Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Nasz ukochany Ojcze Święty Papieżu Janie Pawle II bardzo prosimy o Błogosławieństwo dla Narodu Polskiego,  Polonii i Mediów katolickich w Chicago.

PAPIEŻ JAN PAWEŁ II 

„Oto, co powiem wam Polacy z Polski i Polonii – trwajcie przy Bogu jako Jego przyjaciele, a dzięki waszym audycjom: radiowej i telewizyjnej będzie się działo dobrego wiele. Pokazujcie Polakom Prawdę i tylko Prawdę, a wrogowie niech nie promują dla was wzgardy. Już nie mówię o Rządzie w Polsce, gdyż oni nakazują zabijać polskie niemowlęta, a także sprzedawać dzieci z polskich rodzin za granicę traktując je jak bydlęta. Przykro mi to mówić, że pomagają Rządowi politycznemu biskupi rządzący Jezusa Kościołem, a ja już dawno za to płakałem i Boga przepraszałem i Jezusa oczy od łez przemywałem. Obecnie rządzący polityczni i religijni są najgorsi ze wszystkich,  gdyż oficjalnie panując – są na usługach lucyferycznych.  Całe Niebo modli się o was Polaków, bo przecież Polska jest Ziemią wybraną Jezusa Chrystusa i Zbawiciela,  a rządzący, to Polaków tropiciele – „honorowi” wybrańcy” lucyfera. Ja wiedziałem o tym już dawno i płakałem, lecz o wszystko Maryję Królową pytałem. Gdybym chciał spełnić prośbę Jezusa Chrystusa i uznałbym Go oficjalnie POLSKI KRÓLEMto już wtedy by mnie zabili, a Polska okryłaby się od następstw tragicznych i z innych powodów ogromnym bólem. Wielkim błędem w Kościele Katolickim było wyrzucanie ze Świątyń Bożych przepięknych Ołtarzy,  a ja papież Słowianin musiałem strzec się masońskich Watykańskich loży. Błogosławię wszystkich Polaków w Polsce i za Jej granicamiNie ulegajcie żadnym pokusom ani w Modlitwie, ani w życiu prywatnym, a szlachetnie żyjcie według Woli Bożej, aby wasze serca też mogły być szlachetne i od czystości kryształowe. Błogosławię was moi Rodacy i bądźcie wierni Bogu w Trójcy Przenajświętszej i Maryi i walczcie o Jezusa Chrystusa KRÓLA w każdej chwili. Ja byłem otoczony dużą ilością wrogów przeciwnych Bogu i Prawdzie, a mój pomocnik Stanisław Dziwisz, niestety mało mnie pomagał, bo miał Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI we wzgardzie. On i wielu z Episkopatu nie umieją kochać Boga ani bliźniego i dlatego ja miałem trudności z pracy jego. Kto dwom bogom służy, to służy tylko jednemu – demonicznemu. W Watykanie jest takich dużo i w Episkopacie, ale i w innych krajach też tacy i dlatego źle jest na świecie. Tylko BÓG jest Miłością, a ludzie nie chcą być wierni Bogu i niestety, ale to „oni” Boga nie słuchają, bo  lucyferyczne obowiązki mają. Tak, to prawda i dlatego wyjeżdżałem często z Watykanu i Narody odwiedzałem i jak polecał Zbawiciel i Król – apostołowałem. Ja na świecie nauczałem, bo często tam gdzie mieszkałem nie wytrzymywałem. No, dość tym razem homilii mojej, ale wiem, że dużo ludności polskiej do przyjęcia Boga Jezusa Chrystusa KRÓLA POLSKI jest gotowej. Z przykrością to mówię, że Moi, ale i „nie moi” biskupi też są wrogami Boga   i moimi, a posługę biskupią czynią dla egoistycznej marnej chwili, gdyż nie patrzą, że życie nasze wiecznie trwa i o tym powinni mówić rządzący Episkopatem, a oni tych wspaniałych kapłanów, którzy o tym mówią z Jezusowego Kościoła usuwają. 

 Błogosławię Naród Polski, który katolicki jest i proszę was i Polonio – trwajcie przy Bogu w Trójcy Przenajświętszej  i Niepokalanej Maryi, bo nie znacie pożegnania ziemskiego życia ani dnia, ani godziny – wasz papież Jan Paweł Drugi.

                                                  ————————————

                    Zapisała Mieczysława przed Panem Jezusem i Janem Pawłem II Papieżem – 18.05.20 r.

Pokazany jest film jak dziecko broni się, jak próbuje żyć! Przerażające!!! Żadnych szczepionek nie możemy przyjmować!

 To nie są ludzie tylko potwory z piekła, którzy torturują małe bezbronne dziecko!!! Horror!!!