Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 Zakon Świętego Pawła Pustelnika Pierwszego potocznie jest nazywany Zakonem Paulinów od lac.”Ordo Sancti Pauli Primi Eremitae  OSPPE  założony  w 1215 r. na Węgrzech, a do Polski do Częstochowy został przeniesiony ok.1370. Celem Zakonu jest rozpowszechnianie Kultu Maryjnego, Modlitwy, Sakrament Pokuty, Pojednanie i Kontemplacja.

 

                            Znalezione obrazy dla zapytania: maryja krolowa poslki

    Maryjo Królowo Polski bardzo prosimy o radę, co powinniśmy uczynić, aby Zakon Paulinów w Częstochowie zechciał wystawić Cudowny Obraz Jezusa  Chrystusa KRÓLA POLSKI do Modlitwy, który jest schowany a w Darze przywiozła Obraz Polonia z Chicago i Paulini przyjęli Króla i to jest uwiecznione na filmie.

MATKA BOŻA MARYJA KRÓLOWA POLSKI.

 „Mój oddany Zakonie Męczennika Pawła proszę was, abyście wsłuchiwali się w Moje podpowiedzi, gdyż Ja żyję, wszystko widzę i słyszę i żal z Mojego Serca wyciska łzy o tragiczną przyszłość jaka zapanuje, gdy Mój Syn Jezus Chrystus będzie w niewoli waszej. Bóg Ojciec ujmie się za Swoim Synem i nie pozwoli wam dalej GO obrażać. Poleje się krew, a Ja znam zdrajców Boga moment pożegnania życia ziemskiego. Dlaczego Mnie nie wierzycie, a do Mnie się Modlicie?

          Dlaczego osoby duchowne Paulini nie są Mnie posłuszni, a panują w Moim Klasztorze beze Mnie?

Już tak długo proszę was przez ludzi, bo nie chcecie Mnie słuchać o usunięcie koloru czarnego na którym umieszczony jest Mój Obraz KRÓLOWEJ POLSKI. Ja Jestem Miłością, a kolory Moje to BIEL i BŁĘKIT – czy wy zakonnicy o tym nie wiecie? Każda osoba duchowna powinna wiedzieć, że powinna pytać o wszystko, a wy rządzicie Moim Klasztorem bezbożnie, bo uczynki wasze nie są z Moimi Królowej Polski zgodne. Według waszego postępowania i waszych sumień stwierdzam, że nienawidzicie Mnie, bo przez pychę nie pytacie Mnie. Słowa wypowiadane do ludzi przez was do proszących o wystawienie pięknego Obrazu Króla Polski obrażają Mnie. Do jakiego Zakonu wy należycie skoro grzechami okrywacie swoje dusze obficie? Stwierdzam, że w sercach zakonników, którzy są przeciwni wystawieniu Obrazu Syna Jezusa Chrystusa KRÓLA  panuje obłuda. Tak długo już do was przemawiam i nawet ze łzami w oczach, a szczególnie teraz, gdy Polska jest     w niewoli Żydowskiej bo nie słucha Rząd ani Episkopat Królowej Polski. A przecież każdy człowiek, bo nie tylko  duchowni wie, że nieposłuszeństwo Bogu prowadzi do potępienia za Polski zniszczenie. Dlatego Paulini Mnie nie pytają, bo pychę i samouwielbienie w swoich sercach mają. A po śmierci wszyscy przeciwnicy Pokoju będą w wieczności na lucyferycznym gnoju, a Polacy w niewolniczym znoju. Jestem Królowa przez Króla i Naród wybrana więc proszę was słuchajcie Boga i o Ojczyznę módlcie się i wynagradzajcie dnia każdego od rana. Dopóki Mój Syn jest w niewoli u Paulinów – nie Błogosławię nikogo, bo przez łzy, które zraszają Moje oczy – nie widzę nikogo. No cóż – Bóg zawsze zwycięża nawet przez kataklizmy i wojenne Oręża. Bóg to uczyni z miłości, aby ludzkość dłużej nie grzeszyła, bo obecnie to oddaje swoje dusze i ciała bogom nagości     i naiwności. Ja już tak długo proszę was Paulini lecz tylko was za nieszczęścia dla Polski będą winić. Teraz jest sytuacja podobna jak przed II wojną światową – Jezus Chrystus prosił waszego przecież katolickiego kardynała Hlonda – nie posłuchał i uciekł prosto do lucyferycznego ognia. Obecnie ten czas jest przed Trzecią najgorszą Wojną Światową i płaczę, bo nie chcą usuwać błędów z historii, a przedtem bronili Paulini Polski, a obecnie są najgorszą przeszkodą i będą was Polacy za wybuch wojny winić.  Ostrzegam, przypominam i proszę cały Episkopat w Polsce – brońcie Pokoju, Ojczyzny i rodziny zawsze.  Macie wrogów z trzech stron świata, a tylko Jezus Chrystus KRÓL POLSKI wywyższony Cuda czyni i zapanuje Pokój i znikną nieszczęścia i wojny a Jezus Chrystus będzie traktowany jako wasz Brat”.

                        Zapisała  Mieczysława przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie w Chicago – 19.03.2020 r.o godz. 10