Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 
Znalezione obrazy dla zapytania: jezus król w czestochowie

Panie Jezu nasz ukochany Królu, tak bardzo pragniemy Twojego Królowania w Polsce i na świecie  – czy możemy zwrócić się z tą prośbą do Rządu i do Episkopatu w Polsce? Bardzo prosimy o Twoją pomoc.

 

                                                                             

PAN JEZUS.

„Do Rządu nie będę pisał, bo oni nie są Moi i nie będą posłuszni Mojej Woli. Natomiast kieruję te Słowa do całego Episkopatu, bo nie tylko do Rządzących Moim Kościołem.

 DRODZY MOI APOSTOŁOWIE

 – Ja Jestem waszym Panem – Zbawicielem i Przyjacielem, ale tylko wtedy, jeśli wykonujecie Moją Wolę. Wszystkie osoby duchowne kierujące Moim Kościołem Katolickim winne wiedzieć, że po śmierci człowiek ma życie wieczne, ale już o tym życiu wiecznym decyduje Bóg – Właściciel Nieba – Ziemi – Podziemia i całego Wszechświata. Przyrzekaliście być Mnie wierni, gdyż Bóg Ojciec Wszechmogący – Mnie Synowi na świecie oddał swoją Władzę i pragnie mieć was wszystkich na wieczność w Niebie – w najszczęśliwszym Miejscu dla każdej duszy ludzkiej. Pragnę także, abyście sami przestrzegali i innych uczyli „Przykazania Boże i Kościelne”, bo obejmujecie Moje Posłannictwo Apostolskie. Powiedziałem: idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkich ludzi o Jedynym Bogu Ojcu, Bogu Synu Jezusie i Bogu Duchu Świętym, który jest Jednością. Jestem smutny, a nawet ronię łzy, gdy kapłani wykształceni religijnie wyrzekli się Mnie, a wybrali innego pana z piekła ognistego i okrutnego ognia piekielnego. A Ja tak bardzo na kapłanów liczę, że będą bronić Mojej Wiary i Zbawiciela, a gdy widzę dusze osób duchownych spadające do wiecznego potępienia, to otwierają się Moje wszystkie Rany, bo wiem jak tam jest i widzę wasze zdziwienie w momencie spadania w objęcia wiecznego mordercy – lucyfera.

Ja nie rozumiem, że tak dużo Łask Moich odrzucacie i wieczne szczęście obfitujące Cudami w Moc Bożą dla miernego waszego życia na Ziemi. Pozwalam przyjść na Ziemię z piekła duszom potępionym choć rzadko, aby tylko ludzie wybierali Dobro i Miłość Bożą. A przecież wiecie Drodzy Kapłani, że od was zależy wieczność duszy każdej żyjącej na Ziemi. W Ameryce, w Chicago Rządzący Moim Kościołem Katolickim sprzedają Moje piękne Kościoły, a przecież nie są ich  i wiem co zrobili ci ludzie z tych pięknych kościołów, które dałem im na przechowanie tylko na krótki okres. A wy kapłani i biskupi powinniście poświęcić życie na nauczanie ludzi, a czas wasz jako do Mnie winien należeć. Powinniście nawoływać, zachęcać i zapraszać ludzi do Kościołów poprzez ciągłe organizowane Rekolekcji. A wy rządzący Moim Kościołem okazaliście się bezbożnymi i wybieracie wieczność w gorącym piekle, bo usuwacie  z Kościołów Msze Święte do Boga Ojca, do Mnie KRÓLA i do Ducha Świętego. Przecież sami wybraliście tę posługę kapłańską – Ja was nie zmuszałem. Dlatego proszę Was – wszyscy czytajcie LISTY pisane do Was przez wiernych całemu Niebu w trosce o przyszłość świata.  Czytajcie Listy od świeckich osób, które walczą z Wami o Moje Królowanie w Polsce i w Chicago. Przeciwnik Mój nie zbawi was i bądźcie posłuszni Mojej Woli, którą znacie. Dlaczego nienawidzicie Mnie i całego Nieba, bo z nienawiści nie chcecie ze Mną rozmawiać, a Moją Wolą jest, abyście uznali Mnie Jezusa Chrystusa KRÓLEM POLSKI, a zapewnię wam POKÓJ na Ziemi. Ja BÓG i KRÓL zamienię wasze serca na miłosierne i nie będziecie musieli zgadzać się na zabijanie maluczkich, ani na okradanie ludzkiej i państwowej własności – czyli na grzechy, bo nikt nie będzie ich popełniał.  Proszę was od lat, nawołuję was od lat – wybierzcie wieczność najszczęśliwszą w Niebie, a zapewnię ją tylko  JA BÓG JEZUS CHRYSTUS KRÓL POLSKI i CAŁEGO ŚWIATA, a będę NIM, gdyż Polska będzie wzorem do naśladowania. Inne Państwa także będą chciały mieć Takiego Cudownego Władcę Jezusa Chrystusa KRÓLA pod Rządami Którego nie będzie głodnych, ani spragnionych, ani nieszczęśliwych jeszcze tu na Ziemi. Wasz Przyjaciel Jezus Chrystus Król, bo Jestem Nim, lecz wymagam uznania Mnie AKTAMI przez was mieszkańców Ziemi. 

  Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Kaplicy w Chicago dnia 20.03.2020 r. o godzinie 9