Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 Cejrowski: CO Z TĄ ŚMIERTELNOŚCIĄ? 2020/5/4 Radio WNET

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Kochani znam Marcina i warto udzielić mu pomocy. ewa

Nazywam się Marcin Żukowski. Na co dzień pracuję i służę innym. Jestem wieloletnim wolontariuszem Światowych Dni Młodzieży – od Paryża (1997) do Panamy (2019), współorganizatorem wielu wydarzeń religijnych, Warszawskiej Akademickiej Pielgrzymki Metropolitalnej na Jasną Górę oraz corocznych wyjazdów na Lednicę. Przez wiele lat byłem członkiem Akademickiego Stowarzyszenia Soli Deo.
Od 10. roku życia mam Torbiel potwardówkowy. Mimo zmagania się z chorobą staram się nadal aktywnie działać w Kościele.  Organizuję spotkania, głoszę świadectwa, współprowadzę rekolekcje. Zajmuję się również – aby się utrzymać – sprzedażą książek oraz filmów i audiobooków o tematyce religijnej, zarówno dla dorosłych, młodzieży jak i dla dzieci.
Niestety z każdym dniem jest coraz gorzej, a nieoperacyjny Torbiel  coraz częściej daje o sobie znać i jestem zmuszony wydawać coraz więcej pieniędzy na leki. Dlatego zwracam się do Was o pomoc – będę wdzięczny za modlitwę. Gdyby ktoś poza modlitwą chciał mnie wesprzeć finansowo, to podaję nr konta: 07 1030 0019 0109 8518 0583 1930 (tytuł wpłaty: dla Marcina). Dziękuję za wszelką pomoc i obiecuję modlitwę.
Marcin Żukowski vel Żuczek
marcinzukowski@02.pl,

Jesus is Lord
During this difficult time of trial in the Catholic Church, please pray for healing and for God to give us holy priests and faithful Bishops in doing His Will.
 

Miliony od Sorosa i Gatesa. W zamian – promocja ideologii LGBT. Tak działa WHO

Konferencje na Fidżi i Malediwach, sute dotacje od aborterów, fundacji Gatesów, George’a Sorosa i koncernów farmaceutycznych. W zamian promocja aborcji, ideologii LGBT, środków poronnych, szczepień i tabletek antynikotynowych. Tak działa Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).
Zestawienie listy darczyńców WHO z agendą podejmowanych przez nią tematów prowadzi do bardzo ciekawych wniosków.

Światowa Organizacja Zdrowia ma wyjątkową słabość do organizowania konferencji w egzotycznych lokalizacjach. Dla przykładu: w 2016 r. przedstawiciele WHO spotkali się w ramach obrad Konwencji WHO dla ograniczenia zdrowotnych następstw palenia tytoniu (FCTC) na Malediwach.

Kolejne obrady w sprawie polityki antytytoniowej odbywały się na Fidżi (2016 r), w słynnym kurorcie Montego Bay na Jamajce (2019 r.) czy na Mauritiusie (również 2019 r.). 

Co ciekawe, WHO co roku dostaje wielomilionowe dotacje od największych koncernów farmaceutycznych. I tak GlaxoSmithKline przekazało do budżetu Organizacji w latach 2012-2015 w sumie 24 miliony dolarów. Dodatkowo do budżetu WHO wpływały także mniejsze darowizny od spółek córek koncernu, np. od GSK Biologics. Czy GlaxoSmithKline ma coś wspólnego z konferencjami antytytoniowymi WHO?  Oczywiście nie. Sęk w tym, że koncern jest producentem Nicorette, najpopularniejszego środka wspomagającego rzucenie palenia. Z kolei Organizacja poprzez swoją politykę antynikotynową w przeszłości wpływała na ustawodawstwo Unii Europejskiej.

WHO zaleca zakup szczepionek. Za pieniądze ich producentów

Kolejnym globalnym przedsiębiorstwem farmaceutycznym, które regularnie wspiera finansowo WHO jest Novartis AG, który słynie z produkcji plastrów antynikotynowych Habitrol. Firma w latach 2013-2014 przekazała na rzecz WHO prawie 10 milionów dolarów. Z kolei Hoffmann – La Roche w tym samym okresie wsparł tę organizację kwotą prawie 11 milionów dolarów. Cele tych darowizn nie zostały nigdy ujawnione, ale warto przeanalizować efekty obrad WHO na egzotycznych wyspach.Kilka miesięcy po zeszłorocznej konferencji na Mauritiusie WHO opublikowała skrypt na temat szkodliwości nowatorskich wyrobów tytoniowych, które stanowią rynkową alternatywę dla Nicorette i plastrów antynikotynowych. 

 

Trump zawiesza wpłacanie składek na WHO. CZYTAJ RÓWNIEŻ
Trump zawiesza wpłacanie składek na WHO. „Błędy organizacji przyczyniły się do śmierci”

 

Co ważne, rekomendacje firmowane przez Organizację często dają początek międzynarodowym regulacjom prawnym. Tak było z zakazem sprzedaży papierosów mentolowych, który za kilka tygodni zacznie obowiązywać w całej Unii Europejskiej. Pomysł delegalizacji słynnych „mentoli” wyszedł właśnie z WHO – po raz pierwszy zaprezentowano go podczas tzw. Konferencji Stron. Do jednej z jej kolejnych edycji działacze Organizacji przygotowywali się podczas wspomnianego wyjazdu na Malediwy.

 

Szef WHO - kłamca, komunista, ulubieniec Chin i Rosji. Kim jest szef Światowej Organizacji ZdrowiaCZYTAJ RÓWNIEŻ
Szef WHO – kłamca, komunista, ulubieniec Chin i Rosji. Kim jest szef Światowej Organizacji Zdrowia

 

Współpraca pomiędzy WHO a firmami farmaceutycznymi teoretycznie jest uregulowana w wewnętrznych wytycznych. Sęk w tym, że według międzynarodowej prasy nigdzie nie ma przepisu, który wymagałby, aby dany koncern przestrzegało zasad, norm i standardów WHO. Na ten problem zwracały uwagę m.in. media w Indiach. I tak, w 2010 roku dziennikarze „Brytyjskiej Gazety Medycznej”  odkryli, że naukowcy, którzy opracowali dla WHO zalecenia w sprawie pandemii grypy AH1N1, byli opłacani przez koncerny farmaceutyczne. Efekt ich pracy przyniósł branży gigantyczne korzyści. W wyniku zaleceń tych badaczy wiele państw zdecydowało się na zakup dziesiątków milionów dawek przeciwgrypowych leków. Część tych zapasów pewnie do dziś zalega w magazynach.

„Płeć jest konstruktem społecznym”. Tak WHO promuje LGBT

Nie inaczej jest z promowaniem aborcji, ideologii LGBT czy szczepionek przez WHO. Drugim największym sponsorem Światowej Organizacji Zdrowia jest fundacja Billa i Melindy Gatesów znana ze wspierania ruchów proaborcyjnych oraz obietnic zapewnienia miliardowych inwestycji na rzecz upowszechniania dostępu do antykoncepcji. W latach 2018-2019 organizacja małżeństwa Gatesów wsparła WHO kwotą prawie 600 milionów dolarów. Wsparcie ze strony Fundacji stanowi ok. 10 proc. rocznego budżetu Światowej Organizacji Zdrowia. Ponadto fundacja Gatesów jest też jednym z udziałowców GAVI, czyli Sojuszu na rzecz Szczepionek. Wpływy do WHO od GAVI w latach 2018-2019 wyniosły ponad 300 milionów dolarów.

Bill i Melinda Gates wspierają także organizacje zajmujące się promowaniem i wspieraniem aborcji (czy jak to się teraz mówi „odpowiedzialnym planowaniem rodziny”). W latach 2001 – 2019 fundacja Gatesów przekazała prawie 68 milionów dolarów na rzecz organizacji DKT International. Organizacja ta zajmuje się m. in. sprzedażą „leków aborcyjnych” i „zestawów do ręcznego zasysania próżniowego”, które zdaniem przedstawicieli DKT mają na celu „pomoc przy zapobieganiu niebezpiecznym aborcjom”.

W samym 2018 roku organizacja wysłała do „potrzebujących” 3,5 miliona „zestawów aborcyjnych”. W zeszłym roku było to już 4,2 miliona zestawów. Dodatkowo, jak wynika z raportu przygotowanego przez Live Action, fundacja Gatesów wsparła Planned Parenthood oraz powiązane z nią organizacje kwotą ponad 81 milionów dolarów, a brytyjską sieć aborcyjną Marie Stopes International 46,1 miliona dolarów brytyjskiej sieci aborcyjnej.

Samo Planned Parenthood także wspiera finansowo Światową Organizację Zdrowia. W latach 2016 – 2019 przekazała na rzecz WHO 421 tysięcy dolarów na cele związane z badaniami  nad rozmnażaniem się gatunku ludzkiego. Kolejnym podmiotem przekazującym WHO środki finansowe jest Fundacja Georga Sorosa, która wspiera działania WHO na rzecz równości płci (150 tysięcy dolarów w latach 2014 – 2019).Darowizny na rzecz WHO przekazywał także za pośrednictwem swojej fundacji Michael Bloomberg, który jako niedoszły kandydat na stanowisko Prezydenta USA w swoim programie wyborczym stawiał na walkę o uznanie praw osób LGBTQ+ oraz prawa do aborcji jako prawo człowieka.

Fundacja Bloomberga w latach 2014 – 2019 przekazała na rzecz Organizacji prawie 55 milionów dolarów. W efekcie w niemal wszystkich dokumentach WHO pojawiają się sformułowania żywcem wyjęte z programów politycznych postępowej lewicy. Promocja interesów darczyńców czasem prowadzi do kuriozalnych sytuacji. Do jednego z niedawnych raportów WHO na temat tytoniu wkradło się na przykład stwierdzenie: „Płeć jest konstruktem społecznym odnoszącym się do ról, zachowań, działań, atrybutów i szans, które każde społeczeństwo uważa za odpowiednie dla kobiet, mężczyzn, dziewcząt, chłopców i osób niebinarnych”.
 
 
 

Alex Jones – Genetyczne Ludobójstwo

 
Wstęp.
„Witamy w nowym świecie hodowli  farmaceutyków, poprzez bio-hodowlę, łączącą naukowców pracujących nad nowatorskimi badaniami… Ipl Therapeutical pracuje nad rozwiązaniem problemu;  planują klonować świnie, których organy mogą być transplantowane ludziom… Klony krów i genetycznie zmodyfikowane krowy, potrafią wyprodukować mleko zawierające te same właściwości co ludzkie… Te świecące w ciemnościach koty, pozwolą na znalezienie leków na choroby zwierzęce i ludzkie… Tak dobrze słyszałeś, połączono geny pająka i kozła… Ta transgeniczna ryba ma właściwie to co wydaje się być sześcioma mięśniami brzucha, jakie widać u ludzi.”

Alex Jones.
Moi przyjaciele, jestem tutaj by was przestrzec, by was ostrzec przed największym zagrożeniem przed jakim stoi nasz gatunek i nasza cywilizacja. Ludzkość tylko przez ostatnie 100 lat zwiększyła swoją technologiczną i naukową wiedzę tysiące razy wobec czasów wcześniejszych. Mimo tego jesteśmy nadal tym samym gatunkiem jakim byliśmy, zdolnym do najwyższych wzlotów jak też i najniższych upadków. Chciałbym dziś powiedzieć o największym zagrożeniu dla ludzkiej cywilizacji i społeczeństwa. Obecnie ma miejsce nieodwracalne zmienianie genetycznego kodu biosfer na naszej planecie poprzez inżynierię genetyczną. Osobiście uwielbiam naukę i technologię, wiem że jest to neutralna rzecz i człowiek może ich użyć do czynienia dobra lub zła. Kontrolerzy i inżynierowie naszego społeczeństwa przez ponad 100 lat wierzyli, że jeśli odkryją sekret życia- DNA, to zdobędą klucze do nieśmiertelności.