Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

W Boże Narodzenie pustelnicy z Westray zostali ekskomunikowani po oddaleniu od Bergoglio

Trzej pustelnicy (pustelnicy) z Westray (Orknay, Szkocja) otrzymali wiadomość o ekskomuniki w Boże Narodzenie, po tym, jak opublikowali oświadczenie na swojej stronie internetowej, w którym otwarcie dystansowali się od Bergoglio i stwierdzili, że jego herezja nie pozwala już papieżowi są.

Napisali:

Statek Piotra jest nieruchomy, a załoga, a mianowicie kardynałowie, biskupi i kapłani, wydaje się sparaliżowana strachem, niezdolna pojąć powagi sytuacji, w jakiej się znajdują, i leżącego u podstaw zła, które niszczy Kościół, zawierać. Nie ma w nich ducha Eliasza przeciw prorokom Baala; wydaje się, że odwaga Ducha Świętego ich opuściła, a Prawdy Ewangelii nie wprowadziły ich w czyn. Właśnie wtedy, gdy musieli mówić, milczeli i nie mieli słów, by stawić czoła kapitanowi tonącego statku. ”

Zauważają, że sytuacja nigdy nie była tak zła:

„Nigdy w historii nie było takiego papieża, który wprowadzałby w błąd cały Kościół poprzez swoje działania, słowa i nauki. Byli źli i niemoralni papieże, tacy jak Jan XII i Aleksander VI, byli szaleni papieże, tacy jak Urban IV, byli papieże, którzy reformowali się zbyt ciężko i niezrównoważone, tacy jak Paweł IV, i byli papieże, którzy dążą do przyjemności, jak Leon X, ale żaden z nich nie wzbudził takiej troski w Kościele. Takich dni nie widziano od herezji ariańskiej, a jednak są one o wiele, wiele gorsze. Straszna ciemność rozprzestrzeniła się na świat i Kościół. Modernizm, sekularyzm, humanizm i scjentyzm niszczą stare Prawdy Wiary; a przy pomocy toksycznej ideologii ewolucji, która wcale nie jest nauką, wielu w Kościele było przekonanych, że człowiek staje się coraz lepszy. Ignorują więc fakt, że w ubiegłym stuleciu widziały tyranów i wojny, które wybielają wszystkie inne w historii, z pomocą nauki, zło wojny i tyranii zostało upiększone, a ten okropny emblemat wciąż rośnie, i zło jest naprawdę powszechne.

Niestety, głowa Kościoła na ziemi, papież Franciszek, wykazał poprzez swoje wypowiedzi, swoje zachowanie, nauczanie i czyny, że jest rzeczywiście wielkim heretykiem. Stwierdził, że nikt nie idzie do piekła, podkopał nierozerwalną naturę małżeństwa, zatwierdził pary mieszkające razem, działał niejednoznacznie w stosunku do homoseksualistów i nie tylko homoseksualistów, ale transseksualistów i jego narzeczonej, a aborcja zaleca ciepło otrzymane Papież Franciszek stwierdził, że kara śmierci jest niedopuszczalna, i wreszcie, w bezpośredniej sprzeczności z Pierwszym Przykazaniem, powiedział, że Bóg pragnął wszystkich religii i że należy tego nauczać w Kościele, na jego seminariach, uniwersytetach i szkołach ”.

Pustelnicy skrytykowali następnie ciszę biskupów:

„W tym wszystkim biskupi otaczają ciszę. Nie można lub nie chce się zmierzyć z następcą Piotra; albo przez ludzki szacunek, lęk przed schizmą, albo przez myśl, że papież mógł ich wyrzucić z diecezji, zostali sprowadzeni do stanu bezradności. Upadła uczciwość, wytrwałość ustąpiła miejsca tchórzostwu, a stado zostało pozostawione nie tylko wilkom, ale ryczącym lwom i wszelkim innym personifikacjom herezji i nieprawdy. Biskupi zapomnieli, jak uczyć, są bezsilni, aby je poprawić, i wydają się niezdolni do powstrzymania okrutnej inwazji maszyny propagandowej LGBT w szkołach katolickich, a nigdzie indziej nie jest to bardziej widoczne niż w Wielkiej Brytanii ”.

Wskazują także, że jesteśmy w trakcie wielkiego odstępstwa, zapowiedzianego przez świętego Jana Henry’ego Newmana i błogosławionego A.K. Emmerick:

„Zbliża się masowe odstępstwo wierzących, tak wyraźnie przewidziane przez błogosławionego Johna Henry’ego Newmana w 1878 r., Teraz. Chociaż jesteśmy zupełnie nieważni, dla tych, którzy są zainteresowani pustelnikami, którzy odważą się zabrać głos, nie możemy milczeć ze strachu przed nie tylko uszkodzeniem własnych dusz, ale także dusz niezliczonych innych. My, którzy jesteśmy stróżami Kościoła, którzy musimy przemawiać ze strażnicy Kościoła, nie mamy innego wyboru, jak wycofać nasze posłuszeństwo papieżowi Franciszkowi i zerwać komunię ze Stolicą Apostolską. Robimy to z wielkim strachem i nieśmiałością, ale nie możemy uczestniczyć w grzechu papieża. To nie jest akt schizmy, ani buntu, to akt prawdziwej roztropności, ponieważ nikt ze zdrowym rozsądkiem nie zostałby w płonącym budynku, ani spokojnie nie zanurzyłby się w tonący statek. Nie tylko próbowaliby ratować siebie, ale ostrzegali innych i pomagali im w bezpieczeństwie. Święty Kościół Rzymski został nieuchronnie przekształcony w ciągu ostatnich 60 lat w Fałszywy Kościół, przepowiedziany przez błogosławioną Annę Katharinę Emmerick. Struktury Kościoła i jego nauki zostały zarażone herezją i wykroczeniami, a ci, którzy należą do Kościoła Chrystusowego, muszą pochodzić z Fałszywego Kościoła, tak jak pierwsi chrześcijanie cudownie wezwani z Jerozolimy, zanim przybyli w 70 rne został zniszczony To naprawdę desperackie czasy, które wymagają desperackich środków. Musieliśmy niechętnie zająć tak drastyczne stanowisko, ponieważ następcy Apostołów, a mianowicie biskupi, w obliczu przerażenia apostata papieża, nie obronili bram Kościoła, podczas gdy hordy piekielne tyle grabież z Miasta Boga. Jednak bez względu na to, jak mali jesteśmy i jak bardzo to oświadczenie doprowadzi nas do ścigania, warto. Jest to bowiem naprawdę cudowna walka o Boskość i Majestat Chrystusa, który jest naszym Panem, naszym Kapitanem i naszym Królem; a dla swojej ukochanej oblubienicy Kościół, który był tak bezwstydnie wykorzystywany i wykorzystywany zbyt długo ”.
Członkowie samotnika to ojciec Stephen Kerdrel, siostra Colette Roberts i brat Damon Kelly, który został aresztowany w przeszłości za publiczną krytykę homoseksualizmu i aborcji. Wkrótce po opublikowaniu tego tekstu zostali ekskomunikowani przez biskupa Briana McGee i zostali o tym poinformowani w Boże Narodzenie.
Tłumaczone translatorem

Źródło: Complicit Clergy
https://restkerk.net/2020/01/07/op-kerstdag-werden-de-heremieten-van-westrey-geexcommuniceerd-nadat-ze-zich-hadden-gedistantieerd-van-bergoglio/

PIĘKNE!
https://www.facebook.com/404168139724461/videos/2298547470250744/