Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Wszystkiemu „złu” na świecie winni są Rządzący Kościołem Katolickim począwszy od Watykanu, a potem od wszystkich Rządzących Kościołem Katolickim w poszczególnych państwach. Rządzą sami Ziemią i Niebem nie pytając Właściciela Świata – czyli demonicznie. Przecież Bóg Jezus Chrystus narodził się dla ludzi, aby po zakończeniu życia na Ziemi mogli zamieszkać z Bogiem w szczęśliwym Niebie. Jezus Chrystus powołał Apostołów i mówił : „idźcie na cały świat i nauczajcie wszystkie Narody o Jedynym Bogu Wszechmogącym w Trójcy Przenajświętszej i przestrzegajcie Przykazania Boże”, a oni nawet nie mają zamiaru tego czynić. Jedyny papież Jan Paweł II wypełniał polecenie Boże. Bóg Wszechmogący jest Miłością i kocha ludzi, a ci rządzący Bożym Kościołem zamykają Bogu usta jak w Częstochowie Paulini. Czy obecni Rządzący Episkopatem są Bożymi Apostołami, skoro ulegają panice lucyferycznej? A Bóg prosi już 100 lat grzeszników, aby uznali Go Królem Polski, a wtedy nie będzie żadnych chorób, ani dewiacji, ani wojen, ani kataklizmów, a Rządzący Episkopatem jak Hlond nieposłuszny Panu Bogu przyczynił się do rozpętania „II wojny światowej” a sam liże lucyferowi kopyta. A gdzie ma być współ-morderca milionów ludzi? Każdy rządzący Bogiem chce być w Niebie a rządzą po diabelsku, no i rządzą Bogiem, bo usuwają Msze św. do Ducha Świętego, do Boga Ojca i nie pozwalają być Królem Polski Cudownemu Jezusowi Chrystusowi ich Zbawicielowi.

Oficer wywiadu Scott Bennett: Korona wirus to amerykańska operacja wojny psychologicznej

Były amerykański wojskowy, specjalista od wojny psychologicznej, powiedział, że koronawirus jest sfabrykowaną operacją wojny psychologicznej rozpoczętą przez Stany Zjednoczone w celu szerzenia strachu, paniki i paraliżu w chińskiej gospodarce.

Scott Bennett: „jest to sfabrykowana operacja psychologiczna skoordynowana z faktyczną chorobą fizyczną, mająca na celu szerzenie strachu, paniki i paraliżu w chińskiej gospodarce w celu izolacji Chin i zakłócenia chińsko-rosyjsko-irańskiego sojuszu gospodarczego i wojskowego którego przejawy widzieliśmy w ich wspólnych patrolach w Zatoce Perskiej, i ich solidarności w obronie Syrii przed reżimami Recepa Erdogana z Turcji, Mohammeda bin Salmana z Arabii Saudyjskiej oraz Benjamina Netanjahu z izraelskiego państwa syjonistycznego. Celem było spowodowanie takiego zakłócenia, które złamałoby ten sojusz i otwarcie go dla zachodniej eksploatacji.

Najbezpieczniejszym i najlepszym wytłumaczeniem jest postrzeganie tego zjawiska jako wyzyskiwanej operacji psychologicznej mającej na celu tak paniczne zastraszanie !!!!!!!!!!!! a także otwierające drzwi do „pomocy medycznej, w tym szczepień immunologicznych”, które w rzeczywistości mogą prowadzić do większej szkody niż pożytku.

Pamiętajcie, że Ukryte Państwo Zachodu i USA dysponuje powodzią szczepionek wytwarzanych przez wiele tych dużych firm farmaceutycznych, które to szczepionki nie robią nic poza wyrządzaniem większej szkody i bardziej rakotwórczym osłabieniem organizmu ludzkiego w celach zarobkowych i eksploatacyjnych.

Więc koronawirus, jak sądzę, to duża ilość dymu, ale bez ognia!!!!!!!!!!!!!!
a liczba ludzi, którzy umierają z powodu tradycyjnej grypy i chorób, faktycznie wyjaśnia działanie koronawirusa.

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/oficer-wywiadu-scott-bennett-korona-wirus-to-amerykanska-operacja-wojny-psychologicznej-2020-03