Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Pomogę wam przejść przez to, co musicie osiągnąć, abyście spędzili swoją wieczność ze Mną i Moją kochającą Świętą Niepokalaną Matką.

Apostolat Zielonego Szkaplerza, USA, CZWARTEK, 8 PAŹDZIERNIKA 2020 o 11:13 https://www.greenscapular.org  (Źródło:  https://www.greenscapular.org/web_folder/Adobe/Messages/2020%20Individual/OCT_8_2020_JESUS.pdf)

Anna Marie: Mój drogi Panie, czy mnie wołałeś?

Jezus: Tak, moja droga.

Anna Marie: Mój najdroższy Panie, czy mogę zapytać? Jesteś Ojcem, Synem czy Duchem Świętym?

Jezus: To Ja, moja umiłowana, wasz Pan Bóg i Zbawiciel, Jezus z Nazaretu.

Anna Marie: Tak, drogi Jezu, czy mogę również zapytać? Czy pokłonisz się i oddasz cześć Bogu, Twemu Przedwiecznemu Miłosiernemu Ojcu, który jest Alfą i Omegą, Stwórcą wszelkiego życia, wszystkiego, co widzialne i niewidzialne?

Jezus: Tak, moja droga, Ja, twój Boski Zbawiciel Jezus od Trójcy Przenajświętszej, będę teraz i zawsze pokłaniał się i adorował Mojego Najświętszego Przedwiecznego Miłosiernego Ojca, który jest Alfą i Omegą, Stwórcą wszelkiego życia, wszystkiego, co widzialne i niewidzialne.

Anna Marie: Proszę, mów, Mój najdroższy Panie, bo twój grzeszny sługa teraz słucha.

Jezus: Moja droga maleńka, wiem, jak bardzo cierpiałaś z rąk złych osób, jednak nadal ofiaruj te cierpienia Mojej Świętej Matce, aby mogła ocalić dusze od potępienia.

Anna Marie: Tak, Mój Panie, zrobię to teraz (Anna Marie ofiarowała modlitwy Matce Bożej).

Jezus: Bądźcie w pokoju, bardzo blisko zbliża się czas, kiedy świat doświadczy oświecenia swoich dusz. Będzie to najbardziej przerażające doświadczenie dla osób zaangażowanych w okultyzm i przeklinanie innych. Będą widzieć swoje dusze tak, jak widzi je Mój Ojciec Niebieski. Zło, które sami na sobie wezwali, będzie tak wielkie, że wielu umrze ze strachu. Wtedy przyjdą przede Mnie po swój sąd, który będzie PIEKŁEM jako ich życie wieczne.

Jezus: Nie bójcie się, Moje najdroższe dzieci, które mi służycie. Pomogę wam przejść przez to, co musicie osiągnąć, abyście spędzili swoją wieczność ze Mną i Moją kochającą Świętą Niepokalaną Matką. Ona kocha was wszystkich, tak jak może ta pełna cnoty święta Matka, a Ja oddałem Ją wam (wszystkim ludziom i Apostołom na całym świecie), abyście kochali Ją tak, jak Ona was kocha, i aby prowadziła was do Mnie, Jej ukochanego Syna, Zbawiciela świata.

Jezus: Zwracam się do was wszystkich, Moje najbardziej posłuszne i kochające dzieci, i proszę was, abyście otworzyli swoje serca, aby przyjąć Moje dzieci do swoich domów, życia i schronień. Poddajcie swoją pychę, chciwość, kontrolę i stańcie się jedynie jak małe owieczki. Jestem waszym Pasterzem i proszę was wszystkich, abyście teraz trwali w nieustannej modlitwie. Módlcie się za siebie, za swoje dzieci i współmałżonka, za swoją społeczność, stan i kraj. Módlcie się za swojego Prezydenta, którego wybrałem spośród wszystkich ludzi w Ameryce, aby prowadził i chronił ten Naród. Módlcie się codziennie za prezydenta Trumpa, ponieważ jego wrogowie są wielcy, z pożądliwą dumą i determinacją, by powstrzymać go za wszelką cenę. Módlcie się o ochronę jego i o ochronę jego rodziny również. (Wizja została dana Annie Marie, patrz c.d.)

Jezus: Teraz córko, upewnij się, że ta wiadomość została wysłana dzisiaj.

Anna Marie: Tak, Mój Panie. Kochamy Cię drogi Święty Jezu. Wszyscy Apostołowie na całym świecie kochają Ciebie Jezu i Twoją Świętą Matkę. Dziękuję za przybycie dzisiaj i rozmowę ze mną. Jezu, wszyscy Tobie ufamy!

Anna Marie: (Byłam świadkiem wizji przywódców Kongresu i tych, którzy nienawidzą prezydenta Trumpa. Demoniczne twarze zastąpiły ich twarze, bo ci źli ludzie są opętani przez demony. Widziałam te twarze demonów z ostrymi kłami wampirów, zgryzali zębami krew tryskającą z ich ust. Ci zdemonizowani ludzie byli tak ohydni i wiedziałem, że są przeznaczeni na PIEKŁO!)

Holy Love Ministry, 6 października, 2020, https://www.holylove.org

Ponownie ja (Maureen) widzę Wielki Płomień, który poznałam jako Serce Boga Ojca. Mówi On:

„Być świętym to pragnąć świętości. Głębia twojej świętości jest głębią cnót w twoim sercu. Fałszywe cnoty to te praktykowane, aby zaimponować innym. Twoja świętość musi opierać się na cnotliwym życiu [polegającym] na zawierzeniu pomiędzy tobą a Mną. Rozbuduj relację ze Mną – związek pełen miłości. To wtedy będziecie mogli ujrzeć drogi w swoim życiu, które są wielkimi łaskami ode Mnie ”.

„Łaski są drogami, które prowadzą was bliżej do Mnie. To pokolenie tak często odrzuca Moją Łaskę, ponieważ w swoich sercach nie pragną zbliżyć się do Mnie ani dzielić się ze Mną swoim życiem. Moja Obecność to nie tylko posągi, które emanują oliwą – chociaż jest to wielka łaska. Moja Obecność jest w każdej aktualnej chwili i w każdym aspekcie ludzkiej egzystencji. Musisz to rozpoznać – docenić i zaakceptować jako Moją Obecność. Z duchem miłości w sercach postępujcie zgodnie z drogami, którymi was prowadzę ”.

Przeczytaj Rz 8:28

Wiemy też, że Bóg z tymi, którzy Go miłują, współdziała we wszystkim  dla ich dobra, z tymi, którzy są powołani według [Jego] zamiaru.

Holy Love Ministry, 7 października, 2020, https://www.holylove.org

Święto Matki Bożej Różańcowej

Najświętsza Maryja Panna mówi: „Niech będzie Chwała Jezusowi”.

„Drogie dzieci, dzisiaj powierzam wam, jaką wagę mają wasze różańce *, które modlicie się z serca. Szatan dokonuje ostatecznego ataku na serce świata. Wie, że jego najlepsze wysiłki czekają na porażkę. Wasze różańce odsłaniają jego dzieło. Nawet z tym wirusem, którym próbował zlikwidować całe grupy ludności, osłabiają go różańce poddanych kwarantannie. Nie zniechęcajcie się żadnymi doniesieniami, które słyszycie ze środków masowego przekazu. Takie źródła wiadomości są narzędziem komunikacji Szatana ”.

„Wy, drogie dzieci, jesteście Moimi emisariuszami modlitwy. Niech wasze życie odzwierciedla tę modlitwę. To modlitwa przyniesie pokój od agresji. Nie bądźcie ofiarą zamętu Szatana. Pozwólcie, aby łańcuch Mojego Różańca owinął się wokół was i zjednoczył ”.

„Nie przychodzę dziś do was, aby ujawniać nadchodzące wydarzenia, ale aby zachęcić was w chwili obecnej. Różaniec jest waszą bronią, która może pokonać Szatana i odwrócić falę zła. Moje przyjście na ziemię tutaj jest łaską. Nie zwiększajcie Mojego Smutku, odmawiając słuchania i uwierzenia ”.

Przeczytaj Efezjan 5: 15-17

Przyjrzyj się więc uważnie, jak chodzisz, nie jak nierozsądni ludzie, ale jako mądrzy, wykorzystując większość czasu, ponieważ dni są złe. Dlatego nie bądźcie głupi, ale zrozumcie, jaka jest wola Pana.

Holy Love Ministry, 8 października, 2020, https://www.holylove.org

Ponownie ja (Maureen) widzę Wielki Płomień, który poznałam jako Serce Boga Ojca. On mówi:

„Dzieci, ten wyścig prezydencki * to naprawdę rywalizacja między Prawdą a fikcją. Bardziej niż w jakiejkolwiek innej kampanii musicie zapoznać się z rzeczywistością faktów. Tak samo jest z waszym własnym zbawieniem. Kiedy nadejdzie moment waszego sądu, nie możecie blefować [ w kwestii] swojej drogi do Nieba. Dlatego powtarzam wam w kółko, że musicie z całą prawdą sprawdzać swoje sumienie na koniec każdego dnia. Każdy dzień powinien przybliżać was do Mojego Ojcowskiego Serca i głębiej czcić Moich Przykazań ”.   * Do wyborów prezydenckich w USA 3 listopada 2020

„Moja obietnica Raju, jeśli Mnie usatysfakcjonujesz, będąc posłusznym Moim przykazaniom, jest całą Prawdą. Nie możesz ze Mną negocjować. Na fałszywe obietnice będzie za późno. Prawda jest taka, że każda obecna chwila buduje argumenty za lub przeciw twemu zbawieniu. Debaty nie będzie ”.

„Dałem wam dziesięć zasad postępowania, w tym zasady Świętej Miłości. Próba ich przedefiniowania nie wchodzi w grę. Wszystko w twoim życiu – zwycięstwa i porażki – powinno być odzwierciedleniem twojego posłuszeństwa tym Przykazaniom ”.

Przeczytaj: 1 Jan 4: 1-6

Orędzia dla John’a Leary’ego, USA, 30 września – 6 października 2020  http://www.johnleary.com

Wtorek, 6 października 2020

Jezus powiedział: „Ludu Mój, widząc Martę i Marię, macie dla każdego dwie misje. Z jednej strony widzisz swój chrześcijański obowiązek pomagania ludziom swoją gościnnością. Widzisz także swoją radość i chęć słuchania Moich słów i bycia ze Mną w Adoracji Mojego Najświętszego Sakramentu. Kiedy kontemplujesz Moją Prawdziwą Obecność, masz Mnie przy sobie głęboko w swoim sercu i duszy. Dziękuję ci, mój synu, za dotarcie do ludzi, aby podzielić się moimi orędziami dla ludzi. Nawet pomimo waszych trudności z wirusem i ograniczeń, wciąż udaje wam się udostępniać Moje słowa, aby pomóc Moim ludziom w tych ostatecznych czasach. Czujecie, że nadchodzą ciężkie próby, ale bądźcie spokojni w Mojej radości, ponieważ będę was bronił przed wszelkimi zagrażającymi życiu wirusami złych ludzi. Zaufaj Mojemu uzdrowieniu i Mojej ochronie ”.

Poniedziałek, 5 października 2020 (Św. Faustyna, bł. Franciszek Xavier Seelos)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, wiele razy słyszałeś Ewangelię o dobrym Samarytaninie, ale daje ci ona bardziej namacalny obraz tego, co oznacza pomaganie bliźniemu. Oznacza to urzeczywistnianie miłości bliźniego, gdy pojawia się okazja. Oznacza to również wyjście poza strefę komfortu, aby pomóc komuś finansowo lub swoim czasem. Mój synu, nadal możesz umawiać spotkania online za pomocą programów komputerowych. Jesteś w stanie dotrzeć do większej liczby osób niż wtedy, gdy podróżowałeś na swoje prelekcje. Dzieląc się Moimi orędziami, naprawdę pomagacie bliźniemu w przygotowaniu ich na te ostateczne czasy. Pocieszaj ludzi, mówiąc im o cudach, których dokonam z Moimi aniołami. Moi aniołowie założą wokół was tarcze niewidzialności, abyście nie bali się przyjść do Moich schronień. Tak jak przez Moje cuda wzmocniłem wiarę w Moich apostołów, tak i wy zobaczycie jeszcze większe cuda związane z budowaniem budynków i pomnażaniem pożywienia, wody i paliw. Bardzo was wszystkich kocham i dam wam wskazówki, kiedy przyjść do Moich schronień ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, może się to wydawać dziwną wizją, ale biały kolor jest znakiem Mojej Obecności bez zła ani czerni wokół. To wskazuje na Moje zwycięstwo nad złymi. Przebywanie pod ziemią jest oznaką tego, jak będziecie się ukrywać i chronić w Moich schronieniach. Źli myślą, że zwyciężą, ale w końcu pokonam ich i wszyscy zostaną wrzuceni do piekła. Poprowadzę Moich wiernych do Moich schronień i zostaniecie uzdrowieni ze wszystkich swoich problemów zdrowotnych. Nie bójcie się więc planów złych, ponieważ Moi aniołowie będą was chronić od wszelkiej krzywdy. Tylko ci ludzie, którzy nie przyjdą od razu do Moich schronień, będą narażeni na męczeństwo. Zobaczysz wirusy i plagi, które zabiją wiele osób. Moi wierni będą chronieni w Moich schronieniach, nawet przed Moją Kometą Kary, która zabije wszystkich pozostałych złych. Oczyszczę ziemię z wszelkiego zła, źli zostaną wrzuceni do piekła. Wtedy odnowię ziemię jako nowy ogród Eden i wprowadzę Moich wiernych w Moją Erę Pokoju. Po śmierci zostaniesz przeniesiony do Nieba. Radujcie się nawet teraz, bo zobaczycie, jak Moje cuda zaspokoją wasze potrzeby podczas ucisku. Wtedy doświadczysz Mojej Ery Pokoju, a później będziesz ze Mną w Niebie. To jest przesłanie radości, kiedy zobaczysz Moje zwycięstwo nad złymi ”.

Niedziela, 4 października 2020

Jezus powiedział: „Ludu Mój, winnica to Moje Królestwo na ziemi i Ja wzywam Mój lud, aby był dzierżawcą i zbierał plony, abyś mógł przyprowadzać do Mnie dusze. Bądźcie wdzięczni za wszystko, czym się z wami dzielę, i bądźcie gotowi pokazać Mi owoc swoich rąk, dzieląc się Moimi orędziami dotyczącymi przygotowania do czasów ostatecznych. Zachęcaj ludzi i swoje rodziny do przychodzenia na niedzielną Mszę św. I częstych spowiedzi. Jest to żniwo dusz, które jest potrzebne, aby nawrócić grzeszników na Moich wierzących. Ważne jest, aby uczynić ludzi wierzącymi we Mnie, ponieważ będą potrzebować krzyża aniołów na czołach, aby wejść do Moich schronień. Bądźcie przygotowani, ponieważ wkrótce wezmę Moich wierzących do Moich schronień. Ufajcie Mojej ochronie przed złymi i nie lękajcie się ”.

Sobota, 3 października 2020

Jezus powiedział: „Ludu Mój, jesteście błogosławieni, że możecie codziennie przyjmować Moje Ciało i Krew w Komunii Świętej. Pomimo wszystkich ataków wirusów i zamieszek na ulicach, jesteście pocieszeni, że macie Mnie przy sobie na każdej Mszy św. Powinniście być wdzięczni, że możecie przyjąć Mnie osobiście, ponieważ zaledwie kilka miesięcy temu nie mogliście do kościoła z powodu zamknięcia. Zobaczysz inne możliwe zamknięcie, gdy pojawi się więcej chorób. W tym czasie możesz ponownie nie móc przychodzić na codzienną Mszę i będziesz  szczęśliwy, że przychodzisz do sklepu. Kiedy zabronią wam wychodzenia z domu, wtedy jeszcze bardziej docenicie waszą codzienną Mszę. Radujcie się i bądźcie wdzięczni za Mój dar z Siebie, dopóki wciąż macie otwarte kościoły. Ufajcie Mi, że Moi aniołowie ochronią was w Moich schronieniach ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, chcę, żebyście zrozumieli, jak działa Głęboki Stan, ponieważ jest on kierowany przez szatana. Pierwszym krokiem jest stworzenie problemu, a Chiny i Głęboki Stan stworzyły nowego wirusa, który nadal powoduje choroby. Częścią ich celu jest pełna kontrola, tak jak przy pierwszym shutdown. Innym celem jest zmniejszenie populacji. Macie teraz ramy dla następnego problemu, ponieważ wkrótce zobaczycie gorszego wirusa, który zabije jeszcze więcej ludzi. Następnym krokiem jest stworzenie rozwiązania. Rozwiązaniem będzie szczepionka, dzięki której ludzie zostaną poinformowani, że zostaną uzdrowieni. W rzeczywistości ta szczepionka będzie gorsza niż choroba i będzie połączona z chipem w organizmie, aby stwierdzić, czy otrzymałeś szczepionkę. Istnieje nawet groźba, że złe istoty mogą użyć nano cząsteczek do kontrolowania twojego ciała. Ten chip lub nano cząsteczki będą znakiem bestii. Więc nie bierz żadnej szczepionki i nie bierz żadnego chipa do organizmu, ponieważ będzie kontrolować twój umysł. Odmów przyjęcia szczepionki przeciw grypie. Odmów czczenia Antychrysta i unikaj wykonywania testów na wirusy, jeśli to możliwe. Władze będą próbowały zabić wszystkich ludzi, którzy nie przyjmą szczepionki i chipa w organizm. Odmawiaj także korzystania z urządzeń 5G, ponieważ mikrofale szkodzą twojemu ciału. Wspomniałem wcześniej, że kiedy będziecie widzieli wielu umierających, przyjdżcie do Moich schronień, aby zostać uzdrowionym. To będzie chaos, kiedy nastąpi Moje ostrzeżenie. Po okresie nawrócenia wezwę Moich wiernych poprzez wewnętrzną lokucję aby byli chronieni w Moich schronieniach. Po zakończeniu okresu nawrócenia pozbądź się wszystkich telefonów komórkowych, telewizorów i komputerów. Będziesz bezpieczny i uzdrowiony w Moich schronieniach. Podążaj więc za swoim aniołem stróżem do Moich schronień. Nie bój się, bo wrzucę wszystkich złych do piekła. Moich wiernych wprowadzę w Moją Erę Pokoju, a później do nieba ”.

Piątek, 2 października 2020  (Święto Anioła Stróża)

Św. Marek powiedział: „Jestem Marek i stoję przed Bogiem, podczas gdy jestem powołany, aby cię strzegł, mój synu. Wkraczasz w czas niebezpieczeństwa, w którym diabeł stanie się bardziej aktywny, zwłaszcza przeciwko twojemu Prezydentowi. Otrzymałeś od Jezusa poważne przesłania ostrzegające was przed nadchodzącym Ostrzeżeniem i możliwą potrzebą przyjścia do schronisk. Dobrze się przygotowywałeś do schronienia, ponieważ wkrótce będzie ono potrzebne. Nasz Pan powiedział ci, że użyjesz wszystkiego co przygotowałeś. Nie bój się, ale zaufaj mojej ochronie i aniołom Bożym, którzy zapobiegną krzywdom, które dotknęły by wasze schronienie. My, aniołowie, zbudujemy twój wieżowiec, aby ludzie mogli tu pozostać. Tak jak widzisz stosy ziemi na twoich ulicach, tak samo zobaczysz stosy ziemi na swoim podwórku, kiedy wykopujemy twoją piwnicę, jaką widziałeś w wizji. Pan wkrótce spowoduje Swoje Ostrzeżenie, aby starać się ratować dusze, zanim wasze życie będzie zagrożone. Tak jak otrzymałeś przesłanie, że demony nie będą aktywne w ciągu sześciu tygodni po Ostrzeżeniu, tak Pan zawiesi czas, aby dać grzesznikom możliwość nawrócenia się i uwierzenia w Słowo Boże. Po tym czasie nawrócenia zobaczysz wiele przemocy, która pozwoli Antychrystowi dojść do władzy. Miejcie w pogotowiu schronienie, kiedy Pan da każdemu wewnętrzną myśl, aby przyszedł do najbliższego schronienia. W tym czasie my, aniołowie stróże, będziemy prowadzić wiernych do ich schronień. Módlcie się teraz mocno o nawrócenie grzeszników, ponieważ wasz kraj jest bliski przejęcia. Nie bójcie się, ponieważ aniołowie Boga nałożyli niewidzialną tarczę na wasze schronienie, tak aby źli nie mogli zobaczyć tego nowego wieżowca ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, widzieliście, jak ponad 200 000 ludzi umiera z powodu tego wirusa koronowego, a teraz wasz prezydent ma wynik pozytywny z objawami. W szpitalu jest poddawany kwarantannie, a lekarze obserwują jego przypadek. To dodało rozgłos temu wirusowi, który jest bardzo zaraźliwy, nawet w miesiącach letnich, co jest oznaką, że został stworzony w laboratorium. Przekazałem wam wiadomości, że ten wirus zmieni się jesienią w bardziej śmiercionośny wirus, gdy wkrótce zacznie się wasza sezonowa grypa. To wszystko dzieje się na miesiąc przed waszymi wyborami prezydenckimi. Wspomniałem, że w październiku będą dla waszego kraju poważne próby. Powtórzę również poprzednią wiadomość, że kiedy zobaczysz wielu ludzi umierających wokół ciebie z powodu nowego wirusa, będzie to znak dla ciebie, aby przybyć do Moich schronień po twoje uzdrowienie. Zobaczysz, że Moje Ostrzeżenie nastąpi przed jakimkolwiek śmiertelnym rozpoczęciem działań wojennych, ale po sześciotygodniowym okresie nawrócenia ostrzegę cię wewnętrzną mową (by an inner locution), kiedy będziesz musiał przybyć do Moich schronień. Więcej ludzi zostanie zabitych przez ten zmutowany wirus, więc chcejcie wyjechać do Moich schronień, gdy tylko was ostrzegę. Moi wierni pozostaną w Moich schronieniach przez cały czas ucisku. Moi aniołowie uleczą was w Moich schronieniach z wszelkich wirusów i ochronią was przed złymi. Zapewnię pożywienie, miejsce na nocleg i codzienną Komunię Świętą w Moich schronieniach, więc nie bójcie się i nie ufajcie Mojemu zabezpieczeniu ”.

Czwartek, 1 października 2020 (Świętej Teresy od Dzieciątka Jezus)

Święta Teresa powiedziała: „Moi kochani, dziękuję wam za to, że pamiętaliście o moich 24 modlitwach Glory Be w intencji wydania waszej najnowszej książki, tom 100. Ten tom jest kamieniem milowym i nawet zastanawiacie się, czy będziecie w stanie wydać kolejną książkę pośród całego zamieszania w waszym kraju. Będę czuwał nad ukazaniem się tej książki. W twoim kraju jest wiele podziałów w kwestii polityki prawicy i lewicowych socjalistów. Wszyscy możecie szerzyć miłość mojego Jezusa, aby pokonać całą nienawiść i zamieszki na waszych ulicach. Pamiętacie, że jestem jednym z waszych duchowych kierowników i dobrze się spisaliście, dzieląc się Słowem Bożym podczas konferencji Zoom. Dobrze było zobaczyć ponad 200 osób, które słuchały i zadawały pytania. Ponieważ trudno jest podróżować na swoje prelekcje, a także trudno jest znaleźć miejsce dla wielu ludzi, te konferencje komputerowe pomogą szerzyć Słowo Pana. Słyszę twoją prośbę o pocieszenie twojego przyjaciela Dona, po tym, jak stracił żonę Amy. Mają nowy znak drogowy z moim imieniem i dziękuję mu za uhonorowanie mnie. Amy kocha Dona, nawet z nieba, modli się za niego i pilnuje go. Amy wysyła swoją miłość do Dona i chce, aby on i rodzina modlili się więcej do Boga, aby mógł kontynuować życie. Zbliżanie się do mojego Jezusa zawsze pomoże ludziom w ich codziennych próbach. Zrób wszystko dla Jezusa, a On wynagrodzi cię Swoimi łaskami. Pamiętaj, życzeniem umierającej Amy było, aby rodzina wróciła do kościoła na niedzielną Mszę Św. ”

Jezus powiedział: „Ludu Mój, pokazuję ci tego czerwonego smoka, ponieważ prowadzi on swoje demony i złych ludzi, aby spróbowali przejąć twój kraj. W tym miesiącu zobaczysz jego najsilniejszą próbę przejęcia Twojego kraju. Mój Archanioł, św. Michał, jest wyznaczony do ochrony waszego kraju i Moich schronień. Wkrótce zobaczysz wielką bitwę dobrych ludzi i dobrych aniołów przeciwko złym ludziom i demonom w bitwie Armageddonu. Nie lękajcie się, ponieważ odniosę zwycięstwo nad złymi i zostaną wrzuceni do piekła ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, pokazuję wam sieć jaskiń i jak źli mogą używać tych jaskiń do swoich szybkich zamieszek, aby policja nie widziała, jak przychodzą podpalać budynki. Armie mogą również wyskoczyć z tych jaskiń, jeśli chcą przejąć demokratyczne miasta. Możesz spodziewać się, że tłuszcza Antify i Black Lives Matter spowodują więcej zamieszek, spalenie budynków, a nawet strzelanie do ludzi, którzy próbują ich powstrzymać. Ponieważ policja ich nie powstrzymuje, będą starali się spowodować więcej zakłóceń w lokalach wyborczych. Ja będę chronić Moich wiernych w Moich schronieniach ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, bogaci liberałowie będą odpowiedzialni za rozdawanie broni i amunicji Antifie i tłuszczy Black Lives Matter, aby wzniecić powstanie. Wasz prezydent będzie zmuszony wezwać Gwardię Narodową, aby stłumić tę rewolucję, nawet w demokratycznych miastach. To może łatwo przekształcić się w wojnę domową. Na terenach, na których Moim wiernym grozi niebezpieczeństwo, wezwę Moich wiernych do Moich schronień. Widać było, jak grupy patriotów dołączają do Gwardii Narodowej, by stłumić socjalistyczną tłuszczę. Módlcie się o pokój, ale ludzie będą zmuszeni się bronić ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, wasz Prezydent wie, że ta lewacka tłuszcza zamierza go zabić. Potajemnie wezwał bataliony piechoty morskiej, aby utworzyły pierścień obronny wokół Białego Domu. Zli ludzie użyją ciężkiej broni jako granatów z napędem rakietowym i bazooki, aby spróbować zniszczyć Biały Dom. Będzie to otwarta rewolucja, tak jak komuniści przejęli Rosję, Wenezuelę i Kubę. Te otwarte walki będą toczyć się również w różnych miastach. Kiedy wasze życie będzie zagrożone, wezwę was do Moich schronień. Zaufajcie Mojej ochronie podczas tego powstania ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, nadchodzące karty do głosowania pocztowego mogłyby zostać zmanipulowane przez inspektorów w celu odrzucenia wiejskich kart do głosowania, które są poważniejsze( w orginale: cięższe) dla waszego prezydenta. Demokraci spróbują również zmienić głosy i dodać więcej nielegalnych kart do głosowania, aby spróbować sfałszować głosowanie. Trudno będzie powstrzymać wszystkie oszustwa. Prawnicy z każdej strony będą mieli wiele możliwości zagrozić wyborom. Ta elekcja mogłaby zostać rozstrzygnięta w sprawie wniesionej do Sądu Najwyższego. Dlatego tak ważne jest obsadzenie wakatu w Sądzie Najwyższym. Módlcie się o pokój i uczciwe wybory ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, wasza wolność jest stawką w nadchodzących wyborach. Chcecie także głosować na ludzi, którzy są przeciwni aborcji. Wasz kraj stoi u progu poważnej kary dla tych, którzy opowiadają się za aborcją. Będziecie mieli szansę zmienić swoje przepisy dotyczące aborcji, wprowadzając nowy dodatek do Sądu Najwyższego. Jeśli wasz kraj nie okaże skruchy za swoje grzechy i nie powstrzyma swoich aborcji, czeka was drastyczna kara. Jeśli lewica przejmie  wasz Biały Dom, staniecie się państwem komunistycznym. Módlcie się, aby wybory przebiegły na korzyść kandydata pro-life. Będziecie potrzebowali ciągłej nowenny różańcowej, aby powstrzymać swój kraj przed przejęciem. Nawet jeśli wygra wasz prezydent, nadal czeka was zamach stanu ze strony lewicy. Módlcie się nieustannie, aby wasz kraj pozostał wolny ”.

Jezus powiedział: „Ludu Mój, bądźcie przygotowani na kampanię oszczerstw lewicy z ich licznymi kłamstwami, aby spróbować zdyskredytować sędzinę Barrett. Demokraci zrobią wszystko, aby spróbować przeforsować to głosowanie na czas po wyborach. Liderzy Senatu będą musieli ograniczyć debatę, aby głosowanie mogło odbyć się przed wyborami. Módlcie się, aby ta kandydatka została zatwierdzona w Senacie, aby można było obsadzić wakat Sądu Najwyższego ”.

Środa, 30 września 2020  (Święty Hieronim)

Jezus powiedział: „Ludu Mój, macie sieć szatana w swoim Internecie. Wasi ludzie od technologii sprawiają, że internet jest tak łatwy w bankowości i kupowaniu, że wiele osób jest od niego uzależnionych, zwłaszcza podczas waszego shutdown. Wasze sklepy mają ograniczone możliwości otwierania, a wiele małych firm upada, ponieważ nie mogą zdobyć wystarczającej liczby klientów. Oprócz kupowania i sprzedawania macie wiele stron pornograficznych, które są legalne w Internecie, ale ich używanie jest niezgodne z prawem. Wiele firm wyszukiwania rejestruje strony, z których korzystasz, a nawet to, co kupujesz, aby móc wysyłać Ci każdą ilość reklam. Istnieją wyszukiwarki, które nawet blokują Twoje informacje i wysyłają dezinformację, aby ludzie zastanawiali się, co jest prawdziwą informacją, a co nie. Lepiej byłoby kupować rzeczy w lokalnych sklepach, w przeciwnym razie mogą zbankrutować. Kiedy zobaczysz, że znowu nadchodzi shutdown, trudniej będzie wyjść do sklepów, a wasza gospodarka będzie świadkiem większej liczby bankructw. Poprosiłem Moich ludzi, aby zaopatrzyli się w żywność, ponieważ możecie nie być w stanie kupić żywności w swoich sklepach. Nawet dostawy ze sklepów internetowych napotkają trudności w prowadzeniu interesów. Wkraczacie w październik, który miał problemy z giełdą, a przed wyborami prezydenckimi można było zobaczyć gwałtowne protesty. Wielokrotnie ostrzegałem was, że musicie być gotowi na przybycie do Moich schronień, kiedy władze narzucą obowiązkową szczepionkę i chip w ciele. Odmów przyjęcia szczepionki lub chipa w organizmie, ponieważ może to grozić twojemu życiu. Zaufaj Mojej ochronie przed złymi, którzy chcą cię kontrolować poprzez szczepionki i chipy. Moi aniołowie ochronią was przed jakąkolwiek krzywdą w Moich schronieniach ”.

Jezus powiedział: „Mój ludu Ameryki, byłem zadowolony z waszego marszu modlitewnego w sobotę, ponieważ wasi ludzie potrzebują pokuty za swoje grzechy. Wielu z waszych ludzi jest zaabsorbowanych przyjemnościami i ziemskimi zajęciami, lecz Ja nie przynależę do wielu rodzin. Jeśli chcecie, aby było mniej kar, wasi ludzie muszą się modlić i zmienić swoje złe postępowanie. Powinienem być centrum całego waszego życia, i to nie tylko kilku osób. Widzę, jak aniołowie stróże donoszą Mi o każdej aborcji, kiedy odrzucacie Moje stworzenia, zabijając Moje dzieci. Zaprzeczacie także planowi, jaki miałem dla każdego życia waszych dzieci na których dokonano aborcji. W wielu orędziach mówiłem wam, żebyście powstrzymali wasze aborcje, ale macie skorumpowanych sędziów i skorumpowanych polityków, którzy głosują za aborcją i pozwalają szatanowi działać po swojemu. To wasze życie i dusze są ważniejsze niż wasze przyjemności, posiadłości i czas, ponieważ dusze są wieczne, a wasze ziemskie rzeczy są tymczasowe. Musicie mieć czas dla Mnie w swoim życiu i czas dla Moje dzieci aby mogły żyć w waszym społeczeństwie. Ponieważ wielu nie słucha Mojego Słowa, wkrótce przyniosę Moje Ostrzeżenie, aby dać każdemu grzesznikowi ostatnią szansę odpokutowania za swoje grzechy i nawrócenia swojego życia na wierzących w Moje Słowo. Po sześciu tygodniach nawrócenia nastąpi ucisk Antychrysta. Skrócę ten zły czas, a potem sprowadzę Moją Kometę Kary na ziemię, która zabije wszystkich złych i wrzuci ich do piekła. Moi wierni będą chronieni i wprowadzę ich w Moją Erę Pokoju. Wybierz życie ze Mną teraz, albo będziesz płonąć w płomieniach piekła na zawsze. „

ORĘDZIE ŚWIĘTEGO MICHAŁA ARCHANIOŁA Z 3 PAŹDZIERNIKA 2020 DLA LUZ DE MARÍA

https://www.revelacionesmarianas.com/english.htm

Umiłowany Ludu Boży:

PRZYCHODZĘ W IMIENIU NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY, ABY WEZWAĆ WAS DO NAWRÓCENIA.

Ludzkość stała się chora na brak wiary z powodu jej złej duchowości, niezdecydowania, niepewności i przywiązania do tego, co ziemskie i grzeszne. Jedynym lekarstwem w tej chwili jest nawrócenie, aby móc przetrwać pośród zaciekłych ataków wszelkiego rodzaju, przez które diabeł wyleje swoją nienawiść na ludzkość (por. Mk 1, 15; Dz 17:30).

MUSICIE MODLIĆ SIĘ, OFIAROWAĆ I CZYNIĆ ZADOŚĆUCZYNIENIA, SPRAWIAJĄC, ŻE WZROST DUCHOWY STANIE SIĘ CODZIENNĄ PRAKTYKĄ (por. Ef 4,15; Kol 1:10), aby każdy był Szymonem z Cyreny dla drugiego. W ten sposób Lud Boży, wypróbowany i oczyszczony, stanie się bardziej widoczny (por. 1 Tes 3,12). Nie liczba będzie grała rolę, ale wasza duchowość i oddanie.

Odżywiajcie się właściwie przygotowanym Ciałem i Krwią Naszego Króla i Pana Jezusa Chrystusa; odżywiajcie się duchem i prawdą, wzrastajcie – to jest pilne, abyście nie zachwiali się i abyście zbawili swoje dusze. W Mistycznym Ciele wielu ludzi jest zgubionych z powodu komunii przyjmowanych w stanie grzechu, nie przestrzegając Przykazań Prawa Bożego.

Ten zbuntowany lud zapomniał o Bogu: cofnął się, poddał mackom szatana i jego machinacjom, akceptując postęp Światowego Porządku. Kiedy się przebudzą, to pokolenie będzie pogrążone w swoim najokrutniejszym cierpieniu, wyśmiewane przez popleczników antychrysta, biczowane przez naturę i bez możliwości  podejmowania decyzji.

Gniew Szatana spadł na człowieka; choroba zawładnęła ludzkim umysłem, wyzwalając nieoczekiwane reakcje i izolując mieszkańców Ziemi. Zamienił domy w centra indoktrynacji i zależności technologicznej. Miłość do bliźniego ostygła do tego stopnia, że prawie zniknęła; człowiek zachowuje się jak robot, nie będąc nim.

Większe nieszczęścia spowodują przerażenie wśród ludzkości.

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się: ciała niebieskie będą przerażać ludzkość. (1)

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się: wojna nie będzie już zwykłą ideą.

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się: Ameryka pada ofiarą nienawiści.

Módlcie się, dzieci Boże, módlcie się: ziemia będzie się mocno trząść. Ameryka się zatrząśnie: módlcie się za Kostarykę.

Ludu Boży, przemierzasz bagnisty teren; Globalne elity działają przeciwko ludzkości, wyzwalając migracje z jednego kraju do drugiego. Gospodarka wpadnie w ręce tyranów; człowiek jest zastępowany technologią.

Dzieci Boże powinny przykładać się do tego, by stać się bardziej duchowymi i wzmocnić się, aby się nie zachwiać, będąc tarczami, które uniemożliwiają nadużycie kontroli technologii nad człowiekiem. Muszą zachować pewność co do Bożej mocy nad złem.

JA PRZYGOTOWUJĘ WAS NA TO, CO STOI U BRAM …

 NIE POZWALAJCIE NA TO, ABY OGARNĄŁ WAS STRACH; zamiast tego bądźcie stworzeniami wiary, żyjcie z pewnością Naszej ochrony.

NIE LĘKAJCIE SIĘ TEGO, CO NADEJDZIE, ale bądźcie pewni, że Bóg chroni SWOICH wiernych.

 

NIE ODRZUCAJCIE MOICH OSTRZEŻEŃ; nie lękajcie się, bojaźń nie jest cechą charakteru dzieci Bożych.

CHROŃCIE SIĘ W RAMIONACH NASZEJ I WASZEJ KRÓLOWEJ I MATKI; bądźcie stworzeniami Wiary, niewzruszonymi, silnymi i mocnymi; bądźcie miłością i przeciwdziałajcie złu.

NIE USTĘPUJCIE, BĄDŹCIE MOCNI W WIARZE, BĄDŹCIE STWORZENIAMI WIARY (por. Flp 4,19; 1 J 5,14).

ADORUJCIE PRZENAJŚWIĘTSZĄ TRÓJCĘ, KOCHAJCIE I SCHOŃCIE SIĘ U NASZEJ KRÓLOWĄ I MATKI; WOŁAJCIE NAS, A MY WAS OCHRONIMY.

 

KTÓŻ JAK BÓG?         QUIÉN ES COMO DIOS?

NIKT JAK BÓG!               NADIE COMO DIOS!

 

San Miguel Arcángel

 

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

BĄDŹ POZDROWIONA NAJCZYSTSZA MARYJO, BEZ GRZECHU POCZȨTA

(1) Threats coming from celestial bodies: read…   (1) Zagrożenia ze strony ciał niebieskich: przeczytaj …

Młot sądu, demoniczni kosmici, wulkany & piekło

https://www.youtube.com/watch?v=C9LaZBUdTLE

8 marca 2015 – słowa od Jezusa przez Siostrę Clare, RHEMA, 24 września, 2020

https://jesus-comes.com/index.php/2015/12/04/6-jesus-spricht-uber-damonen-aliens-vulkane-und-das-ausdehnen-der-holle-jesus-speaks-on-demons-aliens-volcanos-and-hell-expanding/

https://jesus-comes.com/index.php/201…  Text   Liebesbeiefe von Jesus – Loveletters from Jesus     

Jezus zaczął… „Porozmawiajmy o wulkanach. Ostatnio Yellowstone stał się bardziej aktywny i oczekuje się zniszczenia dużej części Ameryki. A Ja jednak powiedziałem wam, że złagodzę to wylanie, aby nie było katastrofalne. Niewielu wierzy lub będzie w to wierzyć, ponieważ większość świata nadal wierzy w to, co jest sensacyjne i najgorsze z możliwych, po prostu dlatego, że nie wierzą w Boga ani w to, co Ja mogę zrobić, aby uratować twój / Mój kraj… bo to jest Mój kraj też, wiesz.

(Clare) Nawet jeśli Cię odrzucili, Panie?

(Jezus) „To tylko głupi. Ale w Ameryce jest wielu, wielu chrześcijan i chociaż nie do końca pogodzili się ze swoją masońską stolicą, Mój Duch jest z nimi i w ich sercach. Szczególnie, gdy sprawy zaczną nabrzmiewać, o wiele więcej powróci do Mnie z całego serca ”.

(Clare) Myślałam o czymś… Potrząsnął przecząco głową. Wzdrygnąłem się i pomyślałem, ale wszyscy tak mówią, dobrzy prorocy…

(Jezus) „Clare, to się nie wydarzy. Wahasz się z powodu zawstydzenia, jakie może to spowodować, jeśli się mylisz. Mogę powiedzieć, że jeśli się mylisz, słysząc Mnie, Przebudzenie  (revival) całkowicie przesłania twoje negatywne proroctwo. Nie ma Przebudzenia w Ameryce aż do Pochwycenia (Rapture). Przepraszam, tak właśnie będzie, to jest Mój plan ”.

(Clare) Kto może spierać się z Bogiem?

(Jezus) „Ty, Moja Miłości. Prawdę mówiąc, cały czas ”.

(Clare zaśmiałem się.

(Jezus) „Jesteś uparta (dosłownie: masz sztywny kark), jesteś”.

(Clare) Czy to dlatego boli mnie szyja, Panie?

(Jezus) „Niewątpliwie”.

(Clare) OK, ale to nie jest żart. Wielu proroków mówiło, że przed Przebudzeniem ( revival) nastąpi Pochwycenie (Rapture), ale poczułem wstrząs w swoim duchu i teraz zastanawiam się nad…

(Jezus) „Przeznaczeniem tych, którzy się nawrócili?”

(Clare) Tak.

„Dałem wiele okazji do zmian w tym kraju – wiele okazji. Nie pozwolę, aby Moje przebudzenia ponownie spotkały się z pogardą i lekceważeniem. Coś musi zmiękczyć zatwardziałe serca w tym kraju, którzy uczynili materializm swoim Bogiem. Dlatego czekam ”.

(Clare) A co z załamaniem gospodarczym?

(Jezus) „To nastąpi również po Pochwyceniu”.

(Clare) Wow.

(Jezus) „Tak, wow! Czas niezrównanego cierpienia. Ale to złamie kręgosłup tym, którzy mają tylko pogardę i lekceważenie dla maluczkich, prostych, dla których Bóg jest wszystkim. I nie żyją dla tego, co mogą zdobyć- żyją dla Mnie, ponieważ zdobycie Mnie jest dla nich wszystkim ”.

„Nie zamierzam więc uprzykrzać im życia. Poczekam, aż się podniosą i odejdą, a potem spadnie młot ”.

(Clare) Młot?

(Jezus) „Tak, młot sądu nad tym narodem. To przyjdzie w jednej chwili. Co zresztą wpisuje się w program rządzącej elity. Będą mieli większą kontrolę, gdy ludzie nie będą mieli innej możliwości zdobycia żywności niż poprzez rząd. Zauważyliście, że powoli nacisk jest kładziony na małe banki żywności, które nie są w zgodzie z rządem. Grupy alternatywne, te bardziej niezależne ”.

(Clare) Tak, zastanawiałam się nad tym.

(Jezus) „Ja to sprawiam, wiesz o tym. Ale wracając do wulkanów. Wybrałem obszary świata, które zajmują się handlem ludźmi, handlem narkotykami i rażącą niesprawiedliwością wobec ludzkości. Trzęsienia ziemi i wulkany pochłoną wiele istnień i wiele zniszczą. Nie życzę sobie cierpienia ludzkości, ale wy nie macie pojęcia, jakie okrucieństwa wobec ludzkości mają miejsce na tych obszarach. Krew ich zabitych woła do Mnie z ziemi. Nie zwlekam, wymierzam sprawiedliwość ”.

„Również te wulkany są wejściami do podziemi, kierują kanałami do wnętrzności piekła, a kiedy piekło się wypełnia, Ziemia się rozszerza. To nie jest twoja prywatna myśl, dałem ci to zrozumienie, pochodzi ode Mnie. „

(Clare) Och, Panie, to okropne!

(Jezus) „Jest również wzrost aktywności, zanim demoniens – demoniczni kosmici pojawią się publicznie na Ziemi. Wszystko jest zaaranżowane, aby przyspieszyć ostatnie królestwo, będzie rządzić całym światem, synchronicznie ”.

„Oni, demoniens, jak ich nazywasz – tak naprawdę podoba mi się to określenie, ono określa, kim naprawdę są – zostaną zwerbowani przez ten rząd do poszukiwania i niszczenia grup oporu – wraz z klonami, które pojawią się z każdego zakątka Ziemia. Nawet teraz małe strąki („pod” – strąk – wydłużony pojemnik na nasiona rośliny strączkowej) takich stworzeń zamieszkują nawet najbardziej odległe obszary świata, czekając na słowo, które przyjdzie, aby szukać i niszczyć przeciwników. Ten nowy rząd nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc tych klonów ”.

„Niebo będzie tak pełne demoniens, że ludzie będą zjednoczeni z szoku i podziwu. Na samym początku zostaną przekonani, że [tamci] są łagodni. Wtedy, bez ostrzeżenia, rzekomi źli „napadną” i wybuchnie wojna w niebiosach. To tylko zaaranżowane wydarzenie, które zjednoczy wszystkie kraje w jeden rząd ”.

(Clare) Czy mogę mieć wizję, Panie?

(Jezus) „ Dobrze”.

(Clare) Spodziewałam się wielobarwnej sceny, ale niebo, nieco zanieczyszczone, było wypełnione jak okiem sięgnąć dyskami i innymi pojazdami o dziwnych proporcjach, wszystkie bardzo monotonne i metaliczne.

(Jezus) „To nie przypadek, że wulkany i grzech są blisko siebie. Istnieją powiązania z demoniczną aktywnością, zwiększone w obszarze, w którym wrota są otwarte. Jest to również faktem na Hawajach. Och, Moja miłości. Jest tak wiele rzeczy, w których jesteś ignorantem, przestań próbować dopasować to do swojego logicznego umysłu i po prostu napisz to, co słyszysz. Zrobisz to?

„OK. Tak więc istnieje korelacja między wulkanami a działalnością demoniczną, czyli „grzechem”. Także przesądy i dziwne rytuały, prawie zawsze obejmujące ofiary z ludzi. Filmy, które oglądałaś jako dziecko, nie były tylko filmami, były oparte na faktach. I możesz być pewna, że tam, gdzie ma miejce ofiara z ludzi, szatan jest z nimi, pod postacią ich lokalnego bóstwa ”.

(Clare) Tak, pamiętam Inków i Polinezyjczyków z tych filmów.

(Jezus) „Każda kultura ma swój własny gatunek satanizmu. Wszystko jednak prowadzi do niego ”.

(Clare) Och, to takie obrzydliwe, o czym myślę. (Życie w nasieniu jest pobierane, gdy nie jest prawidłowo likwidowane i wszczepiane do jaja uprowadzonej kobiety lub do inkubatora) To jest TAKIE science fiction!

(Jezus) „Ale masz rację. Widziałaś wystarczająco dużo w Internecie, aby wiedzieć, jak tworzą życie ”.

(Clare) Ale co z duszą?

(Jezus) „Są pozbawieni duszy, zajęci przez demony. Biorą tylko ziarno. Demony mają podobny wzór do aniołów i ludzi. Niestworzone światło jest cechą obecnego życia. Niezależnie od tego, czy jest to demoniczne, anielskie czy ludzkie, jest to forma życia ”.

(Clare) Ale czy dusza nie pochodzi od Ciebie, kiedy jajeczko i nasienie są zjednoczone?

(Jezus) „Tak,  w istocie tak jest. Ale Ja nie dałem im duszy, zapobiegam temu. Raczej setki tysięcy demonów czeka na ciało. ”

(Clare) Wtedy wyobrażałam sobie, jak wygląda ten proces.

(Jezus) „Tak, tak…”

(Clare) A więc demony przybierają formę, kiedy otrzymują puste ciało?

(Jezus) „Zgadza się”.

(Clare) Ale co z międzywymiarowością tych stworzeń. Czy to jest jak Twoje uwielbione ciało? Broń Boże…

(Jezus) Jest międzywymiarowy, to znaczy może przybierać formę w różnych wymiarach bez utraty swojej istoty ”.

(Clare) Wow! To już koniec mojej biednej małej głowy, Panie.

(Jezus) „Wiem i jesteś błogosławiona, ponieważ podążasz za Mną, nie edytując niczego, co pasuje do twojego ludzkiego rozumieniu. Widzisz, tak też działają wynalazcy. Wkładam im pomysły do głowy, opracowują je i pojawia się nowe odkrycie nauki. Wszystko zostało zrobione i pozwolono ludzkości na osiągnięcie tego punktu kulminacyjnego, do którego zbliżacie się teraz, tej krytycznej godziny ”.

(Clare) Uff!

(Jezus) „Tak, wiem. Widzisz, dlatego demonów nie można zniszczyć, a jedynie związać. I w końcu wszyscy zostaną nakarmieni w Jeziorze Ognia na wieczność – to znaczy na wieki wieków, na wieki wieków. Czy rozumiesz? Życie nie może zostać zniszczone, ale można je ograniczyć. Ciała, które zamieszkują, mogą zostać zniszczone, ale nie demony wewnątrz. Przynajmniej nie zapewniłem takiej możliwości ”.

„Będzie tak wiele lekcji do nauki. Słyszałaś o twardej miłości* w zakładzie karnym, prawda? ”( *Twarda miłość to wyrażenie używane, gdy ktoś traktuje inną osobę surowo lub w poważny sposób z zamiarem pomocy jej na dłuższą metę. (Wikipedia)

(Clare) Tak.

(Jezus) „Cóż, będą nawiedzać Jezioro Ognia, aby zrozumieć przeznaczenie tych, którzy wybierają zło”.

„Wszystko, co Ja powiedziałem, spełni się. Ziemia będzie pełna chwały Pana. Zło nie będzie już miało miejsca do zamieszkania, wszystko zostanie odrodzone zgodnie z Moim odwiecznym zamysłem. „

„To wystarczy na dzisiejszy wieczór, Moja miłości. Wiem, że są tacy, którzy będą z tego szydzić, ale nie przejmuj się nimi, ani Ja też. ”

„W swoim czasie ich oczy zostaną otwarte. To, co wam daję, jest dla tych, którzy mogą to przyjąć ze zrozumieniem, że w końcu zobaczą, że dobro zatriumfuje i jest wiele do wyczekiwania. Te zapisy są wam przekazywane, aby inni nie wpadli w rozpacz. Gdyby kościół wykonywał swoją pracę, nie byłoby to konieczne. Ale z powodu nacisków politycznych wiele zostało stłumione – ale teraz nadszedł czas, aby to ujawnić ”.

Jak jest napisane u Daniela 12: 9… – Biblia ks. Wujka:

12:9 I rzekł: Idź, Danielu, bo zawarte są i zapieczętowane słowa aż do zamierzonego czasu.

12:10 Wielu będzie wybranych, i wybielonych i jak ogień doświadczonych, a bezbożni bezbożnie czynić będą i nie zrozumieją wszyscy bezbożnicy, ale uczeni zrozumieją (lub tłum z ang: ale zrozumieją ci, którzy są wnikliwi.)