Radio Chrystusa Króla
Jezuniu Moja Miłości

KSIĄŻKA

Książka religijna Jezuniu moja Miłości - zdjęcie 1

Tutaj można kupić:

            

PIĘKNY WIERSZ O RÓŻANCU

„W małej izdebce, tuż obok łóżka,

Z różańcem w ręku klęczy staruszka

Czemuż to babciu mówisz pacierze?

Bo ja w ich siłę naprawdę wierzę.

 

Wierzę, że te małe paciorki z dębiny

Moc mają ogromną, odpuszczają winy

Gdy zawiodą lekarze, gdy znikąd pomocy

Ja,grzesznik niegodny, korzystam z ich mocy

 

Pierwsza dziesiątka jest za papieża

Niech nami kieruje, Bogu powierza.

Druga w intencji całego Kościoła

Modlitwą silny wszystkiemu podoła.

 

Trzecia za męża, co zmarł i już jest w niebie

A może w czyśćcu, lub większej potrzebie

Czwartą odmawiam w intencji syna…

Przy tych słowach staruszka płakać zaczyna

 

Był dobry chłopak, lecz od ojca pogrzebu

Odwrócił się od Boga, złorzeczył niebu

Nie rozumiał, że Bóg w swojej miłości

Dał wolną wolę dla całej ludzkości.

 

Zaś człowiek dar ten bezcenny i hojny

Zamienił na chciwości, wyzysk i wojny

I teraz, gdy wypadek czy wojenna trwoga

Nie wini siebie, lecz zawsze Boga.

 

Myślałam, że syn, gdy założył rodzinę,

Gdy wziął na ręce swą pierwszą dziecinę,

Zrozumiał swe błędy, cel odnalazł w życiu

Lecz on mimo rodziny, pogrążył się w piciu.

 

Awantury, alkohol, płacz i siniaki

Czemu swym dzieciom los zgotował taki?

Nie było miłości, pieniędzy, jedzenia,

Spokój był tylko, gdy szedł do więzienia.

 

Ja zaś przez lata biorąc różaniec do ręki,

Bogu polecam swych wnucząt udręki,

Lecz syn w nałogu trwał dalej uparty,

Z czwartej dziesiątki robił sobie żarty.

 

„Lepiej piątą odmawiaj sama za siebie

Bo żyjesz tylko o wodzie i chlebie.

Na nic te posty i twoje modły,

Bo los już taki musi być podły.”

Homolobby jest przerażone! Już niedługo w polskim parlamencie znajdzie się projekt hamujący propagandę LGBT w przestrzeni publicznej. Zbiórka podpisów pod ustawą #StopLGBT jest na ostatniej prostej, za nieco ponad miesiąc złożymy ją w Sejmie. Polacy bronią małżeństwa, rodziny, Kościoła, nie godzą się na dyktat, który innym państwom narzuciły środowiska gejów i lesbijek.

W tym czasie nie ustaje brutalny atak na osoby zbierające podpisy i wszystkich, którzy opowiadają się za projektem. Redaktorzy lewicowych mediów od tygodni nie robią nic innego, tylko opisują w tonie skandalu, gdzie toczą się zbiórki podpisów. A przecież to właśnie lewicowe media tak często piszą o włączaniu obywateli w proces polityczny, z tak wielkim przejęciem piszą o konieczności demokratycznego stanowienia prawa i wzięcia spraw w swoje ręce. Potem, gdy obywatele organizują się, aby bronić wartości, poszanowanie demokracji się kończy. Ludzie zbierający podpisy są źli, trzeba zrobić z nimi porządek, a najlepiej, żeby zamknęli się w swoich domach i zaprzestali głoszenia własnych poglądów!

Nagonka nie ustaje, a jej obrazu dopełniają akty wandalizmu ze strony 6-kolorowego lobby.

Czy spotkała się Pani kiedyś z twierdzeniem, że z aktywistami LGBT trzeba się porozumieć? Że dialog i rozmowa mogą nas doprowadzić do wspólnych wniosków i pokojowego współistnienia? Akty przemocy, których dokonują bojówki LGBT, kompletnie tej tezie przeczą.

Inicjatywa obywatelska to najbardziej demokratyczne narzędzie, jakie można sobie wyobrazić. Co może być bardziej pokojowym działaniem niż zbieranie podpisów pod ustawą, która wzmacnia ochronę małżeństwa, rodziny i rodzicielstwa? Tymczasem to właśnie ta szlachetna działalność dobrych ludzi rozsianych po całej Polsce jest obiektem brutalnych ataków ze strony homolobby.

Proszę tylko spojrzeć, jakimi metodami prowadzą swój dialog środowiska LGBT

#ZatrzymajAborcję

W Sochaczewie na placu, gdzie odbywała się zbiórka podpisów, pomazali chodnik farbą. A przecież hasło o miłości nijak ma się do parad LGBT, które z miłością nie mają nic wspólnego, a jedynie propagują wynaturzenia i gorszą wszystkich wokół.

#ZatrzymajAborcję

W Częstochowie napadli na namiot, w którym trwała zbiórka podpisów i próbowali zmusić wolontariuszy do zaprzestania zbiórki. Odeszli dopiero, gdy jedna ze zbierających osób zaczęła filmować ich agresywne zachowanie. Wszystko działo się u stóp Jasnej Góry – miejsca, które lobby homoseksualne szczególnie wzięło sobie na cel. Aktywiści LGBT już bez żadnych oporów atakują obrońców życia i rodziny na terenach kościelnych!

Droga Pani!

Podobnych zachowań wobec wolontariuszy Fundacji Życie i Rodzina jest mnóstwo! Zwolennicy homopropagandy bardzo obawiają się projektu #StopLGBT. Chcieliby, aby normalni ludzie byli zahukani i wycofani, tymczasem trwająca kampania sprawia, że ludzie jednoczą się wokół obrony wartości. Nie tak miała wyglądać inwazja homoideologii na Polskę! Tu miało nie być żadnego oporu!

Homolobby boi się jeszcze jednej rzeczy. Projekt #StopLGBT jest zgodny z Konstytucją, a jego zapisów właściwie nie da się skrytykować. Dlatego rozsiewa się na jego temat plotki i półprawdy. Tymczasem realizacja jednego z artykułów Konstytucji to naturalna rzecz, jeśli chce się budować państwo prawa. Ochrona rodziny to nie tylko pięknie brzmiące hasło, ale i obowiązek, który państwo bierze na siebie lub który lekceważy. Chcemy, aby ten obowiązek potraktowało poważnie!

Droga Pani!

Do końca zbiórki podpisów pozostało niewiele ponad miesiąc. W tym czasie chcemy wzmóc wysiłki, aby pokazać, jak wiele osób w Polsce chce ochrony rodziny. Dlatego na tej ostatniej prostej planujemy wysyłkę kolejnych pakietów zbiórkowych, aby jak najwięcej osób mogło podpisać się pod projektem #StopLGBT i przysłać podpisy przed końcem miesiąca do naszego biura.

Z prośbą o pomoc w tej wysyłce zwracam się do Pani jako Przyjaciela Fundacji. Koszt przygotowania i wysłania jednego pakietu to 18 złotych. Chcielibyśmy rozesłać przynajmniej 400 dodatkowych pakietów, czyli budżet akcji zamknie się w kwocie 7200 zł. Jeśli zbierzemy 1800 zł, będziemy mogli rozesłać ich 100. Jeśli zbierzemy 2700 zł, to roześlemy 150 pakietów itd

Dlatego proszę o wsparcie tego pilnego i ważnego działania kwotą, którą uzna Pani za stosowną. Może to być 30, 60, 120 złotych, a może Pani hojność pozwoli Pani nawet na większą wpłatę?

Już teraz z serca dziękuję za wsparcie projektu #StopLGBT. Cieszę się, że nasze poglądy są spójne i możemy razem działać w obronie życia i rodziny.

Homoaktywiści będą jeszcze próbowali zwalczać aktywność obywatelską, nie możemy jednak pozwolić, aby ich agresja spowodowała, że się poddamy!

Serdecznie Panią pozdrawiam,

Podpis Kai Godek - jeżeli ten obraz nie wyświetla się, odblokuj w ustawieniach podgląd obrazów.

Kaja Godek
Inicjatywa #ZATRZYMAJABORCJĘ
Inicjatywa #StopLGBT
Fundacja Życie i Rodzina
zycierodzina.pl

 PS – Czy wie Pani, że w ostatni poniedziałek Sejmowa Komisja ds. Petycji poparła projekt ustawy przewidującej karę do 5 lat więzienia za jakąkolwiek krytykę gejów i lesbijek? Tym bardziej musimy zjednoczyć się w obronie wartości, by nasza aktywność wygrała z presją, jaką organizują na posłów zwolennicy LGBT…

OBRAZ- inwestuj w wartości


WSPIERAJ
KORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓWTRADYCYJNYCH

NUMER RACHUNKUBANKOWEGO:
261140 2004 0000 3202 7615 3171
NAZWA ODBIORCY: FUNDACJAŻYCIE I RODZINA
TYTUŁEM: DAROWIZNANA CELE STATUTOWE


WSPIERAJKORZYSTAJĄC Z PRZELEWÓW ZAGRANICZNYCH
IBAN: PL26114020040000320276153171
KODSWIFT: BREXPLPWMBK

WSPIERAJKORZYSTAJĄC Z SYSTEMÓW PRZELEWOWYCH ON-LINE
Umożliwiamy szybkie płatności internetowe za pomocą serwisu tpay.com
Niektóreprogramydopocztye-mailblokują linki zewnętrzne systemówtransakcyjnych.
W takiej sytuacji należy skorzystać z linku-
Inwestuj wwartości

  Fundacja Życie iRodzinaOBRAZ

 - logo ŻiR
  ul.Ogrodowa 28/30 lok. 104, 00-896 Warszawa
REGON: 363635310, NIP: 1182118534,KRS: 0000598904