Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Panie Jezu bardzo prosimy pokieruj nami katolikami w Chicago – czy powinniśmy reagować na apele Archidiecezji o składki na różne cele i co jakiś czas przysyłają do kościołów druki i kopertki, aby wpłacać. Kościoły zamyka Archidiecezja i sprzedaje, to pieniądze ma. Czy pytają Ciebie o zgodę Właściciele Archidiecezji? Z wiernymi nikt nie rozmawia, a do Archidiecezji trudno się dostać jeśli chcemy pojechać na rozmowę. Do kościołów biskupi nie przyjeżdżają modlić się z ludźmi, a przecież Ty Panie Jezu sam chodziłeś i nauczałeś, a obecni mają samochody i nie chce się im do kościołów przyjechać. Wierni modlą się przy kościele św. Wojciecha od kilku miesięcy, bo też chce go Archidiecezja sprzedać i parking już sprzedała. Po co im są te wielkie pieniądze, a Polacy sobie od ust odejmowali i budowali kościoły, bo najwięcej jest polskich pięknych Kościołów.

PAN JEZUS

     „Otóż powiadam wam Moi drodzy katolicy w Chicago i okolic, gdzie panuje Archidiecezja Chicago, że szykują sobie potępienie na wieczność za wszystkie decyzje, które podejmują przeciwko Mnie Bogu i przeciwko umacnianiu i trwaniu waszych dusz w miłości Bożej. Ci rządzący Moim Kościołem w Chicago te okrutne i bezbożne czyny wykonują na chwałę lucyfera za co on nie będzie żałował im gorącego piekła. Powiadam wam Moi drodzy katolicy, że tak bardzo dużo jest uczynionych ich złych czynów, że  lucyfer już zatopił w ich sercach dużo swoich demonicznych wnyków. Dlatego nie pozwalam wam Moi drodzy katolicy dofinansowywać ich złych czynów, bo nikt z Archidiecezji w Chicago nie zasłużył na Moja Miłość i nawet litość. Budowniczy Kościołów i darczyńcy odmawiali sobie jedzenia od ust, a obecni rządzący Moim Kościołem trwonią i niszczą pracę i finanse jakże pięknych waszych Świątyń. Zabraniam wszystkim wspomagać niszczycieli Bożych Świątyń, bo to oni są winni diabelskich rozwiązań. Obwiniam ich za siedzenie bezowocne w pałacowych pokojach i nie pomagajcie wierni im w ich niepokojach. Nie Błogosławię niszczycieli wiary Chrystusowej, bo dusze ich już są do piekła gotowe. Kto niszczy Kościół, wiernych i Religię katolicką, to sam siebie niszczy i dlatego ludzie Kościoła Mojego potrzebują odnowy przez Ducha Świętego. To oni są winni i Mnie nienawidzą, bo dolary zalepiły ich bezbożne lica. Nie dawajcie żadnych składek na Archidiecezję w Chicago, gdyż nie zasługują na żadne zapomogi od was ciężko pracujących, bo są leniwi i bardzo wygodni. Nie chcą przychodzić do kościołów i z ludźmi się modlić. Usunęli Msze Święte do Ducha Świętego, do Boga Ojca i do Jezusa Chrystusa KRÓLA, więc rządzi u nich demoniczna siła. Z przykrością mówię te Słowa, bo widzę ich czyny i znam ich myśli. Jezus Chrystus przez Archidiecezję w Chicago lekceważony która żąda nieustannie mamony”.

Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago – 22.02.20 r. o godz.14
(mamona – aramejskie słowo „ma’mon” – oznaczające zysk, bogactwo).

Wiadomości z „Programu” nr 7 – 2020 z 14 lutego

„Archidiecezja w Chicago poinformowała o konsolidacji parafii. Z wydanego oświadczenia  wynika, że z 23 zostanie utworzonych dziewięć. Zmiany, to efekt trwającego od 2016 roku programu Odnowy Kościoła wprowadzonego przez Archidiecezję. Prawie 40 lat temu Archidiecezja Chicago obejmowała 450 parafii,  w 2016 już 350,a obecnie liczba ich sadła do 300”.

To jest straszne – tacy wykształceni, a nie umieją pracować w winnicy Pańskiej. Gdyby mieli wstyd i ambicje, to by odeszli, bo sobie nie radzą. Nie ma komu ich zwolnić z pracy.. Boga się nie boją.