Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Kochani,
1 – wszyscy modlimy się w tym czasie epidemii. W szczególny sposób Rodzinie Medziugorskiej polecamy fra Tomislava Pervana byłego prowincjała i dwukrotnego proboszcza Medziugorskiego, który obecnie jest kapelanem sióstr w klasztorze w Miletinie i on i jeden współbrat oraz trzy zakonnice w tym rodzona siostra o. Marikno Sakoty są zareżeni wirusem. W  klasztorze są 23 siostry z teczego 3 pracują w Wiosce Matki. Grupa Ivana razem z Vicką codziennie modlą się Tajemnicami Chwalebnymi o 21.00 o zaprzestanie epidemii. Dzisiaj mi przyszło na myśl, że jak świat na głos nie postanowi poprawy i odstąpienia od bezeceństwa i aborcji, to mozemy się długo modlić.

2- osobnym mailem przesyłam SOS sióstr klauzurowych o pomoc. Rozglądnijmy się wokół siebie czy ich nie mamy, aby zanieść im pozywienie.

3- Koronawirus zabezpieczenie dla jeszcze nie zarażonych
https://dziennikzachodni.pl/dr-maciej-jedrzejko-przygotuj-organizm-na-uderzenie-choroby-wywolanej-koronawirusem-porady-zrob-wszystko-zeby-nie-zachorowac/ar/c1-14886263

4- i słowo na temat Trevignano – i Jezusowi za życia NIEWIERZONO
w związku z tym, że rozszalała się burza a moze raczej sztorm, na objawienia w Trevignano prosze do mnie nie pisać maili, sms z pytaniem czy są prawdziwe, że ten ksiądz mówi tak a drugi tak i podsyłane linki. Piszę teraz co o tym myślę i nie będę odpowiadać na kolejne pytania do mnie – czas sam wszystko pokaże.

1 – i to dobrze że są watpliwości – bo to dobry znak, bo tylko z nurtem płyną śnięte ryby –  i to b. dobrze, bo jakby nie było sprzeciwu – czyli drogi przez mękę – to by to było podejrzane – a tak niech się dzieje – a prawda się okaże, jak nie tu to na drugim świecie –

2- a poza tym przechodziłam to już, jak się zaczęło Medziugorje i nie mam zamiaru się emocjonować ani na tak ani na nie – każdy ma swój rozum i każdy musi podejmować decyzje. objawienia te czy inne nas NIE ZBAWIĄ, bo uczynił juz to CHRYSTUS, ale są po to aby nam pomagać na danym etapie rozwoju ludzkości. Z Medziugorjem i innymi objawieniami, z fra Elią, etc, też tak było i jest –

3-  jest wypowiedz ks. salezjanina, który prywatnie – tak jak mówi – dla kogoś tłumaczył pierwszy tom objawień. Ja miałam do czynienia z 2 częścią, a jest jeszcze trzecia. jest jeszcze franciszkanin, którego wypowiedź też krąży po internecie. jego nie słucham juz, wysłuchałam salezjanina z tel do bpa miejsca, zabrakło mi w tym jego pytania czy bp był na spotkaniu modlitewnym w domu u Gizelli i czy dał im do dyspozycji kaplicę NSPJ – bo od tych rzeczy należy zacząc rozmowę z ks. Bp? Jezeli to prawda, to cos sie stało, że dalej nie roztacza nad tym opieki. Poza tym biskup w rozmowie wyraźnie też mówi, że jest to BADANE I NIE Ma ŻADNEGO ORZECZENIA WYDANEGO,

4- trzeba patrzeć co się dzieje na świecie, to chyba mowi samo za siebie. w 2 części czyli w ksiązce W drodze z Maryją – i myslę, że w każdym oredziu MB nie straszy tylko prosi o modlitwę, o modlitwę za konkretny kraj czy region, w którym po krótkim okresie czasu coś sie wydarzyło np. w Japoni wybuch elektrowni atomowej, w Ameryce PD -Chile etc trzesięsienia ziemi,  tak samo we Włoszech w wielu regionach I TO SIĘ STAŁO, MOZNA SPRAWDZIĆ z datami, i tak było z Chinami, a data była wrzesniowa. Poza tym nie bądźmy śmieszni, twierdząc, że jest fałszywe, że w orędziu jest uzyte słowo „bakteria” a tu szaleje „wirus”. Jedno czy drugie w tym wydaniu niszczy i niesie śmierć, ze  spustoszeniem.

5- Pan Jezus już w Ewangelii mówił, że przyjdą trzęsienia ziemi, etc, więc co za zarzucanie Matce Bożej, że straszy, (ostatnim orędziu z soboty 28.03.20, prosi o modlitwę za Japonię – poczekamy, zobaczymy), że młodzi będą mieć objawienia, a starsi – sny – więc dla mnie nie jest to dziwne Bóg ma swoje drogi – nie mnie wydawać osądy, wyroki etc, bo nie do mnie to należy. za dużo znam innych objawień, które tłumaczyłam, które tym bardziej są niedoprzyjęcia, aby stawiać na ostrzu noża, dlatego to mnie nie dziwi, nie mam z tym problemu, a przytoczone sprzeczne orędzia wymagają potwierdzenie przez widzącą o co chodzi, gdyż mogą być interpretowane jak komu wygodnie.
np. przytoczone przez ks. salezjanina orędzie z 16.09.2016:
Non pensate che al Vaticano facciano cose belle per l’umanita,  č tutto falso. – Nie ma w tym zdaniu mowy o Kościele tylko o Watykanie – a to jest różnica – no i co, nie było w 2019 Paciammy?
Molti uomini di Chiesa sono falsi, i pochi santi preti saranno perseguitati cosě come il popolo di Dio.  Wielu ludzi Kościoła jest fałszywych – to tez życie zweryfikowało w jedną i drugą stronę – kliku świętych kapłanów będzie prześladowanych tak jak lud wybrany.
Figlia mia non fidarti e segui dettagliatamente solo ciň che io ti chiedo. – Córko moja nie ufaj i naśladuj szczegółowo tylko to o co cię proszę.

6- miejmy oczy otwarte na to co się dzieje – bo do „starego” świata już powrotu nie ma.  „Mają oczy a nie widzą, mają uszy a nie słyszą”, może zbliża się i nasz Wielki Piątek – ale po nim zawsze jest Wielka Niedziela.