Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

 Rozdzierająca serce wiadomość o naszej przyjaciółce Caroline

Szanowni Państwo,

Pozwól, że opowiem ci o mojej przyjaciółce Caroline.

Caroline jest dyrektorem kampanii CitizenGO w Wielkiej Brytanii.

Jest jedną z najodważniejszych i najzacieklejszych obrończyń rodziny i świętości ludzkiego życia, jakie znam.

Oprócz niestrudzonej walki o nasze wspólne wartości, jest oddaną żoną i matką piątki dzieci.

Nasi długoletni sympatycy będą pamiętać, że jako CitizenGO pisaliśmy do Państwa o niej, kiedy radykalni działacze LGBT nękali ją kosztownymi i niezwykle dla niej wyczerpującymi procesami sądowymi.

Dzięki niezwykłej skali poparcia dla niej wielu naszych przyjaciół, takich jak Państwo, CitizenGO było w stanie pomóc w tamtych dniach Caroline poradzić sobie z bezpodstawnymi atakami.

Ale dziś mam znowu kilka groźnych wieści, o mojej koleżance.

Lobby działaczy ideologii gender i radykałów spod znaku LGBT oraz ich poplecznicy wznowili atak na Caroline w sądach – próbując doprowadzić do jej bankructwa poprzez mnożenie pozwów opartych o fałszywe zarzuty.

Co jest w tym najbardziej dla mnie podłe, to że atakują nie tylko ją, ale jej rodzinę, jej małe dzieci, podkręcając nienawiść wobec nich i umieszczając ich zdjęcia w sieci, tak by można było zorientować się np. gdzie chodzą do szkoły.

Razem ze zbliżającymi się kolejnymi procesami, Państwa wsparcie dla Caroline jest ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Czy pomogą Państwo CitizenGO w obronie Caroline, byśmy mogli razem kontynuować nasze wspólne, ogólnoświatowe kampanie w obronie rodziny, życia i wolności? Czy od dziś będzie to możliwe z Państwa hojnym udziałem?

 

Przekażę 20 zł
 

 

Przekażę 60 zł
 

 

Przekażę 160 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 600 zł
 

 

inna kwota
 

Chcę Państwu powiedzieć więcej o molestowaniu Caroline przez radykałów spod znaku tęczy LGBT.

Oprócz zadawania Caroline i jej rodzinie ogromnych emocjonalnych cierpień i ciosów finansowych, nasi wrogowie mają też szerszy cel swoich nikczemnych wysiłków – chcą po prostu uciszyć lub najlepiej zamknąć nas jako CitizenGO.

Chcą powstrzymać skuteczny aktywizm, w który angażuje się każdy działacz i każdy zwolennik CitizenGO na całym świecie. Radykałowie LGBT przyznają, że to CitizenGO jest tym głównym celem w walce z Caroline.

Dlatego tak ważne jest, żebyśmy mieli środki finansowe na ochronę Caroline i kontynuację ofensywy przeciwko kłamstwom i oszczerstwom radykalnych działaczy LGBT.

Jak Państwo doskonale rozumieją, oni chcą uciszyć nie tylko Caroline ale Państwa i mnie.

Chcą też wysłać sygnał, swoistego rodzaju ostrzeżenie, dla każdego, kto zapragnie przyłączyć się do nas w walce o ratowanie dzieci przed aborcją, młodzieży przed demoralizacją za pomocą ideologicznych postulatów politycznych lobby LGBT oraz batalii w obronnie wolności religijnej i wartości rodzinnych.

Fakty są przerażającym przykładem stosowania, gróźb, przemocy i zastraszania.

Na początku zhakowano komputer męża Caroline, by próbować kompromitować jej rodzinę. Potem jej dzieci zaczęły stykać się z cyberprzemocą w wykonaniu tęczowych działaczy. Jeden z radykałów groził nawet, że obleje dzieci Caroline kwasem.

Nawet rodzice Caroline nie zostali oszczędzeni – ich dane osobowe, takie jak adres zamieszkania i dane pracodawcy, były rozpowszechniane w internecie z zamiarem nękania.

Cała rodzina Caroline była dręczona „żartobliwymi” telefonami o najróżniejszych porach, szykanowana obrzydliwymi memami i materiałami na swój temat oraz ewidentnie, śledzona i prześladowana w mediach społecznościowych.

Teraz, na domiar złego, Caroline po raz kolejny zostaje pozwana przed sąd w sprawie kolejnego fałszywego pozwu od tej samej radykalnej transseksualnej działaczki, która wcześniej chciała jej skazania na karę więzienia.

Caroline stoi w obliczu wszystkich tych ataków tylko z jednego powodu, ze względu na jej kluczową rolę w skutecznym aktywizmie obywatelskim CitizenGO nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale też na całym świecie.

Nie mogę więc siedzieć bezczynnie, kiedy ona i jej rodzina spotykają się z tak niegodziwym atakiem.

Dlatego też, jako dyrektor wykonawczy CitizenGO, pracuję z moim zespołem, aby obronić Caroline i położyć kres tym okrutnym prześladowaniom.

W tej chwili mój zespół i ja zbieramy zasoby i mobilizujemy się by:

  • pokryć rosnące koszty sądowe obrony Caroline;
  • naciskać na lokalną policję, by dochowała procedur w celu szczegółowego zbadania i położenia kresu atakom działaczy LGBT na Caroline i jej rodzinę;
  • zmobilizować naszych licznych zwolenników na portalach społecznościowych do walki z prześladowaniami, które mają miejsce w sieci;
  • rozpocząć prywatne śledztwo zatrudniając najlepszych specjalistów od cyberbezpieczeństwa, by namierzyli tych, którzy stoją za atakami na Caroline i jej rodzinę.
  • podwoić nasze wysiłki w celu wzmocnienia CitizenGO, w skutecznej walce z odrażającymi atakami ze strony lobby LGBT i aktywistów gender

Czy wezmą Państwo udział w naszych globalnych, krajowych i lokalnych kampaniach, aby utrzymać naszą globalną, krajową i lokalną aktywność, w tej nierównej walce w obronie Caroline i jej rodziny?

 

Przekażę 20 zł
 

 

Przekażę 60 zł
 

 

Przekażę 160 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 600 zł
 

 

inna kwota
 

Dzięki naszym odważnym działaczom, takim jak Caroline, CitizenGO stanowi bardzo realne zagrożenie dla programu radykałów spod znaku tęczy LGBT, aktywistów gender i ich możnych popleczników.

Caroline po raz pierwszy wzbudziła gniew skrajnie lewicowych radykałów, kiedy przewodziła wysiłkom CitizenGO dla ratowania życia małego Alfiego Evansa.

Kiedy zebraliśmy setki tysięcy podpisów pod petycją domagającą się od giganta rozrywkowego Disneya zaprzestania indoktrynacji dzieci ideologią gender, Caroline została pozbawiona prawa wjazdu do USA przez urzędników emigracyjnych, którzy okazali się ideologicznymi wyznawcami programu LGBT.

Ostatnio Caroline przewodziła naszym wysiłkom w Wielkiej Brytanii w ramach ogólnoświatowej kampanii CitizenGO mającej na celu zakończenie globalnego finansowania aborcji przez ONZ za pośrednictwem Światowej Organizacji Zdrowia.

Mogę sobie wyobrazić bardzo niewiele osób, które byłyby bardziej godne podziwu ze strony wszystkich, którzy podzielają nasze wspólne wartości niż Caroline.

Wiem, że nie myśli ona o sobie i byłoby dla niej bardzo trudne, gdyby któraś z naszych istotnych kampanii ucierpiała z powodu naszych wysiłków, aby jej pomóc.

Przesłanie, które nasi wrogowie chcą przekazać wszystkim sympatykom CitizenGO, brzmi: „jeśli sprzeciwisz się tak skutecznie i otwarcie, jak Caroline, naszemu radykalnemu programowi, zostaniesz ukarany z pełną surowością i bezwzględnością środków, którymi dysponujemy i którymi dysponują nasi wpływowi sojusznicy w administracji, sądownictwie i mediach”.

Radykalni działacze LGBT i ich możni sprzymierzeńcy nie chcą, aby więcej osób, takich jak Caroline, dołączyło do CitizenGO i stanęło w obronie wartości, które Państwo i ja podzielamy.

Ale dzięki Państwa wsparciu finansowemu w imieniu naszej przyjaciółki Caroline, CitizenGO może wysłać własne, odważne przesłanie.

Przesłanie, które mówi, że się nie wycofujemy.

Że nie damy się zastraszyć.

Że będziemy bronić naszych działaczy i nadal walczyć o nasze wartości.

Proszę, stańcie Państwo dziś ze mną, z CitizenGO i z Caroline.

 

Przekażę 20 zł
 

 

Przekażę 60 zł
 

 

Przekażę 160 zł
 

 

Przekażę 320 zł
 

 

Przekażę 600 zł
 

 

inna kwota
 

Dziękuję za wszystko, co Państwo robią,

Ignacio Arsuaga z całym zespołem CitizenGO