Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

  Święta Agata urodziła się w 235r. na Sycylii pochodziła ze znakomitego rodu sycylijskiego, a po przyjęcie Chrztu Św. postanowiła żyć tylko dla Pana Jezusa w czystości. Pan Bóg obdarzył ją piękną urodą i miała kłopoty z tego powodu, bo odmówiła małżeństwa rzymskiemu namiestnikowi, który ją zamordował poprzez wrzucenie na rozżarzone węgle i 5 lutego 251 r. zmarła śmiercią męczeńską w wieku 16 lat. Jest patronką pielęgniarek, a chleb, wodę i sól święci się w Kościele dla ochrony domu. Chleb – symbol dobroci, a woda – ochrona przed pożarem.

PANIE JEZU CHRYSTE TY PRZEZ PRZYKŁAD HEROICZNOŚCI CNÓT ŚWIĘTYCH POKAZUJESZ NAM, DO JAK WIELKICH RZECZY ZAPRASZASZ NAS. DLATEGO BARDZO PROSIMY – UDZIEL NAM ŁASK O KTÓRE WSPÓLNIE WOŁAMY – PROWADŹ NAS DO ŚWIĘTOŚCI I UMOCNIJ NAS ŚWIĘTEJ AGATY ŚWIADECTWEM ORAZ DARAMI BOŻYMI.

                                              Znalezione obrazy dla zapytania: ÅšWIĘTA AGATA.
 

   Droga Święta Agato bardzo prosimy o wskazówki dla dziewcząt, ale i ogólnie dla młodzieży polskiej w obecnym czasie 2020 roku, aby mogły – aby młodzież mogła żyć według Woli Bożej.

ŚWIĘTA AGATA.

 „Otóż Mieczysławo powiem tobie, że ty wypełniłaś Wolę Bożą nawet nieświadomie. Troszkę było gorzej, gdy zawarłaś Związek Małżeński przed Bogiem w Trójcy Przenajświętszej Jedynym, no ale cóż – po latach, gdy przyjechałaś do Chicago – powróciłaś do życia według Woli Bożej, czego dowodem jest obfita w treści miłosne do całego Nieba KSIĄŻKA i Strona Internetowa.  Poniosłam śmierć okrutną, a powód – miłość do Boga Jezusa Chrystusa. W Polsce będą MIŁOŚĆ i SZCZĘŚCIE trwały, gdy nasz Pan Jezus Chrystus będzie POLSKI KRÓLEM. Bardzo się dziwimy w Niebie, że Polacy są uparci i nie słuchają Boga Ojca, Boga Jezusa Chrystusa, Boga Ducha Świętego i Maryi, a Ona do was mówi w każdej chwili. Bóg Ojciec stworzył taki piękny Świat i umieścił w Nim piękną Kulę Ziemską z Darami dla ludzi do życia, lecz ludzie nie chcą być pokorni, dobrzy i szczęśliwi, a wybierają wieczne potępienie w piekle    i strasznego lucyfera uwielbienie. My w Niebie też płaczemy, że ludzie nie chcą kochać i być kochani,   a wybierają szaleństwa lucyferyczne i zupełne zakończenie życia na Ziemi. Zło panuje od Adama i Ewy a Bóg Ojciec prowadził ludzkość – różnie prosił o pokój i szacunek dla siebie a także do wielu osób mówił swoje pouczenie tak jak na przykładzie Niniwy.  Obecnie Bóg Jezus Chrystus Zbawiciel nie chce Ziemi zniszczenia, a przecież wie, jakie są w momencie śmierci – dusz skomlenia. Dlatego i do ciebie Mieczysławo przekazuje swoje prośby a ludzie nawet nie słuchają Bożej groźby. Druga wojna światowa okrutna i mordercza nie nauczyła ludzi Bogu posłuszeństwa, to teraz będzie okrutniejsza i bardziej złowieszcza, a miliony winnych spadną do piekielnych czeluści. Ja mówię tobie i wam Polacy ostatni raz, że to jest ostatni wasz czas.  Bóg jest tak bardzo obrażany i żal jest Jemu was, bo wie, że wrogowie założą wam niewolniczy kaganiec. I powoli, lecz coraz szybciej będą zmiany na Ziemi wszystkiego aż do zakończenia życia na Ziemi ognistego. Pożary, powodzie, głód i choroby – to oczyszczenie świata, a zacznie się tego lata. Tak będzie, jeśli Bóg nie będzie KRÓLEM POLSKI. Jeśli wybierzecie do Rządu osoby z Konfederacji, to Bóg Jezus Chrystus będzie panował Miłością w Polsce i od tej garstki Polaków zacznie świecić pokojowo słońce. Ale tylko jeśli będzie wybrana do Rządu KONFEDERACJA, która będzie rządziła wspólnie z Jezusem Chrystusem KRÓLEM POLSKI i coraz bardziej będzie od Boga Ducha Świętego emanowała pokojowa owacja.  My w Niebie wiemy, co się dzieje na Ziemi i dlatego mówimy do was, ŻE TYLKO BÓG JEZUS CHRYSTUS – KRÓL POLSKI – TEN ŚWIAT NA BOŻY I PIĘKNY ZMIENI. Czytajcie Pismo Święte i Książki Naszych mistyków, przez które BÓG mówi do was z miłością, ale i z wielką cierpliwością i ja też płakałam, że wy Polacy nie słuchacie, gdy Jezus Chrystus do waszych serc kołacze. Zacznijcie żyć według Przykazań Bożych i Kościelnych a bądźcie Bogu w Trójcy Przenajświętszej i Maryi wierni.  To mówi do was Agata Święta z Nieba a upomnień od Nas z miłości i troski słuchać trzeba”.

                                           —————————–————–

       Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 5.02.20 r. o godz. 17

                                                        MÓDLMY SIĘ:

– za Chrześcijan, aby w sposób konsekwentny i stanowczy wprowadzali Ewangelię w czyn i troszczyli się o świętość swojego życia…

– za osoby piastujące wysokie stanowiska państwowe, aby nie nadużywały powierzonej im władzy, lecz traktowały ją jako służbę na rzecz obywateli – Ciebie prosimy wysłuchaj nas Panie.