Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

ORĘDZIE BŁOGOSŁAWIONEJ DZIEWICY MARYI z 8 KWIETNIA 2020 dla LUZ DE MARÍA, wizjonerki z Argentyny https://revelacionesmarianas.com/index.htm

Od tłum.: Luz de Maria jest pod stałą opieką ks. Rodrigo Gonzales Jimenes, posiada Imprimatur dla Orędzi z lat ubiegłych Biskupa tytularnego de Esteli, Nikaragua, + Juan’a Abelardo Mata Gueyera, SDB https://revelacionesmarianas.com/libros/es/2019.pdf

 

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca:

Błogosławię was, witam was w Moim Sercu, tym samym wszyscy pozostaną w Nim bezpieczni.

Umiłowane dzieci, zachowanie bezpieczeństwa nie oznacza ucieczki przed tym, co nadejdzie, ale stawienie temu czoła w pokoju, bez rozpaczy, posiadanie Wiary, że będąc dziećmi szanującymi Boże Prawo i powierzając się Mojemu Synowi, będąc miłością wobec swoich braci i sióstr, żyjąc Nadzieją i Miłością, wybaczając z serca i modląc się nie tylko słowami, ale praktykując modlitwę i chroniąc swojego brata, POZOSTAJĄ POSŁUSZNI WOBEC BOŻYCH NAKAZÓW A BOŻE ŚWIATŁO OŚWIETLA DROGĘ.

 

Umiłowane dzieci, w chwili obecnej musicie w pełni żyć Komunią Duchową. W pełni, z całą duszą, mocami i zmysłami, z sercem pełnym miłości do Mojego Syna, aby nadal mógł być ADOROWANY PRZEZ SWOICH LUDZI.

 

SIŁA LUDZI BOGA JEST NIESKOŃCZONA, GDY LUDZIE ŻYJĄ W DUCHU I PRAWDZIWEJ BLISKOŚCI Z MOIM SYNEM, GDY LUDZIE MOJEGO SYNA NIOSĄ SKARBY NIEBA, CZEGO MÓL NIE MOŻE NADGRYŹĆ ANI ZŁODZIEJ NIE MOŻE UKRAŚĆ (Mt. 6, 19-21), GDY CI LUDZIE CHODZĄ W HARMONII, WIERZE I MIŁOŚCI, PONIEWAŻ MOŻNA ZABIĆ CIAŁO,

ALE DUSZY NIE MOŻNA ZABIĆ.

Nie traćcie Wiary, nie mówcie: „w jakim celu żyć z góry z wyprzedzeniem”, zamiast tego, ludzie małej Wiary przygotujcie się na zasłużenie na Życie Wieczne, przygotujcie się na życie w Bożej Woli w jedności i współczuciu, abyście zasłużyli na Boże Miłosierdzie.

Umiłowane dzieci Mojego Niepokalanego Serca, ile osób czyta te Objawienia i ich nie stosuje, nie widzi, ich uszy są zakryte, bo serca ich pozostają zatwardziałe!

W tym momencie musicie być uważni, musicie być przepełnieni Bożą Miłością w obliczu tak wielkiego bólu, jaki przeżywa ludzkość. Zachowajcie ostrożność w stosunku do tych, którzy mówią wam, abyście spojrzeli na tego wirusa jako coś innego, gdy wy wiecie, że wyszedł on z ludzkich rąk w celu zmniejszenia populacji świata.

POŚLIJCIE SWOJE MODLITWY W LUDZKOŚĆ, MODLITWY URODZONE CZYSTYM SERCEM, WYŚLIJCIE JE DO WSZYSTKICH WASZYCH BRACI, ABY ZASTANOWILI SIĘ SIĘ NAD TYM WIELKIM TYGODNIEM, GDY ROZPAMIĘTYWANE SĄ: PASJA, ŚMIERĆ I ZMARTWYCHWSTANIE MOJEGO SYNA.

 

Patrzę na tak wiele ludzkich stworzeń, którzy będąc nieświadomi, są Cyrenejczykami Krzyża Mojego Syna (por. Mt 27, 32), Cyrenejczykami swoich braci którzy cierpią, troszcząc się o nich z miłością!

 

TO JEST KRZYŻ MOJEGO SYNA, TO ZNALEZIONO NA KRZYŻU MOJEGO SYNA: „MIŁOŚĆ, DAR, NADZIEJĘ, PODPORZĄDKOWANIE, WIARĘ”. WSZYSCY, KTÓRZY SĄ CYRENEJCZYKAMI SWOICH BRACI NA CAŁYM ŚWIECIE MÓWIĄ DO WAS: PASJA NASZEGO PANA JEZUSA CHRYSTUSA JEST AKTYWNA I PULSUJE W KAŻDYM Z JEGO SYNÓW.

Z tego powodu tym, którzy chcieli przyłączyć się do Ludu Mojego Syna, Moje dzieci, starały się pomóc wzrastać w pokorze, miłości, pobożności, poddaniu się, miłosierdziu, Woli Bożej i Lud Mojego Syna urósł, ci, którzy nie wierzyli, uwierzyli, widzieli przed sobą cuda i odrodzili się w Wierze.

W Wierze Ludu który nie słabnie, ale rośnie i pamięta nie tylko Mękę Mojego Syna, ale Jego Zmartwychwstanie, i podczas tego Zmartwychwstania rodzą się dzieci, które przeszły trudne drogi i zapomniały MIŁOŚCI, teraz zwracają się do Mojego Syna i mówią Mu: „Oto jestem, Panie Jezu Chryste, aby służyć moim braciom, aby wypełnić Twoją Wolę”.

Ci, którzy przyjęli diabła za swego boga, ukrywają się, a Lud Mojego Syna modli się i znajduje siebie w praktyce Bożej Miłości, nieustannie modląc się za siebie.

I TO JEST W PRAKTYCE MIŁOŚCI WOBEC BRATA, GDZIE BRAT JEST INNYM CHRYSTUSEM, GDZIE TO, CO ZOSTAŁO UKRYTE, CO ZOSTAŁO ZAPOMNIANE… MIŁOŚĆ WOBEC MEGO SYNA I LUDZKIEGO STWORZENIA GERMINUJE* DO ŻYCIA WIECZNEGO.

*Germinować – zaczyna rosnąć i rozwijać [ziarno], aby dać nową roślinę.

NIE BÓJCIE SIĘ DZIECI, NIE BÓJCIE SIĘ!

 

DLATEGO TEŻ, TRÓJCA PRZENAJŚWIĘTSZA WYSŁAŁA NIEBIESKIE LEGIONY, ABY OPIECZĘTOWAĆ SWOICH LUDZI, TA BOŻA ŁASKA JEST PRZEKAZYWANA KROK PO KROKU,

AŻ WIERNI LUDZIE ZOSTANĄ JUŻ OCZYSZCZENI,

BĘDĄC JEDNOŚCIĄ ZE SWOIM PANEM I SWOIM BOGIEM.

 

Pośród bólu MIŁOŚĆ Mojego Syna rodzi się w Jego dzieciach.

NIE BÓJCIE SIĘ!

CZY NIE JESTEM TUTAJ, KTÓRA JESTEM WASZĄ MATKĄ?

Błogosławię was.

Mamá María

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZĘTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZĘTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZĘTA