÓLOWEJ I MATKI,g WŁADCZYNI OBYDWU AMERYK, MÓDLCIE SIĘ DO BOGA O UJAWNIENIE TAJEMNICY: W NIEJ ANIOŁ POKOJU. (2)

 

KTÓŻ JAK BÓG?         QUIÉN ES COMO DIOS? 

NIKT JAK BÓG!               NADIE COMO DIOS! 

 

San Miguel Arcángel

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA