Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

OSTRZEŻENIE na podstawie Orędzi dla Luz de Maria  „El Aviso de Dios a la humanidad” https://revelacionesmarianas.com/aviso.html,  https://www.revelacionesmarianas.com/en/warning.html

IMPRIMATUR dla Orędzi Luz de Maria   + Juan Abelardo Mata Gueyara, SDB, Biskup tytularny de Esteli, Nikaragua

DOŚWIADCZENIE OSTRZEŻENIA PRZEZ WIZJONERKĘ, LUZ DE MARIA. W bardzo szczególny sposób Pan dał mi zrozumieć, że pojawi się kometa, która zbliży się do ziemi, cała ludzkość ją zobaczy, spowoduje to, że wiele ludzi wpadnie w panikę spowiadając się, ale nie pokutując. Na niebie pojawi się znak: „ KRZYŻA”, ludzie wiary odczują potrzebę wyznania swoich grzechów, pokuty, inni powiedzą, że jest to spowodowane przez człowieka i powstaną przeciwko Kościołowi.

Pośród tego zamieszania i trzęsienia ziemi nadejdzie OSTRZEŻENIE, w którym Nasz Pan pozwolił mi uczestniczyć w Wielkim Poście roku 2008, w Wielką Środę, co opisuję poniżej: Czułam w swoim sercu udrękę, jak coś zbliżającego się i nie wiedziałam, co to jest … jak strach, coś niepokojącego.Tak spędziłem około 20 minut, potem udręka narastała, aż zaczęłam czuć, że moja dusza wychodzi, ponieważ stopniowo odczuwałem przerażającą samotność, która napełniła mnie całą. Udręka sprawiła, że chodziłam z miejsca na miejsce, ponieważ za każdym razem, gdy samotność była coraz większa, byłam całkowicie świadoma, że uciekam od Boga w mojej istocie, moja dusza była opuszczona, zaniepokojona. Samotność, pustka stawały się coraz większe, aż do momentu, gdy ogarnęło mnie szaleństwo, gdy w mojej duszy zabrakło Boga!

I tak jak na filmie, zaczęły paradować we mnie wszystkie grzechy, być może największe, które popełniają ludzie: czułem, a raczej żyłam, ponieważ czułam, że to mój własny, żyłam nim, czułam, co przechodzi przez umysł, serce, poprzez wnętrze ludzi, którzy odbierają sobie życie, przeżyłam te poprzedzające chwile, które cierpią ci, którzy odbierają sobie życie, żyłam tym, co czuje dziecko, gdy jest zabijane w łonie matki, przeżyłam uzależnienie od narkotyków, prostytucję, wszystkie grzechy zaczęły paradować jeden po drugim w mojej duszy, była to straszliwa rozpacz, ponieważ zostałam opuszczona przez Boga, żyłem  „CAŁKOWITĄ NIEOBECNOŚCIĄ BOGA”, to straszna pustka, której nic nie wypełnia…

Tutaj ludzie grzeszą i żałują, ale nie odczuwa się ciężaru przestępstwa, które powoduje grzech, ponieważ jest obecny Bòg. Czułam się desperacko, żyjąc w tak okropnym porzuceniu Boga. Rzuciłem się na ziemię z rękami wyciągniętymi jak na krzyżu i błagałem Boga, aby wrócił do mnie w tym momencie, a wtedy Moja dusza przemówiła do mnie! Wiedziałem, że to moja dusza, a ona powiedziała mi kilka słów, które powtarzałam, i czułem, że Duch Święty mnie wypełnia, czułem się opanowana przez pokój, którego nigdy wcześniej nie doświadczyłem, pokój, który mnie nasycił.

Takie będzie OSTRZEŻENIE, dlatego ludzie, którzy są w grzechu, oszaleją, a czekający diabeł będzie ich nakłaniał do odebrania sobie życia, aby zabrać ich jako łupy przed nadejściem godziny Miłosierdzia. OSTRZEŻENIE będzie dla tych, którzy nie są z Bogiem momentem strasznym, nie do zniesienia. Dla tych, którzy są oziębli, będzie to moment pokuty, łaski, ponieważ po zrozumieniu błędu będą prosić o przebaczenie i nawrócą się, a dla tych, którzy są w łasce, będzie wypełnieniem obecnością Ducha Świętego. Od tego dnia moje życie nie jest takie samo, Bóg w OSTRZEŻENIU da nam świadomość grzechu.

Płakałem w chwilach, gdy nie czułem Boga, nie mogłem nawet myśleć, ponieważ nieobecność Boga przewyższyła wszystko, tylko czułem pustkę i żyłem w ciele grzechami, które następowały jeden po drugim, zwiększając udrękę i samotność. Pan Jezus powiedział mi, że „TO CO ODCZUJE DUSZA W OSTRZEŻENIU TO JEST TYLKO KROPLA Z TEGO, CO ON PRZEŻYŁ W GETSEMANI ZA NASZE WINY”.

Moje doświadczenie OSTRZEŻENIA, które miałem ostatnio podczas udzielania mi Orędzia przez Mamę Maryję, było podobne do poprzedniego, tyle że tamten czas był tak intensywny, że każdy grzech przeszedł przede mną, ze stopniem obrażenia Boga, z bólem, który sprawia Bogu i z oddziaływaniem na całą ludzkość. Było to CAŁKOWITE porzucenie Boga, nie tylko na płaszczyźnie osobistej, ale jednocześnie odczułem ból kosmosu w ogóle, zobaczywszy Boga usuniętego z Jego Stworzenia przez ludzką wolę. W tym momencie Jezus pozwolił mi poczuć to, czego doświadczymy podczas OSTRZEŻENIA: PONIEWAŻ W TYM MOMENCIE BÓG, SZANUJĄC SWOBODĘ CZŁOWIEKA DO WYKORZYSTANIA SWOJEJ WOLNEJ WOLI, POZWALI NAM ZOBACZYĆ KONSEKWENCJE NADUŻYCIA TAKIEJ WOLNOŚCI, GRZECH.

Oba doświadczenia są podobne, jednak to, z Wielkiego Postu, pochodziło od Trójcy Przenajświętszej, i jego intensywność była znacznie większa, a drugie pochodziło z bólu Matki Boskiej, co jednak wg. mnie jest tym samym, bo dystansowanie się od Boga oznacza dystansowanie się od Matki.

TO CO JEZUS MÓWIŁ, O OSTRZEŻENIU, KTÓRE JEST W PEŁNI WEWNĘTRZNE, W CZASIE, ŻE BĘDZIE TAKŻE CZĘŚĆ NA POZIOMIE KOSMICZNYM, PONIEWAŻ CAŁY KOSMOS CHCE SWOJEGO OCZYSZCZENIA, ZANIECZYSZCZONY PRZEZ CZŁOWIEKA. STWORZENIE (LA CREACIÓN), KTÓRE JEST W CAŁKOWITEJ ZGODNOŚCI Z TRÓJCĄ PRZENAJŚWIĘTSZĄ, CHCE POZBYĆ SIĘ ZANIECZYSZCZENIA, KTÓRYM OBŁOŻYŁ JE CZŁOWIEK.

To właśnie Jezus pozwolił mi przeżyć w odniesieniu do tej łaski dla ludzkości. Będzie widoczna jej część dla wszystkich, najpierw znakiem na Niebie, a potem ujrzymy Błogosławione Światło nad ludzkością; światło, które przyjdzie, aby usunąć ciemność, która okrywa Ziemię i Kosmos tyloma grzechami; dotknie ludzkiego sumienia, a Bóg na kilka chwil zdystansuje się od nas. Ta Boska siła wyraźnie zderzy się z ziemią, a ziemia będzie drżeć …

To jest Boska INTERWENCJA, która da ogromną szansę całej ludzkości, aby zatrzymać się w ciągu życia i nie spuszczać wzroku ze Stwórcy.

FRAGMENTY ORĘDZI UDZIELONYCH LUZ DE MARIA ODNOŚNIE OSTRZEŻENIA (WARNING)

 

NPM (Najświętsza Panna Maria) 11XII 2019  OSTRZEŻENIE JEST BLISKO A WY NIE ZWRACACIE UWAGI NA MOJE WOŁANIA. OSTRZEŻENIE JEST CZASEM, JEST TO ŚWIADOMOŚĆ POTRZEBY SPOJRZENIA NA SWOJE WŁASNE NĘDZE I  BŁOGOSŁAWIEŃSTWA, NIE BĄDŹ GŁUPI I NIE BĄDŹ OSTRY DLA SAMEGO SIEBIE.

 

NPM 20X 2019 KAŻDE Z MOICH DZIECI BĘDZIE WIDZIAŁO, CO ZROBIŁO LUB ZDZIAŁAŁO DLA DOBRA, A CZEGO NIE ZROBIŁO LUB JAK NIE DZIAŁAŁO DLA DOBRA, DOBRO KTÓRE NIE ZOSTAŁO ZROBIONE I KTÓRE ZOSTAŁO WYKONANE. EGZAMIN WEWNĘTRZNY BĘDZIE PRZEŻYWANY PRZEZ CIEBIE I JAK DUŻO ZOSTANIE DODANE DO TEGO O CZYM NIE WIESZ!

ŚM (Święty Michał Archanioł) 15VII 2019 Zamieszanie nie opóźnia: zaczynając od domów, w Kościele, w wielkich i najmniejszych szczegółach życia, zamieszanie wprowadzają anioły zła, które nie marnują ani chwili, aby zwiększyć swoje łupy.

Jest to pokolenie, które doświadczy wielkiego aktu Miłosierdzia Bożego: OSTRZEŻENIA, któremu towarzyszy wydarzenie, które opisałem wam w poprzednich Objawieniach (wydarzenie kosmiczne), podczas którego żadna dusza nie zdoła sama się zbadać: wszystkie dusze będą chciały zobaczyć siebie jak pszczoły przyciągane do miodu.

ŚM 31 V 2019 Spójrz w górę, poszerz swoje myślenie, nie patrz tylko na to, co skończone, dąż do prześledzenia wysokości, bądź bardziej duchowy, abyś mógł przejść od akceptowania bliźniego do kochania bliźniego, a tym samym bycia prawdziwym.

Umiłowani Boga, nie pozostańcie nieprzygotowani, bądźcie świadomi, że zostaniecie zbadani podczas Ostrzeżenia, a Ziemia zostanie zakłócona przez meteor; w obu przypadkach człowiek będzie cierpiał.

ŚM 30 IV 2019 Oto zadanie Ludu Bożego: modlić się za siebie nawzajem, wołając o niewzruszoną wiarę, która nie prowadzi was do porzucenia Chrystusa w bólu, podczas prób, w trudnościach, pośród prześladowań, masakr, głodu … wiara, wiara, wiara! My, Niebiańskie Armie, wołamy w ludzkie uszy: „wiara w Boga!”

Wszechświat testuje człowieka, słońce jest zaciemnione i testuje człowieka. Woda mórz i woda deszczowa testują człowieka, dlatego wiara musi być niewzruszona; mąż Boży nie jest rozczarowany. W tej chwili ludzkość musi przygotować się do przejścia z jednego miejsca do drugiego w obliczu surowości wydarzeń.

Bądźcie czujni, ofiara podobająca się Bogu jest tą, która najbardziej boli. Podczas Ostrzeżenia ujrzycie siebie takimi, jacy jesteście, dlatego nie powinniście czekać, nawróćcie się teraz!

Ze wszechświata nadchodzi wielkie nieoczekiwane zagrożenie dla ludzkości: wiara jest niezbędna.

Boska Miłość objawiła wam Swoje wielkie Miłosierdzie poprzez „Cud dla obu Ameryk”: pozostańcie w pokoju, wiara jest niezbędna. Nasz Król i Pan Jezus Chrystus podał swojemu Prorokowi datę, aby ją ogłosić wcześniej, aby ci, którzy mogą to zrobić, mogli odejść, ponieważ warunki nie będą takie jakie teraz, ale wiara musi rozkwitnąć, aby zostać uzdrowionym i pokutować za popełnione zło.

JCH (Jezus Chrystus) 26 IV 2019 Nie odpoczywajcie, bądźcie gotowi do nawrócenia, przygotujcie się duchowo na stawienie czoła temu, co nadchodzi dla Mojego Ludu, a zwłaszcza prześladowań, nie tylko przez tych, którzy nie wierzą, ale także przez Moje dzieci, które ze strachu, z braku wiary, oddadzą was tym, którzy Mnie nie kochają.

UKOCHANI, PRZYGOTUJCIE SIĘ NA OSTRZEŻENIE: TO JEST MÓJ PATENT, FAKTYCZNE MIŁOSIERDZIE NA RZECZ LUDZKOŚCI, ALE NAWET WTEDY BĘDĄ TACY, KTÓRZY POZBĘDĄ SIĘ [MNIE] SIŁĄ PO OSTRZEŻENIU.

Ludzkość się nie przygotowuje, nie ćwiczycie się w cnotach, aby działać na Moje Podobieństwo (por. Mt 11,29), nie stawiacie siebie w tej chwili, gdy staniecie wobec ciężaru własnego sumienia, to, przed czym w ciągu swojego życia pozostawiliście umknąć niezauważone lub nie uznaliście tego za wykroczenie przeciwko Mnie.

CUD JUŻ ZOSTAŁ ZAPOWIEDZIANY, I BĘDZIE MIAŁ MIEJSCE W MAŁYM MIEŚCIE W EUROPIE I W INNYCH MIEJSCACH MARYJNYCH OBJAWIEŃ, PO OSTRZEŻENIU, JAKO ZNAK NASZEJ BOSKIEJ I OGROMNEJ MIŁOŚCI DO LUDZKOŚCI, A TYM SAMYM BĘDZIECIE MIELI PEWNOŚĆ ŻE MOJA MIŁOŚĆ I MIŁOŚĆ MOJEJ MATKI SĄ NIE DO WYCZERPANIA.

BOSKIM DEKRETEM, CUD TEN ZOSTANIE RÓWNIEŻ DANY MOIM AMERYKAŃSKIM DZIECIOM NA WZGÓRZU TEPEYAC, W SANKTUARIUM MOJEJ MATKI, POD WEZWANIEM „NASZEJ PANI Z GUADALUPE”, WŁADCZYNI [OBYDWU] AMERYK, W MEKSYKU, Z RACJI TEGO, ŻE ISTNIEJĄ ŚCISŁE RELACJE MIĘDZY MOJĄ MATKĄ Z GUADALUPE A PRZYJŚCIEM MOJEGO ANIOŁA POKOJU DO LUDZKOŚCI.

CHORZY, KTÓRZY BĘDĄ OBECNI NA MIEJSCU CUDU BĘDĄ UZDROWIENI, DUSZE, KTÓRE UWIERZĄ W BOSKIE POCHODZENIE TEGO CUDU OTRZYMUJĄ WIELKIE BŁOGOSŁAWIEŃSTWA.

JCH 17 III 2019 ZANIM MOJE DZIECI BĘDĄ EGZAMINOWANE OSOBIŚCIE, ZNAJDĄ SIĘ PRZED SOBĄ Z BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM ZMIAN, dzięki modlitwom i wstawiennictwu Mojej Matki, aby Ostrzeżenie nie znalazło was nieprzygotowanych. Ona jest Niewiastą obleczoną w Słońce, z Księżycem pod Jej stopami (Obj. 12: 1b), która w ciszy tej chwili błaga o miłosierdzie dla Swoich dzieci, po czym pozwoli aby Ręce Mojego Ojca upadły na ludzkość. Tak więc to, co jest napisane i prorokowane, wypełni się, aby Moi wierni nie zginęli.

JCH 14 II 2019 Przybędę, aby oddzielić pszenicę od plew (por. Łk 3, 17), dobro od zła – gnój, który nie służył jako nawóz, lecz był zabrudzony, gdziekolwiek się pojawił. Ale przedtem, Z MOJEGO DOMU PRZYJDZIE MOJE MIŁOSIERDZIE, A Z NIEBA PRZYJDZIE ŚWIATŁO, KTÓRE BĘDZIE WIDZIANE PRZEZ CAŁĄ LUDZKOŚĆ I UTWORZY MÓJ KRZYŻ PRZED DNIEM SUMIENIA.

 

JCH 17 IX 2018 Cienie przejdą od cienia do najstraszniejszej ciemności, która nie ustąpi miejsca jasności, dopóki sklepienie Nieba nie zostanie oświetlone przez dwa ciała niebieskie, które dotkną i rozświetlą całą Ziemię. Dzień będzie jaśniejszy, a noc będzie jak dzień – Ja mówię wam o Ostrzeżeniu – chwila, w której każda osoba będzie sama z własnym sumieniem wobec swoich grzechów, ta chwila będzie tak intensywna, że niektórzy nie będą mogli oprzeć się doświadczaniu własnego zła, nie będąc w stanie otrzymać pomocy od brata lub siostry, ponieważ każda osoba doświadczy tej chwili w określony sposób, i jednocześnie, w tym momencie wszystko na Ziemi zostanie sparaliżowane przeze Mnie. Człowiek znajdzie się sam, cierpiąc z powodu własnego grzechu lub radując się oddaniem i prawdą.

 

NPM 10 VIII 2018 Umiłowane dzieci, zbadajcie się, spójrzcie w głąb siebie i szukajcie chwil, kiedy odeszliście, uraziliście, skrzywdziliście, znęcaliście się nad Moim Synem, jak zasmuciliście Ducha Świętego! i proście z serca o przebaczenie.

 Macie przed sobą ciągłe Wezwanie przed nadejściem Ostrzeżenia, aby nie znalazło was śpiącymi. Będąc z Boskiego Nakazu, nie da się tego wyjaśnić nauką. To będzie wielka zagadka, którą wszyscy ludzie rozpoznają jako pochodzącą od Boga, nawet ci, którzy nie są wierzącymi.

Umiłowani, na kilka sekund przed Ostrzeżeniem, Ziemia w całości zostanie opanowana przez ciszę, a następnie wszyscy będą sami z Bogiem. Ostrzeżenie ma charakter wewnętrzny i osobisty, pozwoli sumieniu pokazać ci, jakie było twoje życie osobiste i działanie. To, dzieci, jest aktem Miłosierdzia, abyście indywidualnie osiągnęli stan, w którym widzicie siebie takimi, jakimi jesteście, bez udawania, bez masek: jakimi jesteście.

Jak żyłeś? W jakim stanie żyłeś? Czy jesteście stworzeniami dobra, kochacie i czy jesteście prawdą? Jaki jest zamiar towarzyszący waszym dziełom i działaniom? …

TO I WIĘCEJ JEST TYM, CO BĘDZIE OKREŚLAĆ CIERPIENIE NATYCHMIAST I PO OSTRZEŻENIU. Wraz z Ostrzeżeniem koniec zła nie nadejdzie; wręcz przeciwnie, ci, którzy widzą zło, w którym żyją i nie żałują, zbuntują się przeciwko Bogu, nie akceptując siebie samego z tak wielką ilością zła w sobie.

Przygotujcie się odpowiednio na Ostrzeżenie, kiedy pojawicie się przed sumieniem każdego z was i przed Boskością: nie śpijcie, obudźcie się, nawróćcie się. Spójrzcie w górę, miejcie pragnienie Nieba …Spójrzcie w górę, znaki wskażą dokładny czas …

JCH 13 V 2018  Mój Umiłowany Ludu, Ostrzeżenie nie pozostawi żadnego ludzkiego stworzenia nie doświadczając go, i dlatego Ja proszę was o właściwe duchowe przygotowanie i natychmiastowe zerwanie łańcuchów zła, jakie nosicie.

NPM 20 I 2018  W tej chwili jest tak wielu, którzy wydają oświadczenia o OSTRZEŻENIU i słyszę, jak podają fałszywe interpretacje tego, czym tak naprawdę jest OSTRZEŻENIE. Ten wielki akt Miłosierdzia dla Ludzkości jest osobisty, ale jednocześnie dla całej ludzkości. Jest to sprawa osobista, ponieważ wszyscy zobaczą siebie takimi, jakimi są, a dla Ludzkości, ponieważ wszyscy zobaczą, jak dwa ciała niebieskie zderzające się minimalnie, w dużej odległości od Ziemi, spowodują wielkie światło i ogień, który spadnie w niektórych miejscach Ziemi, na chwilę przed Ostrzeżeniem. MOJE DZIECI, OSTRZEŻENIE NIE JEST GWARANCJĄ NAWRÓCENIA DLA CAŁEJ LUDZKOŚCI, ALE PRZECIWNIE, CI, KTÓRZY BĘDĄ SIĘ BUNTOWAĆ WIDZĄC SIEBIE POPEŁNIAJĄCYCH TAK WIELE PRZEWINIEŃ, BĘDĄ NIEPRZEJEDNANI JESZCZE BARDZIEJ WOBEC LUDZI MOJEGO SYNA.

NPM 30 VII 2018  NIE BÓJCIE SIĘ TEGO, CO PRZEZ NIEBO ZOSTAŁO OGŁOSZONE, ALE MOŻECIE SIĘ PRZYGOTOWAĆ, NIECH TO, CO WIECIE POPROWADZI WAS, ABY ZWIĘKSZYĆ SWOJĄ WIARĘ, PRAGNĄĆ ZBAWIENIA SWOJEJ DUSZY I CHCIEĆ WSPÓŁPRACOWAĆ DLA ZBAWIENIA [INNYCH] DUSZ.

 

NPM 08 XI 2017 Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca, nie spekulujcie na temat dat: Czas Boga nie jest czasem ludzkim. Przygotujcie się na WIELKIE OSTRZEŻENIE …

Zmień to, co musisz zmienić w sobie …Odnów się wewnętrznie z hojnym duchem ..Zmiękcz swoje kamienne serce …

Naucz się uśmiechać z tymi, którzy się uśmiechają i płacz z tymi, którzy płaczą …Spójrz nie tylko na swój metr kwadratowy, ale także na brata i siostrę, ponieważ to w Miłości będziesz mierzony miarą, według której kochasz swojego brata.

DOŚWIADCZAJĄC OSTRZEŻENIE, NIEKTÓRZY SIĘ NAWRÓCĄ, INNI ODEJDĄ DALEJ OD MOJEGO SYNA I MNIE USUNĄ ZE SWOJEGO ŻYCIA. NIEKTÓRZY ZOSTANĄ ODNOWIENI, A INNI DOŁĄCZĄ DO SZATANA. POSTĘPUJCIE TAK, JAKBY KAŻDY MOMENT BYŁ OSTATECZNYM W WASZYM ŻYCIU.

Umiłowane dzieci, ujrzycie ogień nadchodzący z Nieba; niektórzy poczują radość, myśląc, że to jest już DZIEŃ PANA – inni, nawet najbardziej zatwardziali, najbardziej grzeszni, zostaną ogarnięci strachem i będą uciekać w jedną i drugą stronę, nie znajdując schronienia.

JCH 18 IX 2017 JA JUŻ POWIADOMIŁEM WAS O PILNEJ KONIECZNOŚCI PRZYGOTOWANIA SIĘ DO ZBLIŻAJĄCEGO SIĘ OSTRZEŻENIA, PODCZAS KTÓREGO KAŻDY BĘDZIE SAMOTNY W OBLICZU SWOJEGO WŁASNEGO SUMIENIA; AKTY I DZIAŁANIA TWOJEGO ŻYCIA ZOSTANĄ UJAWNIONE, NAWET TYCH, KTÓRYCH NIE MOŻESZ PAMIĘTAĆ. To osobiste oczyszczenie jest konieczne, abyście odpowiednio zmierzyli się z przyszłym rozwojem ludzkości. Nie wszyscy uwierzą we Mnie po Ostrzeżeniu, chociaż będzie to Mój Wielki Akt Miłosierdzia dla całej ludzkości.

NA DNI PRZED OSTRZEŻENIEM I ZANIM ZOBACZYCIE MÓJ KRZYŻ NA NIEBIE, PRZEZ JEDEN DZIEŃ NA PLANECIE BĘDZIECIE WIDZIELI WIELKI ZNAK, KTÓRY POWIE WAM, ŻE OSTRZEŻENIE JUŻ NASTĘPUJE. ZOBACZYCIE KRĘG W NIEBIE, A Z KRĘGU BĘDĄ WYCHODZIŁY PROMIENIE ŚWIATŁA,  KTÓRE NIE DOTKNĄ NIKOGO I NIKT NIE BĘDZIE W STANIE ICH DOTKNĄĆ.TEN ZNAK JEST JESZCZE JEDNĄ ŁASKĄ DLA WAS DZIĘKI WSTAWIENNICTWU MOJEJ PRZENAJŚWIĘTSZEJ MATKI.

JCH 29 I 2017 MOI Umiłowani ludzie, zbliża się Ostrzeżenie, a serca nie poruszają się z powodu braku rozpowszechnienia tego aktu MOJEGO MIŁOSIERDZIA WŚRÓD MOICH LUDZI.

NPM 26 III 2016 Umiłowane dzieci, w jednej chwili nastąpi rozpad dwóch ciał niebieskich. To wydarzenie będzie widziane przez wszystkich na niebie; wtedy każde ludzkie stworzenie, w swojej duszy, sumieniu i esencji, ujrzy całe zło, które popełnił i dobro, którego nie uczynił.

NPM 31 I 2016 MÓJ SYN ZEZWOLI NA ROZŚWIETLENIE SUMIEŃ, AKT WIELKIEGO MIŁOSIERDZIA, ABY ZŁO ODWRÓCIŁO SIĘ OD TYCH, KTÓRZY TEGO CHCĄ. NINIEJSZY AKT JEST PRZYGOTOWANIEM DO WIELKIEGO CIERPIENIA.

JCH 5 IV 2015 CHODŹ SZYBCIEJ, PODWAJAJ TEMPO. TA CHWILA JEST PRZED TOBĄ, KIEDY PRZYJDĘ, SPRAWDZĘ SUMIENIE KAŻDEGO Z WAS, ABY ZBADAĆ WASZE DZIAŁANIA I PRACE. TO BADANIE SUMIENIA CZŁOWIEKA NIE JEST ODLEGŁE OD LUDZKOŚCI.

JCH 26 II 2015   PRZESTRZEGAJ I PODPORZĄDKUJ SIĘ. Nie myślcie, że nie znam waszych myśli; nie myślcie, że nie znam tego, który pokłada we Mnie ufność, ani tego, który w tej chwili nie ufa Mojemu Słowu. Ale rzeczywiście muszę jasno powiedzieć, że zbliżają się wielkie wydarzenia, a narody, od największych do najmniejszych, będą cierpieć w taki czy inny sposób, nie dlatego, że was nie kocham, ale dlatego, że jako ostatni ratunek używam wszystkiego, co stworzył Mòj Ojciec, aby przyciągnąć was do posłuszeństwa przed spełnieniem Ostrzeżenia.

JCH 18 II 2015 PRZYJDĘ, ABY PRZEEGZAMINOWAĆ SUMIENIE PRZED MOIM DRUGIM PRZYJŚCIEM.

JCH 9 I 2015   Będziecie się sami egzaminować jako Akt Bożego Miłosierdzia dla zbawienia duszy. Człowiek powie, że jest to akt spowodowany przez naukę; ludzkie wyjaśnienia zostaną niezwłocznie wysłuchane.

JCH 22 XI 2014 NADCHODZI SAMOZBADANIE, które nie Ja przyniosę, ale każdy z was osobiście, i w tej chwili wszystko się zatrzyma, człowiek ujrzy swoje własne sumienie, ujrzy siebie całkowicie zdemaskowanego. Wszelki ruch ustanie, ponieważ na ziemi zapanuje cisza, usłyszycie tylko lament tych, którzy żałują za popełnione zło, a Ja przyjdę z Moją Miłością, aby powitać was ponownie jako Moje zagubione owce. Nawet wòwczas Moje dzieci zaprzeczą, że Ostrzeżenie przychodzi z Mojego Domu i zbuntują się przeciwko Mnie i będą częścią Zła.

JCH 5 III 2013 Jak blisko tego pokolenia jest Wielkie Ostrzeżenie! I ilu z was nawet nie wie, co to jest wielkie Ostrzeżenie! Ostrzeżenie nie jest fantazją. Ludzkość musi zostać oczyszczona, aby nie wpaść w płomienie piekła. Zobaczysz siebie i wtedy będziesz bolał, że nie uwierzyłeś.