Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Czas, w którym jesteście, aż do 6 tygodni po Ostrzeżeniu, będzie najłatwiejszym czasem na uratowanie swojej duszy

Orędzie Boga Ojca z 17 grudnia 2019 dla Holy Family Refuge  https://www.childrenoftherenewal.com/holyfamilyrefuge

17 grudnia 2019 r., Święto Matki Bożej z Amiens [Francja]

Mówi Bóg Ojciec wraz z całym Niebem i św. Michałem  jako Tarczą i Obrońcą

Chcę podziękować Mojemu ukochanemu synowi kapłanowi, ks. Michel’owi i wszystkim, którzy pomagali lub wzięli udział w tej specjalnej misji. Całe Niebo odwiedzało was wiele razy w ciągu tego ostatniego tygodnia. WSZYSTKIE Nasze dzieci, które brały udział w JAKIKOLWIEK SPOSÓB, zostały pobłogosławione przez Niebo, szczególnie przez Mojego umiłowanego syna kapłana, ks. Michel’a.  Ja, Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty, byłem bardzo podekscytowany wszystkimi waszymi działaniami i wzajemną miłością poprzez Płomień Miłości Maryi z Serca Przenajświętszej Trójcy.

My, Przenajświętsza Trójca, udzielimy również tego najświętszego błogosławieństwa każdemu, kto poprosi z głębi serca o siebie, rodzinę, przyjaciół lub zagubione dusze, zarówno żyjące, jak i czyśćcowe. Błogosławieństwo to jest na ten zły czas, który jest również najbardziej błogosławionym czasem od początku stworzenia. Czas, w którym jesteście, aż do 6 tygodni po Ostrzeżeniu, będzie najłatwiejszym czasem na uratowanie swojej duszy lub kogoś innego, ponieważ jest więcej łask dostępnych dla ludzi na Ziemi niż kiedykolwiek w historii świata. Po 6 tygodniach od Ostrzeżenia całe piekło rozpęta się na całej ziemi, z wyjątkiem Schronień (Refuges) przygotowanych dla ludzi z Krzyżem na czole.

Ja, Bóg Ojciec, spowoduję ciemności na ziemi przez 3 ostatnie dni tej epoki czasu, wyrzucę całe zło z powrotem do piekła i skuję łańcuchami na tysiąc lat Ery Pokoju oraz Nowe Niebo i Ziemię.

Jak już wam powiedziałem, w każdej chwili możecie poprosić Aniołów i Świętych w Niebie o pomoc. Wszystkie dusze w Niebie również chcą, abyście wiedzieli, że byłyby zaszczycone, gdyby zostały poproszone o to, aby być duchowymi matkami lub ojcami dla dzieci na Ziemi lub w Czyśćcu, dla pomocy ich Aniołom Stróżom w opiece nad nimi – szczególnie dzieciom, porzuconym przez ich rodziców.

Ja, Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty, dziękuję wam za to, że Nas kochacie.

Wesołych Świąt (Merry Christmas), to szczególne błogosławieństwo jest prezentem świątecznym na ten rok. Amen.

Od tłumacza: Orędzie to zostało podane na Internecie 8 stycznia 2020. Miałam poważne kłopoty ze zrozumieniem jego treści. Postanowiłam zestawić udzielone Orędzia dla Holy Family Refuge.  Zaczęłam od strony Głównej, i tam znalazłam drogę do wyłonienia tych, mających związek z treścią tego Orędzia. Przedkładam, jako ewentaualną  pomoc.

Strona Internetowa  https://www.childrenoftherenewal.com/holyfamilyrefuge na stronie Głownej zawiera zestawienie dat udzielonych Orędzi, ze szczególnym uwzględnieniem lat 2013- 2019.

Na samym początku roku 2019 został podany do wiadomości obraz Matki Bożej, który w kilka miesięcy później został zmodyfikowany, dotyczy to jednak jedynie tylko tekstów wokół obrazu.

2/11/19 Original Our Lady of America/Statue of Liberty Pictures & Messages  – proszę otworzyć i zobaczyć/ lub skopiować obraz Naszej Pani Ameryki/ Statua Wolności, obraz i orędzia, przedstawiony w dn. 11 lutego 2019.

Następnie  Obraz ten został zmodyfikowany przez przyjaciół Holy Family Refuge i przedstawiony 1 maja 2019.  5/1/19 Modified Our Lady of America/Statue of Liberty (revisions made by friends of the HF Refuge)

Integralną częścią tego obrazu „Naszej Pani Ameryki/Statua Wolności” są dwa Orędzia, z: 14 stycznia i 1 lutego 2019:

Przyjdź Święty Michale z całym Niebem, aby strzec i chronić wszystkie Słowa Boga

14 stycznia 2019

Mówi Bóg Ojciec: Moje dzieci Ameryki, waszymi nowymi przywódcami z Nieba będą teraz Matka Boga z Przenajświętszą Trójcą i Najświętszą Rodziną, którzy byli pod krzyżem, kiedy Jezus został ukrzyżowany, jedni w Duchu, a inni w ciele. Wszyscy Aniołowie w Niebie patrzyli, jak Jezus został ukrzyżowany. Wokół Krzyża były: Przenajświętsza Trójca, Maryja (Matka Jezusa), św. Michał, św. Józef (ojciec Jezusa), św. Anna (matka Maryi i Babcia Jezusa) i św. Joachim (ojciec Maryi i Dziadek Jezusa). Teraz są wprowadzone, aby przyćmić Statuę Wolności, która zostanie zniszczona przez wodę. Płomień miłości w Sercu Matki Maryi, Pani Ameryki (Our Lady of America),  zacznie teraz płynąć poprzez całą Amerykę, aby Mi przywrócić Amerykę. Ja, Bóg Ojciec, Syn i Duch Święty, przekazuję płomień miłości i łaskę z Naszych Serc przez Serce Naszej Matki dla Ameryki i całego świata, dla wszystkich, którzy są otwarci na Naszą Miłość. Kocham, Bóg Ojciec.

Przyjdź, Boże Ojcze

1 lutego 2019 r

Mój umiłowany synu, wizja, którą ci właśnie dałem, oraz słowa pochodzą od Twojego Ojca w Niebie. Pokazałem ci promienie spływające w dół z Mojego Serca i jak one promieniowały światłem, a następnie pokazałem ci Moje Serce jako bardzo gorący ogień płomieni. Wiesz, że nie możesz patrzeć na słońce na niebie, ponieważ jest ono zbyt jasne. Możesz patrzeć na nie tylko przez Moją Matkę Maryję. Patrzysz przez Jej łono w Cudzie Słońca na niebie, ponieważ to jest prawdziwie Moja gwiazda na niebie. Nikt nie może patrzeć na Ojca inaczej niż przez Moją Matkę Maryję, która przyniosła Mojego Syna na ziemię jako Człowieka.

Gwiazdą, która rozświetliła niebo dla Trzech Króli, była gwiazdą Mojego Jednorodzonego Syna. Miała ona prowadzić do Niego Trzech Króli, aby potwierdzić Jego narodziny. Moja Matka i Mój Syn zostali posłani na ziemię, aby obudzić świat nowymi narodzinami Miłości, ażeby Moje dzieci powróciły do Miłości Swego Boga, Który je stworzył.

Wasz świat popadł w jeszcze większe zło niż za czasów Noego. Tym razem Ja, Ojciec, przybywam z Trójcą Przenajświętszą i Naszą Matką, aby całkowicie oczyścić świat na tysiąc lat pokoju poprzez [modlitwę] Ojcze Nasz: „Bądź Wola Twoja na Ziemi jako i w Niebie.” Gwiazda narodzin Jezusa była Jego gwiazdą i teraz jest znana jako Planeta X. Nadszedł czas, kiedy gwiazda Mojego Syna i Moja gwiazda, słońce waszej planety, połączą się, aby oczyścić waszą Ziemię, aby [ modlitwa] Ojcze Nasz mogła się wypełnić – Niebo i Ziemia  jako jedność.

Kocham, Przenajświętsza Trójca i Maryja, Nasza Umiłowana Matka.

22 lutego 2019 ORĘDZIE UDZIELONE PRZEZ ABBA OJCA

 

ABBA OJCIEC powiedział że toczy się TERAZ w Niebiosach nad ziemią potężna bitwa pomiędzy dobrem a złem
i jeśli nie wygramy tej bitwy, to wejdziemy w fizyczną bitwę na ziemi, gdzie wielu zostanie zabitych.

BÓG OJCIEC ABBA prosi aby ludzie otrzymujący tę wiadomość, mocą swojej wolnej woli, uprosili wszystkich w Niebiosach : Przenajświętszą Trójcę, wszystkich Świętych, wszystkich Aniołów i wszystkie dusze w Czyśćcu –

aby zwrócili się do Trójcy Przenajświętszej, by pozwoliła na Przemarsz Modlitwy Jerycha.

Przejście Modlitwy Jerycha, jeśli będzie dozwolone, rozpocznie się DZISIAJ (piątek), aby dzięki naszej modlitwie,

mocą naszej wolnej woli, wszyscy w Niebiosach przeszli 7 razy dziennie przez 7 dni:

– wokół Białego Domu,

– wokół Nowego Jorku

– wokół całej ziemi.

My powinniśmy się modlić naszymi regularnymi modlitwami, ale dodając: „Proszę wszystkich w Niebiosach, aby odbyli Przejście Modlitwy Jerycha wokół Białego Domu, Nowego Jorku i całej ziemi, 7 razy każdego dnia, przez 7 dni, począwszy od piątku, 22 lutego 2019, Święto Katedry Świętego Piotra.

Proszę módlcie się w tej intencji i rozsyłajcie to Orędzie wszędzie, gdzie tylko możecie.

Załącznik: Księga Jozuego 6;1-16, 20 – Okrążenie i zdobycie miasta obłożonego klątwą  

26 lutego 2019 r. – Pilne: uzupełnienie do Orędzia Boga Ojca z 22 lutego 2019 dla Holy Family Refuge.

W piątek, 22 lutego 2019, Bóg Ojciec zwrócił się do wszystkich ludzi, aby poprosili Trójcę Przenajświętszą o zezwolenie na PRZEJŚCIE MODLITWY JERYCHA. To oznacza, aby Aniołowie, Święci, i dusze w Czyśćcu duchowo przemaszerowali siedem (7) razy dziennie, przez siedem (7) dni, wokół Białego Domu, Nowego Jorku i całej ziemi.

O to Przejście Modlitwy Jerycha zostaliśmy poproszeni w piątek 22 lutego i będzie trwało do piątku 1 marca 2019.

W poniedziałek 25 lutego 2019 r. w głosowaniu 53–44 Senat Stanów Zjednoczonych nie uchwalił Ustawy o ochronie nienarodzonych, które przeżyły aborcję i urodziły się żywe (Born-Alive), co wymagałoby od lekarzy zapewnienia opieki medycznej tym żyjącym niemowlętom  pozostałym po próbie aborcji . Dzisiaj [26 lutego], po odpadnięciu ustawy Senatu, która zapewniałaby ochronę niemowlętom urodzonym po próbie aborcji, wizjoner Holy Family Refuge zwrócił się z błaganiem o pomoc do PANA.

Otrzymał odpowiedź: Niech ludzie poproszą o przedłużenie pierwotnej prośby o Przejście Modlitwy Jerycha, aby Aniołowie, Święci i Dusze w Czyśćcu przemaszerowali wokół każdej kliniki aborcyjnej w kraju i na świecie.

 I aby Przejście  Modlitwy Jerycha otrzymało pozwolenie przejścia przez czas dłuższy niż podana pierwotna data modlitwy przez 7 dni i, jeśli BÓG pozwoli, [tak długo] dopóki zło nie zostanie zniszczone na ziemi.

Potrzebujemy więcej wojowników modlitewnych szturmujących Niebo, aby Przejście Modlitwy Jerycha było dozwolone i rozszerzone na cały świat, a zwłaszcza na każdą klinikę aborcyjną w Stanach Zjednoczonych i na świecie.

Proszę, przekażcie to przesłanie wszystkim, których znacie, i proście o modlitwy, aby Przenajświętsza Trójca zezwoliła na Przejście Modlitwy Jerycha na całym świecie, w tym wokół wszystkich ośrodków aborcji w Stanach Zjednoczonych i na świecie, aby mury zła będą mogły się rozpaść.

Poniżej zamieszczone trzy Orędzia zostały przekazane kanadyjskiej wizjonerce (zwane Orędziami dla „Oasis of Peace”) jako potwierdzenie  Orędzia Boga Ojca z 22 lutego 2019.

Orędzie dla Oasis of Peace, niedziela, 24 lutego 2019, kościół Przenajświętszego Serca Pana Jezusa

Jezus: Dziecię Mojego Najświętszego Serca, które tak bardzo kocham, niech pokój będzie z tobą.

Módlcie się, aby całe Niebo dokonało Przejścia Modlitwy Jerycha dookoła świata, wokół Watykanu, wokół Jerozolimy, wokół Stanów Zjednoczonych i 50 stanów oraz Puertoryko i Białego Domu; wokół Kanady i jej 10 Prowincji oraz wokół Ottawy; wokół wszystkich Miejsc Schronienia ( refuges) na świecie; wokół każdego z waszych dzieci i wokół każdego Kapłana, Biskupa, Kardynała, Papieża i Diakonów; wokół wszystkich waszych krewnych i przyjaciół; wokół wszystkich tych, którzy pójdą do Miejsc Schronienia; wokół wszystkich wierzących na świecie; wokół wszystkich światowych przywódców; wokół: Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Ameryki Środkowej, Europy, Azji, Afryki, Australii, Nowej Zelandii, wokół każdej wyspy na świecie; wokół waszej Oasis of Peace i wokół wszystkich waszych domów. Amen.

Módlcie się tą Modlitwą, aby dać pozwolenie dla Nieba na zrobienia tego Przejścia Modlitwy Jerycha i odmawiajcie Różańce oraz inne modlitwy. Amen.

Dziękuję za przesyłanie wiadomości na temat Przejścia Modlitwy Jerycha dookoła świata. To jest prawda – Duchowa Bitwa rozgrywa się nad ziemią. Nadal módlcie się, módlcie się, módlcie się.

Idźcie teraz, aby kochać i służyć Panu i sobie nawzajem. Amen.

Orędzie dla Oasis of Peace, poniedziałek, 25 lutego 2019, kościół Św. Anny

Jezus: Dziecię Mojego Najświętszego Serca, które tak bardzo kocham, niech pokój będzie z tobą.

Moja córko, w odpowiedzi na twoje pytanie, tak, istnieje nadzieja uratowania świata od Murów Jerycha spadających na świat, JEŚLI wszyscy, do których dotarło Moje orędzie, rzeczywiście poproszą Przenajświętszą Trójcę, Błogosławioną Matkę, Aniołów, Świętych i Dusze w Czyśćcu, aby wykonali Przejście  Modlitwy Jerycha wokół świata i wszystkich miejsc, o których wspomniałem wczoraj.

Nie mówcie: „OK, modlę się każdego dnia”. To nie wystarczy Moje drogie dzieci. Niebo potrzebuje was, abyście PROSILI o dokonanie Przejścia Modlitwy Jerycha, MY potrzebujemy waszego pozwolenia, ponieważ nie możemy ingerować w Wolną Wolę. Amen. Potraktujcie to ostrzeżenie poważnie Moje drogie dzieci. Walka toczona nad wami jest wściekła – większa niż jakakolwiek w historii ludzkości. Jeśli niedostatecznie duża ilość ludzi będzie wzywać Niebo i nie będziecie się modlić z całą siłą, to Duchowa Bitwa przemieni się z duchowej w fizyczną i nastąpi straszliwy przelew krwi i cierpienie.

Zaufajcie  waszemu Jezusowi. Bądźcie posłuszni. Czyńcie to, co do was należy. My liczymy na was – na WSZYSTKICH was. Amen. Amen. Amen. Idźcie teraz, aby kochać i służyć Panu i sobie nawzajem. Amen.

Orędzie dla Oasis of Peace, wtorek, 26 lutego 2019, kościół Św. Anny

Jezus: Dziecię Mojego Najświętszego Serca, pokój niech będzie z tobą.

Wzywam wszystkich Moich Modlitewnych Wojowników: To jest prawda; wielka Duchowa Bitwa rozgrywa się nad wami – potężniejsza  niż jakakolwiek bitwa w historii ludzkości.

Konieczne jest, abyście wzywali Niebiosa – Ojca, Syna i Ducha Świętego – Trójcę Przenajświętszą; Błogosławioną Matkę, Aniołów i Świętych oraz Dusze w Czyśćcu, aby wykonali Przejście  Modlitwy Jerycha dookoła świata,

wokół USA, wokół 50 Stanów i Portoryko,

wokół Białego Domu, wokół budynków rządowych; wokół prezydenta Trumpa,

wokół Kanady, wokół 10 Prowincji, wokół Ottawy, wokół budynków rządowych, wokół Premiera Trudeau,

wokół Watykanu, wokół Jerozolimy,

wokół każdego Kapłana, Biskupa, Kardynała, wokół Papieża, wokół wszystkich osób duchownych na świecie,

wokół każdego miejsca, gdzie dokonywana jest aborcja lub eutanazja,

wokół waszych dzieci, waszych krewnych, waszych przyjaciół,

wokół wszystkich ludzi wierzących na świecie, i wokół wszystkich niewierzących,

wokół każdego Miejsca Schronienia (refuge) na świecie,

wokół każdego kontynentu, każdego kraju, każdego kawałka lądu, wokół każdego zbiornika wodnego,

wokół chorych na świecie i wokół wszystkich umierających na świecie,

wokół wszystkich osób starszych i samotnych  na świecie,

wokół WSZYSTKICH dzieci na świecie, zwłaszcza tych przeznaczonych do aborcji, dzieciobójstwa, na ofiary satanistyczne, wykorzystywania seksualnego, złego obchodzenia się,

wokół wszystkich wojskowych, wokół więzień, wokół miejsc tortur lub znęcania się,

wokół wszystkich wojowników modlitwy. Amen.

Mόdlcie się 4-ma Rόżaṅcami dziennie aby otrzymać to  bɫogosɫawieṅstwo.

Załącznik: Wieża Babel, Księga Rodzaju 11:1-9

Załącznik: Księga Jozuego 6; 1-5

15 kwietnia 2019 r. dla Holy Family Refuge i dla wszystkich Moich dzieci na świecie

Od Boga Ojca, Boga Syna, Ducha Świętego i całego Nieba i całego Czyśćca

Mój synu, powiedz wszystkim Moim umiłowanym dzieciom na całym świecie, że Orędzie Przejścia Jerycha ** i Orędzia Wieży Babel, dane od 22.02.19 do 24.03.19, [innym chrześcijańskim Kościołom] są dla wszystkich Moich dzieci na świecie. Chwalę i dziękuję każdemu z Moich dzieci, które biorą w tym udział z całego serca, umysłu i duszy. Ja, Bóg Ojciec, obiecuję każdemu z was Moje dzieci, że wraz z całym Niebem i Duszami w Czyśćcu (któregoś dnia będą z nami w Niebie) zatrzymam się i pobłogosławię każdego z was, którzy się modlicie i bierzecie udział w Przejściu Modlitwy  Jerycha ** i że Najświętsza Trójca i Matka Boża Maryja będą duchowo całowały każdego w czoło i błogosławiły ich prawą ręką, która jest ręką błogosławieństwa. Pocałunek zaznaczy Krzyż na czole jako znak dla wpuszczenia osób do Schronów. Ja, Bóg Ojciec, obiecuję każdemu rodzicowi (matce lub ojcu), który bierze udział w Przejściu modlitewnym, że wszystkie wasze dzieci i wnuki będą również oznaczone pocałunkiem pokoju i Krzyżem, aby wejść do schronów.

Ja, Bóg Ojciec, jestem niezmiernie szczęśliwy, że tak wielu posłuchało Swojego Boga i całego Nieba. Wszyscy będziemy się modlić za wszystkie wasze kraje w sposób szczególny. Nadszedł czas Boga Ojca, gdy kończy się 100 szatańskich lat piekła na ziemi. Proście o pokutę, aby usunąć zło, które szatan rozprzestrzenił przez ostatnie 100 lat, a Przejście Jerycha pomoże każdemu zatrzymać szatana na dobre, tak więc będziemy mogli przejść do 1000 lat pokoju. Miłość, miłość i pocałunki od Trójcy Przenajświętszej, Matki Maryi i całego Nieba.

Pod płaszczem Naszej Pani Płomienia Miłości i Naszej Pani Ameryki osłaniającej Statuę Wolności pracujemy razem, aby pozbyć się starej figury i zastąpić ją Matką Boga. Kocham, Bóg Ojciec i całe Niebo.

** Bóg Ojciec powiedział, że przedłuży Przejście Modlitwy Jerycha do 1 maja 2019 r.

 

W dniu 1 maja 2019. Bóg Ojciec przedłużył Przejście Modlitwy Jerycha do 31 maja 2019, z uwagi na „Poświęcanie się od Wybrzeża do Wybrzeża”, gdy w dniu 31 maja wiele osób poświęca się Jezusowi przez Maryję. Podane na: Jericho Prayer Walk Overview

Orędzie dla Oasis of Peace, czwartek, 2 maja 2019

JEZUS: Maleńkie Dziecko Mojego Najświętszego Serca i Mój Synu (imię ukryte [wg. tłum. chodzi o kapłana, ojca duchowego wizjonerki z Kanady)], których tak kocham, niech pokój będzie z wami. Będzie mówił Ojciec Przedwieczny:

OJCIEC PRZEDWIECZNY: JAM JEST Alfa i Omega, Początek i Koniec; Stwórca wszystkich rzeczy: Ojciec Niepokalanego Poczęcia, która jest Matką Jezusa Chrystusa na ziemi. Amen.

Moja córko, pragnę Podziękować wszystkim wiernym Modlitewnym Wojownikom, którzy poprosili o Przejście Modlitwy Jerycha po całym świecie i wokół Listy podanej przez Jezusa. Amen.

Całe Niebo uczestniczyło, a wasze modlitwy Moje Dzieci dały nam pozwolenie na zdemaskowanie zła, powstrzymanie zła i przekierowanie dużej liczby ludzi oraz wydarzeniami.

Zgadzam się tutaj z moją córką, że lista osób, miejsc i intencji może przekształcić się w codzienną prośbę modlitewną.

Teraz zobaczycie jak następuje rozwój wydarzeń. Amen. Czas jest teraz. Przygotujcie się na Wielki Wstrząs oraz Iluminację Sumienia – Ostrzeżenie. Tylko Ja, Ojciec Przedwieczny, znam czas wydarzeń.

Zło szerzy się dzisiaj na świecie większym obwarowaniem niż w czasach Noego i Wielkiej Powodzi. Nie bójcie się. Kiedy nadejdzie czas, Moje Ramię Sprawiedliwości przyjdzie z pełną mocą.

Wy, Moje wierne Dzieci, jesteście już naznaczeni Krzyżem na waszych czołach, podobnie jak Dzieci tych, którzy brali udział w wezwaniu do Przejścia Modlitwy Jerycha na całym świecie. Amen. Amen. Amen.

Osoby oznaczone Krzyżem wejdą do Moich Schronień na całym świecie, sześć tygodni po Ostrzeżeniu i będą bezpieczne, a JA, PRZEDWIECZNY OJCIEC, JEZUS i DUCH ŚWIĘTY zajmę się waszymi potrzebami jako NASZYCH kochanych dzieci. Amen. Amen. Amen. PRZEDWIECZNY OJCIEC.

Idźcie teraz Moje Dzieci, aby kochać i służyć Panu i sobie nawzajem. Amen.

14 czerwca 2019 Święto Matki Bożej w Arras [Francja]

To jest Bóg Ojciec Nieba i Ziemi.

 

Mój synu, przyszedłem aby ci powiedzieć, że jestem bardzo zadowolony z rezultatów Przejścia Modlitwy Jerycha i Wygnania z Babilonu, które spowodowały pokonanie wielu złych przywódców.

Będę nadal okrążał Ziemię od dzisiejszego dnia, piątku 14 czerwca, do końca tego roku, aby zniszczyć i pokonać zło, które niszczy Moje dzieci.

Bóg Wszystkich, Ojciec Wszystkich i Moc Wszystkiego na całej Ziemi i we Wszechświecie. Kocham, Bóg Ojciec.

Wspieraj  twojego Prezydenta, Ameryko, on JEST wyświęcony przeze Mnie i przez całe Niebo.

Dzień Ojca dotyczy wszystkich ojców: Ojcowie, zacznijcie prowadzić swoje rodziny w kierunku Nieba, czasu jest mało przed Wielkim Przebudzeniem (Ostrzeżenie). Amen.