Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

ORĘDZIE BŁOGOSŁAWIONEJ DZIEWICY MARYI z 28 STYCZNIA 2020 dla LUZ DE MARÍA, wizjonerki z Argentyny  https://revelacionesmarianas.com/index.htm

Od tłum.: Luz de Maria jest pod stałą opieką ks. Rodrigo Gonzales Jimenes, posiada Imprimatur dla Orędzi z lat ubiegłych Biskupa tytularnego de Esteli, Nikaragua, + Juan’a Abelardo Mata Gueyera, SDB https://revelacionesmarianas.com/libros/es/2019.pdf

Ukochane Dzieci Mojego Niepokalanego Serca:

NOSZĘ WAS W MOIM MATCZYNYM SERCU

 

Każdy z was jest dla Mnie wyjątkowy i nie chcę, abyście się zgubili w zamieszaniu, z jakim musicie się zmierzyć i z jakim zmierzy się Kościół Mojego Syna.

Każdy z was, jako część Mistycznego Ciała, musi głęboko przeżywać Wiarę. Szczególnie każdy musi wzmocnić Wiarę i żyć w ciągłym zjednoczeniu z Moim Synem.

Jesteście Ludem Mojego Syna, nawet  tak, musicie pozostać wewnątrz kolumny w drodze (por. Wj 13:21), będąc tymi, którzy spełniają Wolę Bożą, będąc świadomi, że NIE MOŻNA SIĘ UKRYĆ PRZED OCZAMI MOJEGO SYNA  (por. Jer 23:24).

Biblia ks. Wujka, Wyjścia: 13:21 A Pan szedł przed nimi podczas dnia , jako słup obłoku , by ich prowadzić drogą , podczas nocy zaś jako słup ognia , aby im świecić , żeby mogli iść we dnie i w nocy.

Biblia ks. Wujka,  Jer:23:24 Czy zdoła się kto ukryć w kryjówkach, abym Ja go nie widział? – mówi Pan. Czy to nie Ja wypełniam niebo i ziemię? – mówi Pan.

To czas cierpienia dla Ludu Mojego Syna. WIARA BĘDZIE TESTOWANA i dlatego musicie być świadomi, że nie możecie być letni (por. Ap 3, 15-16), nie możecie głosić, że kochacie Mojego Syna ustami i umysłami, robiąc cokolwiek innego, nie możecie chwalić Mojego Synu jedną ręką, a drugą robić coś innego, dlatego więc musicie wychwalać obiema rękami, musicie kochać Mojego Syna całym sercem, mocami i zmysłami, a nie w połowie.

Biblia ks. Wujka Objawienie Św. Jana 3:15-16 Znam uczynki twoje, żeś ani zimny, ani gorący. Obyś był zimny albo gorący! A tak, żeś letni, a nie gorący ani zimny, wypluję cię z ust moich.

 

LUDZIE MOJEGO SYNA BĘDĄ SILNIEJ TESTOWANI, tak, że w każdym z nich objawi się to, co jest w głębi jego umysłu, jego myśli, jego serca. W ten sposób każdy odpowie w prawdzie, letniością lub zaprzeczeniem.

Nadchodzą trudne czasy, wierni Ludzie Mojego Syna będą prześladowani przez tych, którzy nie kochają Mojego Syna i przez tych, którzy będąc częścią Ludu Mojego Syna, przyjmują modernizm, zapominając o „tradycji i zdrowej doktrynie”; w obliczu zamieszania jeden będzie prześladowcą innych.

JA KOCHAM WAS MOJE DZIECI, „FUNDAMENTY NIE ZNALAZŁY SIĘ Z POWIETRZA”,

 MACIE MAGISTERIUM KOŚCIOŁA I W TYM MUSI BYĆ ZACHOWANY.

Umiłowane dzieci, ważne jest dla was, abyście utrzymywali odpowiednie duchowe przygotowanie, tylko i tylko wtedy staniecie wobec wyrzeczenia się wiary, gdyż zbliża się ono do ludzkości.

MUSICIE UTRZYMAĆ POKÓJ NIE TYLKO W SOBIE, ALE I W SWOICH DOMACH I TAM GDZIE MIESZKACIE, BRAK POKOJU OTWIERA PUDEŁKO DLA INTRYG SZATANA.

 

Zrozumcie, że musicie być świadomi czasu, w którym się poruszacie, tego, jak pracujecie i działacie, nic nie skryje się przed Oczami Boga (por. Żyd 4,13).   Biblia ks. Wujka, Żyd 4,13 I żadne stworzenie nie jest niewidzialne przed obliczem jego, lecz wszystkie rzeczy są obnażone i odkryte oczom tego, przed którym odpowiadamy.

 

Moje dzieci wiedzą, że ci, którzy stoją ponad rządami świata, chowają to, czego chcą, i nie powinni żyć tak, jakby nic się nie wydarzyło. Utrzymujcie zdrową dietę, aby wasze ciało nie było łatwym łupem chorób, o których wcześniej ostrzegałem was w imieniu Domu Ojca. (1)

Ogromnych rozmiarów epidemie, epidemie wytwarzane przez nieznane wirusy rozprzestrzeniają  się wśród ludzkości, stosujcie  olejek Dobrego Samarytanina (2) – jako ochronę w przypadku wysoce zakaźnej choroby w miejscu w którym żyjecie –  wystarczy położyć kroplę końcówką szpilki w płatach uszu, jeśli liczba zakażonych wzrośnie, należy zastosować olejek  po obu stronach szyi i na nadgarstkach obu rąk.

Moje dzieci, podporządkowanie rządów nowemu porządkowi świata nie bierze was pod uwagę, wręcz przeciwnie, porządek jest przeciwko ludzkości.

 

Ziemia nadal gwałtownie drży, przygotujcie się na to, co konieczne, żaden kraj nie będzie wolny od cierpienia. To prowadzi do aktywacji wulkanów i większego cierpienia Moich dzieci. Ludzkość musi przygotować się na poważne zmiany, jeden kraj ucierpi, i drugi w tym samym czasie ucierpi, nie będzie wzajemnej pomocy, jeśli oba zostaną dotknięte.

RATUJCIE DUSZĘ, DZIECI MOJEGO NIEPOKALANEGO SERCA, RATUJCIE DUSZĘ.

Przygotujcie się na pozostawanie w schronieniu [del refugio ] Naszych Przenajświętszych Serc, KAŻDY NIECH UCZYNI  SWÓJ DOM  SCHRONIENIEM MIŁOŚCI, KTÓREGO ŚWIAT NIE MOŻE PENETROWAĆ.

Niektóre z Moich dzieci stworzyły schronienia [refugios], w których będą wspierać swoich braci, nie bójcie się, nie martwcie się, że Mój Syn zaprowadzi was do tych schronień lub zatrzyma w waszych domach, gdzie będziecie pod ochroną.

Każdy musi starać się być prawdziwą ŚWIĄTYNIĄ ŚWIĘTEJ BOSKOŚCI, BYĆ POSŁANNIKIEM BOŻEJ MIŁOŚCI, BOSKIEGO POKOJU: INNI BĘDĄ DO WAS DODANI.

DOM OJCA WZYWA WAS DO PRZETRWANIA KONWERSJI [ZMIANY WYZNANIA].

 

– W ZJEDNOCZENIU I SŁUCHANIU SIĘ TEGO, CO MÓJ SYN POZWALA MI WAM PRZEKAZAĆ, DROGA JEST ŁATWIEJSZA DO POKONANIA.

JESTEŚCIE LUDEM BOGA, JESTEŚCIE KOCHANI PRZEZ TRÓJCĘ PRZENAJŚWIĘTSZĄ,

TA MATKA BŁOGOSŁAWI WAS I KOCHA WAS,

NIE ZAŁAMUJCIE SIĘ ANI NIE ROZPACZAJCIE, MIEJCIE WIARĘ!

– PRZEDE WSZYSTKIM, WIARA, MOJE DZIECI, PRZEDE WSZYSTKIM WIARA, BEZ WIARY CZŁOWIEK JEST NICZYM.

– JESTEŚCIE LUDEM MOJEGO SYNA, BĘDĄCY POSŁUSZNYMI DZIEĆMI, PEŁNIĄCY WOLĘ BOŻĄ, BOŻA OCHRONA JEST NAD WAMI UTRZYMYWANA.

 

NIE BÓJCIE SIĘ MOJE DZIECI, PRZYKRYWAM WAS MOJĄ DŁONIĄ!

Błogosławię was.

Mamá María

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

.

(1)Objawienia o wielkich epidemiach i chorobach, do tłumaczenia:  https://revelacionesmarianas.com/EPIDEMIAS.html

(2) Wideo na temat przygotowania olejku  Dobrego Samarytanina, w j.hiszp. https://www.youtube.com/watch?v=S0mPbQimyoM&t=3s

(*) UWAGA AKLARACYJNA: nie sprzedajemy olejku ani żadnych produktów, oferujemy jedynie formułę i sposób jej przygotowania.