Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

  Zobacz, co polski sąd uznał za „hasła homofobiczne”…

FUNDACJA ŻYCIE I RODZINA

 

Szanowna Pani,
Droga Obrończyni Życia Dzieci!Wysokie jak na zimową porę roku temperatury zaskakują nas coraz mniej. Wartości na słupku mierniczym są jednak jeszcze wyższe tam, gdzie pojawiają się obrońcy życia i gdzie rozstrzygają się losy życia dzieci, gdzie trwa walka o wartości najcenniejsze dla rodziny

Dziś chciałam Panią poinformować, że 15 stycznia bieżącego roku Paweł Chodkowski, sędzia Sąd Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieście, skazał zaocznie troje wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina, którzy 5 października 2019 r., podczas tzw. Marszu Równości we Wrocławiu, prezentowali banery przekazujące prawdę o homoadopcji.

Jako uzasadnienie wydanego przez siebie wyroku sędzia Chodkowski podał, że wolontariusze wystawiając na widok publiczny banery z – jak to określił – „hasłami homofobicznymi” przeszkodzili w przebiegu wrocławskiej parady homoseksualistów. Czy zatem jedyną słuszną i dopuszczalną reakcją na manifestacje środowisk LGBT powinny być pochwały i witanie ich na ulicach z otwartymi ramionami? Czy karany będzie odtąd każdy, kto powie prawdę na temat dewiacji? I czy to oznacza, że „homofobia” stała się nowym kryterium dla polskiego orzecznictwa?

#ZatrzymajAborcję

 

Zapewne jest Pani ciekawa, co faktycznie było na banerach prezentowanych we Wrocławiu? Otóż Agnieszka, Jacek i Dariusz trzymali baner ze zdjęciami dwóch aktywistów LGBT Jamesa Rennie’ego i jego partnera oraz z informacją, że ci dwaj geje wielokrotnie gwałcili roczne niemowlę. W głośnej kilka lat temu sprawie obaj dwaj Szkoci zostali uznani za winnych, a media zwracały uwagę, że byli prominentnymi działaczami tamtejszego ruchu homoseksualnego. James Rennie przewodniczył nawet tamtejszej organizacji LGBT Youth Scotland.

Okazuje się, że prezentacja faktu, że dwaj geje gwałcili niemowlę, to zdaniem sędziego Chodkowskiego homofobia…

Warto wspomnieć, że sędzia Chodkowski to ten sam, który wydał kilka lat temu skandaliczne wyroki wobec protestujących przeciw zapraszaniu na Uniwersytet Wrocławski stalinowskiego kata Zygmunta Baumana. W odpowiedzi na protest młodych ludzki przeciw publicznemu wystąpieniu zdrajcy, oficera zbrodniczej formacji KBW, zasłużonego w zwalczaniu żołnierzy Podziemia Antykomunistycznego, sędzia Chodkowski wymierzył dziewiętnastu obwinionym kary aresztu bądź wysokiej grzywny.

Z kolei w 2018 r. wrocławski sędzia uniewinnił działaczy Obywateli RP oraz osoby, które zakłócały legalne manifestacje patriotyczne we Wrocławiu.

Tym razem Chodkowski stanął po stronie lobby, które chce karać za krytykę LGBT, otwarcie pokazując uległość wobec ich żądań i przyjmując propagandową narrację tego środowiska. To haniebne orzeczenie w historii polskiego sądownictwa, które może stać się punktem odniesienia w kolejnych pozwach i aktach oskarżenia, jakie z pewnością szykują dla działaczy i publicystów homoaktywiści!

 

Szanowna Pani!

Takie działanie polskiego sądu to wyłom w orzecznictwie, bo każdy obywatel ma prawo prezentować w przestrzeni publicznej swoje opinie, a już na pewno przywoływać fakty. Pikieta zorganizowana przez naszych wolontariuszy miała charakter informacyjno-edukacyjny, a prezentowane na banerze dane były właśnie przywołaniem faktów.

Wyrazem obywatelskiego sprzeciwu wobec wyroku sędziego, skazujących naszych wolonatriuszy na kary grzywny, była pikieta zorganizowana przed Sądem Rejonowym dla Wrocławia-Śródmieście w miniony piątek. Pikieta cieszyła się dużym zainteresowaniem mediów – zarówno tych lokalnych, jak i krajowych. Rozpoczęła się o 15 30, a więc w czasie, gdy większość pracowników sądu kończyła pracę. Wychodząc z budynku z zainteresowaniem czytali treści na przyniesionych przez nas plakatach, podobnie jak inni przechodnie na ruchliwej wrocławskiej ulicy. Głośno mówimy prawdę o konkretnych przejawach służalczości polskiego wymiaru sprawiedliwości wobec ideologii LGBT!

 

#ZatrzymajAborcję

Wyrok wobec Agnieszki, Jacka i Dariusza nie jest prawomocny. Ponieważ został wydany w trybie nakazowym, złożyliśmy już do niego sprzeciw i teraz cała sprawa rozpocznie się od początku. Będzie to ważny test na bezstronność polskiego wymiaru sprawiedliwości. Będziemy walczyć o prawdę!

Droga Pani!

Z pewnością pamięta Pani, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych w imieniu siedmiu „pokrzywdzonych” wniósł prywatny akt oskarżenia o publiczne znieważenie gejów, gdy w maju ubiegłego roku w programie Polsat News ujawniłam prawdziwe zamiary homoseksualistów adoptujących dzieci. OMZRiK to organizacja, która próbuje zaszkodzić działalności mojej i całej Fundacji. „Będziemy dążyli do skazania Godek, która systemowo znieważa osoby LGBT starając się doprowadzić do ich stygmatyzacji i prześladowania” – piszą na swojej stronie jej przedstawiciele.

Pierwsza rozprawa odbędzie się 13 marca o godzinie 9:00 w sądzie okręgowym dla Warszawy-Pragi Północ przy ul. Terespolskiej 15A. Prawnicy Fundacji Życie i Rodzina intensywnie pracują, aby oczyścić mnie z absurdalnych zarzutów i potwierdzić w sądzie konstytucyjne gwarancje wolności słowa. Sprawa jest otwarta, więc trzeba mieć nadzieję, że kryteria ideologiczne nie wpłyną tym razem na ograniczenie jednego z podstawowych praw uznawanych za standard norm cywilizacyjnych.

Wyrok, który wyda warszawski sąd będzie miał wyjątkowe znaczenie dla każdego, kto zabiera głos w przestrzeni publicznej oraz dla każdego, kto chce, aby w polskie prawo gwarantowało możliwość głośnego i wyraźnego mówienia prawdy oraz aby egzekwowano poszanowanie tego prawa.

Droga Pani!

Zdaję sobie sprawę, ze to już kolejny mój list, w którym piszę o sprawach sądowych, w których prawnicy Fundacji Życie i Rodzina stawiają czoła siłom zła. Myślę, że jesteśmy w punkcie zwrotnym, gdy kształtuje się orzecznictwo dotyczące spraw związanych z agresywną ingerencją homoideologii w życie Polaków. To, co stanie się obecnie w sądach, będzie miało wpływ na przyszłe wyroki, a być może i na sam proces stanowienia prawa w naszej Ojczyźnie.

Członkowie i Wolontariusze Fundacji są na pierwszej linii cywilizacyjnego ataku, jednak wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że prawdziwą siłą w tej walce są wszyscy, którzy nas wspierają, okazują życzliwość, pamiętają w swoich modlitwach.

Być może i Pani zastanawia się teraz, w jaki sposób można pomóc w pokonaniu homolobby?

Z pewnością można to zrobić na jeden lub kilka z poniższych sposobów:

  • otoczyć te sprawy modlitwą
  • o ile to możliwe, przyjść do sądu na rozprawę i w ten sposób pokazać swoje wsparcie
  • przekazać darowiznę na konto Fundacji specjalnie dedykowane do obsługi prawnej:

Fundacja Życie i Rodzina
ul. Ogrodowa 28/30 lok. 104 00-896 Warszawa
tytuł: Darowizna na cele statutowe
…z Polski 97 1140 2004 0000 3802 7855 1864
…z zagranicy PL 97 1140 2004 0000 3802 7855 1864
Kod SWIFT: BREXPLPWMBK

  • wesprzeć organizację kolejnych pikiet informacyjno-edukacyjnych, w trakcie których informujemy o dramatycznych skutkach homoadopcji. Można to zrobić wpłacając na zwykłe konto Fundacji, którego numer widnieje w pomarańczowej stopce pod niniejszą wiadomością.

Za każdy z tych darów serca będziemy niezwykle wdzięczni, gdyż jesteśmy organizacją niezależną od dotacji unijnych, rządowych, samorządowych, czy od wielkich międzynarodowych koncernów.

Serdecznie Panią pozdrawiam, ciesząc się na myśl, że zarówno Fundacja jak i ja sama nie jesteśmy osamotnieni w walce o lepszą Polskę.