Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Orędzia Boga Ojca oraz Matki Przenajświętszej z 20 i 18 marca 2020 dla wizjonera z Holy Family Refuge, USA https://www.childrenoftherenewal.com/holyfamilyrefuge

Nihil obstat kapłana sprawującego kierownictwo duchowe wizjonera od wielu lat.

20 marca 2020 r. Święto Matki Bożej z Calevourt [Bruksela, Belgia]

Bóg Ojciec mówi do Swoich dzieci na świecie: Moje dzieci, wszystkie orędzia podane na tej stronie internetowej (www.ChildrenOfTheRenewal.com ) są od Boga Ojca w Niebie lub przez Niego. Nie udzieliłem tych orędzi po to, aby zostały zignorowane przez ludzi na świecie. Mam nadzieję, że ludzie czytając je, traktują TE orędzia poważnie.

Wszystko, co oznajmione, stanie się, tak jak wam powiedziałem w tych orędziach. Przestrzegałem was, abyście skończyli z aborcją i grzechami ciała albo też zapłacicie wysoką cenę za zniszczenie ziemi i życia. Jeśli nadal chcecie wątpić, poczekajcie, aż skończę z Ameryką i większością świata. Powiedziałem Demokratom, że jeśli nie pójdą w ślady Prezydenta Trumpa i Wiceprezydenta Pence’a, tych, których wybrałem do przewodzenia Ameryce, to Ja ZNISZCZĘ ich partię. Nie współdziałali z Moim wyświęconym Prezydentem i Wiceprezydentem – wyświęconym z Nieba – aby przewodzić waszemu krajowi. Do wszystkich was przywódcy Demokratów, zlikwiduję was WSZYSTKICH, którzy osobiście byliście zaangażowani w całe to nieposłuszeństwo i zniszczenie swoich dusz oraz dusz i życia wielu innych ludzi. Upadnijcie na kolana TERAZ, proście o przebaczenie i zmieńcie się albo na wieczność zapłacicie wysoką cenę piekła.

Myślicie źle jest z tym wirusem, poczekajcie, gdy zaczniecie płacić cenę za aborcję zalegalizowaną przez waszych przywódców. Mówię całej Ameryce, że jeśli NIE zatrzymacie praw aborcji w Ameryce i [NIE] zastosujecie się do Dziesięciu Przykazań, to pomyślicie, że ten niewielki ucisk był niczym wobec tego, co zobaczycie tego lata i następnej jesieni. Zobaczycie, jak umierają miliony milionów. Rozpoczął się czas ucisku dla Ameryki i całego Świata. Jesteście teraz w mini ucisku, ale pomyślcie o wielkim ucisku, jeśli prawa do aborcji TERAZ nie zostaną zatrzymane.

Żyjecie ponownie w czasach „Noego i Arki”. Grzech w waszym Świecie jest znacznie gorszy niż za czasów Noego. Spodziewajcie się najgorszego i módlcie się o najlepsze. Przy wielu modlitwach i zmianie życia i praw, może to być trochę zmniejszone, ale nawet nie zdacie sobie z tego sprawy, z powodu bezwzględności tego, co nadchodzi. Moja Ręka opada teraz na Świat i będzie spadać coraz silniej, dopóki ludzie nie przestaną robić głupców ze swojego Boga i swojej Matki.

18 marca 2020 r., Święto Matki Bożej Miłosierdzia, Savona

Maryja mówi do Swoich dzieci: Moje najukochańsze dzieci, dlaczego chcecie tak bardzo cierpieć i każecie waszej Matce tak bardzo cierpieć? Mój Syn wiele razy wam mówił, żebyście postępowali zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami, a wasze życie i świat potoczy się bardzo spokojnie. Podążacie za szatanem, grzechami aborcji i grzechami ciała, a potem bardzo cierpicie.

Spójrzcie na świat i zobaczcie, dokąd zaprowadził was szatan. Szatan was nienawidzi, ale wy jednak dajecie szatanowi całą moc, jaką Bóg wam daje, a on używa jej, aby zniszczyć świat i dary wam dane, żebyście mieli szczęśliwe życie. Bóg dał wam wolną wolę, aby dokonywać dobrych wyborów. Dlaczego sprzedajecie się szatanowi jedynie za kilka emocji, a potem cierpicie przez resztę czasu? Obudźcie się Moje umiłowane dzieci zanim wpadniecie głębiej do otchłani piekielnej na całą wieczność. Jak już zostało wam powiedziane wiele, wiele razy, postępujcie zgodnie z Dziesięcioma Przykazaniami i żyjcie w pokoju i radości albo też podążajcie za szatanem i żyjcie w piekle na ziemi i w piekle na całą wieczność. Kocham, Maryja, Matka Trójcy Świętej Całego Świata. Amen.