Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

NOWY ROK – 2020

ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – 01.01.2O20

ALLELUJA, ALLELUJA, ALLELUJA. WIELOKROTNIE PRZEMAWIAŁ NIEGDYŚ BÓG DO OJCÓW PRZEZ PROROKÓW, A W TYCH OSTATECZNYCH DNIACH PRZEMÓWIŁ DO NAS PRZEZ SYNA. ZIEMIA UJRZAŁA SWEGO ZBAWICIELA. UJRZAŁY WSZYSTKIE KRAŃCE ZIEMI ZBAWIENIE BOGA NASZEGO.


                                                                   Znalezione obrazy dla zapytania pan jezus krol

 

 

        Panie Jezu moja Miłości bardzo proszę o Błogosławieństwo dla mnie w dniu moich Imienin – 1.01.2020 r.

 PAN JEZUS. „Mieczysławo, Mieczysławo jesteś Moją chwałą – walczysz o Króla Polski,  którego nienawidzi Naród Żydowski. Nie piszę o innych Narodach, gdyż mało kto z nich będzie na niebiańskich godach. Błogosławię ciebie Mieczysławo wielbiąca Mnie każdego dnia, a dusze czyśćcowe budzą ciebie każdej nocy do ich omadlania. Prosiłem ciebie Mieczysławo, abyś przyjęła biczowanie za grzeszników, którzy nie chcą słuchać Moich napomnień. Nie bój się – dla Mnie najważniejsza jest zgoda twoja, a Aniołek pomoże tobie, aby mogła być wykonana prośba Moja. Już się przekonałaś – wykonujesz Moje podpowiedzi i polecenia, a kochasz Mnie do omdlenia. Na Stronie naszej www.naChwaleTrojcySwietej.com są bardzo ważne informacje i u bardzo dużo ludzi miłość do Boga i do Ojczyzny w nich się budzi. Najznakomitsze jest dla Boga posłuszeństwo, a wtedy nie dosięgnie ich żadna trwoga. MIŁOŚĆ za MIŁOŚĆ – oto jest HASŁO MOJE a wtedy ominą was niepokoje. BŁOGOSŁAWIĘ CIEBIE MOJA MIECZYSŁAWO BO DZIĘKI TWOJEJ ODWADZE NIE PRZEJMUJESZ SIĘ WCALE. DO ZOBACZENIA W NASTĘPNYM 2020 ROKU W NIEBIE, BO DUŻO LUDZI I DUSZ MODLI SIĘ ZA CIEBIE. Twoja Miłość Jezus z Nazaretu, który pragnie powrotu do Boga Ojca członków Knesetu.

ALLELUJA, ALLELUJA, ALLELUJA. SŁOWO STAŁO SIĘ CIAŁEM I ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI. WSZYSTKIM, KTÓRZY JE PRZYJĘLI DAŁO MOC, ABY SIĘ STALI DZIEĆMI BOŻYMI. SŁOWO WCIELONE ZAMIESZKAŁO MIĘDZY NAMI. NIEBO I ZIEMIA NIECHAJ SIĘ RADUJĄ. NASZĄ POMOCĄ JEST NASZ PAN I STWÓRCA. SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK, KTÓRY SŁUŻY PANU. NIECH SPRAWIEDLIWI WESELĄ SIĘ W PANU. W RĘCE TWE SKŁADAM DUCHA MEGO. 

                                                                                ——————————————–

Mateńko w Dniu Twego Święta Matki Bożej Rodzicielki są moje Imieniny – bardzo proszę o Błogosławieństwo – 1.01.2020 r.

Bardzo proszę przyjmij Królowo moje rozgoryczenie. Dwanaście lat był nawet spokój a od kilku miesięcy nie podoba się niektórym, to co robię i krytykują mnie z zazdrości i to pseudo-przyjaciele z Chicago. Rozsyłają swoje haniebne oskarżenia na mnie do mediów w Polsce, a w tym pięknym miesiącu do księży w Chicago. Czy oni są katolikami? Czy ci burzyciele spokoju i zgody pytali Ciebie Królową i Pana Jezusa Najwyższego Sędziego? Ja czytałam dużo książek o mistykach, którzy mieli trudne życie przez swoich oskarżycieli i może powinnam patrzyć na wszystkich Świętych i nie reagować. Jednak nie chcę, aby w dalszym ciągu ci ludzie obrażali Pana Boga i pytam Ciebie Mateńko. Kiedyś ci prześladowani nie mieli komputerów ani internetu a teraz to wszystko jest i mogę wyjaśniać czy tłumaczyć. Dlaczego ci ludzie nie rozmawiali ze mną, a na cały świat posłali oskarżenie. Maryjo nasza Królowo – Boża Rodzicielko, czy moi oskarżyciele czynią to zgodnie z Wolą Bożą?

 

                                                           Znalezione obrazy dla zapytania święta boża rodzicielko


                             

 MATKA BOŻA RODZICIELKA

 „Mieczysławo – dziękuję tobie, że nie przejmujesz się innych ludzi złą postawą. No, ale przecież każdy musi umrzeć i Ja wiem jak będą tacy ludzie, którzy innych krytykowali – skomleć. Dziękuję tobie, że jesteś wierna twojej Miłości Przenajświętszej i Mnie Maryi Niepokalane Poczętej. Ja Matka – Rodzicielka Boga Jezusa Mojego i Boga Ojca SYNA Błogosławię ciebie i twoją rodzinę, że bronisz Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI w każdej chwili. Teraz Polacy Nasi pamiętajcie w Modlitwie o nawróceniu osób przeciwnych Syna Królowaniu, bo tylko przez nich  zdrajców BOGA i POKOJU może być WOJNA i czas dla wszystkich pełen niepokoju.   Jestem KRÓLOWĄ POLSKI lecz nie słuchają Mnie rządzący Kościołem Mojego Syna, a przecież On jest Miłosierny i w Nim ratunek jedyny. Nie bój się Mieczysławo, bo nawet, gdy rozstaniesz się z Ziemią, to i tak o tobie Przyjaciele pamiętać będą. Jesteś wybranką Mojego Syna Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI i twojego, a ty nie ustawaj w Modlitwie o ludzi nierozsądnych, którzy nie chcą POKOJU. Najważniejszy, to POKÓJ w sercach, który nawet nie gości w przeniewiercach. Dziękuję tobie, bo jesteś od dawna Nasza, a wszyscy krytykujący ciebie graja rolę „Judasza”. Mało wiary w ich sercach,  a najwięcej jest w nich – zazdrości i pychy i dlatego nie ma spokoju. No, ale cóż jednak przykro jest Bogu i Zbawicielowi Jezusowi Chrystusowi Sędziemu uprawnionemu do oceniania dusz dokładny i nader gorliwy. Błogosławię ciebie Mieczysławo i zawsze mów do Mnie, bo jesteś pokorna i masz przyjaciół dookoła. A do innych Polaków to powiem: łączcie się w miłości i gorliwości – pokutujcie za grzechy pychy, niewyrozumiałości i demonicznej złośliwości. Matka Boga i Królowa Polski – uznajcie Mego Syna KRÓLEM POLSKI, bo zbliżają się niewyobrażalne wojenne troski”.

 

 MÓDLMY SIĘ: MARYJO WSTAWIAJ SIĘ ZA NAMI.

 P R O S I M Y:

– o odnowienie ducha gorliwości i poświęcenia dla pasterzy Kościoła, aby świecąc przykładem przyciągali do niego wątpiących i zagubionych.

– o pojednanie między chrześcijanami różnych odłamów, aby wszyscy znaleźli bezpieczną przystań w wierze i wspólnocie Świętego Kościoła.

– o POKÓJ na świecie, zgodę między Narodami, zwłaszcza w Ziemi Świętej, aby odnalazły drogę do pojednania.

– o Boże Błogosławieństwo dla nas i naszych rodzin i całej Ojczyzny, aby chroniło nas od nieszczęść duszy i ciała, grzechów, wypadków oraz nagłej i niespodziewanej śmierci.