Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Kto to jest „Kościół? Kim jest „Kościół”? Czy Kościół jest posłuszny swemu Panu Bogu w Trójcy Przenajświętszej Jedynemu? Jeszcze żaden „Apostoł” nie pytał Pana Boga o nic a sam „Kościół” rządzi  bez Pana Boga. Właściciel „Kościoła” puka do serc tych bezbożnych Apostołów przebierańców i nie chcą słuchać. Jeszcze nigdy nie posłuchali swego Zbawiciela, który jest Miłością. Bóg nieustannie mówi, podpowiada, bo nie chce zagłady Ziemi, ale ten „Kościół” to właśnie papież Jan XXIII nie posłuchał Pana Boga i nie zawierzył Rosji Maryi Królowej Nieba i Ziemi i komunizm rozlał się na cały świat a kto za to zapłacił? Nie „Kościół”, a ludzie śmiercią z ręki komunistów. „Kościół” nie posłuchał Pana Jezusa i uciekł z Polski A.Hlond      i przez ten zdradziecki „Kościół” rozpoczęła się druga okrutna Wojna światowa. „Kościół” jest a kto stracił? 6 milionów osób  zginęło z całego świata przez ten lekceważący Pana Boga Jego „Kościół”. Czy kiedy „Kościół” uratował Polskę lub świat? Maryja wkroczyła sama do Akcji 15.08 1920 – czy ten zdradziecki „Kościół” mówi o tym? Nawet o tym nie wspomni !!! 

Tyle CUDÓW było w Medjugorie  przez prawie 40 lat a wróg Pana Boga i ludzi „Kościół” powiedział:”fałszywe Objawienia”!
Trzeciej i ostatniej Wojnie światowej, a także obecnym wirusom, chorobom i kataklizmom już jest i będzie winien „Kościół”, bo Bóg prosi swoich Apostołów o posłuszeństwo, a „Kościół” mówi „jesteś sługą naszym, nie będziemy Ci służyć i służą sobie”.
Ci Rządzący faryzeusze w sutannach nawet rządzą Niebem, bo wpychają bez pytana Właściciela Nieba czy mogą posłać tam morderców – papieża Jana XXIII oraz A.Hlonda który był powodem wybuchu II wojny światowej.
———————————-

Publikując orędzia z Trevignano Romano nie wyprzedzamy osądu Matki Kościoła, i jeśli Kościół w osobie biskupa miejsca wypowie się negatywnie, zabraniając ich publikacji i rozpowszechniania – natychmiast w duchu posłuszeństwa zastosujemy się do tego

Za „Miłujcie się”:
Wiarygodność nadzwyczajnych znaków z Trevignano Romano zostawmy osądowi Kościoła, ale wezwanie do nawrócenia jest ewangelicznym wezwaniem Chrystusa oraz Jego Matki Maryi i ono zawsze wszystkich obowiązuje. Powinniśmy je przyjąć i podporządkować mu wszystkie dziedziny swojego życia.

Trevignano Romano – przesłanie z 21.04.2020

Umiłowane dzieci, dziękuję że jesteście tutaj na modlitwie i wysłuchanie mego wezwania w sercu. Moja córko, tak jak pierwszego dnia, proszę cię jeszcze raz, abyś otworzyła drzwi i ramiona, daj miłość, pewność i siłę dzieciom, które ci poślę. Przygotuj bezpieczne schronienie na nadchodzące czasy, prześladowania trwają, zawsze bądźcie ostrożni. Moje dzieci, proszę was o siłę i odwagę, módlcie się za umarłych, którzy są i którzy będą, epidemie będą trwały, dopóki moje dzieci nie zobaczą światła Bożego w swoich sercach. Krzyż wkrótce oświeci niebo i będzie ostatnim aktem miłosierdzia. Wkrótce, bardzo prędko, wszystko się wydarzy w sposób tak szybki, że uwierzysz, że nie możesz znieść więcej tego bólu, ale powierz wszystko swojemu Zbawicielowi, ponieważ jest On już gotowy odnowić wszystko, a twoje życie będzie naczyniem radości i miłości, a nie bójcie się, bo będę u waszego boku i wkrótce moje Niepokalane Serce zatriumfuje z wami. Całe wasze życie ulegnie przemianie, oto Duch Święty działa nadal. Nie lękajcie się, siły i odwagi dzieci. Teraz was zostawiam z moim świętym błogosławieństwem w imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen”.

Komentarz: W dzisiejszym orędziu Matka Boża prosi nas o przygotowanie bezpiecznych schronień, którymi są miejsca, gdzie istnieje modlitwa, a więc tam, gdzie znajdują się wieczerniki, ponieważ tam, gdzie będzie prawdziwa i szczera modlitwa, zło nie będzie mogło wejść. Największym schronieniem jest Niepokalane Serce Maryi i Jezusa, dlatego konieczne jest prawdziwe nawrócenie, aby być ich częścią.
Tłumaczenia dokonał tłumacz z „Echa Medziugorja”

*****
W tym miejscu chcę przypomnieć słowa Matki Bożej do † Stefano Gobbiego
(książka z objawieniami posiada imprimatur)

Słowa Matki Bożej:
„Mój Kościół zostanie wstrząśnięty przez gwałtowny wiatr odstępstwa i niewiary. Ten, który sprzeciwia się Chrystusowi, wejdzie do Kościoła, wprowadzając ohydę spustoszenia, którą przepowiedziało wam Pismo Święte.
Ludzkość pozna krwawą godzinę kary. Zostanie ona uderzona biczem epidemii, głodu i ognia. Wiele krwi rozleje się na waszych drogach. Wszędzie rozszerzą się wojny, powodując niezmierne zniszczenie świata. Wy wszyscy, Moi biedni synowie, będziecie musieli nieść ciężar wielkich cierpień i niewypowiedzianych boleści. Wszystkim ujawni się wielki cud Bożej Sprawiedliwości i Miłosierdzia

——————–