Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

AMBASADA USA W JEROZOLIMIE WYDAŁA ALARM BEZPIECZEŃSTWA

Żydzi wszędzie mieszają, wszystkim dyktują co mają robić, wszędzie chcą rządzić i oczywiście wojny i konflikty wywołują, a teraz cały świat musi im pomagać. BYLI, ale już nie są Narodem wybranym przez Boga Ojca, bo ich pycha i zarozumiałość doprowadziła, że powiedzieli Bogu Ojcu: nie będziemy Ci służyć. Zabili z zazdrości Syna Bożego a teraz przeszkadzają nam Polakom być przyjaciółmi Boga Jezusa Żywego. Żydzi dorwali się do „koryta” największego państwa na świecie Amerykańskiego i już rządzą Amerykanami i prezydentem a przez niego rządzą Polską i narzucają z Ameryki co Polacy są im są jeszcze winni. Pan Bóg im dołoży ognia. Gdyby chcieli być przyjaciółmi Boga Ojca i Boga Syna to przecież Oni są najlepszymi Przyjaciółmi bo cały świat należy do Boga i zrobi z nami co zechce. Sami nie chcą i nam Polakom nie pozwalają uznać Boga Cudami słynącego Królem Polski, a przecież i oni by mogli żyć dostatnio w zgodzie z Bogiem Wszechmogącym. A Żydzi wolą wybierać wojny, śmierć i wieczność w piekle, niż zaprzyjaźnić się z Bogiem i żyć z Nim i ze wszystkimi w zgodzie.


Korespondencja

Ambasada USA w Jerozolimie wydała w poniedziałek alarm bezpieczeństwa, ostrzegając swoich obywateli przed możliwym atakiem rakietowym na Izrael.ii

https://www.nowtheendbegins.com/united-states-canadian-embassies-warn-their-citizens-living-in-israel-about-possible-missile-attacks-from-iran/

Kiedy wszystkie te wiadomości po raz pierwszy pojawiły się kilka dni temu na temat działań wojennych między Stanami Zjednoczonymi a Iranem w sprawie zabójstwa Qassema Soleimaniego, pierwszą rzeczą, jaką wam powiedzieliśmy, było zwrócenie się do Izraela. Dlaczego? Ponieważ Biblia jest prawdą, a cały światowy konflikt ostatecznie doprowadzi cię prosto do progu Izraela. A oto jesteśmy zaledwie 2 dni później i co widzimy? Widzimy ambasadę USA oraz kanadyjską ambasadę w Izraelu ostrzegającą ich obywateli przed możliwym uderzeniem pocisku w najbliższych dniach.

„Dlatego czekajcie na mnie, mówi Pan, aż do dnia, w którym wstaję na ofiarę; albowiem moją determinacją  jest  zebranie narodów, abym zgromadził królestwa, aby oblać nimi moje oburzenie,  nawet cały mój gniew. : bo cała ziemia zostanie pochłonięta ogniem mojej zazdrości ”. Sofoniasza 3: 8 (KJV)

Zaledwie kilka miesięcy temu Iran opublikował film pokazujący, jak przeprowadzą atak rakietowy na Izrael. Godzinny film pokazuje, że irańskie  pociski Sejjil „uderzają w krytyczne cele w Tel Awiwie”. Teraz Iran dostał wymówkę, na którą czekali i szczęśliwie poświęcił Soleimani, aby to zrobić. Wystarczy rzucić okiem na niesamowitą wystawę psów i kuców, którą Iran właśnie rozpoczyna jako żałobę za zmarłego Soleimani, i obserwuj, jak najwyższy przywódca Iranu upewnia się, że kamera łapie go, gdy płacze i wylewa „prawdziwe łzy”. Robią to wszystko jako uzasadnienie nadchodzącego ataku, nie na Stany Zjednoczone, ale na ich arcywróg i najbardziej znienawidzonego przeciwnika, Izrael.

United Stats i ambasady Kanady ostrzegają obywateli przed możliwym atakiem rakietowym na Izrael

OD JEROZOLIMA: „Zwiększone napięcie na Bliskim Wschodzie może powodować zagrożenia bezpieczeństwa dla obywateli USA za granicą”, powiedziała ambasada w komunikacie prasowym. „Ze względu na dużą ostrożność ambasada zdecydowanie zachęca obywateli USA do zachowania czujności i podjęcia odpowiednich kroków w celu zwiększenia świadomości w zakresie bezpieczeństwa, ponieważ incydenty bezpieczeństwa, w tym ostrzał rakietowy, często mają miejsce bez ostrzeżenia”.

DWA DNI WCZEŚNIEJ AMBASADA KANADYJSKA W TEL AWIWIE WYDAŁA OSTRZEŻENIE DOTYCZĄCE PODRÓŻY W REGIONIE, MÓWIĄC, ŻE „SYTUACJA BEZPIECZEŃSTWA MOŻE SIĘ POGORSZYĆ PRZY NIEWIELKIM OSTRZEŻENIU”. WEZWAŁA SWOICH OBYWATELI DO „ZACHOWANIA OSTROŻNOŚCI”.

Amerykański wywiad ocenia obecnie, czy Iran przygotowuje atak odwetowy w odpowiedzi na zabójstwo dowódcy sił IRGC Qud, Qasem Soleimani. Według CNN istnieją przesłanki, że Iran zwiększył gotowość swojej rakiety balistycznej krótkiego i średniego zasięgu w tym kraju.

AIR FORCE WPROWADZA 52 DYSZE F-35A LIGHTNING II W ĆWICZENIACH TRENINGOWYCH. POWIEDZ, ŻE JEST TO „CAŁKOWICIE PRZYPADEK” I ŻE NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z 52 UDERZENIAMI, Z KTÓRYMI OSTRZEGŁ IRAN TRUMP W SOBOTĘ

https://www.nowtheendbegins.com/air-force-launches-52-fighter-jets-in-training-exercise-say-it-is-completely-coincidental-52-strikes-trump-warned-iran/

Baza lotnicza Hill wypuściła myśliwce F-35A Lightning II w ciągu 10 minut około 11 rano w poniedziałek, donosi The Standard-Examiner. 388. i 419. Skrzydła Myśliwskie przeprowadziły ćwiczenie bojowe, które wysłało dżety na zachód do Utah Test and Training Range w celu wykonania różnych misji. Pułkownik Michael Ebner, 388. wice dowódca, powiedział, że poniedziałkowe ćwiczenia zostały zaplanowane jako „kulminacyjne wydarzenie” po tym, jak dwa skrzydła myśliwców otrzymały pełny zestaw myśliwców. Ebner powiedział, że chociaż wysiłek miał na celu wykazanie zdolności do przeprowadzenia rozległego rozmieszczenia bojowego w krótkim czasie, nie był on bezpośrednią reakcją na eskalację sytuacji Stanów Zjednoczonych z Iranem. „To zupełnie przypadek” – powiedział.

autor: Geoffrey Grider, 6 stycznia 2020 r

TERAZ POCZĄTEK KOŃCOWY UDOSTĘPNIA:

Amerykańskie siły powietrzne przeprowadziły ćwiczenie polegające na wystrzeleniu 52 myśliwców z Hill Air Base w Utah, podali urzędnicy.

Dwa dni temu prezydent Trump poinformował Iran bez żadnych wątpliwości, że rozkazał Pentagonowi skierować atak na 52 miejsca w Iranie, które Stany Zjednoczone planują uderzyć, czy Iran zemści się za zabicie generała Qassema Soleimaniego. Te 52 cele reprezentowały 52 amerykańskich zakładników Iran przetrzymywanych w niewoli w 1979 r.

Dziś rano Hill AFB w Utah rozpoczął ćwiczenia treningowe z dokładnie 52 myśliwcami. Jak to na niesamowity zbieg okoliczności?

„Zupełnie przypadkowa”: Air Force uruchamia 52 myśliwce w ćwiczeniach treningowych

OD EGZAMINU WASHINGTON: Hill Air Force Base wypuściło myśliwce F-35A Lightning II w ciągu 10 minut około 11 rano w poniedziałek, donosi The Standard-Examiner. 388. i 419. Skrzydła Myśliwskie przeprowadziły ćwiczenie bojowe, które wysłało dżety na zachód do Utah Test and Training Range w celu wykonania różnych misji.

„NIECH TO POSŁUŻY JAKO OSTRZEŻENIE, ŻE JEŚLI IRAN UDERZY W AMERYKANÓW LUB AKTYWA AMERYKAŃSKIE, ……… CELUJEMY W 52 IRAŃSKIE STRONY (REPREZENTUJĄCE 52 AMERYKAŃSKICH ZAKŁADNIKÓW ZABRANYCH PRZEZ IRAN WIELE LAT TEMU), NIEKTÓRE NA BARDZO WYSOKIM POZIOMIE I WAŻNE DLA IRAN I KULTURA IRAŃSKA ORAZ TE CELE, A TAKŻE SAM IRAN BĘDZIE UDERZONY BARDZO SZYBKO I BARDZO TWARDY ”- POWIEDZIAŁ PREZYDENT TRUMP. „USA NIE CHCE WIĘCEJ ZAGROŻEŃ!” ŹRÓDŁO

Pułkownik Michael Ebner , 388. wice dowódca, powiedział, że poniedziałkowe ćwiczenia zostały zaplanowane jako „kulminacyjne wydarzenie” po tym, jak dwa skrzydła myśliwców otrzymały pełny zestaw myśliwców.

Ebner powiedział, że chociaż wysiłek miał na celu wykazanie zdolności do przeprowadzenia rozległego rozmieszczenia bojowego w krótkim czasie, nie był on bezpośrednią reakcją na eskalację sytuacji Stanów Zjednoczonych z Iranem. „To zupełnie przypadek” – powiedział.