Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

„Podawanie morfiny choremu nie jest wyrazem zaprzestania leczenia”. Rozmowa z dr med. Tomaszem Grądalskim

 
Kilka dni temu przez media przetoczyły się nagłówki: „Szwecja: Zakażonym staruszkom zamiast terapii oferuje się śmiertelny koktajl?”, „Aktywna eutanazja zamiast leczenia COVID-19? Niepokojące doniesienia ze Szwecji” i kilkanaście innych cytujących artykuł, który ukazał się w szwedzkim dzienniku Dagens Nyheter. W rozmowie z Medonetem dr med. Tomasz Grądalski, specjalista medycyny paliatywnej i geriatra tłumaczy, kiedy i w jakich przypadkach podaje się chorym morfinę, która była wymieniona jako jeden ze składników „śmiertelnego koktajlu”.
 
 
 

Nadchodzi PRAWO WALKOWE – 100% szans, że tak się stanie

 
 

Poniższe zestawienie punktów jest moim przekonaniem, co administracja chce osiągnąć po ogłoszeniu stanu wojennego. Ta lista jest znacząca i osiągnięcie jej wszystkich będzie wymagało doskonałego wyczucia czasu i użycia ekstremalnej siły. Oczywiście, wszystkie wymienione poniżej pozycje nie pojawią się natychmiast po nadejściu stanu wojennego, ale jest to ostateczna „lista życzeń” globalistycznych polityków Nowego Porządku Świata (w tym prezydenta), a także superbogatych elitarnych bankierów, którzy są ciągnąc sznurki mocy za zasłoną.

Ponieważ ten program przedstawia tak ekstremalną transformację Ameryki, wiecie, że będą starali się utrzymać to, co robią w tajemnicy przed masami – dopóki nie osiągną masy krytycznej, a bunt stanie się bezowocny. Zapoczątkowany w Ameryce stan wojenny nigdy się nie skończy (chyba że zostanie obalony rząd), ponieważ celem jest radykalna zmiana wszystkiego.
1. Kontrolowanie populacji . Pierwszym celem stanu wojennego jest poddanie całej populacji ścisłej kontroli. Jeśli uda nam się zostać zmuszonym do posłuszeństwa i nie zbuntować się, szybko będą kontynuować bardziej ekstremalne środki.

A. Wszystkie krytyczne zasoby zostaną skonfiskowane i / lub kontrolowane. Przejęcie pełnej kontroli nad dystrybucją żywności, wody, benzyny i elektryczności zmusi większość ludzi do przestrzegania przepisów. Będzie zachęcana do uzależnienia się od rządu. Samodzielność poprzez gromadzenie lub uprawę żywności będzie nielegalna i podlegać konfiskacie. Świeża woda będzie odurzona (nawet bardziej niż obecnie), a także będzie ściśle reglamentowana.

B. Krajowy dowód tożsamości (lub wszczepiony chirurgicznie biometryczny chip identyfikacyjny) będzie prawdopodobnie obowiązkowy. Śledząc populację, trudniej będzie się zbuntować lub uciec.

C. Wszystkie formy pieniądza będą ściśle regulowane i kontrolowane. Konta bankowe i fundusze emerytalne zostaną skradzione. Złoto zostanie skonfiskowane (tak jak za prezydenta Franklina Roosevelta). Handel stanie się nielegalny. Dozwolone będą tylko zatwierdzone i zarejestrowane przez państwo transakcje finansowe. Wszystko, co zrobi się pod stołem, będzie surowo karane surowymi karami.

 

D. Propaganda będzie nieustannie karmiona ludnością o powodach narodowej kontroli. Rząd będzie próbował przedstawić się jako wybawiciel kraju przed jakimkolwiek wymyślonym kryzysem, którego jest autorem. Nie wierz prawie w nic, co ci mówią. Praktycznie wszystko, co powiedzą, będzie wykalkulowanym kłamstwem stworzonym po to, abyś miał nadzieję i był posłuszny, dopóki opór nie będzie już możliwy.

2. Bezwzględna eliminacja przeciwników . Poparcie rządu jest już na dnie. Tak więc bezlitosne przejęcie albo jeszcze bardziej polaryzuje opór, albo zmusi ludzi do trzymania ust zamkniętych w błędnym przekonaniu, że sytuacja się poprawi. NIE poprawią się.

A. Radykalna kontrola nad całą komunikacją. Radio, telewizja, internet i prasa zostaną poddane intensywnej cenzurze lub całkowicie zamknięte. Dozwolone będą tylko przyjazne dla rządu media propagandowe. Telefony komórkowe będą regulowane i odcięte, jeśli będą używane przeciwko państwu. Niedoinformowana opinia publiczna, która nie może skutecznie się porozumiewać, będzie miała duże trudności ze wznieceniem buntu.

B. Kontrola nad całym transportem. Każda forma transportu zostanie przejęta i kontrolowana przez państwo. Samochody zostaną skonfiskowane, jeśli podejrzewa się bunt. Swoboda przemieszczania się zostanie dramatycznie ograniczona.

C. Wędrujące punkty kontrolne TSA i FEMA. Wszyscy będą podlegać losowym wędrownym punktom kontrolnym w celu przeszukania i zajęcia. Nie będzie łamania praw obywatelskich. Nieograniczone zatrzymanie jest zagrożeniem, które pozwoli większości ludzi zachować zgodność z przepisami.

 

D. Ustanowienie godziny policyjnej. Ograniczenie czasu i miejsc ruchu znacznie utrudni opór i ucieczkę, a kontrolę łatwiejsze dla rządu.

E. Surowe kary zostaną wprowadzone na miejscu. Lokalni urzędnicy będą upoważnieni do wydawania wyroków karnych, aresztowań, a nawet egzekucji w trybie doraźnym bez postawienia zarzutów lub dowodów opartych na najmniejszym podejrzeniu.

F. Wydarzenia terrorystyczne będą wywoływać strach. Rząd będzie starał się wyglądać jak nasz zbawiciel, gdy rzekomo powstrzymają te przerażające wydarzenia pod fałszywą flagą, które sami stworzyli. Strach przed dronami nad głową, szpiegami z sąsiedztwa, nadzorem elektronicznym i obecnością żandarmerii wojskowej na całym świecie sprawi, że świat będzie zdenerwowany dla obywateli, którzy nie widzieli tego wszystkiego.

 

3. Rozbrajanie ludności . Jest to prawdopodobnie największa przeszkoda, jaką napotykają w podbijaniu populacji USA. Ponieważ w Ameryce jest więcej broni niż ludzi, każda próba rozbrojenia ludności prawdopodobnie doprowadzi do ogromnej jatki, a może nawet do wojny domowej.

A. Systematyczna konfiskata wszelkiej broni. Prawdopodobnie będzie to powoli wdrażane w różnych obszarach, a naloty zespołu SWAT skierowane są do zarejestrowanych właścicieli broni, którzy ich nie oddali.

B. Właściciele broni, nawet ci, którzy ją wydadzą, prawdopodobnie zostaną przeniesieni. Rząd bez wątpienia będzie postrzegał wszystkich właścicieli broni jako potencjalnych przeciwników, nawet jeśli oddadzą oni swoją broń. Jest więc prawdopodobne, że zostaną szybko namierzeni.

4. Relokacja ludności . Będzie się to prawdopodobnie działo powoli ze względu na poważne problemy logistyczne. Ale to wszystko jest częścią Agendy 21 i jest to powszechna metoda, którą komunistyczni despoci używali wiele razy w ciągu ostatnich 100 lat. Wygnane narody nie mogą się tak skutecznie buntować.

A. Obywatele przenieśli się do większych miast, gdzie można ich kontrolować i zmuszać do pracy. To wszystko jest częścią Agendy 21, więc to wszystko jest zapisane. Ci na wsi i na przedmieściach będą usuwani do miasta etapami (być może najpierw będą przechodzić przez obozy zatrzymań, aby wyeliminować problematycznych ludzi).

B. Obywatele przeniesieni do obozów pracy przymusowej. Ci, którzy zostaną uznani za „ciężarnych”, zostaną przewiezieni do obozów pracy FEMA. Będą to prawdopodobnie osoby pobierające zasiłek, zdrowi seniorzy (zwłaszcza osoby pobierające ubezpieczenie społeczne) i każdy, kto ma jakąkolwiek siłę roboczą, z której mogliby skorzystać państwo.

C. Obywatele przeniesieni do obozów reedukacyjnych. Agenda 21 ONZ nie może zostać zrealizowana bez dramatycznego spadku populacji Stanów Zjednoczonych. Dlatego wydaje się, że niewielu będzie faktycznie reedukowanych. Przy tak wielu kochających wolność ludzi w Stanach Zjednoczonych prawdopodobnie będzie im znacznie łatwiej po prostu wysłać wszystkich z negatywnymi cechami do obozów śmierci.
D. Obozy śmierci. Buntownicy, niezdolni lub nie chcący pracować, chorzy, chorzy, podrzędne rasy, każdy, kto nie jest wart wykupienia dla poglądów politycznych rządzących, będzie łatwiej rozprawić się ze śmiercią niż z życiem. Aby dostać się do obozu zagłady, wystarczy tylko wzbudzić podejrzenie o nielojalność. Nie będzie prób. Niezliczone miliony prawdopodobnie otrzymają tę podróż w jedną stronę. Oczywiście, aby uniknąć zamieszek, prawdziwy charakter tych obozów będzie utrzymywany w tajemnicy do ostatniej możliwej chwili.

Spójrz na tę kolekcję  , wziętą słowo w słowo z podręcznika z około 1845 roku.

5. Własność prywatna zostanie skonfiskowana . Większość terenów w Stanach Zjednoczonych została już wyznaczona na „strefy bez ludzi”. Mapy te zostały już sporządzone w tym celu w ONZ. Ich celem jest posiadanie znacznie mniejszej populacji w USA.

A. Wszelkiego rodzaju majątek będzie należał do państwa (z wyjątkiem elitarnych bogatych władców). Żadna niezależność nie będzie dozwolona; ludzie będą musieli być całkowicie zależni od rządu.

B. Nie będzie potrzeby posiadania własnego mieszkania. Zakwaterowanie pozostanie w gestii rządu. Własność prywatna zostanie po prostu zakończona.

C. Bogate klasy globalistów (zasiadające w biurach rządowych lub korporacyjnych) będą właścicielami nieruchomości i domów. Tylko oni będą mieli swobodę wyboru i swobodę poruszania się. Będą się bawić bez końca (pomyśl: Igrzyska śmierci).

D. Niezależne przedsiębiorstwa zostaną wycofane. Prawie wszystkie firmy zostaną znacjonalizowane lub będą zarządzane przez gigantyczne międzynarodowe korporacje. Prawie cała żywność będzie wytwarzana w dużych, wydajnych fabrykach (podobnie jak obecnie) z genetycznie zmodyfikowanych upraw, zwierząt, którym wstrzyknięto hormony, a wszystko to wypełnione wolno działającymi truciznami i lekami kontrolującymi zachowanie. Ten rodzaj produkcji żywności zajmuje mniej miejsca i jest znacznie bardziej wydajny, ale jest śmiertelny dla konsumentów.

E. Zatłoczone budynki wielorodzinne w centralnych miastach będą pomieścić większość pracowników. W małych, ściśle monitorowanych przestrzeniach znacznie łatwiej będzie pracować i kontrolować.

6. Wszystkie style życia ulegną radykalnej zmianie . Transport, komunikacja i wybór zostaną znacznie ograniczone. Wszyscy pracownicy zostaną zaszczepieni, karmieni GMO i odurzani zgodnie z przepisami bez żadnego wyboru. Średnia długość życia będzie niska.

7. Społeczeństwo nie będzie miało wolności . Karta Praw stanie się mglistym wspomnieniem.

8. Dzieci staną się własnością państwa.  Zrobione w młodym wieku będą wychowywane i indoktrynowane w państwowych fabrykach szkół. Będą przygotowywane dla różnych stacji w zależności od standardów eugenicznych ustalonych przez państwo.

POWIĄZANE:  Porwany? Zakładnik? Więzień wojenny? Jak uciec i uniknąć przymusowej niewoli (czy szkolenie wojskowe obejmuje unikanie schwytania, ucieczka z odosobnienia, jeśli zostałeś schwytany i umiejętności przetrwania)

Nadchodzi stan wojenny

Teraz jestem pewien, że niektórzy czytający to mogą pomyśleć: „Zgaduje. Skąd możemy wiedzieć, że stan wojenny będzie obejmował to wszystko i że wkrótce pojawi się w Ameryce? ”

Bardzo chciałbym się mylić w tym, co przewiduje ten artykuł. Ale niektóre przyszłe wydarzenia wydają się dość oczywiste, gdy zebrać wszystkie potwierdzające dowody. Patrząc razem, szanse, że to się stanie – i to wkrótce – stają się przytłaczające. Oto niektóre z najważniejszych dowodów, które znalazłem, które przekonują mnie, że to wkrótce:

Przede wszystkim zapoznaj się z  Agendą 21 ONZ  , aby lepiej zrozumieć, skąd bierze się ten program stanu wojennego i jak nie zniknie w najbliższym czasie. Globalna klika Agendy 21 ONZ stoi za globalnym ociepleniem, regionalizmem, podziałami na strefy, kontrolą zużycia ziemi i wody, redystrybucją bogactwa, osłabieniem i ostatecznym zastąpieniem dolara jako światowej waluty rezerwowej, globalnym ociepleniem, limitem i handlem, inteligentną siecią, inteligentnymi licznikami , podatki węglowe, wysokie ceny benzyny, obywatele świata, IB World Schools, znacjonalizowane standardy edukacji Common Core, biopaliwa,   kontrola przez Traktat Prawa Morza (LOST), kontrola broni, kontrola zdrowia, Arabska Wiosna / Zima, nielegalna imigracja niekontrolowana i są nie do powstrzymania ”.

 

W rządzie gromadzą się siły . Czytałem i widziałem artykuł po artykule na ten temat, a gromadzenie się broni w rządzie USA zdecydowanie przyspieszyło w zawrotnym tempie. Musisz zadać sobie pytanie, dlaczego wszystkie te agencje rządowe się zbroją. Czego się boją lub planują zrobić z tym uzbrojeniem?

DHS kupił 2,2 miliarda sztuk amunicji, 2700 transporterów opancerzonych, ponad 100 000 uzbrojonych funkcjonariuszy organów ścigania i tysiące pojazdów wojskowych. Prawie każdy departament rządu, od Poczty Stanów Zjednoczonych, Administratora Ubezpieczeń Społecznych po krajowe służby meteorologiczne, kupił broń, ogromne ilości amunicji i wszyscy mają własne zespoły ratownicze. Dlaczego tego potrzebują, jeśli nie spodziewają się wojny w ich rękach?

 

2. Zatrzymanie na czas nieokreślony jest teraz legalne.  Kongres uchwalił ustawę National Defense Authorization Act zezwalającą na aresztowanie i uwięzienie obywatela amerykańskiego na terytorium Stanów Zjednoczonych bez habeas corpus. A teraz możemy być przetrzymywani na czas nieokreślony bez należytego procesu. Ten jeden akt jest zazwyczaj pierwszą rzeczą, którą zabiera nam stan wojenny – i już go nie ma.

3. Amerykanie mogą teraz zostać „legalnie” mordowani przez tego prezydenta. Za zgodą prezydenta drony były używane do zabijania Amerykanów, którzy nie zostali skazani za przestępstwo lub akt terroryzmu i którzy nawet nie byli zaangażowani w taki czyn. Te zabójstwa obejmują 14-letniego amerykańskiego młodzieńca, który po prostu jechał samochodem. Notatka, której użyto do usprawiedliwienia tych morderstw za granicą, została opublikowana i jest rażąco niekonstytucyjna.

4. Misja DHS zmieniła się teraz w misję terroryzmu krajowego.  Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego niedawno sponsorował badanie, które głosi, że ich misja nie jest już terroryzmem inspirowanym przez zagranicę. Teraz koncentrują się na krajowym terroryzmie Amerykanów przeciwko USA. Innymi słowy, atakują teraz przestrzegających prawa Amerykanów, którzy martwią się o swój własny rząd. Rząd postrzega tych z nas, którzy czują się w ten sposób, jako „nowych terrorystów”, z którymi należy się uporać.

Rząd postrzega również weteranów sił zbrojnych jako potencjalnych przeciwników, ponieważ 90 procent sił zbrojnych nie jest zgodnych z agendą naszego uspołecznionego rządu. Dlatego siły zbrojne i weterynarze muszą zostać zneutralizowane.

 

5. Lokalne siły policyjne są federalizowane  (z naruszeniem dziesiątej poprawki). Wszystkie rodzaje używanego sprzętu wojskowego są obecnie przewożone do tych wydziałów miasta. Dzięki temu procesowi DHS w końcu przejmie krajowe siły policyjne, aby zwiększyć już i tak znaczną siłę roboczą w kraju do egzekwowania stanu wojennego.

6. Siły policyjne angażują się teraz w konsekwentne ataki SWAT w przypadku drobnych wykroczeń. Szacuje się, że tylko w zeszłym roku w Stanach Zjednoczonych doszło do 80 000 niezapowiedzianych inwazji zespołów SWAT na domy. Obejmowały one wyważanie drzwi, granaty wstrząsowe i śmierć wielu zwierząt domowych i niewinnych mieszkańców, w tym wielu dzieci, które również odniosły obrażenia lub doznały poważnych urazów.

7. W całych Stanach Zjednoczonych regularnie dochodzi do blokad w stanie wojennym z limitowanej edycji  . Zamknięcie ogłoszone w rejonie Watertown po zamachu bombowym w Bostonie było swego rodzaju „testem beta” procesu stanu wojennego. Podczas tego ataku niewinni mieszkańcy domów zostali zmuszeni do wyjścia na ulicę bez możliwości złapania ubrań, latarek, telefonów komórkowych czy wyłączenia czegokolwiek w ich domach. Zostali zmuszeni do umieszczenia rąk za głowami, gdy byli stłoczeni.

Symulowane „terrorystyczne gry wojenne” odbywają się obecnie w wielu dużych miastach, gdy lokalna policja, jednostki DHS i Gwardii Narodowej roi się od helikopterów i przytłaczającej siły ognia, zaprojektowanej tak, aby przeciętni obywatele poddali się w strachu przed stanem.

8. Prezydent już działa jak dyktator.  Obecnie rutynowo jest nieposłuszny i odmawia egzekwowania praw, których nie lubi. Sam przepisuje prawa, które zostały przyjęte przez Kongres. Nakazuje rządowi zwiększenie trudności narodu amerykańskiego z powodów politycznych. Używa IRS i innych agencji do namierzania i karania swoich wrogów. Obnosi się i po prostu ignoruje wszystkie dochodzenia w sprawie złamania jego prawa.

Otworzył granice, nakazując naszym agentom ustąpienie. Tysiące tysięcy nielegalnych cudzoziemców (zwłaszcza dzieci) było zabieganych w Ameryce Środkowej przez CIA i eskortowanych do naszych granic przez opłacanych przewodników (opłacanych przez CIA), którym powiedziano, że nie zostaną poproszeni o opuszczenie kraju, jeśli mogą chodź tu. Cudzoziemcy, którzy cierpią na różnego rodzaju choroby, co powoduje kryzys humanitarny. Zaprosił także ONZ do zajęcia się tym kryzysem (który jest kolejnym aktem oddania naszej suwerenności.

I oczywiście teraz napisał własne prawa, mówiąc, że ci nielegalni obywatele mają więcej praw niż obywatele USA. Mogą uzyskać prawa jazdy, swobodnie podróżować po kraju, otrzymać kartę ubezpieczenia społecznego i pomoc, jeśli nie mają pieniędzy. Przepisuje także politykę zagraniczną USA wobec krajów takich jak Kuba i Iran, praktycznie bez nadzoru Kongresu. Mimo że jego polityka została poważnie pokonana w ostatnich wyborach, nadal rządzi według własnego planu, bez względu na to, co ktokolwiek mówi lub myśli.

9. Wiele nakazów stanu wojennego już obowiązuje.  To niezwykle przekonujący argument, że stoimy na krawędzi tej deklaracji. To już zostało zaplanowane i kiedy to nastąpi, będzie całkowicie „legalne”. Mnóstwo zbędnych działań wykonawczych można szybko wyegzekwować, a one całkowicie zamkną kraj i oddają praktycznie wszystko pod kontrolę prezydenta. I mam na myśli wszystko.


 

Słówko: Przygotuj się! I zrób to , ponieważ to  , co nas czeka, będzie wymagało wszelkiej   możliwej pomocy. Która zapewniła naszym przodkom przetrwanie w trudnych czasach wojny i wojny).