Radio Chrystusa Króla




Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Oficjalnie Jezus Chrystus Królem Polski?

https://www.youtube.com/watch?v=eoULrtF9IvY

Takie są warunki Intronizacji Pana Jezusa Chrystusa
na Króla Polski!!!

Intronizacja Jezusa Chrystusa – ratunek dla
Polski przed 3 wojną światową

Od września 1937 roku Rozalia Celakówna otrzymuje szereg proroczych wizji, w których żądania Jezusa wobec Polski i świata zostały bardzo wyraźnie sprecyzowane. Od spełnienia tych żądań Bóg uzależniał los naszej Ojczyzny i innych narodów. Istotę tych objawień można sprowadzić do warunku: jeśli Polska chce ocalić siebie, musi uznać Jezusa swym Królem w całym tego słowa znaczeniu poprzez Akt Intronizacji. Ma być on dokonany przez cały Naród, a w szczególności przez władze państwowe i kościelne, które w imieniu Narodu mają wspólnie dokonać w sposób uroczysty tego Aktu.
https://www.youtube.com/watch?v=XjAE9eTEYH8


Posłannictwo Służebnicy Bożej Rozalii Celakówny
http://www.rozalia.krakow.pl/rc/-poslannictwo.htm


NIECH BĘDZIE UWIELBIONA TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA I MARYJA NIEPOKALANIE POCZĘTA.

  
                                                   

    Panie Jezu, czy wiesz, że Jesteś KRÓLEM POLSKI od 20.02.2020 r. – tak oświadczył wszystkim Grzegorz „wposłudze”. Nikt nie wie gdzie była ta Intronizacja Twoja, kto ją uczynił i kto widział. Takie Wydarzenia są zawsze w jakimś godnym budynku z Episkopatem oraz z Rządem jak uczynił Król Jan Kazimierz w Katedrze Lwowskiegdy obrał Matkę Bożą Mary KRÓLOWĄ POLSKI, a Grzegorz tylko opowiada ogólnie bez szczegółów i nikt nic nie widział i nie ma Aktów.

PAN JEZUS.

        „Ja Jestem Królem Polski? A gdzie AKT oddania Mnie Polski i Narodu Polskiego jako Panu waszemu? A gdzie są zdjęcia z tak ważnej Uroczystości? A gdzie są nazwiska? Dlaczego nikt nie zna nazwisk reprezentantów Rządu i Episkopatu? Niech Grzegorz nie kłamie. Niech Grzegorz się nawróci, bo od jakiegoś czasu ulega „prorokini” i oboje kłamią! Powiedziałem do Mojej wiernej Rozalii czego oczekuję i poślij tę książkę Grzegorzowi „wposłudze” i niech nie tworzy nowych zasad Mojego Królowania w Polsce. Grzegorz opowiadał, że był w Niebie, a kiedy? Każda osoba, gdy żyje, a jest dzięki Moim Łaskom w Niebie, czyśćcu czy nawet w piekle opowiadała co widziała i z kim rozmawiała, a Grzegorz tylko chwali się bez konkretów. Powiadam wam Moi wierzący wszystkim Polacy nie bądźcie zasłuchani w bajki. A szkoda, że Grzegorz pychą się unosi i to jest przykre, że nic dobrego do swoich filmów nie wnosi.  Czy jechać do Polski? Przed wojną TAK, bo po wojnie tylko polskiej Ziemi dużo się ostanie. Oczywiście będzie panowała śmierć nawet z głodu, a w Polsce jest nadzieja, że biskupi przejrzą na oczy  i zasłuchani w Moje prośby uznają Mnie KRÓLEM POLSKI i AKTAMI oddadzą Mnie władzę w waszej Ojczyźnie. Nie znaczy to, że Ja będę rządził Osobowo, a zmienię serca wszystkich ludzi  i rządzących politycznie i religijnie także na miłosierne i dobre i zapanuje POKÓJ i miłość będzie szanowana.  Absolutnie nie rozumiem Grzegorza i jego ludzi, że szargają Moim Imieniem, a uważają Mnie za barana, bo tylko baran może im uwierzyć i dziwię się, że chcą się ze Mną zmierzyć. Wymagam Prawdy i nazwisk kapłanów oraz wszystkich uczestników Intronizacji i nazwisk publicznych i niech nie oszukuje ludzi i Nas – całe Niebo, bo przykro patrzeć na was i „prorokinię” waszą, która nigdy Mnie nie pytała. Przeczytaj sobie książkę Rozalii Celakówny i dobrze zastanów się, czy warto za kłamstwa krew przelać. Jezus Chrystus Król Polski”.

Mateńko nasza Królowo Polski – Grzegorrz „wposłudze” opowiada, że nałożyłaś na Przenajświętsza Głowę Twojemu        Synowi Królewską Koronę KRÓLA POLSKI – czy zaakceptowałaś jego opowiadanie? Czy Grzegorz nam bajki opowiada?

  MATKA BOŻA

     „O dziwne, dziwne i tak bardzo jesteście wszyscy oszukiwani. Zawsze to mówię – żyjcie Prawdą Bożą i niech ci błądzący opowiadający wam o Intronizacji się upokorzą. To, co oni wymyślają mogę nazwać – „targowicą” i zgubą waszą, bo nawet gdy Król Kazimierz Mnie Królował na Królową Polski było dużo ludzi i wszyscy wszystko widzieli – Akty, zdjęcia i nazwiska a kto widział Mnie nakładającą koronę Jezusowi i gdzie czy w Kościele, czy na placu, czy w Sejmie w Warszawie i niech nie będą pośmiewiskiem.

———-