Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 

Patrząc na to, co się dzieje w  Kościele Polskim, może już niedługo i w Polsce będą błogosławione pary homoseksualne.
 Po najnowszym poleceniu profanacji Najświętszej Eucharystii, aby forsować Komunię Świętą na rękę, i przez promocję szafarzy świeckich, bandytów – mężczyzn, po raz kolejny i na siłę wprowadza się kobiety rozdające Komunię Świętą.

Takie próby były i owocowały wielkimi protestami w Kłodzku, oraz w kościele rektoralnym – „najmądrzejszego„ biskupa promowanego obecnie przez media toruńskie, ordynariusza częstochowskiego abp. Depo. Próby te wywołały gwałtowny protest wiernych. Lewacy w sutannach, bandyci liturgiczni, postanowili tym razem uderzyć w parafii Św. Antoniego Padewskiego na osiedlu Niepodległości w Lublinie. Ludzie powinni krzyczeć do zdeprawowanej kobiety, która wzięła do ręki Najświętszy Sakrament: zostaw Pana Jezusa!

Rozpoczyna się promocja zdeprawowanych sióstr zakonnych, które udzielają Komunii Świętej. Nie o to chodzi, że jest dużo czy mało księży. To nie ma znaczenia. Kobiety NIGDY nie miały prawa dotykać Najświętszego Sakramentu. W tej parafii jednak na plebanii byli księża, którzy powinni rozdawać Komunię Świętą a nie wstawiać zdeprawowaną kobietę na swoje miejsce, żeby profanowała Najświętszy Sakrament i przez to deprawowała serca dzieci i młodzieży.

Czy nie ma obrońców, mężczyzn katolickich, którzy zapytają proboszcza,

czy nie jest przypadkiem żydomasonem w sutannie?

Jeżeli ludzie nie wyrażą sprzeciwu, nie okażą oporu wobec tego liturgicznego bezprawia, jeśli nie będą bronić Pana Jezusa, niech się nie dziwią, że przeciwnicy Kościoła niszczą świętości. Niech się nie dziwią, że bandyci wewnątrz Kościoła niszczą sacrum. Jest to łamanie sumień przede wszystkim dzieci, które widząc takie obyczaje, niekatolickie i niepolskie, po tych i innych zgorszeniach do Kościoła już nie wrócą.
Co na to biskup diecezji? Metropolici lubelscy od lat są wrogami katolickiej Wiary, polskich obyczajów, i katolickiej moralności. Takich kapłanów, jak Ks. prof. Stanisław Koczwara i Ks. prof. Tadeusz Guz usuwa i prześladuje się dla Synagogi Szatana, a promuje niedouczone, nadęte pychą, zdeprawowane kobiety w habitach i agentów judeoprotestantyzmu, lewaków w sutannach i habitach. Mamy nadzieję, że w diecezji lubelskiej znajdą się kapłani, którzy dołączą do obrony czci Najświętszego Sakramentu.
Zwracamy się z prośbą do katolickich mężczyzn i kobiet w parafii pw. Św. Antoniego Padewskiego w Lublinie, aby obronili Pana Jezusa przed profanacją i przypilnowali, aby bandyci liturgiczni, w tym uzurpatorka w habicie zakonnym, otrzymali stosowne kary. Nie godzimy się na podmianę Wiary i obyczajów katolickich na judeoprotestanckie fałszywki liturgiczne i protezy zastępujące prawdziwą Wiarę. Jeżeli w tej parafii są wierzące w Boga kobiety katoliczki, będą wiedziały, co zdeprawowanej zakonnicy powiedzieć. Czy zakonnice uzurpują sobie prawo przywdziewać godność, po którą nie sięgnęła Najświętsza Matka Pana Jezusa? Szykują się do bycia pogańskimi kapłankami? Czy to jeszcze katolicki kościół, czy kościółek Pachamamy?
Wzywamy wszystkich Katolików w Polsce i za granicą, parafian parafii p.w. św. Antoniego Padewskiego w Lublinie-który dłużej nie będzie mógł być patronem parafii, w której profanuje się Najświętszy Sakrament-aby bronili Chrystusa przed profanacją.

Prosimy o bojkot zgromadzenia zakonnic, które posługują w tej parafii i wstrzymanie się od jakichkolwiek ofiar do usunięcia powstałego zgorszenia. Te bandyckie czyny od nas, Polaków i katolików wymagają ekspiacji i wynagrodzenia za poniżenie Najświętszego Sakramentu.
Prosimy podpisywać i rozpowszechniać apel do Metropolity Lubelskiego, ks. Abp. Stanisława Budzika o powstrzymanie profanacji i ukaranie winnych tej pogańskiej praktyki: