Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

http://www.tlig.org/pl/messages/882/

Nieustanna Ofiara Będzie Deptana

·  Rok temu może więcej O. Augustyn Pelanowski pisał/ mówił żę bliski jest atak na eucharystię, brońcie jej, te słowa bębnia mi w uszach od kilku dni nie pamiętam dosłownego cytatu.

Dlaczego w Polsce nie ma koronawirusa i prawdopodobnie nie bedzie? A pamiętacie taką akcję dość mocno atakowaną przez liberalne media a przez niektórych nazywana głupotą, która się nazywała „Różaniec do granic”?

Nieustanna Ofiara Będzie Deptana

14 październik, 1994

Orędzie świętego Michała Archanioła:.

Vassulo-Męki-Chrystusa, Ja, Święty Michał Archanioł, witam cię i błogosławię.

– Czy przypominasz sobie, jak Bóg wezwał cię, abyś żyła prawdziwym Życiem w Nim? Dziś samo wspomnienie twego zmartwychwstania duchowego wzrusza Mnie do łez… Kiedyś walczyłaś z Bogiem, bo całą twoją uwagę przyciągało to, co nie było duchowe. Obecnie jednak niech będzie chwała Bogu Sprawiedliwemu, Najwyższemu! On okrył cię Swoim Świętym Duchem i Swoją Mocną Ręką podniósł, abyś się stała świadkiem Jego Świętego Ducha, gdyż Jego Duch przyszedł zamieszkać w tobie. Od początku 1 Jego Duch mieszkający w tobie jest uwielbiany, kiedy słyszy twoje wołanie: «Abba» – Ojcze! W bardzo krótkim czasie On zstąpi wykorzenić nieprawość, która zamieszkała w sercach ludzi.

Przez okres dłuższy niż trzy lata Nieustanna Ofiara2 będzie deptana. Przez to niewiarygodne bluźnierstwo trzecia część mieszkańców ziemi umrze z powodu nieprawości. Pan poprzysiągł to na Swoją Świętość. Przygotuj się teraz na spotkanie z Bogiem. 3 Powiedziałem ci to wszystko bez jakiejkolwiek przyjemności. Dziś w waszym pokoleniu demonowi oddaje się coraz większą cześć. Od początku był on zabójcą i kłamcą, a dziś czci się go jak ojca. To jemu oddaje się wszelkie honory. Ludzie kłaniają się obecnie bardzo nisko jego dziełom i z tego powodu wasze pokolenie ściągnęło na siebie karę. Na wasze kraje napadają zastępy duchów nieczystych, które wszędzie się wałęsają.

Szatan kusi dziś nawet wybranych Boga. Dlatego właśnie wszędzie rozszerza się zamęt w tym pokoleniu, które wznosi swe wieże na niewinnej krwi4 i buduje swe kraje na zbrodni. Jedynie ta ofiara5 podoba się szatanowi. Złóż ufność w Najwyższym, Moje dziecko, i zachęcaj ludzi do szukania Mojego wstawiennictwa. Ja, Święty Michał, Archanioł Boży, nigdy nie zmęczę się bronieniem Prawdy. Wytrwaj, 6 nawet gdyby wstrząsało tobą tchnienie Nieprzyjaciela! Ja jestem z tobą. Ciesz się z łaski Najwyższego. http://www.tlig.org/global/img/msg/heart.1.gif

Teraz mówi Pan:

Trwaj w Pokoju. Przyjdź bliżej Mnie i odczuj Mój pokój. Nigdy cię nie opuszczę. Pomogę ci, aby Moje Serce odniosło w tobie tryumf. Nie pozwól szatanowi zwodzić cię wątpliwościami. Powiększę Moje Znaki nad tobą. Uczynię to dla uczczenia Mojego Imienia http://www.tlig.org/global/img/msg/heart.1.gif


1 Początek mojego nawrócenia.
2 Prawdziwa obecność Jezusa w Eucharystii Świętej.
3 Kiedy Św. Michał widział zobaczył mój smutek, Bóg zezwolił Mu pozostać ze mną dłużej, ponieważ ze smutkiem rozważałam Jego orędzie.
4 Prawo aborcji zalegalizowane w wielu krajach.
5 Aborcja cieszy Szatana, ponieważ Szatan potrzebuje ofiary z ludzi żeby mieć władzę. Aborcja jest teraz przeprowadzana codziennie i prawie nikt nie zdaje sobie sprawę z tego, że jest staje się ona ofiarowaniem kultu Diabłu. Diabeł pragnie krwi i otrzymuje ją teraz od niewinnych.
6 Św. Michał starał się przekazać mi, żebym go naśladowała, to znaczy żebym nigdy nie męczyła się pisaniem lub nie czuła zniechęcenia w wyniku prześladowań.

 Spełniają się przepowiednie:
– Zima tego roku bedzie ciężka. I jest ciężka, tyle że inaczej niż my sobie wyobrażamy zimę ( śnieg, mróz) a tu epidemia. Nie znane są zamysły Boże

– W kościołach nie będzie sprawowana Msza Św. I tak już jest. We Włoszech, w Japonii Mszy Świętych nie sprawuje się. Biskupi są po stronie zlego. Pozostaje modlitwa w domach.
Mam nadzieję, że polscy biskupi nie wykonają polecenia władz panstwowych, jeżeli takie będzie wydane.